چقدر وقت ميذاري؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

سوالي كه برام پيش اومده اينه كه تو اين سن و سال و با اين اوضاع موجود براي هر مورد در طول هفته هركدوم از اين موارد چقدر از وقت با ارزشتون رو ميگيره؟ :smile:
1- تفريح
2- با خانواده
3- اينترنت
4- مطالعه درسي
5- مطالعه غير درسي
6- مطالعات مذهبي، سياسي ، اقتصادي
7- بحث هاي مذهبي، سياسي، اقتصادي
8- آموختن مهارت هاي خارج از نظام آموزشي ( با ذكر مورد)

لطفا اگر موردي به نظرتون ميرسه خودتون اضافه كنيد
لطفا در تكميل موضوع مشاركت كنيد و ايده هاي خودتون رو مطرح كنيد
لطفا با حوصله و با دقت باشيد

*Essi*

اخراجی موقت
بیشترینش برای من اینترنت بوده که البته این اینترنت شامل هم بحث های مذهبی شده و هم مطالعه درسی و غیر درسی.

بعدش خانواده و کمترینش تفریح، چون تفریح خاصی ندیدم دور و برم بشه انجام داد، بیشتر باید رفت توی جایی نشست یا دعا خوند یا گریه و زاری کرد.

بقیه تفریح ها هم که غیرمجاز میشه و میوفتن دنبالت که چرا مثلا تو تابستان آب بازی کردی، پایه های اعتقادات ملت رو نشانه رفتی !!!!

ورزش هم که هزینه هاش خیلی بالاست، یک سالن فوتبال خواستیم با بچه ها کرایه کنیم برای 2 ساعت نتونستیم، استخر هم ساعتی 10 هزار تومان !!!!

ارزان ترین و کم خطرترینش میمونه اینترنت.......

واقعی بودیم سرکوبمان کردند، مجازی شدیم فیلــترمان کردند و چه دنیایی ساخته اند برای ما نسل سوخته......

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ورزش هم که هزینه هاش خیلی بالاست، یک سالن فوتبال خواستیم با بچه ها کرایه کنیم برای 2 ساعت نتونستیم، استخر هم ساعتی 10 هزار تومان !!!!

استخر 10 هزار تومن ساعتی؟ :eek:
اتفاقا جایی شما خالی ما با بچه ها سالن گرفتیم زیادم گرون نبود. هفته ای دوبار بود که یکیشو دیدم تو ماه رمضون جنازمونو برمیگردونن خونه کنسل کردیم:razz:
-----------------------------------------------------
والا درسی که دوتا درس برداشتم تابستون همون بسشه :)

کتاب مذهبی و داستانی و مجله و روزنامه هم میخونم دم دستم باشه

اینترنتم زیاد میام که خودش تقریبا باز همه اینارو در بر میگیره

*Essi*

اخراجی موقت
اتفاقا جایی شما خالی ما با بچه ها سالن گرفتیم زیادم گرون نبود. هفته ای دوبار بود که یکیشو دیدم تو ماه رمضون جنازمونو برمیگردونن خونه کنسل کردیم:razz:

بله، شما نرخی متفاوت در تهران سراغ دارین؟
تازه 10 هزار تومان معمولی ترین و مسخره ترین استخر هست.

پارک آبی و... که قیمتش نزدیک 30 هزار تومان شده، سایتش هم هست چک بفرمایید.

سالن ها که اکثرا اجاره دادن، اونایی هم که سانس خالی میدن شب دیر وقت و بسیار گران.

