چه دانشگاهی قطب چه رشته ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

phvcss

عضو جدید
این که هر دانشگاه تو چه رشته و گرایشی قطب علمیه رو تو سایت خود دانشگاه ها می شه پیدا کرد . البته ممکنه تو سایتهای بعضی از دانشگاهها قسمت قطب علمی پیدا نکنید چون قطب نیستند .
( اینجا هر کسی میاد می گه دانشگاه خودش قویه .)
اکثر قطبهای علمی هم توی دانشگاههای دولتی تهرانند .

• Like
واکنش ها: phh1

مديريت صنعت

عضو جدید
فقط دانشگاه مازندران

فقط دانشگاه مازندران

دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران واقعا قویه مخصوصا تو رشته مدیریت صنعتی. هر سال تعداد زیادی رتبه یک و دو رقمی کنکور کارشناسی ارشد میده. کلا دانشکده مدیریت دانشاه تهرانو بجه های مازندران می گردونن. به قول دکتر آرین قلی پور اینجا شده شمالیزه!!!!:biggrin::biggrin:

pouyan68

عضو جدید
خیلی از دانشگاه ها در ایران دیگه اعتبار ثابت رو ندارند اعتبار دانشگاه به دانشجو هاشه . ولی الان اکثرا نخبه ها بعد لیسانس خارج از کشور هستند.دانشگاه علوم تحقیقات تهران خودش دانشگاه قویه تو مقطع دکتریامیر کبیر در رشته های فنی مخصوصا مکانیک تک هستش و فکر نکنم اساتید و دانشجوهایی که در دانشکده مکانیک اونجا هست در ایران باشهصنعتی سهند تبریز و صنعتی اصفهان در رشته مهندسی مواد واقعا قطب هستندداشگاه تهران خواجه نصیر و دانشگاه تبریز در زمینه انرژی خوب هستندبرق فقط دانشگاه شریف و بعدیش دانشگاه شیرازعلوم پایه باهنر تهران تبریز خوب هستندپزشکی هم که باید فقط بهشتی بخونی.ووو.وووووو

دقیقا قطب مواد کشور صنعتی اصفهانه و ما تو این هیچ بحثی نداریم......
اینم سایت دانشکدمون http://materials.iut.ac.ir/

• Like
واکنش ها: gsm1

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشکده علوم اقتصاد دانشگاه مازندران هم سطح دانشگاه تهران به حساب میاید.
همانطور دوستمون گفتند رشته شیمی این دانشگاه خیلی قویه،یکی از دلایل اون داشتن اساتید توسطح
پروفسوراست.

خو به حساب بیااد!!
هر کی هر چی هس برا خودش هست منتی سر دیگران نزارره!!والااااو
:D

sfk123

اخراجی موقت
دقیقا قطب مواد کشور صنعتی اصفهانه و ما تو این هیچ بحثی نداریم......
اینم سایت دانشکدمون http://materials.iut.ac.ir/

فکر نکنم بعد از بازنشستگی اجباری 5 تا از بزرگان متالورژی دانشگاه صنعتی اصفهان، در این زمینه بتونه با دانشگاه صنعتی شریف و تهران رقابت کنه؟

خبر بازنشستگی اجباری اساتید مواد رو سال 2012 منتشر کردم میتونید یه نگاه بندازید (لینک- کلیک کنید)

دوستانی خبری از این اساتید ندارن که کجا مشغول به تدریس شدن؟!؟!؟

pouyan68

عضو جدید
فکر نکنم بعد از بازنشستگی اجباری 5 تا از بزرگان متالورژی دانشگاه صنعتی اصفهان، در این زمینه بتونه با دانشگاه صنعتی شریف و تهران رقابت کنه؟

خبر بازنشستگی اجباری اساتید مواد رو سال 2012 منتشر کردم میتونید یه نگاه بندازید (لینک- کلیک کنید)

