چرا خانم ها خود را ارزان فروختند؟ آزادی اصلا یعنی چه!؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم یکی از سردمداران همین حرفا بودم
همیشه هم آرزو داشتم با ی پسر خوب ازدواج کنم بعد با هم خوش و خرم زندگی کنیم بچه دار بشیم من بچه ها را بزرگ کنم و...
الان اینا را مینویسم خندم میگیره

آخه معذرت میخوام شما پسرای این دوره نمیگم همتونا اما خیلیاتون اصلا بدرد ازدواج کردن نمیخورید
من 8 سال از 19 سالگی تا ی سال پیش خواستگار راه میدادم ب امید ی ازدواج خوب با ی پسر خوب
اما آخرش نا امید شدم فقط عمرمو تو این هشت سال هدر دادم و ی مشت حرف موند سر دلم
پسرا این دوره فقط شدن توقع ، حداقل اونایی ک اومدن خواستگاری من اکثرشون همینطور بودن
آخه آدم دلشو ب چی خوش کنه ازدواج کنه
در نهایت تصمیم گرفتم برم سر کار دستم تو جیب خودم باشه قید ازدواجم زدم
داستان خودم را بعنوان ی مثال گفتم براتون

حالا خدا وکیلی ی نگاه کلی ب پسرا جامعه بکنید و ببینید چرا و چطور شد ک خانمها تصمیم گرفتن برن سر کار و از لذت مادر شدن بگذرند
حتی همون کارهای سطح پایین را خیلیا ترجیح میدن ب گوشه خونه نشستن
بنظرم نتیجه ظلمایی ک در طول این سالها ب جنس مونث شده باعث این تصمیم گیری شده
البته استثنا هم وجود داره ولی کلیت جامعه اینطور بوده و این تصمیم را گرفته

stabesh

عضو جدید

خانم ها خیلی زرنگن از اسلام قثط یه طرف ماجرا رو که به نفعشونه می بینن.

تو اسلام مرد باید نفقه بده. خرجی وظیفه مرده. مهریه باید بده. ولی تو خارج نه.
تو ایران اگه مرد بیچاره نسبت به زن 2 به 1 ارث بگیره همه زنا میگن ای هوار.

همین اسلام که همه چیز رو بر دوش مرد انداخته باعث شده زنا برن با حقوق وزار کار و کمتر کار کنن چون کسی توقعی ازشون نداره. و مرد با اون همه توقع بیکار بمونه.

حالا نگین چه بی غیرته. نه. منم میگم مرد باید خرج بده چشمش کور منم اینطور می پسندم.

اما حقیقت کشور اینه
خارج بعد از طلاق اگه هر دو شاغل باشن مال و اموال مساوی قسمت میشه. جهاز برون عسل خرون اینه بخرون از برادر عروس کتک بخورون ماه عسل و مهریه محرمیت و عقد عروسی و ابوسی و لوثی و نامزدی اینا مسائل مهمشون نیست. تو یه کلیسا میرن فقط دور هم خوشن. نمیگن کاخ نیاورون نرفت دوماد بی عرضه هست. نوقعات از مرد بیچاره به شکل غیر منطقی زیاده و از زن هیچ توقعی نمیره.
آخ بمیرم واسه این مردا که این قدر مظلومن!!!!!
طفلکیا با پول فشار میارن به خانواده شون که اونا مجبور بشن با حقوق قانون کار برن سر کار تا زیر منت این طفلکیا نباشن وگرنه کار خونه که وظیفه خانم نیست تو این مملکت وظیفه شه و هیچ جایی هم به حساب نمیاد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا میخوام دو گروه بحث کنیم. یه گروه که میگن خانم ها باید ازادی داشته باشن ، در جامعه دیده بشن ، کار کنن...

یه گروه هم که مثل من میگن اصلا آزادی یعنی چی؟ میدونین شما که شاغل میشید چقدر به زندگی خودتون و بقیه ضربه میزنید؟ چقدر به جامعه ضربه میزنید؟ علتشم اگه خواستید میگم ولی همه دلایلشو میدونن چرا

اول از همه سوال من اینه عنوان تاپیک با متن ارسال شده چه ارتباطی داره ؟؟
دوم اینکه شما آیا واقعا تحصیلات مهندسی داری اومدی تو باشگاهی اینچنینی بحث راه می اندازی ؟؟ وااااای چقدر عصبانی ام من آخه آدم با این طرز تفکر که آشنا میشه شک میکنه به سطح شعور و درک شما ...
اخه مهندس جان کجای دنیا دیدی و شنیدی که وجود خانوما در بازار کار باعث ضرر جامعه بشه برای شما متاسفم که عدم کاریابی آقایون رو مهارت خانوم ها میدونی ...
یه طرفه به قاضی نرو از این طرفم نگاه کن به خانم های مجرد سرپرست خانواده یا مطلقه یا کسانی که دوست ندارند ازدواج کنند اینا باید کارشون رو دو ددستی تقدیم آقایون کنند چون آقایون می خوانند کار کنند و کار نیست ؟؟
آخه این چه طرز فکر پایینبه که شما داری .... همه جای دنیا خانم ها دوشادوش آقایون کار میکنند و هیچ کس هم به خودش حق نمیده بگه دیگری جای کار من رو گرفته ...
این بیکاری هایی که میبینی شامل حال جوون های الان ماست دلیلش سیاست های غلط دولتمون است و نه هیچ چیز دیگری ...
یه ذره به خودت بیا مهندس صرف تاپیک زدن مهم نیست باید آگاهانه تر تاپیک بزنی که اینجور مورد تمسخر قرار نگیری دوست گرامی .

stabesh

عضو جدید

تکرار میکنم دقت کنید:

زن اگه بره کار کنه بچه رو کی بزرگ میکنه؟ حرفای صد من یه غاز تحویل من ندین که مهد کودک هست که اعصابم خورد میشه.

