چرا زنان نسبت به مردان دارای اعتقادات مذهبی قوی تری هستند؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
با درود
به نظر من من گرایش زیاد زنان به اعتقادات حاصلی از احساس ست
و نمیشه این سطحی نگری رو برتری دونست

به نظر من گرایش زنان به اعتقادات بیشتر ولی پایه اعتقادات در مردان محکم تر ست

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به ننظر من این سوال کلا غلطه ! چون شیوه زندگی و امرار معاش این 2 تا باهم فرق داره !

وگرنه به کرات دیده شده زنی که تو محیط کاری بوده از زیرآب زدن و راپورت و نون دیگری آجر کردن بگیر تا ...........
روم نمیشه بگم......... انجام داده ! همون زن تا قبلش که تو خونه بوده کلی جانماز آب میکشیده که مبادا حروم و حلال قاطی بشه و......

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیا باز دست به دامن مدیر شدن
باشه اصلا حجاب واسخ شما خوب
برید تو کارتن یخچال!!!
گزارش مردن نداره که:biggrin:
مدیر ببین من کارتون یخچال رو هم براشون مجاز کردما
به چی میخندی؟
به حجاب؟

آخرین ویرایش:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دیگه به حجاب
البته حجابی که برای نمایان کردن زیبایی و چوشاندن عیب های ظاهری میشه!!! مورد تایید ماست

اشتباه میکنی ... شاید هنوز برات زوده فلسفه حجاب رو بفهمی ...پس بذار یکم بزرگتر بشی بعدا.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D تا شما عمق این فلسفه رو میقهمی، بزارید ما راحت تو جهل خودمون دست پا بزنیم!!! اگر تهش چیزی بود مارو هم خبر کنید
هر جور راحتی ... پس در جهل خودت دست و پا بزن ... هر وقت به شمام مدال افتخار دادن مارو خبر کنید

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه!! پس به دوستان گشت ارشادیتون هم بگید پاچه نگیرن

ااا نه بابا؟ میخوای بخواه میخوای نخواه ... کسی مجبورتون نکرده ... برید یه جای دیگه رو به گند بکشین

البته سو تفاهم نشه ... منظورم این نیست که حق انتخاب از طرف گرفته بشه ... هر کسی حق داره خودش پوشش رو انتخاب کنه ... روی صحبتم با شماست که داری چیزی رو مسخره میکنی که 0.1 هم اطلاعی ممکنه ازش نداشته باشی.

fire.boy

کاربر فعال
بجای اعتقاد قوی تر باید گفت اعتقاد بیشتر چون صفت قوی تر، یه جورایی به جمله حالت مثبت میده

کلا زنها بیشتر از مردها دنبال سرگرمی و سرگرم شدن هستن، حالا یا آگاهانه یا ناآگاهانه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجای اعتقاد قوی تر باید گفت اعتقاد بیشتر چون صفت قوی تر، یه جورایی به جمله حالت مثبت میده

کلا زنها بیشتر از مردها دنبال سرگرمی و سرگرم شدن هستن، حالا یا آگاهانه یا ناآگاهانه

من معتقدم 2 نوع مغز وجود داره یکی موهومی و یکی حقیقی ! قسمت موهومی خانوما خیلی بیشتره نسبت به آقایون ! واسه همینه همیشه تو هپورتن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

من معتقدم 2 نوع مغز وجود داره یکی موهومی و یکی حقیقی ! قسمت موهومی خانوما خیلی بیشتره نسبت به آقایون ! واسه همینه همیشه تو هپورتن
اتفاقا مغز خیالی مردا خیلی بیشتر تره...
من تجربه کردم...