چقدر با خودمون صادقیم؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
من به خودم 10 میدم
فعلا ناپلئونی قبولم
امیدوارم بتونم نمره بالاتری بگیرم

hossein1999

عضو جدید
من به خودم نمره 10 ميدم چرا كه بين 0 و 20 گير كردم نه راه پس هستش نه راه پيش ولي هنوز اميد تو زندگي موج ميزنه ان شاالله همه سير صعودي دارن و هيچ وقت غرور بر اونا غلبه نميكنه كه از همه عقب ميفتن.

تجربه ثابت كرده : هر كس روزي چنان مغرور شد سعي كنه به خودش برگرده و ببينه چقد از بقيه عقب افتاده .

همه آدما تو زندگیشون اشتباه میکنن و خوبه که اشتباهاشونو بپذیرن من با واقعیات دنیا زندگی میکنم و الان اگه خودم بخوام نمره بدم میدم 16

habib fasa

عضو جدید
نمره امتحان با استاده......
پس نمره صادق بودن من خدا واطرافیان من میدن.......
بهتره پیش از این که با دیگران صادق باشیم باخودمون صادق باشیم...

shimnoo

عضو جدید
سوالش سخته
حداقل زمینش بایدمعلوم باشه
مدرسه هم که بری نمره رو که بپرسن میگن از کدوم درس!
در زمینه های مختلف متفاوته شاید مثلا از لحاظ درسی خیلی موفق باشم و به خودم نمره بالا بدم اما از لحاظ اخلاق چطور؟از لحاظ رفتار چطور؟و...
اما به صورت خیلی خیلی کلی اگر بخوام قضاوت کنم در مجموع شاید 12
شانس بیاریم مشروط نشیم:D

s4eec1

عضو جدید
13 به این علت که بئترین نمره ای بود که تو کل عمرم متنفر بودم بهم این نمره رو بدن
حاضر بودم 8 بدن اما 13 ندن ....

ZARIYA

عضو جدید
خیلی سخته خب آدم نمیدونه خودشو با کیا مقایسه کنه اگه با اطرافیان مقایسه کنم که بالای 16 ولی اگه با بهترین ها(مثل فیلسوف ها و دانشمندان و...) اگه اینارو 20 بگیرم که من میشم زیر 2

مهندس نعيمه

عضو جدید
من به خودم نمره 5 رو ميدم چون هرچي ميگذره فكر ميكنم چيزاي زيادي هست كه من ازش بي اطلاعام

kant

عضو جدید
من 15
از خودم زیاد ناراضی نیستم.
ولی خب میتونسم و میتونم بهتر باشم..

koray

عضو جدید
خب اگه دروغ بگم 20 اما راستشو بگم بايد كمتر از 10بدم....پس ندم به خودم نمره بهتره!!!!!!!!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسته به این که زندگی رو به چند بخش تقسیم کنم با نمره بین 3 تا 8 میفتم این واحدو

silver sky.

عضو جدید
تو زندگیم تصمیم اشتباه نداشتم ولی فکر میکنم از فرصت هام خیلی خوب استفاده نکردم یعنی میتونستم از این بهتر باشم
برا همین آخرش 7

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي از مطلب بسيار زيباتون
در اين دنيا انسان بودنو ماندن چه سخت استو چه دشوار است..........چه زجري مي كشد انكس كه انسانستو از احساس سر شار است
من چيزي كه هميشه بهش توجه دارم انسانيت ادماست............از اين حيث نمره اوردن مهمه
انسان بودن واقعا كار سختيه............من اين واقعيت تلخو قبول مي كنم كه هنوز به اون نقطه از معرفت نرسيدم كه جايگاه انساني خودمو تشخيص بدم
و كوچيكتر از اونيم كه بخوام به خودم نمره بدم............من نمرم صفر صفر................با 2تا گوش اينور اونورش