چرا زنان نسبت به مردان دارای اعتقادات مذهبی قوی تری هستند؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از بودن یه بار سنگین که به هیچ دردیم نمیخوره تو مغزم یا رو دوشم بهتره که!!
این بارا واس شما!
:D

خوب ما ازش استفاده میکنیم واسه شوما اضافی بود که خدارو شکر برش داشتن ! فقط متوجه نمیشم سیمت به کجا وصله هی میای تز میدی ؟ کلت که خالیه :biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب ما ازش استفاده میکنیم واسه شوما اضافی بود که خدارو شکر برش داشتن ! فقط متوجه نمیشم سیمت به کجا وصله هی میای تز میدی ؟ کلت که خالیه :biggrin:
کله من خالیه!!
با کله من درس حرف بزن!!
مغز خیالی هم استفاده کردن داره؟!!
مثه این میمونه من فک کنم الا ن دارم تو یکی از خیابونای سواحل هاوایی با اف جی رانندگی می کنم!!
:biggrin:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کله من خالیه!!
با کله من درس حرف بزن!!
مغز خیالی هم استفاده کردن داره؟!!
مثه این میمونه من فک کنم الا ن دارم تو یکی از خیابونای سواحل هاوایی با اف جی رانندگی می کنم!!

مگه همین فکرو نمیکنی ولی تو خیابونای کرج.....؟:biggrin:

fama9717

عضو جدید
بخاطر اینکه زنا فراغ بال بیشتری دارن مردا چون تو جامعه هستن همش در حال کار و گرفتاری و ... کلا دیگه وقت ندارن رو مسایل دیگه تمرکز کنن

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جنس زن ...ماهیتش نیازمند وجود تکیه گاه توی زندگیشه .
گاهی یا این تکیه گاه ها رو اصلا نداره و یا تکیه گاه داره میخواد که زندگیش بهتر شه .....پس ....میره دنبال ی حسی ک بهش کمک کنه .

برخی زنها گاها فکر میکنن با اعتقادات قوی تر میشن ک بررسی این طرز فکرشون نیاز ب ماه ها صحبت و واژه هست تا بشه اثبات یا رد کرد این نگرشو

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر من این بحث مردود هست بستگی به نوع رفتار و محیطی داره که فرد اونجا بزرگ شده در کل نمیشه به همه ی افراد جامعه این رو بسط داد شاید در یک نمونه ی اماری نسبتا بزرگ جواب بده اما همیشه اینطور نیست هر کسی از خدا بترسه و ایمان داشته باشه زن و مرد نمیشناسه

Saheb1717

عضو جدید
الان برعکس شده و تغییر دهنده اصلی جامعه در آینده ایران، زنان خواهند بود