چند بار در زندگی انگشت نما شده این؟ (از جهت منفی)

*Essi*

اخراجی موقت
با درود خدمت همه دوستان گرامی.

دیدین،یک عده در زندگیشون، انگشت نما میشن و سایرین مدام آنها را به هم نشان میدهند؟

چند بار یک خطا یا اشتباهی از شما سر زده که باعث شده شما انگشت نمای عام و خاص بشین؟

کاری کردین که تمسخر و مضحکه دیگران را به دنبال داشته باشه؟

توجه کنین در این تاپیک فقط هدفمان انگشت نمایی در جهت منفی است،نه انگشت نمایی در جهت مثبت.
.
.
.

الان این دوست ما به خاطر درس نخوندن در دانشگاه انگشت نما شده.

و همه دارند او را با انگشت نشان میدهند،حتی خودش !!! :(

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=123002&stc=1&d=1352983366​

پیوست ها

• angosht.jpg
    angosht.jpg
    57.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

*Essi*

اخراجی موقت
یاد لویییس نیزر گرامی باد که گفت :

(وقتی با انگشت به کسی اشاره می کنیم، به یاد داشته باشیم که سه انگشت دیگر به طرف خودمان برگشته اند..)
.
.
.
این پند ساده خیلی مهم هستند ولی هرگز ازش تجربه نمیگیریم، امیدوارم اینبار تجربه را بگیرم.
چون سابقه نداشته از دوران کودکی تا امروزم که کسی را در زمینه ای خاص انگشت نما کنم و خودم هم در آن زمینه انگشت نما نشوم.

از
تخریب دیگران و انگشت نما کردن اونها به شدت بپرهیزید که روزی بدجوری گریبانتون رو میگیره.
اینی که گفتم کاملا تجربه شخصی خودم بود، نه یک حرفی در کتاب ها.....

CPU AMD

اخراجی دائم-مولتی یوزر
یاد لویییس نیزر گرامی باد که گفت :

(وقتی با انگشت به کسی اشاره می کنیم، به یاد داشته باشیم که سه انگشت دیگر به طرف خودمان برگشته اند..)
.
.
.
این پند ساده خیلی مهم هستند ولی هرگز ازش تجربه نمیگیریم، امیدوارم اینبار تجربه را بگیرم.
چون سابقه نداشته از دوران کودکی تا امروزم که کسی را در زمینه ای خاص انگشت نما کنم و خودم هم در آن زمینه انگشت نما نشوم.

از
تخریب دیگران و انگشت نما کردن اونها به شدت بپرهیزید که روزی بدجوری گریبانتون رو میگیره.
اینی که گفتم کاملا تجربه شخصی خودم بود، نه یک حرفی در کتاب ها.....
تجربه شخصی از حرف کتاب ها مهم تره؟

Shopenhaver

عضو جدید
من توی زندگیم هم عده ای رو انگشت نما کردم و هم انگشت نما شدم.
خیلی هم پشیمونم چون هرکس رو لقب خاصی بهش دادم، بهم لقب بدتری رو نسبت دادن.

کار درستی نیست، مدت هاست یاد گرفتم که هیچ آدمی رو در هیچ موقعیتی نباید قضاوت کرد.
از قاتل گرفته تا یک بیمار روانی.
شاید ما هم جای او بودیم و در شرایطی ویژه قرار داشتیم، عملی بدتر ازمون سر میزد.

*Essi*

اخراجی موقت
تجربه شخصی از حرف کتاب ها مهم تره؟

تجارب شخصی خیلی خیلی مهم تر هستند، چون با تصادفات و حادثه هایی غیر قابل پیش بینی در هم امیخته اند.

کتاب ها که در بازارها هست، جمع کتب + تجارب زنده عملی هست که میتونه آدم رو کمک کنه در مواقعی که حوادث نزدیک تجارب دیگران هست، بر اونها غلبه کنه.

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توی زندگیم هم عده ای رو انگشت نما کردم و هم انگشت نما شدم.
خیلی هم پشیمونم چون هرکس رو لقب خاصی بهش دادم، بهم لقب بدتری رو نسبت دادن.

کار درستی نیست، مدت هاست یاد گرفتم که هیچ آدمی رو در هیچ موقعیتی نباید قضاوت کرد.
از قاتل گرفته تا یک بیمار روانی.
شاید ما هم جای او بودیم و در شرایطی ویژه قرار داشتیم، عملی بدتر ازمون سر میزد.

كاش قبل از اينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنيم.چند قدمي با كفش هاي او راه مي رفتيم!

*Essi*

اخراجی موقت

كاش قبل از اينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنيم.چند قدمي با كفش هاي او راه مي رفتيم!

