چه نرم افزار حسابداری جهت شرکت پیمانکاری پیشنهاد می کنید؟

نرم افزار حسابداری رافع 7

نرم افزار حسابداری رافع محصول شرکت مفتاح رایانه یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای حسابداری تحت ویندوز میباشد.
توضيح : توليد نرم افزار رافع 7 توسط شرکت پايا افزار پويا صورت گرفته است،اما فروش و عرضه آن توسط شرکت مفتاح رايانه انجام مي گردد.
منبع : www.pss.ir

بيشتر...

simiar

عضو جدید

با سلام خدمت همه ی همکارای عزیز ،

من قصد دارم نرم افزار حسابداری مناسبی جهت شرکت ساختمانی و راهسازی خریداری و نصب کنم ؛ اگه از دوستان محترم کسی تجربه و یا حتی شنیده ی خاصی داره بی بهره نذاره. متشکرم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداري رافع دانلود رايگان اتوماسيون آموزشي صنعتي توليدي
براي آشنايي بهتر شما با نرم افزار حسابرس آنلاين،نسخه دموي آن را براي شما عزيزان به صورت رايگان برروي سايت قرار داده ايم.اين نسخه تمامي قابليتهاي نسخه اصلي را داراست با اين تفاوت كه تعداد اقلامي را كه مي توانيد وارد كنيد (اشخاص،كالاها،انبار و ...)محدود خواهد بود.نرم افزار حسابداري رايگان مجاني اتوماسيون دانلود حسابرس سيستم پاياCRMCMS رافع
</P>

بيشتر...

alighasemi

عضو جدید
جزوه آموزشی حسابداری رافع

جزوه آموزشی حسابداری رافع

از کجا این جزوه رو دانلود کنم؟

omiyan

عضو جدید

من قصد دارم نرم افزار حسابداری مناسبی جهت شرکت ساختمانی و راهسازی خریداری و نصب کنم ؛ اگه از دوستان محترم کسی تجربه و یا حتی شنیده ی خاصی داره بی بهره نذاره. متشکرم.
سلام دوست عزیز ، از نرم افزار هلو میتونید استفاده کنید اما یک مقدار سنگینه و بیشتر به درد فروش محصولات میخوره اما پیشنهاد بنده به شما نرم افزار حسابیاره که خیلی کاربردیه و همزمان میشه برای چند شرکت ازش استفاده کرد ، مورد تأیید اداره دارایی بوده و بعد از نرم افزار همکاران سیستم از بهترینهاست و ما خودمون از این نرم افزار کمک میگیریم پشتیبانی قوی داره و خیلی جامع و کامله و باید از تهران خریداری کنید ، متأسفانه الان شماره ای ازشون ندارم که در اختیارتون قراربدم ولی میتونید از اینترنت کمک بگیرید و پیداشون کنید.

simiar

عضو جدید
سلام دوست عزیز ، از نرم افزار هلو میتونید استفاده کنید اما یک مقدار سنگینه و بیشتر به درد فروش محصولات میخوره اما پیشنهاد بنده به شما نرم افزار حسابیاره که خیلی کاربردیه و همزمان میشه برای چند شرکت ازش استفاده کرد ، مورد تأیید اداره دارایی بوده و بعد از نرم افزار همکاران سیستم از بهترینهاست و ما خودمون از این نرم افزار کمک میگیریم پشتیبانی قوی داره و خیلی جامع و کامله و باید از تهران خریداری کنید ، متأسفانه الان شماره ای ازشون ندارم که در اختیارتون قراربدم ولی میتونید از اینترنت کمک بگیرید و پیداشون کنید.

متشکرم ، در حال حاضر به طور ازمایشی از نوین استفاده میکنیم که راضی نیستیم. در واقع دوست دارم نرم افزاری رو خریداری کنم که پیمانکاران بیشتر استفاده میکنند و کاربردی تره.

