چطور بهش پیشنهاد دوستی بدم که ضایع نباشه؟؟

peymankarami

New member
سلام دوستان
من دانشجوی ترم یک ارشد هستم از یکی از دخترهای همکلاسی خوشم اومده این خانم همه مطالبی که من بعد از فا لو شدن توسط این خانم در اینستاگرام گذاشتم رو لایک کرده اما من چون در زمینه دوستی با جنس مخالف بی تجربه هستم نمی دونم ایشون واقعا از من خوشش اومده یا من دارم اشتباه می کنم و چطور باید بهش پیشنهاد دوستی بدم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Candyman

Active member
سلام دوستان

من دانشجوی ترم یک ارشد هستم از یکی از دخترهای همکلاسی خوشم اومده این خانم همه مطالبی که من بعد از فا لو شدن توسط این خانم در اینستاگرام گذاشتم رو لایک کرده اما من چون در زمینه دوستی با جنس مخالف بی تجربه هستم نمی دونم ایشون واقعا از من خوشش اومده یا من دارم اشتباه می کنم و چطور باید بهش پیشنهاد دوستی بدم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

چون فالو کردن و لایک کردن خوشتون اومده؟

ایشون ممکنه 5255000 نفر رو لایک کنند دلیل نداره خوشش اومده که....

بعیده این کارها بابا از شما ...تو ارشد همه فکر مقاله بین المللی و امتحان آیلتس و رفتن از ایران هستن...شما تازه فیلت یاد هندوستان کرده....

Takesh

کاربر ممتاز
سلام دوستان

لایک کردن دلیل نمیشه به علاقه ... ولی پیشنهاد من اینه که از همون مسیر قدیم یعنی جزوه گرفتن شروع کن ، بخصوص الانکه نت قطعه همه چی شده باز دستی .
بعد کم کم بهش پیام بده بگو فلان قسمت جزوت مثلا متوجه نشدم و برام توضیح بده و... بعد کم کم موضوعات فرعی رو پیش بکش مثل هوا و علایق و ... :D
در نهایت تجربه شخصیم بهت اینه هیچ وقت اعتماد صددرصد نکن

puyan khan

کاربر ممتاز
با این وضعیت میخای از ملت روانشناسی کنی؟؟؟ خخخخخ
عاشقتههههه
برو دایرکتش بهش بگو
آی لاو یوتووووووو
سلام دوستان

ARASH AZ

کاربر ممتاز
شما باید در نظر داشته‌ باشی که ممکنه هر جوابی بشنوی حتی ناخوشایند

این که نشد دلیل! که چون ممکنه ضایع شی چیزی نگی

البته دوستی تو فضای دانشگاه مشکلات خاص خودشو داره و ممکنه مشکلات زیادی برات پیش بیاد چه جوابش مثبت باشه چه نباشه

sadroddini

New member
سعی کن یک موضوعی رو بهش بگی که تا حدی خنده دار باشه و اونم بتونه باهات اون بحث رو ادامه بده... مثلأ چرا فلان استاد کچله یا یه کار گروهی بهش پیشنهاد بده تا با هم انجامش بدین

avasam

New member
سلام دوستان

سلام اول اینکه کلا داری اشتباه فکر میکنی اینکه یکی لایکت کرده دلیلش این نیست ازت خوشش میاد شاید همزمان ده نفر دیگرم تو اینستا لایک میکرده پس ملاک نیست
ولی در کل وقتی از کسی خوشت میاد و میترسی از اینکه بهش بگی یا مثلا میترسی بهت جواب رد بده داری راه رو اشتباه میری و مطمئن باش ازت دور میشه واسش بی تفاوت باش و یه جوری خودت رو نشون بده که انگار به اون نمیخای ثابت کنی خودتون ببین بعد یه مدت چطوری التماست میکنه خودش

peymankarami

New member
سلام اول اینکه کلا داری اشتباه فکر میکنی اینکه یکی لایکت کرده دلیلش این نیست ازت خوشش میاد شاید همزمان ده نفر دیگرم تو اینستا لایک میکرده پس ملاک نیست
ولی در کل وقتی از کسی خوشت میاد و میترسی از اینکه بهش بگی یا مثلا میترسی بهت جواب رد بده داری راه رو اشتباه میری و مطمئن باش ازت دور میشه واسش بی تفاوت باش و یه جوری خودت رو نشون بده که انگار به اون نمیخای ثابت کنی خودتون ببین بعد یه مدت چطوری التماست میکنه خودش
البته این احتمال وجود داره که هیچ وقت بهت توجه نکنه:cry:

peymankarami

New member
چون فالو کردن و لایک کردن خوشتون اومده؟

ایشون ممکنه 5255000 نفر رو لایک کنند دلیل نداره خوشش اومده که....