اما خیلی سخته عمو معین، قبول داری؟
فرض کن کسیکه از نزدیکان مارو میکشه و حکم اعدامش هم صادر میشه.

ما پای جرثقیل دار جمع میشیم و هلهله میکنیم که آن نابکار را به دار بکشید و انگشت نمایش میکنیم.
در حالیکه شاید قتلی که کرده روی لحظه ای خشم و بی اختیاری بوده، اما انگشت نما کردن ما کاملا مختارانه هست.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما پای جرثقیل دار جمع میشیم و هلهله میکنیم که آن نابکار را به دار بکشید و انگشت نمایش میکنیم.
در حالیکه شاید قتلی که کرده روی لحظه ای خشم و بی اختیاری بوده، اما انگشت نما کردن ما کاملا مختارانه هست.

.
.
جریان تاریخ امضات چیه ؟

*Essi*

اخراجی موقت
.
.
جریان تاریخ امضات چیه ؟

جریان رحلت این آواتار و شخصیت مجازی منسوبش، پس از مدتی فعالیت در این باشگاه و ماندن فقط در یک فرومی دیگر و بعدش هم برای همیشه وداع با دنیای مجازی.

تاریخ مصرف هرکسی هم روزی سر میاد دیگه. :)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جریان رحلت این آواتار و شخصیت مجازی منسوبش، پس از مدتی فعالیت در این باشگاه و ماندن فقط در یک فرومی دیگر و بعدش هم برای همیشه وداع با دنیای مجازی.

تاریخ مصرف هرکسی هم روزی سر میاد دیگه. :)

من پست های شما رو میخوندم ..بار علمی- مذهبی خوبی دارن حرفا و تفکراتت ... و خوشم میاد از استدلاتت
چرا میخاین برین ؟

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز

قبول دارم
ولی ما هیچوقت خودمونو نمی بینم هیچوقت جوانب رو نمی سنجیم
منم بارها شده اشتباه فکر کردم
صبر خیلی خوبه

*Essi*

اخراجی موقت
من پست های شما رو میخوندم ..بار علمی- مذهبی خوبی دارن حرفا و تفکراتت ... و خوشم میاد از استدلاتت
چرا میخاین برین ؟

قایقی خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب. دور خواهم شد از این خاک غریب که در آن هیچکسی نیست که در بیشه عشق قهرمانان را بیدار کند.

من هر کاری از دستم بر میومد به زعم خودم توی این دنیای مجازی کردم.
نه دیگر توانش هست و نه امکانات لازم رو محیا میبینم.

خودم دارم تاپیک خودم رو منحرف میکنما. :biggrin:
بابا در مورد انگشت نما بودن یه نظری بده. :mad:

*Essi*

اخراجی موقت
قبول دارم
ولی ما هیچوقت خودمونو نمی بینم هیچوقت جوانب رو نمی سنجیم
منم بارها شده اشتباه فکر کردم
صبر خیلی خوبه

به قول چارلز ديکنز :

اگر شروع به قضاوت کردن در مورد مردم بکنى، وقت پيدا نخواهى کرد آن‌ها را دوست داشته باشى...

P.Guardiola

اخراجی موقت
بیشتر توی دوران مدرسه انگشت نما شده بودم و لقب های مختلفی میگرفتم.
توی دانشگاه انگشت نمای خاصی نبودم.
یادمه تو دبیرستان هنوز جرات نکرده بودیم سبیل هامون رو بزنیم و خیلی ضایع بود. دقیقا عین سبیل افغانی ها
یه رفیقم بود که سبیلش رو کوتاه نمیکرد و من براش لقب افغانی گذاشتم.

اون لقب چند هفته بیشتر برای اون نموند که یکباره همه من رو هم افغانی خوندن و لقب افغانی کاملا به خاطر سبیل هام روم موند.
بعدها از دوستم هم خیلی معذرت خواهی کردم ولی الان فکر میکنم خوب شد اون تو دهنی که خوردم، حداقل برای کسی دیگر لقبی نمیذارم حتی واسه خنده و شوخی.

*Essi*

اخراجی موقت
هرمان هسه نویسنده آلمانی گفت :

اوج تمام شوخ‌طبعی‌ها به جایی ختم می‌شود که انسان خویشتن خویش را نیز به مسخره می‌گیرد......
.
.
.
تجربه عجیبی هست، مسخره کردن و انگشت نما کردن دیگران و بروزش در لحظه ای که ببینی خودت دقیقا همان و حتی بدتر خواهی شد.

شکستن کوه تکبر و غرور در مورد انسان هایی که دیگران را به سخره میگیرند، باید رخ دهد و من شخصا بیشترین درس هارو از همان جاهایی گرفتم که با همه وجود حس کردم، تا چه حد میتوان مثل عیب های دیگران و حتی بدترش را هم داشت.