چطور انیمیشن بسازم؟

en.mahak

عضو جدید
سلام.
من علاقه زیادی به انیمیشن سازی دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم.قبلا با فلش یکم کار کردم.تقریبا مثل انیمشن های کارتون ها دوست دارم مثل کارتون up.نمیدونم میشه یا نه.لطفا راهنمایی کنید از کجا و جه نرم افزاری شروع کنم.و اینکه چقدر یاد گرفتنش طول میکشه.ممنون میشم

fahimeh_n

عضو جدید
سلام.
من علاقه زیادی به انیمیشن سازی دارم اما نمیدونم از کجا شروع کنم.قبلا با فلش یکم کار کردم.تقریبا مثل انیمشن های کارتون ها دوست دارم مثل کارتون up.نمیدونم میشه یا نه.لطفا راهنمایی کنید از کجا و جه نرم افزاری شروع کنم.و اینکه چقدر یاد گرفتنش طول میکشه.ممنون میشم

سوال منم هست

لطفا یکی جواب بده

farryuk

عضو جدید
با سلام به شما عزیزان برای ساختن انیمیشن احتیاج به فلش و برای back ground احتیاج به Adobe illustration دارید یکی از بهترین مرجع ها www.smartcartoon.com است. موفق با شید

barnara

عضو جدید
براي ساخت انيميشن بايد
علاقه
پشت كار
يك آموزنده ي خوب
و يك كامپيوتر خوب داشته باشيد، ساير موارد مثل سليقه و وارد بودن تو گرافيك و اصولش هم به يادگيريتون كمك ميكنه
اما يادتون نره يك برنامه ي خوب سازگار با سليقه و پشت كارتون انتخاب كنيد مثل
Maya
XSI
3ds Max
Cinema 4D
و غيره

soshiantrand

عضو جدید
سلام
برای این که کارای سه بعدی سازی مثل up رو بتونین انجام بدین باید با یکی ازنرم افزار هایی که بارنارای عزیز معرفی کردند بتونین کار کنین کهه من به شما 3ds max رو معرفی میکنم چونن هم خیلی قوی تر از نرم افزار های دیگه هست و هم آموزشاش بیشتر از بقیه هست
شما اول از همه باید مبانی اولیه ی 3ds max رو یاد بگیرید
بعد برید سوراغ مدل سازی
و اسکلت بندی
و نور پردازی
و چیزای دیگه ایی که بخوام همش رو بگم حال ندارم:surprised:
ولی این رو هم بگم که برای ساخت کارتونی مثل up حد اقل یک تیم 20 _30 نفری همکاری میکنن که یک ایرانی هم عضوشون بود
اگه خاستی بگو من بگردم برات آموزشاشو آپ کنم
راستی زمان یاد گیری هم بستگی به خودتون داره اگه واقعا وقت بزاری و حواست رو جمع کنی چند ماهه یاد میگیری
موفق باشی

en.mahak

عضو جدید
ممنون بابت پاسختون
اگر لطف کنید آموزشها رو بذارید ممنون میشم.