چه كسي درچه صنعتي وچند سال سابقه كار داره؟

shabkhiz60

عضو جدید
محمد هستم کارشناس ارشد صنایع غذایی با سابقه کار در سردخانه و کارخانه رب و پوره سیب

آخرین ویرایش:

mojtaba_za64

عضو جدید
من چند ساله تو زمینه سس ها و آبلیمو و سرکه و ترشیجات کار کردم ، و قسمت تولید و تحقیق و توسعه را بیشتر از سایر قسمت ها می پسندم.

ادیبه

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من فقط تو کارخونه آب معدنی بودم و فعلا هم بیکارم نمیدونم کاره دیگم کجا میشه!!!:smile: ولی خیلی خوبه این آشنایی;)

aftabmz2000

عضو جدید
سلام و درود........من 2 سال کارخونه کیک و کلوچه بودم به عنوان مسئول فنی و الانم 2 سالی میشه کارخونه فراورده های گوشتی(سوسیس کالباس همبرگر و کباب لقمه) مشغولم.خوشحال میشم با دوستان و همکاران تبادل نظر کنیم.با تشکر فراوان

نازدلم

عضو جدید
سلام همکاراهای عزیز، من 5سال سابقه کار تو کارخونه غلات در زمینه(نان صنعتی،پرک غلات و جوانه گندم و جو و کره بادام زمینی )دارم.باعث خوشحالیه بتونم تبادل اطلاعات بکنم.

با سلام من با مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی در صنایع اب معدنی نوشابه و لبنیات دارای ریزومه کاری چند ساله هستم در حال حاضرم مدیر تولید کارخونه لبنیات هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مسعود هوشی

عضو جدید
سلام خانم مهندس در زمینه ایجاد یک کارخانه نولید آبمیوه و کنسانتره چه اطلاعاتی در زمینه های طرح توجیهی و غیره میتوان داشت

آقا بهنام

عضو جدید
سلام بهنام عابدین پور هستم از تبریز/سابقه کار تو کارخانه جات نوشابه/کیک و کلوچه بیسکویت /و لواشک دارم/ دارای دفتر فنی و مهندسی و مشاوره میباشم/ ب خوشحال میشم تبادل نظر و تجربه و اطلاعات بکنیم با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

khepeloo

عضو جدید
سلام به همگی خوش به حالتون چقدر سابقه کار دارین و چ خوب که تو رشته خودتون کار میکنین من 2.5 ساله درسم تموم شده هرجا رفتم برای کار ازم سابقه کار میخوان ک من ندارم به نظرتون این کلاسای آموزشی رشتمون میتونه کمکی بکنه؟کدوم کلاسا و کجا برم خوبه؟میشه لطفا راهنماییم کنید

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی خوش به حالتون چقدر سابقه کار دارین و چ خوب که تو رشته خودتون کار میکنین من 2.5 ساله درسم تموم شده هرجا رفتم برای کار ازم سابقه کار میخوان ک من ندارم به نظرتون این کلاسای آموزشی رشتمون میتونه کمکی بکنه؟کدوم کلاسا و کجا برم خوبه؟میشه لطفا راهنماییم کنید
سلام.انشالا شما هم یکار واسه خودتون پیدا کنید...کلاس زیاد اهمیت نداره بنظر من ب اطلاعات خودتون بستگی داره که بتونین پر برین یجایی و بتونین خوب از پس مصاحبشون در بیاین...کلاس های GC اینا هستن من رفتم ولی کارخونه ازم چیزی در مورد اونا نخواست اونا بعد اینکه وارد یه کارخونه شدی بدردتون میخوره....تو شهر خودتون برین..موفق باشین خانم مهندس...

s_shamsnia

عضو جدید
سلام
من در زمینه کنسرو در حدود 10 سال به عنوان مسئول فنی و کنترل کیفی فعالیت می کنم

nargeslm

عضو جدید
سلام بهنام عابدین پور هستم از تبریز/سابقه کار تو کارخانه جات نوشابه/کیک و کلوچه بیسکویت /و لواشک دارم/ دارای دفتر فنی و مهندسی و مشاوره میباشم/ ب خوشحال میشم تبادل نظر و تجربه و اطلاعات بکنیم با تشکر

سلام.من تو کارخونه لواشک و میوه فراوری مشغول به کار شدم میشه اگه سوالی داشتم ازتون بپرسم؟

بالا