البته تیم های لیگ برتری ما خیلی ها میگن مشکل مکان تمرین داریم، باز خوبه شما هیچ مشکلی برای سالن و...ندارن.

wall_E

عضو جدید
الان هر چی فک میکنم ... میبینم ....پوچ شدم .... اکثرا اینترنت .......

terajedi21

عضو جدید
اينترنت نه از روي اعتياد از رو ناچاري!تلوزيون و ديگر هيچ!البته مطالعه هم خوبه حيفه وقت الكي بگذره!كار هم مي كردم ديگه نمي كنم!!پاييدن دوشيزگان جالب توجه محل هم كه جز بدبختي عايدي نداره:D(كاش حداقل جربزه اين رو داشتم!)شوخي كردم!:(:cry::razz:

sadaf2012

عضو جدید
نمره ازبیست ؛خانواده15>اینترنت10>مطالعه غیر درسی5:gol:
نمره ازبیست؛تفریح0<مطالعه درسی وغیره5<آموختن مهارتهای خارج از نظام اموزشی10
:gol:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- تفريح : 0%
2- با خانواده: یه کم
3- اينترنت : کلاً کامپیوتر روشنه...حالا آهنگ آنلاینه یا مقاله ای چیزی..
4- مطالعه درسي : روزی 2-3 ساعت
5- مطالعه غير درسي : بستگی داره به حال و هوام
6- مطالعات مذهبي، سياسي ، اقتصادي : گذرا یه نگاه می ندازم... تو بحرش نمی رم...
7- بحث هاي مذهبي، سياسي، اقتصادي : عین بالایی
8- آموختن مهارت هاي خارج از نظام آموزشي ( با ذكر مورد) : اونو که خیلی پایه بودم قبلنا...تار و دف و والیبال و اینا.... الان 0 شده

الان کار از همش بیشتر شده برای من ....

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.....40درصد
2....20 درصد
3....20 درصد
4....10 درصد
5...10 درصد

رويای ماه

عضو جدید
بيشترين وقتم رو به همون ترتيب كه نوشته شده به همون نسبت اولويت قرار ميدهم بيشترين الويت با تفريح و بعد با خانواده و بعد اينترنت

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشترینش برای من اینترنت بوده که البته این اینترنت شامل هم بحث های مذهبی شده و هم مطالعه درسی و غیر درسی.

بعدش خانواده و کمترینش تفریح، چون تفریح خاصی ندیدم دور و برم بشه انجام داد، بیشتر باید رفت توی جایی نشست یا دعا خوند یا گریه و زاری کرد.

بقیه تفریح ها هم که غیرمجاز میشه و میوفتن دنبالت که چرا مثلا تو تابستان آب بازی کردی، پایه های اعتقادات ملت رو نشانه رفتی !!!!

شما بعنوان يك كاربر عاقل و بالغ كه ايده هاي خوب و افكار جالبي هم داري چطور ميشه نتوني تفريح مناسبي برا خودت دست و پا كني و از هر موضوعي براي ابراز مراتب اعتراض به وضع موجود و پسنديده نبودنش برا خودتون استفاده كني!

اگه دانشجو باشي كه سالن فوتبال لازم نيست تو دانشگاهتون موجود هست.
اينترنت هم ارزان هست اما كم خطر نيست هست؟.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
-----------------------------------------------------
والا درسی که دوتا درس برداشتم تابستون همون بسشه :)

کتاب مذهبی و داستانی و مجله و روزنامه هم میخونم دم دستم باشه

اینترنتم زیاد میام که خودش تقریبا باز همه اینارو در بر میگیره

اصولا وقت ميزاي براي اينكه چيزي ياد بگيري كه برا بعد از فارغ التحصيلي بتوني سريع كار داشته باشيد (آموزشهاي خارج از نظام آموزشي) ؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينترنت نه از روي اعتياد از رو ناچاري!تلوزيون و ديگر هيچ!البته مطالعه هم خوبه حيفه وقت الكي بگذره!كار هم مي كردم ديگه نمي كنم!!پاييدن دوشيزگان جالب توجه محل هم كه جز بدبختي عايدي نداره:D(كاش حداقل جربزه اين رو داشتم!)شوخي كردم!:(:cry::razz:
چرا از روي ناچاري؟
اصولا در اينترنت به دنبال چي هستي كه اينقدر بايد ازش استفاده بشه اون هم از روي ناچاري؟

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خانواده:زیاد
مطالعه ی درسی:فعلا که دانشگاه نمیرم.صفر
مطالعه ی غیر درسی:زیاد
ورزش:یه مدته که کم شده
تمرین موسیقی:زیاد
بیرون رفتن:تو این ماه به صفر رسیده.
.
.
.