آیا نرم افزار همکاران این قابلیت رو داره که بدون پرداخت هزینه های خیلی زیاد جهت خرید قفل سخت افزاری تعداد پروژه های نا محدودی رو تعریف کنیم؟ (مثلاً زیر 500 هزار تومان)

omiyan

عضو جدید
متشکرم ، در حال حاضر به طور ازمایشی از نوین استفاده میکنیم که راضی نیستیم. در واقع دوست دارم نرم افزاری رو خریداری کنم که پیمانکاران بیشتر استفاده میکنند و کاربردی تره.

آیا نرم افزار همکاران این قابلیت رو داره که بدون پرداخت هزینه های خیلی زیاد جهت خرید قفل سخت افزاری تعداد پروژه های نا محدودی رو تعریف کنیم؟ (مثلاً زیر 500 هزار تومان)
در مورد همکاران سیستم اطلاعات زیادی ندارم ولی حسابیار زیر 200 هزار تومن قیمت داره با قفل سخت افزاریش ! قیمت خیلی از نرم افزارهای کاربردی بواسطه فروش زیاد اونها به اداره جات دولتی بالاست نمونه اش تدبیر وگرنه نرم افزارهای مشابه با کاربری یکسان ارزانتر هم هستند.

ehsanj3092

عضو جدید
در مورد همکاران سیستم اطلاعات زیادی ندارم ولی حسابیار زیر 200 هزار تومن قیمت داره با قفل سخت افزاریش ! قیمت خیلی از نرم افزارهای کاربردی بواسطه فروش زیاد اونها به اداره جات دولتی بالاست نمونه اش تدبیر وگرنه نرم افزارهای مشابه با کاربری یکسان ارزانتر هم هستند.
نرم افزارهای قفل شکسته محاسبات را دقیق انجام نمیدهن.معمولا نرم افزارهای قفل دار نیاز به پشتیبانی شرکت دارن اگه قفل شکسته خریدید این حمایت شامل شما نمیشود
نرم افزارهای مجانی برای کارهای کوچک مناسبند
نرم افزار حسابداری شرکت برق تقریبا قیمتش 80 میلیون تومنه!!!!!!!!

ehsanj3092

عضو جدید
حسابدای

حسابدای

نرم افزارهای قفل شکسته محاسبات را دقیق انجام نمیدهن.معمولا نرم افزارهای قفل دار نیاز به پشتیبانی شرکت دارن اگه قفل شکسته خریدید این حمایت شامل شما نمیشود
نرم افزار حسابداری شرکت برق تقریبا قیمتش 800 میلیون تومنه!!!!!!!!

ehsanj3092

عضو جدید
نرم افزار همکاران سيستم(که خيلي اسم در کرده) که به قيمتش نمي ارزه چون فقط بخش حسابداريش 120000000 الي 130000000 ريال است تازه با اين همه قيمت زياد بازم باگ داره.تازه روش ثبت موجوديش ادواري است که در مواقعي دچار مشکل ميشه.
رایورز
ایده ال سیستم نرم افزار تیتانیوم
شماران سیستم
تدبیر
رایین
نمادایران
پارس سیستم

اینها همشون برای شرکتهای متوسط به بالا جواب میدن.

ehsanj3092

عضو جدید
درباره تدبیر باید بگم من از کاربرای قدیمی این برنامه هستم انواع مختلف حسابداری ها نظیر پیمانکاری- بازرگانی- ثبت سفارش -دولتی و حتی قیمت تمام شده تا محاسبه قیمت تمام شده مواد رو با این برنامه انجام دادم
باگ زیادی رو هم ازون ندیدیم هرچیم بوده بلافاصله از طرف شرکتشون اومدن و رفع کردند
برنامه حقوق و دستمزدشم برنامه خوبیه که میتونه سند حسابداری رو هم به چند روش بزنه
برنامه های خزانه داری وانبار و خرید وفروش اونهم با حسابداری لینکه و سندو خودش میزنه
در برنامه انبار امکان بازسازی کاردکس داره که خیلی امکان خوبیه با اون میشه همواره سیستم انبار و موجودیها رو مرتب و منظم کرد چه روش دائمی و چه ادواری حتی تغییر روش قیمت گذاری کالا (میانگین -fifo-lifo) رو هم در وسط سال مالی میتونید باهاش داشته باشید
اگه یک سری ریز کاریهارو تو این برنامه بدونید واقعا میشه گفت مثل یه آچار فرانسه عمل میکنه

