چرا هیچ کس جواب منو نمیده؟

ali.fitnes

New member
خواهشا بگین نرم افزارهای مهندسی پزشکی بیوالکتریک تو دوره کارشناسی چی هس؟:(

cadillac

New member
سلام دوست عزیز
من ترم هشت مهندسی پزشکی هستم همینقدر بهتون بگم که رشته مهندسی پزشکی در و اقع همون مهندسی الکترونیک هست و همون کار ها ی الکترونیک رو انجام میده که به صورت متمرکز تر روی لوازم پزشکی هست.لذا نمیشه گفت برای رشته مهندسی پزشکی نرم افزار خاصی وجود داره .در واقع از هون نرم افزار های مهندسی الکترونیک و برق استفاده میشه برای تحلیل مدارات و غیره که شاید روی لوازم پزشکی انجامش میدن.والا نرم افزاری که برای مهندسی پزشکی باشه من تا حالا نشنید من هم اولش خیال میکردم که نرم افزار خاصی برای رشته مهندسی پزشکی وجود داره البته اگر بگین برای چه کاری نرم افزار میخاین شاید بتونم راهنمایی تون کنم.موفق باشین

crystalgirl

New member
غالب ترین نرم افزاری که مورد استفاده قرار می ګیره نرم افزار"مطلب" هست

shayan_tanha

New member
میانگین فاصله پست ها در اکثر تاپیک های این فروم بیش از یک ماهه. یعنی عملا این فرم هیچ کاربردی نداره و بیشتر جای اسپم دادن شده. نه به پی سی وورلد که تا حرف بزنی اخراجت میکنن نه اینجا که شده خونه اسپمر ها و هیچ نظارتی هم روش نیستش. هیچکسم جوابی نمیگیره و آخرم همه ول میکنن میرن

cadillac

New member
میانگین فاصله پست ها در اکثر تاپیک های این فروم بیش از یک ماهه. یعنی عملا این فرم هیچ کاربردی نداره و بیشتر جای اسپم دادن شده. نه به پی سی وورلد که تا حرف بزنی اخراجت میکنن نه اینجا که شده خونه اسپمر ها و هیچ نظارتی هم روش نیستش. هیچکسم جوابی نمیگیره و آخرم همه ول میکنن میرن

بله دقیقا درسته منم نمیدونم واقعا چرا بچه های مهندسی پزشکی این جوری شدن ؟ من خودم خدایش وقتی میبینم بعضی تایپکها بیش از چند هفته اس که رها شده بدجوری نا امید میشم نمیدونم چرا دارین اینجوری میکنن؟
البته یه دلیل دگه ممکنه داشته باشه اونم اینه که شاید سایتها دیگه که توحوضه مهندسی پزشکی فعال هستن پویا ترن!!!

shayan_tanha

New member
بله دقیقا درسته منم نمیدونم واقعا چرا بچه های مهندسی پزشکی این جوری شدن ؟ من خودم خدایش وقتی میبینم بعضی تایپکها بیش از چند هفته اس که رها شده بدجوری نا امید میشم نمیدونم چرا دارین اینجوری میکنن؟
البته یه دلیل دگه ممکنه داشته باشه اونم اینه که شاید سایتها دیگه که توحوضه مهندسی پزشکی فعال هستن پویا ترن!!!

ربطی به مهندسی پزشکی نداره
همه تالارها، انجمن ها و تاپیک هاش همینطوریه. هیچکس اینجا نظارتی بر اعضاء نداره

دوست عزیز
باید اول خودمون رو اصلاح کنیم بعد دیگران؟!!!!!!!!!!!!!!
تاپیک نگاه میکنیم رد میشم
میگیم ولش
همه ام همینطور

bme_021

New member
فکر میکنم نرم افزار متلب بیشترین کاربرد رو داره و همین طور یه نرم افزار برای تحلیل مدار مثل ارکد،مولتی سیم و ...

anishtain1991

New member
سلام.نرم افزارهای:matlab.avr.p-spice.proteus,labview.من تاره امروز عضوشدم وگرنه زودترجوابتونو میدادم.:)
موفق باشید.

bm-eng

New member
دانلود جدیدترین نرم افزارهای لازم برای مهندسی پزشکی((خصوصا گرایش بیوالکتریک)) از طریق لینک زیر.موفق باشید
کلیک کنید

Tybe Engineer

کاربر ممتاز
خواهشا بگین نرم افزارهای مهندسی پزشکی بیوالکتریک تو دوره کارشناسی چی هس؟:(

آلتیوم و پروتئوس. نرم افزارای طراحی مدار بیشتر....البته اگه بتونی شبیه سازی سیستم های بدن مثل سیستم عصبی رو توی متلب یاد بگیری بد نیس.........