*Essi*

اخراجی موقت
شما بعنوان يك كاربر عاقل و بالغ كه ايده هاي خوب و افكار جالبي هم داري چطور ميشه نتوني تفريح مناسبي برا خودت دست و پا كني و از هر موضوعي براي ابراز مراتب اعتراض به وضع موجود و پسنديده نبودنش برا خودتون استفاده كني!

اگه دانشجو باشي كه سالن فوتبال لازم نيست تو دانشگاهتون موجود هست.
اينترنت هم ارزان هست اما كم خطر نيست هست؟.

دانشجویی مگه چند سال از زندگیه؟ نهایتا همون ترم های اول لیسانس عده ای باهاتون بیان برای ورزش، بعدا که یا نمیان یا مدام در اختیار تربیت بدنی دانشگاهه.
رفقا هم اکثرشون مربوط به دانشگاه نیستند.

من علاقه برای دست و پا کردن تفریح خوب با ایده هم دارم، ولی خوب تو زندان که نمیشه کاری کرد، میشه؟

اینترنت نسبت به واقعیت خطرش کمتره، ممکنه آسیب روحی ببینی، اما آسیب جسمی کمتری بهت میرسه.

درکه

عضو جدید
والا من خیلی سرم شلوغه بیشتر وقت ها هستم سر ساختمانم بقی اش هستم باشگاه

terajedi21

عضو جدید
چرا از روي ناچاري؟
اصولا در اينترنت به دنبال چي هستي كه اينقدر بايد ازش استفاده بشه اون هم از روي ناچاري؟
منظورم اينه كه جايگزين اوقاتي هست كه صرف تفريح بايد ميشده كه نشد و نخواهد شد!حيف عمري كه تلف ميشه اميدوارم 10 سال ديگه همين موقع دوگانه اي در سواحل هاوايي گزارده باشيم!:redface:

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
صبحا سرکارم ، ظهرا یا خواب یا با دوستام یا رو نت ، شبا رو نت ، قبلنا خیلی مطالعه داشتم الان صفر > فقط انگلیسی کار می کنم.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبحا سرکارم ، ظهرا یا خواب یا با دوستام یا رو نت ، شبا رو نت ، قبلنا خیلی مطالعه داشتم الان صفر > فقط انگلیسی کار می کنم.

شما وقتي كار داري و باقي وقتت رو تو نت ميگذروني اونوقت چه احتياجي به زبان انگليسي احساس ميكني؟
نميشه مثلا چيزي ياد بگيري كه مثلا ازش درآمد كسب كني؟

kamyab-90

عضو جدید
الان بیشتر وقتمو درس خوندن میگیره وقت تفریح ندارم. اینترنت هم در حد نیاز و گاهی اوقات برای رفع خستگی

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
شما وقتي كار داري و باقي وقتت رو تو نت ميگذروني اونوقت چه احتياجي به زبان انگليسي احساس ميكني؟
نميشه مثلا چيزي ياد بگيري كه مثلا ازش درآمد كسب كني؟

بابا چرا همه فک می کنن من خیلی سن و سال دارم ،من کارم پاره وقت توی شرکته ، هنوزم دانشگاه نرفتم.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اينه كه جايگزين اوقاتي هست كه صرف تفريح بايد ميشده كه نشد و نخواهد شد!حيف عمري كه تلف ميشه اميدوارم 10 سال ديگه همين موقع دوگانه اي در سواحل هاوايي گزارده باشيم!:redface:
يعني شما تفريحات بيرون رو از طريق اينترنت انجام ميدي؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیکو گذاشتم تو اشتراکا... هر بار آپ می شه مث سیلی می خوره تو صورت من!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیکو گذاشتم تو اشتراکا... هر بار آپ می شه مث سیلی می خوره تو صورت من!