ehsanj3092

عضو جدید
چند تا مطلب هست که سطح برنامه رو مشخص می کنه :
1-کیفیت وکارایی برنامه
2-سطح فعالیت برنامه در قسمتهای مختلف حسابداری
3-قیمت برنامه
4-پشتیبانی برنامه

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا مطلب هست که سطح برنامه رو مشخص می کنه :
1-کیفیت وکارایی برنامه
2-سطح فعالیت برنامه در قسمتهای مختلف حسابداری
3-قیمت برنامه
4-پشتیبانی برنامه

ُلام بنظرم کارائی و پشتیبانی از همه مهم تره

omiyan

عضو جدید
نرم افزار حسابداری شرکت برق تقریبا قیمتش 80 میلیون تومنه!!!!!!!!
من سال قبل برای شرکت خودم نرم افزار حسابیار رو خریداری کردم و البته اورجینال و در اختیار حسابدارم گذاشتم و خیلی راضی هستیم ، من طراح و برنامه نویس این نرم افزار نیستم و به عنوان مدیر یک شرکت هر چند کوچک میدونم که باید از حمایت تولیدکننده برخوردار شم ! نرم افزار حسابداری شرکت برق یا هر ارگان دیگری به دلیل تنوع حسابرسی ها و اینکه هیچکس نرخ گذاری صحیحی بر اینکارها انجام نمیده و در مناقصاتش هم برنامه نویس ها و شرکت های مشابه و بعضا همکار وارد میشن دارای قیمتهای بالایی هستند و طراح بخش عمده هزینه نگهداری برنامه رو از زمان نصب اولیه دریافت میکنه و به همین دلیل قیمتهاشون نجومیه !

simiar

عضو جدید

درباره تدبیر باید بگم من از کاربرای قدیمی این برنامه هستم انواع مختلف حسابداری ها نظیر پیمانکاری- بازرگانی- ثبت سفارش -دولتی و حتی قیمت تمام شده تا محاسبه قیمت تمام شده مواد رو با این برنامه انجام دادم
باگ زیادی رو هم ازون ندیدیم هرچیم بوده بلافاصله از طرف شرکتشون اومدن و رفع کردند
برنامه حقوق و دستمزدشم برنامه خوبیه که میتونه سند حسابداری رو هم به چند روش بزنه
برنامه های خزانه داری وانبار و خرید وفروش اونهم با حسابداری لینکه و سندو خودش میزنه
در برنامه انبار امکان بازسازی کاردکس داره که خیلی امکان خوبیه با اون میشه همواره سیستم انبار و موجودیها رو مرتب و منظم کرد چه روش دائمی و چه ادواری حتی تغییر روش قیمت گذاری کالا (میانگین -fifo-lifo) رو هم در وسط سال مالی میتونید باهاش داشته باشید
اگه یک سری ریز کاریهارو تو این برنامه بدونید واقعا میشه گفت مثل یه آچار فرانسه عمل میکنه

از شما ممنونم ، نرم افزارهایی که معرفی فرمودین چند تا پروژه رو میشه همزمان براش تعریف کرد؟

simiar

عضو جدید
منظورتون از تعداد پروژه همون تعداد پروژه های یک شرکت مشخصه ؟

بله ؛ مثلاً میشه 4 تا پروژه (قرارداد های شرکت با کارفرماهای مختلف) که باید هزینه هاشون جدا باشه براش تعریف بشه؟
آخه معمولاً از نرم افزارها بسته به پولی که پرداخت میکنید تو این زمینه محدودیت میذارن.

