چه كسي درچه صنعتي وچند سال سابقه كار داره؟

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام .من فكركردم ميتونيم از تجارب همديگه درزمينه صنايع غذايي توكار وتحقيق استفاده كنيم .فقط بايد همديگه رو بهتر بشناسيم.هركي موافقه بسم الله.:):D

انجمن سامک

عضو جدید
سلام من یکی از اعضای سامک هستم . تخصص من ماشین های کشاورزی . بیش از 45 سال می باشد که درزمینه مختلف آموزشی ، فرهنگی ، نظارت برخط تولید ، اجرائی ، اداری و مدیریتی فعالیت می نمایم .

dokhtare bala

عضو جدید
منم تو كار تجهيزات ازمايشگاهي هستم توي يه شركت وارد كننده تجهيزات اما كار تو ي كارخونه رو بيشتر ترجيح ميدم

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام!!!

وحید هستم !!

مسئول ایمنی چندتا کارخونه ...

.
.
.

چرا کم اسقبال میشه از این قسمت ها ؟!!!!

جدا دلبیلش چیه ؟!!!

لطفــــــــــــــــــــــــــــــآ دوستان تشریف بیارند تا بحث گرم تر بشه و برای هممون سودمند باشه ...

.
.
.

حق نگهدارتون ...

با سلام به همه
من در زمینه کنسرو ماهی و شیرینی و شکلات فعالیت دارم
دوستان ه
ای کاش بعد از معرفی بحث علمی هم داشته باشیم

hamid bayat

عضو جدید
من 27 سال تجربه در صنعت آبمیوه و کنسانتره ، و نیز مشاوره و تحقیق در همین رشته را دارم. همچنین در پروسه نصب و راه اندازی چند کارخانه صنایع غذایی نیز فعال بوده ام. من بر اساس یک پروژه تحقیقاتی که به همیاری چند متخصص دیگر انجام داده بودم اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازی یک کارخانه با خط تولید خوراک دام و طیور از ضایعات صنایع غذایی و کشاورزی نموده ام.
یکی از سوابق تحقیقاتی من مسئولیت تیم تحقیقاتی برقراری و ایجاد آزمایشگاه مرجع صنایع غذایی در شهرک فن آوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمالشرق ایران بوده است.

fajoon

عضو جدید
سلام.....
من هم تو کارخونه سس و هم تو کارخونه لبنیات به عنوان مسئول فنی و کنترل کیفیت سابقه کاری دارم.

f.cheraghali

عضو جدید
من 27 سال تجربه در صنعت آبمیوه و کنسانتره ، و نیز مشاوره و تحقیق در همین رشته را دارم. همچنین در پروسه نصب و راه اندازی چند کارخانه صنایع غذایی نیز فعال بوده ام. من بر اساس یک پروژه تحقیقاتی که به همیاری چند متخصص دیگر انجام داده بودم اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازی یک کارخانه با خط تولید خوراک دام و طیور از ضایعات صنایع غذایی و کشاورزی نموده ام.
یکی از سوابق تحقیقاتی من مسئولیت تیم تحقیقاتی برقراری و ایجاد آزمایشگاه مرجع صنایع غذایی در شهرک فن آوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمالشرق ایران بوده است.

سلام،

آقای مهندس خسته نباشید . یک خواهش داشتم من یک موضوع تحقیقی روی آب میوه دارم که نیاز به آزمایشگاه و کمک دارم ، با کارخانه های مختلفی صحبت کردم که اجازه کار در آزمایشگاه رو بدن اما متاسفانه................ امکان داره به گروه ما کمک کنید ممنون می شم .

این هم ایمیل من F.CHERAGHALI@GMAIL..COM

sama22

عضو جدید
من در کارخانه تصفیه روغن و همچنین در کارخانه لبنیات کار کرده ام

somayeh1957

عضو جدید
سلام منم مسئول فنی یک واحد تولید کننده شیرینی های خشک به مدت 7 سال در مشهد و همزمان دانشجوی ارشد هستم

dargazani

عضو جدید
سلام من هدا هستم در تولید ترشی وسرکه و شوریجات 2.5 فعالیت کردم در حال حاضر دانشجو ارشدم

zahra_216

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.......منم 1سال و اندييست در قسمت برنامه ريزي و كنترل توليد يه كارخونه صنايع غذايي(انواع ترشي،مرباجات،شورجات، كنسرو جات) مشغولم..........

صحرا نصری

عضو جدید
خسته نباشید

خسته نباشید

سلام منم مسئول فنی در کارخانه کنسروسازی هستم امید وارم تخصص های همدیگر رو بهتر بشناسیم:cool::cool::cool:

عليرضا فرخي فريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من هم در بخشهاي زير كار كردم :
لبنيات
كنسروجات ( تن ماهي - رب - لوبيا - ذرت - عدس - ... )
سس ( انواع مايونز - سس كچاپ )
شكلات
ژله
آدامس

ناهیرا

عضو جدید
سلام .منم توشرکت آب میوه کار میکنم خوشحال میشم کسایی که تو این رسته فعالیت دارن آشنا بشم.مرسی

mahyasin

عضو جدید
سلام خیلی خوبه!من 2سال سوسیس کالباس کار کردم و 5/3 سال بیسکویت و کلوچه!اما متاسفانه 6ماهه بی کارم !هر روز روزنامه میگیرم و توی معاونتهای غذا و دارو رزومه گذاشتم ؛اما هیچ خبری نیست!اگه امکان داره اگه کاری بهتون معرفی شد من رو هم بخاطر داشته باشید.ممنون میشم.:sweatdrop::crying2::crying2:

yasaminabi

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
با توجه به اینکه شما سابقه کار در صنعت دارید به نظرتون چه موضوعی واسه پایان نامه ارشد مناسبه و پیشنهاد میکنید لطفا کمک کنید.مرسی

ali_mosavi21

عضو جدید
سلام. من موسوي هستم چند سالي توي كارخونه هاي قند كار كردم رشته تخصصي منم قند سازيه ولي چه فايده كه الان بيسواداشون سر كارن و ما بيكار.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam
من کارخونه ای نرفتم و در حقیقت نمیدونم چطور باید وارد کار شد ولی در زمینه های زیر فعالیت کرده ام:
انواع نان - انواع کیک - انواع مربای موز و لبو و... - سن ایچ - بستنی - ترشیجات - خیارشور - ماست.
حالا در اشل خانگی همشونو کار کردیم صنعتی هم فعلا سنمون کمه زوده

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نزدیک چن ماهه میرم فعلا که خوبه...درکارخونه ترشی و کنسرو وکمپوت

j_seyfie

عضو جدید
من 4 ساله که تو صنعت لبنیات مسئول کنترل کیفی هستم و ارشد صنایع غذایی دارم

بالا