چه دانشگاهی قطب چه رشته ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setare11

عضو جدید
سلام دوستان
تو سایت که گشتم مطالب از رشته ها و دانشگاه ها زیاد بود اما به نظرم یک چیزی کم بود و اینکه : هر کس از هر دانشگاهی که هست بیاد خودش رو معرفی کنه و بگه دانشگاهش در چه رشته هایی قطب محسوب میشه (منظور اینکه در چه رشته هایی دانشگاه قوی محسوب میشه )

من دانشجو دانشگاه علوم وتحقیقات فارس هستم که در رشته برق خیلی قوی هست .:smile:
البته ناگفته نماند من از اکثر اساتید رشته خودم هم راضی بودم .

Joodi Aboot

عضو جدید
سلام منم دانشگاه علوم و تحقيقات فارس درس خوندم، رشته ام هم برق بوده، همين طور كه ستاره جان گفتن دانشگاه ما توي رشته برق از بقيه رشته ها بهتر عمل كرده و قوي تر هست.

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنونم از دعوتتون
من دانشجوی غیرانتفاعی شمس گنبد کاووس بودم
رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری خوندم
رشته عمران خیلی قوی هست تو دانشگاه ما و اولین رشته ای هست که موقع تاسیس دانشگاه اومده
موفق باشین

لیختن اشتاین

عضو جدید
hiiiiiiiiiiiiiii azizaaaaaaaaam
.
.
.
man vase karshenasi uni azade andimeshk boodam
goroohre memari ok booooooooood

ama vase arshad payame noore aheaz mikhoonam va etelaea chandani nadaraaaaaaaaaaaaam

vali kolan sisteme payame noor az nazare man mardoode

ببخشید ولی ahvaz نههه aheaz.......خوب یکی اونور هارو نشناسه نمیفهمه منظورتون اهوازه دیگه......دروغ میگم....نه شما بگید دروغ میگم.؟؟

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
هیچ دانشگاهی قطب هیچ رشته ای نیست این دانشجوست که به زمینه مورد علاقه اش غنا میبخشه!
بله حق با شما ....منم با نظرتون موافقم....;)در واقع این دانشجو هستش ک با میزان فعالیت وموفقیتش در ی زمینه یا رشته ی خاصی باعث مطرح شدن دانشگاهشون ب عنوان قطب علمی در اون زمینه میشه....

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی ahvaz نههه aheaz.......خوب یکی اونور هارو نشناسه نمیفهمه منظورتون اهوازه دیگه......دروغ میگم....نه شما بگید دروغ میگم.؟؟

hiiiiiiiiiiiiiiiiii

mg mishe yki peyda sheva ahwzo nashnase akheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

che farghi mikone halaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ok ahvaze u ahwaze me..........;)

لیختن اشتاین

عضو جدید
hiiiiiiiiiiiiiiiiii

mg mishe yki peyda sheva ahwzo nashnase akheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

che farghi mikone halaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ok ahvaze u ahwaze me..........;)

های
اره نمونش من.....تازه w نه و v ..مگه لهجه عربی داری......
مگه داریم تجزیش مینیم .برا من برا تو میگی
تازه فرقققققق فوکولههههههههه
راستی چرا داد میزنیییییییییییییییی

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
های
اره نمونش من.....تازه w نه و v ..مگه لهجه عربی داری......
مگه داریم تجزیش مینیم .برا من برا تو میگی
تازه فرقققققق فوکولههههههههه
راستی چرا داد میزنیییییییییییییییی

vaaaaaaaaaaaaaaaa

dade chi kashke chiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

oho

setare11

عضو جدید
سلام دوستان
ممنون از پاسخگویی شما دوستان
gsm1 و مهندس خرده پا2 نظر شما محترم اما به نظر من :
در هر دانشگاهی حداقل یک رشته هست که هم اساتید بهتر و ورزیده تری داره (به دلیل داشتن زمان بیشتر برای شناخت وتثبت اساتید بهتر )و هم در اون رشته موفقیت های بیشتری برای دانشگاه کسب شده و این رابطه مستقیم با مدت زمانی که اون رشته در داشگاه مربوطه داره ارائه میشه و مسئولان و اساتید و بعد دانشجویان داره چون دانشجو به خصوص در مقطع کاردانی و کارشناسی راه بلد نیست و نیاز به راهنمایانی آگاه و با تجربه داره
ببخشید طولانی شد
این نظر شخصی من بود

• Like
واکنش ها: gsm1

sonya.b

عضو جدید
سلام. من دانشگاه شیراز درس خوندم. بنظرم همه رشته های مهندسی توی یه سطح بودن اما توی رشته داروسازی خیلی حرفا برا گفتن داره.