ehsanj3092

عضو جدید
در حسابداری حسابهای مختلف میشه افتتاح کرد محدودیتی تو تعریف 1 حساب جدید تو نرم افزار نیست میشه حسابهای مختلف مربط به کارهای مختلف رو داشت هر کدوم بخای میتونی باز کنی حسابهارو تعدیل یا ببندی یا حساب جدید برایش باز کنی مثلا برای شرکت الف حساب بدهکاران برای شرکت ج حساب بانک برای شرکت...حساب کارهای در دست اجرا برای شرکت دیگه حساب حقوق دستمزد-موادومصالح-بیمه کرفما یا کارگر-صورت وضعیت یا...باز کنی
از حسابدارت کمک بگیر یا مراجعه کن کتاب مباحث جاری در حسابداری که کلا در باره ی حسابداری پیمانکاری

omiyan

عضو جدید
من هم موافقم و بهتره که شما از حسابدارتون کمک بگیرید ! به نظر بنده به عنوان مهندس عمران نیازی ندارید وقتتون رو با نرم افزارهای حسابداری تلف کنید و این کار رو به حسابدار واگذار کنید و بیشتر به مسایل مالی بصورت کلان نگاه کنید البته این به معنی این نیست که مسائل مالی مهم نیستند بلکه استفاده از نرم افزار رو به حسابدار بسپرید ! مطمئن باشید شما باید به کارهای مهمتری برسید و رسیدگی به صورتهای مالی تنظیم شده و تراز شده را به حسابدار بسپرید و فقط اونها رو کنترل کنید . البته این نظر بنده است اگر ناراحت نمیشید ! هر چی باشه شما دست به ناراحتیت خوبه دوست عزیز !

simiar

عضو جدید
من هم موافقم و بهتره که شما از حسابدارتون کمک بگیرید ! به نظر بنده به عنوان مهندس عمران نیازی ندارید وقتتون رو با نرم افزارهای حسابداری تلف کنید و این کار رو به حسابدار واگذار کنید و بیشتر به مسایل مالی بصورت کلان نگاه کنید البته این به معنی این نیست که مسائل مالی مهم نیستند بلکه استفاده از نرم افزار رو به حسابدار بسپرید ! مطمئن باشید شما باید به کارهای مهمتری برسید و رسیدگی به صورتهای مالی تنظیم شده و تراز شده را به حسابدار بسپرید و فقط اونها رو کنترل کنید . البته این نظر بنده است اگر ناراحت نمیشید ! هر چی باشه شما دست به ناراحتیت خوبه دوست عزیز !
شما هم دست به نصیحتتون بد نیست ها!!!

ولی من که نمیخوام خودم استفاده کنم و یا بشینم و سند حسابداری ثبت کنم!! چون نه فرصتش هست و نه اطلاعات کاملی دارم. خواستم اگه دوستان تجربه ی خاصی در مورد نرم افزارهای حسابداری دارن و یا احیاناً با نرم افزاری برخورد داشتن که نیازهاشون رو براورده کرده یا نکرده، نظرشون رو بگن. چون حسابدار ها از دیدگاه خودشون مطرح میکنند ، هر چند نظر حسابدار شرکت رو هم گرفتم ولی من دوست دارم نظر دوستانی رو که شرکت های پیمانکاری متوسط دارن ، بدونم.

چون چند سالی توی ادارات مالی کار کردم (توی قسمت ساختمانی و نه مالی) با سرفصل های حسابداری آشنایی دارم به همین خاطر این سوال رو مطرح کردم ؛

بسیاری از نرم افزارها رو نمیشه به تعداد زیاد پروژه تعریف کرد و یا ایجاد معین های مختلف و یا حساب های تفضیلی در آنها ساده نیست و یا محیط خوبی ندارن ...