بعیده این کارها بابا از شما ...تو ارشد همه فکر مقاله بین المللی و امتحان آیلتس و رفتن از ایران هستن...شما تازه فیلت یاد هندوستان کرده....

بله فالو و لایک کردن ایشون هم البته بی تاثیر نبوده
چرا دیگران دوست دختر داشته باشند و من نداشته باشم؟؟

mansourblogfa

کاربر ممتاز
نمیدونم چرا احساس میکنم چون رشتتون روانشناسیه این سوال رو مطرح کردین که نظر بقیه رو بدونید وگرنه همچین موردی براتون پیش نیومده:huh:

منم همین حس رو دارم و ،اینکه با یوزر اصلی تاپیک نزدن ، ب قول دوستان ،انی وی

بهترین راه برای اینکه ضایع نشی یا حداقل کمتر ضایع بشی و نزنه تو برجکت اینه ک باهاش هم مجازی و واقعی سلام و علیک و ... رو شروع کن، چون حداقل میشناستت و اگه بخاد هم بگه نه، محترمانه تر میگه ، بدقول دوستمون ب روش سنتی اول یرو حلو ،جزوه بگیر ازش ،سوال بپرس ، دخترا عاشق اینن ک بتونن ب یکی کمک کنن ،پس ازش کمک بخواه، مهم نیستذچه کمکی، بگو میشه از استاد اینو بپرسی واسه من، یا چون زبانت خوبه اینو بهم توضیح میدی، کم کم باهاش شوخی هم بکن اما جدی باش ،گندش رو دیگه مسخره نکن، لوده نباش، همیشه واسش مرموز بمون، زرتی مثل من کل زندگیت رو تو ۲ روز واسش تعریف نکن، چون دخترا دوست دارن آدما رو کشف کنن ،وقتی ک دیگه چیزی نداشته باشی واسه سوپرایز کردنش واسش تکراری میشی ،و میره سراغ کشف کردن آدم بعدی، فعلا همینا رو داشته باش ،گشنمه بعدا شاید دوباره یه فیضی بهت دادم

peymankarami

New member

بهترین راه برای اینکه ضایع نشی یا حداقل کمتر ضایع بشی و نزنه تو برجکت اینه ک باهاش هم مجازی و واقعی سلام و علیک و ... رو شروع کن، چون حداقل میشناستت و اگه بخاد هم بگه نه، محترمانه تر میگه ، بدقول دوستمون ب روش سنتی اول یرو حلو ،جزوه بگیر ازش ،سوال بپرس ، دخترا عاشق اینن ک بتونن ب یکی کمک کنن ،پس ازش کمک بخواه، مهم نیستذچه کمکی، بگو میشه از استاد اینو بپرسی واسه من، یا چون زبانت خوبه اینو بهم توضیح میدی، کم کم باهاش شوخی هم بکن اما جدی باش ،گندش رو دیگه مسخره نکن، لوده نباش، همیشه واسش مرموز بمون، زرتی مثل من کل زندگیت رو تو ۲ روز واسش تعریف نکن، چون دخترا دوست دارن آدما رو کشف کنن ،وقتی ک دیگه چیزی نداشته باشی واسه سوپرایز کردنش واسش تکراری میشی ،و میره سراغ کشف کردن آدم بعدی، فعلا همینا رو داشته باش ،گشنمه بعدا شاید دوباره یه فیضی بهت دادم

سپاس ویژه از لطف و محبتی که نسبت به من داشتید و راهنمایی هایی که کردید ممنون

Candyman

Active member

دوست دختر یا پسر چیز چرندیه ....

هم وقت آدم نابود میشه

هم احساس آدم

هم پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول

yas87

کاربر ممتاز
والا .
فقط بخاطر ازدواج اونم اگه مطمین هستین ازش میگیرت تون ارتباط داشته باشینممم

آخرین ویرایش:

peymankarami

New member
دوست دختر یا پسر چیز چرندیه ....

هم وقت آدم نابود میشه

هم احساس آدم

هم پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول
از این که در بحث تاپیک شرکت کردید ممنونم
حرف شما چرا با حرف روانشناسان یکی نیست؟؟ روانشناسان میگن داشتن رابطه با جنس مخالف در هر سنی لازم و ضروری است مثلا صحبت های دکتر هلاکویی رو گوش کنید

yas87

کاربر ممتاز
کسانی ک ب نوعی با روح و روان و البته در مرحله بعد جسم انسان سروکار دارند گفته میشود ک مسیولیت وتعهد انسانی بزرگی بر عهده آنان است .
.
.‌.
شما خودتون یکی از همین نمونه افراد هستی ک بیشتر در جریان این مسائلی .

Candyman

Active member

دلار 25000 تومان

فکر نون باش که خربزه آبه

دوست دختر و این چیزا جز تلف وقت و دست یابی به هیچ و پوچ برات نتیجه نداره...