دوستانی خبری از این اساتید ندارن که کجا مشغول به تدریس شدن؟!؟!؟

بله درسته بازنشست شدن ولی بازم این چیزی از ارزش های صنعتی اصفهان کم نمیکنه
خودم بهت میگم کجان
دکتر ساعتچی متاسفانه ایران نیستن دانشگا جورجیا امریکا مشغول به تدریسن
دکتر فتحی هم متاسفانه امریکان (بعد ماه رمضون ایران بودن)
دکتر عباسی بهترین استاد ترمو ایران خوشبختانه در حال تدریس در دانشگاه صنعتی اصفهان هستن ترمو پیشرفته
دکتر منشی دکتر نجفی زاده دکتر گلعذار اساتید همگی کماکان دانشگاه صنعتی اصفهان مشغول به تدریس و مباحث علمی خودشون کما فی السابق هستن
البته حضور دکتر منشی (اغلب دانشگاازاد نجف اباد حضور دارن) و نجفی زاده کمرنگ شده ولی مابقی اساتید هم چنان با تمام قوا در حال فعالیت هستن.
دکتر منشی ترم پیش سرامیک مهندسی داش و دکتر نجفی زاده این ترم تغییر فرم گرم دارن
من خودم با دکتر عباسی ترمو پاس کردم بهترین کلاس دوران عمرم بود واقعا. با ئکتر منشی هم کلاس داشتم که بی نظیر بود این کلاس برام
پس بهتره عنوان کنیم که
دانشکده ی مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان کماکان قطب مهندسی مواد کشور هست و در این زمینه هیچ رقیبی رو جلوی خودش نمیبینه
در حال حاضر 5تا استاد تمام به جز اساتید فوق الذکر (و پروفسور ادریس و سعیدی که بازنشست شدن ولی همچنان مثل قبل فعال ان) مشغول به فعالیتن و خداییش انقدر هیئت علمی قوی داره که دقیق امارشو نمیدونم چنتا دانشیاره ولی فک کنم 12 تا باشه و حدود 7 تا استادیار 13 تاهم استاد تموم
جمعا 32 نفر هیات علمی داریمممممممممممممم
یه نیگا به اون لینکه بندازی حله
دکتر احمدیان هم که اخیرا دانشیار شدن.
مبارکشون باشه.....

خخخخخخخخخ

آخرین ویرایش:

sfk123

اخراجی موقت
بله درسته بازنشست شدن ولی بازم این چیزی از ارزش های صنعتی اصفهان کم نمیکنه
خودم بهت میگم کجان
دکتر ساعتچی متاسفانه ایران نیستن دانشگا جورجیا امریکا مشغول به تدریسن
دکتر فتحی هم متاسفانه امریکان (بعد ماه رمضون ایران بودن)
دکتر عباسی بهترین استاد ترمو ایران خوشبختانه در حال تدریس در دانشگاه صنعتی اصفهان هستن ترمو پیشرفته
دکتر منشی دکتر نجفی زاده دکتر گلعذار اساتید همگی کماکان دانشگاه صنعتی اصفهان مشغول به تدریس و مباحث علمی خودشون کما فی السابق هستن
البته حضور دکتر منشی (اغلب دانشگاازاد نجف اباد حضور دارن) و نجفی زاده کمرنگ شده ولی مابقی اساتید هم چنان با تمام قوا در حال فعالیت هستن.
دکتر منشی ترم پیش سرامیک مهندسی داش و دکتر نجفی زاده این ترم تغییر فرم گرم دارن
من خودم با دکتر عباسی ترمو پاس کردم بهترین کلاس دوران عمرم بود واقعا. با ئکتر منشی هم کلاس داشتم که بی نظیر بود این کلاس برام
پس بهتره عنوان کنیم که
دانشکده ی مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان کماکان قطب مهندسی مواد کشور هست و در این زمینه هیچ رقیبی رو جلوی خودش نمیبینه
در حال حاضر 5تا استاد تمام به جز اساتید فوق الذکر (و پروفسور ادریس و سعیدی که بازنشست شدن ولی همچنان مثل قبل فعال ان) مشغول به فعالیتن و خداییش انقدر هیئت علمی قوی داره که دقیق امارشو نمیدونم چنتا دانشیاره ولی فک کنم 12 تا باشه و حدود 7 تا استادیار 13 تاهم استاد تموم
جمعا 32 نفر هیات علمی داریمممممممممممممم
یه نیگا به اون لینکه بندازی حله
دکتر احمدیان هم که اخیرا دانشیار شدن.
مبارکشون باشه.....

خخخخخخخخخ
دوست عزیز کی سرکارشون برگشتن، دولت جدید؟

همکاریشون چجوریه؟(قراردادیه) اسم این افراد به عنوان استاد بازنشسته در سایت ثبت شده. (لینک)

pouyan68

عضو جدید
دوست عزیز کی سرکارشون برگشتن، دولت جدید؟

همکاریشون چجوریه؟(قراردادیه) اسم این افراد به عنوان استاد بازنشسته در سایت ثبت شده. (لینک)

نه از قبل هم بودن ولی کمرنگ ولی تو دولت جدید و با عوض شدن ریاست دانشگا اساتید هستن و فعالتر
جز دکتر ساعتچی و دکتر فتحی که امریکان بقیه هستن
فقط دکتر منشی این ترم درسی نداره ولی دکتر نجفی زاده درس داره
بقیه اساتید مثل دکتر گلعذار دکتر سعیدی دکتر عباسی دکتر ادریس هستن همشون هم درس دارن هم برا کارشناسی هم برا ارشد و دکتری

hbigdeli

عضو جدید
من دانشگاه شاهد درس خوندم. دانشگاه من در رشته برق و مهندسی پزشکی خیلی عالی بود

بالا