باز هم اگه شما و یا بقیه ی دوستان اطلاعات کامل تری دارن ، در اختیار من و بقیه بذارن.

لطفاً اگه نرم افزار خاصی مد نظرتونه ، محکم و قاطع توصیه کنید؛ البته با کمی توضیح مختصر .
ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

simiar

عضو جدید
من کماکان منتظر توصیه همکاران عزیز هستم.

لطفاً اگه نرم افزار خاصی مد نظرتون هست که نیازهاتون رو براورده کرده و حسابدارتون با اون مشکلی نداره پیشنهاد کنید.

dphami

عضو جدید

با سلام
ما در شركت داه پردازان حامي يك نرم افزار مالي/ بازرگاني توليد كرديم كه خاص شركتهاي ساختماني و پروژه محور نوشته شده است. از خصوصيات اين نرم افزار اينستكه ميتوان براي هر پروژه ساختماني تراز مالي خودش را تهيه كنيد و همچنين ميتوانتد تراز مالي تلفيقي تهيه نمايد اين نرم افزار اسمش كروز است و شامل دفاتر مالي دريافت و پرداخت فاكتور خريد و فروش ميباشد از ويژگيهاي اين سيستم توليد سند اتوماتيك بر اساس رخدادها ميباشد كه كار اپراتوري سيستم را حداقل مي نمايد شماره تماس براي توضيحات بيشتر 03116289465 مي باشد.
با تشكر-باقرصاد

saminhesab

عضو جدید
نرم افزارهاي حسابداري پيمانكاري بايد بتواند پرو‍ژه هاي شركت رو جدا ثبت و سود انرو محاسبه كنه در نهايت آخر سال سود كل پروژه رو حساب كنه . در ضمن اگر بتونه در پيشرفت پروژه رو باتوجه به دادهاي وارده تخمين بزنه هم عاليه . اگر خواستيد من همچين نرم افزاريو ميشناسم .09159758780-اصغرنيا

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزارهاي حسابداري پيمانكاري بايد بتواند پرو‍ژه هاي شركت رو جدا ثبت و سود انرو محاسبه كنه در نهايت آخر سال سود كل پروژه رو حساب كنه . در ضمن اگر بتونه در پيشرفت پروژه رو باتوجه به دادهاي وارده تخمين بزنه هم عاليه . اگر خواستيد من همچين نرم افزاريو ميشناسم .09159758780-اصغرنيا

خوب با این خصوصیاتی که گفتی کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنی ؟

waterfal

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان.
پیشنهادم اینه که نرم افزار مدیران عمران رو مطالعه کنید یا با بخش فروش حرف بزنین دمو شو بگیرین.
اینم گوشه ای از امکاناتش هست :
: تعریف چندین پروژه به طور نا محدود
2: امکان درج فاکتورهای خرید ، فروش ، داخلی( انتقال کالا از یک پروژه به پروژه دیگر) ، مرجوعی و هزینه های جاری هر پروژه
3: امکان درج کارت کارگری و دریافت علی الحساب کارگران و پیمانکاران
4: تعریف تنخواه گردانها و پیمانکاران و فروشندگان ، کارگران و پرسنل و .....
5: امکان تنظیم متن قراردادهای فروش و پیمانکاران بدون نیاز به ویرایشگر متنی
6: امکان درج حواله های سیمان و انتقال سیمان از یک پروژه به پروژه های دیگر
7: امکان درج اطلاعات بتن های آماده دریافتی هر پروژه
8: ثبت قرارداد پیمانکاری و تنظیم صورت وضعیت بر اساس قرارداد
9: درج دریافتها و پرداختها به صورت نقدی ، چک ، حواله ، تنخواه و چکهای تضمین شده
10: گزارش گیری جامع از مواد و مصالح مصرفی هر پروژه به صورت تفکیکی و یا کلی
11: گزارشهای مدیریتی و حسابداری به صورت جداگانه
12: تعریف کاربران متعدد با سطح دسترسی مشخص
13: امکان بازیابی حتی یک سند حذف شده از روی فایل پشتیبان
14: دارای منوی یادداشت روزانه برای هر کاربر
15: امکان کنترل عملکرد کاربران
16: امکان نگارش و چاپ چک های جاری
17: ایجاد سندهای اتوماتیک و دستی
18: تبدیل اسناد موقت به دائم به تفکیک هر پروژه
19: تعریف سرفصل حسابداری و تغییر آنها به دلخواه کاربر
20: تراز کلی
21: انبار داری جامع
22: ثبت ضمانت نامه و صورت وضعیت های پیمان