hossein khorshid

عضو جدید
سلام من دانشگاه مازندران درس میخونم و این دانشگاه تو رشته شیمی خیلی سرشناسه حتی من شنیدم بعد از دانشگاه تهران دومه در ضمن اینو باید بگم که دانشگاه مازندران به این عظمت از اول با دانشکده شیمی تو سال 1355 شروع کرد و دو تا پروفسور خیلی مطرح داره و تو 8 تا رشته دکتری میده

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشگاه مازندران درس میخونم و این دانشگاه تو رشته شیمی خیلی سرشناسه حتی من شنیدم بعد از دانشگاه تهران دومه در ضمن اینو باید بگم که دانشگاه مازندران به این عظمت از اول با دانشکده شیمی تو سال 1355 شروع کرد و دو تا پروفسور خیلی مطرح داره و تو 8 تا رشته دکتری میده

من یه دوست شمالی داشتم اقتصاد بابلسر خونده بود....
خیلی فخر میفروخت به من..
:redface:

kapitan_hamed

عضو جدید
سلام منم دانشگاه سجاد درس می خونم تا اونجایی که من می دونم رشته برق خیلی قویه چون اکثر استادای فردوسی مشهد داره اینو هم بگم که دانشگاه ما 17 سال پیش تاسیس شد با رشته برق شروع کرد فکر می کنم اولین دانشگاه غیر انتفاعی بود که تاسیس شد

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه امیرکبیر قطب ساخت و تولید ایرانه...

البته با نظر دوستمون موافقم و این دانشجوهان که به دانشگاه اعتبار میدن

afshin0917

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
منم دانشجو ارشد علوم تحقیقات فارس هستم و تو بخش ارشد دانشگاه ، بخش سازه به نظرم قوی هست نسبت به ارشدهای دیگش

najme74

عضو جدید

من یه دوست شمالی داشتم اقتصاد بابلسر خونده بود....
خیلی فخر میفروخت به من..
:redface:
دانشکده علوم اقتصاد دانشگاه مازندران هم سطح دانشگاه تهران به حساب میاید.
همانطور دوستمون گفتند رشته شیمی این دانشگاه خیلی قویه،یکی از دلایل اون داشتن اساتید توسطح
پروفسوراست.

navidman

عضو جدید
سلام دوستان خوبم! من کارشناسی برق دارم ولی اطلاعات کاربردی م در حد دکتراست از رایانه تا برق پژو ۲۰۶ که پیچیده ترین برق رو تو خودروهای ایرانی داره همه رو فولم چطور از این اطلاعات استفاده کنم البته نمیخوام ازشون کسب درآمد کنم چون یه شغل دارم بسه... لطفا راهنمایی کنید تشکر.

AraSh1994

عضو جدید
پلی تکنیک مکانیک جامدات و ساخت
مهندسی شیمی
عمران فکر میکنم قطب داشته باشه ولی اول نیست
این تا اونجاش ک من میدونم

کژال جون

عضو جدید
آقا ادعاییم نیست همه میدونم محض یادآوری می گم. دانشگاه باهنر کرمان قطب ریاضی ایرانه و نظر من نیست همه میدونن. اگه بقیه دانشگاه ها 1،2 تا پروفسور دارن این بخش یعنی بخش ریاضی ماهانی دانشگاه باهنر چند تا دکترا داره که اونا هم حل تمرین هستن وبقیه استادیار، استاد تمام و پروفسورن. جمع پدر و مادرام اونجا جمه. پدر جبر ایران، پدر هندسه ایران، دکتر رجبعلی پور که دیگه گفتن نداره، مادر آمار ایران که هندیه و ...
دیگه اینینم ما. کسی با رتبه الکی بیاد ترمای اولیه میترکه میره بیرون.

MILA.S

عضو جدید
دانشگاه تبریز هم که دیگه نمیخوام بگم همه میدونن نامبر وان ......;)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی از دانشگاه ها در ایران دیگه اعتبار ثابت رو ندارند اعتبار دانشگاه به دانشجو هاشه . ولی الان اکثرا نخبه ها بعد لیسانس خارج از کشور هستند.

دانشگاه علوم تحقیقات تهران خودش دانشگاه قویه تو مقطع دکتری
امیر کبیر در رشته های فنی مخصوصا مکانیک تک هستش و فکر نکنم اساتید و دانشجوهایی که در دانشکده مکانیک اونجا هست در ایران باشه
صنعتی سهند تبریز و صنعتی اصفهان در رشته مهندسی مواد واقعا قطب هستند
داشگاه تهران خواجه نصیر و دانشگاه تبریز در زمینه انرژی خوب هستند
برق فقط دانشگاه شریف و بعدیش دانشگاه شیراز
علوم پایه باهنر تهران تبریز خوب هستند
پزشکی هم که باید فقط بهشتی بخونی.
ووو.وووووو

بالا