Candyman

Active member
از این که در بحث تاپیک شرکت کردید ممنونم
حرف شما چرا با حرف روانشناسان یکی نیست؟؟ روانشناسان میگن داشتن رابطه با جنس مخالف در هر سنی لازم و ضروری است مثلا صحبت های دکتر هلاکویی رو گوش کنید

دکتر هلاکویی خیلی بلد بود زندگی بکنه خودش زنشو طلاق نمی داد ...

میخوایی دوست دختر داشته باشی

اوکی

اول پوووووووووووووووووووووووول رو بچسب

زندگیتو بچسب

peymankarami

New member
دکتر هلاکویی خیلی بلد بود زندگی بکنه خودش زنشو طلاق نمی داد ...

میخوایی دوست دختر داشته باشی

اوکی

اول پوووووووووووووووووووووووول رو بچسب

زندگیتو بچسب

دوست خوبم
رشته من روانشناسی هست پس اجازه بدهید توضیحاتی درباره باورها و نگرش های شما از دید علم روانشناسی بدهم در کتاب های روانپزشکی و آسیب شناسی روانی اختلالی هست به نام اختلال شخصیت وسواسی جبری(OCPD).(این اختلال را با اختلال وسواسی جبری(OCD) اشتباه نگیرید این دو اختلال اسامی مشابه دارند اما کلا دو اختلال متمایز هستند و به قول روانپزشکان و روانشناسان میزان comorbidity(هم ابتلایی) پایینی دارند
در کتابهای روانشناسی و روانپزشکی گفته شده افرادی که دچار اختلال شخصیت وسواسی جبری هستند افرادی بسیار منظم و کمال گرا هستند که نمی توانند احساسات خود را بیان کنند این افراد در زندگی روزمره علاقه ای زیادی به این که کار ها در زمان بندی بسیار دقیق اجرا شود دارند اصلا تمایلی به تفریح کردن ندارند و معتقد در زندگی جمع آوری پول و خست در خرج آن از امور بسیار مهم است این بیماران در زندگی لجباز و سرسخت و انعطاف ناپذیر هستند. که شما با مراجعه به منابع روانپزشکی و روانشناسی یا سرچ در اینترنت می توانید بیشتر درباره این اختلال بدانید
اما برسیم موضوع تاپیک: منظور من از دوستی با جنس مخالف دوستی است که حد اعتدال رعایت شود این نوع دوستی هیچ آسیبی به طرفین وارد نمی کند و دو تا آدم بالغ می توانند با هم ارتباط داشته باشند و با این ارتباط به همدیگه کمک کنند روانشناسان معتقد هستند نداشتن رابطه با جنس مخالف به سازمان روانی افراد آسیب وارد می کند در ادامه مطلبی را از یک کتاب روانشناسی را قرار میدم:"تجربه بر جنبه های بین فردی رفتار جنسی نیز اثر می گذارد میمونهایی که در انزوای جنسی بزرگ شده اند(در قفس های توری انفرادی که در آنها می توانند میمونهای دیگر راببینند ولی نمی توانندبا آنها تماس داشته باشند)غالبا پس از بلوغ قادر به جفتگیری نیستنداین قبیل میمونهای نر می تواننداعمال مکانیکی جنسی را انجام دهندمثلا به اندازه میمونهای طبیعی استمنا می کنند اما وقتی به میمون ماده ای برمی خورند که از نظر جنسی پذیراست به نظر می رسد بلد نیستند بدن خود را در وضع مناسب برای جفت گیری قرار دهندآنها از لحاظ جنسی برانگیخته می شونداما بدون هدف به بدن خود یا بدن میمونهای ماده چنگ می اندازند مشکل آنها نارسایی پاسخهای اختصاصی نیست. این میمون ها که مدتی در انزوا به سر برده اند مشکلات اجتماعی یا عاطفی دارند حتی در موقعیتهای غیر جنسی نیز قادر به برقراری ارتباط با دیگر میمونها نیستندو ترس و گریز یا پرخاشگری شدید از خود نشان می دهند"(کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد ص382 ترجمه براهنی و همکاران) موفق باشید

رییس جمهورقلبها

کاربر ممتاز

پرچمت همیشه بالاست

yas87

کاربر ممتاز
هر جور ک دوست داری بده . فقط یادت باشه وقتی کات زدین تلافی شو سر بقیه خالی نکنن .یا نگی یکی دیگه باهاش بوده

Ahmad Engineer

کاربر ممتاز
سلام دوستان

یعنی تو سال ۲۰۲۱ و این همه ادعای داشتن پیشرفت و آگاهی
لایک کردن توسط کسیو علاقه داشتن میدونیم؟؟؟؟