موفق باشید

bazar_ma

عضو جدید
دوست عزیز سلام؛
همانطوریکه می دانید امروزه نرم افزارهای زیادی در زمینه حسابداری در بازار موجودند. به نظر من از نرم افزاری باید استفاده کنید که شامل امکانات و خدمات زیر باشد:
1- پشتیبانی سریع، به موقع و آسان
2- رعایت قواعد و اصول صحیح تحلیل (مثلاً از نرم افزاری استفاده کنید که از روش کدینگ شناور استفاده کند، بهتر است) چون اگر نرم افزار از ساختار ضعیفی برخوردار باشد، در دراز مدت با مشکلات فراوانی مواجه می شوید. به دو نکته توجه کنید: (الف- هر چه اطلاهات در سیستم بیشتر شود گزارشات متنوع تری نیاز دارید. ب- اگر ساختار برنامه ای ضعیف باشد، تغییر یا اصلاح آن پر هزینه و گاهی اوقات غیر قابل اجراست)
3- صرفاً با قیمت پایین نرم افزار دست پاچه نشوید و موارد بالا را مد نظر بگیرید.
4- به روز بودن و استفاده از تکنولوژی نوین در نرم افزار (فرض کنید نرم افزاری تحت dos دارید که کارائی کمتری دارد و کارکردن با آن سخت تر است. اگر نرم افزار تحت ویندوز داشته باشید که با تکنولوژی های نوین مانند sms, chart, internet, file transfering, exporting و .... باشد، خوب باید انتخاب بهتری باشد.

دوست عزیز با توجه به رعایت اصول حرفه ای، از ذکر نام ها پرهیز می کنم. ولی اگر بخواهید اطلاعات بیشتری بگیرید به آدرس بنده ایمیل کنید.

mtbsazeh

عضو جدید
سلام یه نرم افزار ارزان قیمت ویژه شرکتهای ساختمانی پیمانکاری خوب واستون سراغ دارم به نام سازه حساب.که با توجه به قیمتش از امکانات فوق العاده ای برخورداره -مثلا تمام پروژه های شما رو به صورت تفکیک شده گزارش سود و زیانو درآمدو... میده.تلفن شرکتش 0511/7525002

Nazanin_zahra

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی همکارای عزیز ، من قصد دارم نرم افزار حسابداری مناسبی جهت شرکت ساختمانی و راهسازی خریداری و نصب کنم ؛ اگه از دوستان محترم کسی تجربه و یا حتی شنیده ی خاصی داره بی بهره نذاره. متشکرم.
با سلام،یکی از دوستان من در شرکت سازه های صنعتی آذران کار میکند، حسابداری یکی از بخش های آنجا با وجود داشتن نرم افزار همکاران سیستم ،نرم افزار پیمانکاری سایان پرداز را خریداری کردند.علتش را که جویا شدم متوجه شدم که همکاران یسیستم پاسخگوی نیازشون نبوده و هر سال هزینه خیلی بالایی هم برای پشتیبانی می گیره، اما شنیدم که سایان پرداز نرم افزار بسیار خوبیه و پشتیبانیه خیلی خوبی هم داره.

بالا