زن اگه بره کار بکنه جایگاه مرد اشغال میشه. باز تحویل من ندید که زنها خیلی با استعدادترن و... اون کارفرماهایی که به شما گفتن با استعداد و نابغه اید بیارید اینجا من باهاشون حرف خصوصی دارم.

زن اگه بره به عنوان کارفرمای فضای سبز به پیرمرد دستور بده اینکار نوعی برده داری توسط زن رو نشون میده و توهین بدتر از این نداریم. به پدرانتون توجه کنید اکثرا مینالن که اومدن زن ها رو کاری کردن که سوار مرد بشه و بد وضعی شده و جایگاه زن و مرد عوض شده و... بازم تکرار میکنم من نمیگم زن باید بشینه خونه مثل قدیما کتکش بزنن ، یا مثلا زن مثل برده کار کنه مرد دستور بده ، من دارم میگم زن زنه مرد مرده ، این جایگاه باید حفظ بشه.

زن اگه بره کار کنه ماشالا زنای ما هم که یکی از یکی رنگی تر بالاخره مسایل سواستفاده و جنسیتی هم که خودتون میدونید واردش نمیشم.

زن اگه بره کار کنه به ازدواج خودش لطمه میزنه چون از یه طرف حقوق داره از طرف دیگه فکر میکنه واسه خودش استقلال و مقامی داره ، لذا قانع نیست و هی به همه میگه نه این در شان من نیست آخرشم خودش ترشی میشه.

زن اگه بره کار کنه به ازدواج پسر لطمه میزنه چون پسر دو سال سربازی داره ، بعدش میخواد بیاد کار پیدا کنه میبینه کار نیست ، بعدش میاد با پارتی بازی یه کاری پیدا میکنه با حداقل حقوق. بعدش تا بیاد پول جمع کنه کلی طول میکشه. بعدشم که پول جمع کرد با این وضعیت چندسالم باید هی بره خاستگاری تا یه نفر بگه بله(انتظارات بالاست دیگه)

باز تکرار میکنم زن جایگاه داره عظمت داره شان داره ، و داره خودشو مفت عرضه میکنه و این یه بحرانه که هیچکس بهش توجه نمیکنه، بعضی شغل ها لازمه اش وجود زنه اونو حرفی ندارم.
تفکرات جهان سومی چه عرض کنم جهان آخری

مریم.س

عضو جدید
کاربر ممتاز
bobat عزیز شما 5 سال دیگه میرسی به 5سال پیشم :d

اصن خودتم میفهمی چی داری میگی؟ از ی ور میگی زن نباس مدیر بشه ریس بشه نباید به دیگران دستور بده ینی منظورت اینه که زن نباس متصدی پست های مهم و بالا بشه از ی طرف میگی منشی :d خو اینا چه ربطی بهم دارن؟

بعدم ازینا بگذریم دلواپسی تو این موارد برای شما نون و اب میشه؟ تو این جامعه

همه دارن زندگی خودشونو میکنن و صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ازادی یعنی اینکه کسی تو زندگی کسی دخالت نکنه

شمام سعی کن مثه اقدس خانم کمتر دنبال حرف و خاله زنکی باشی :d

حرفای دو پهلو میزنی اول تیکه هاتو میزنی بعد که میبینی همه سرت اوار شدن میای میگی جایگاه زن عظمت داره :d چرا همه رو باهم جمع میبندی برو سمی کم خجالت بکش سو استفاده جنسی چیه ینی همه ی دخترا ... بازم میگم برو خجالت بکش خوب و بد همه جا هس

شما اول تیتر تاپیکتو بیا ویرایش کن بعد ازین حرفا بزن :|

یوسف اینو گوش کن تا یذره از عصبانیتت کم بشه:gol:
[h=2][/h]

bobat

عضو جدید
من خودم یکی از سردمداران همین حرفا بودم
همیشه هم آرزو داشتم با ی پسر خوب ازدواج کنم بعد با هم خوش و خرم زندگی کنیم بچه دار بشیم من بچه ها را بزرگ کنم و...
الان اینا را مینویسم خندم میگیره

آخه معذرت میخوام شما پسرای این دوره نمیگم همتونا اما خیلیاتون اصلا بدرد ازدواج کردن نمیخورید
من 8 سال از 19 سالگی تا ی سال پیش خواستگار راه میدادم ب امید ی ازدواج خوب با ی پسر خوب
اما آخرش نا امید شدم فقط عمرمو تو این هشت سال هدر دادم و ی مشت حرف موند سر دلم
پسرا این دوره فقط شدن توقع ، حداقل اونایی ک اومدن خواستگاری من اکثرشون همینطور بودن
آخه آدم دلشو ب چی خوش کنه ازدواج کنه
در نهایت تصمیم گرفتم برم سر کار دستم تو جیب خودم باشه قید ازدواجم زدم
داستان خودم را بعنوان ی مثال گفتم براتون

حالا خدا وکیلی ی نگاه کلی ب پسرا جامعه بکنید و ببینید چرا و چطور شد ک خانمها تصمیم گرفتن برن سر کار و از لذت مادر شدن بگذرند
حتی همون کارهای سطح پایین را خیلیا ترجیح میدن ب گوشه خونه نشستن
بنظرم نتیجه ظلمایی ک در طول این سالها ب جنس مونث شده باعث این تصمیم گیری شده
البته استثنا هم وجود داره ولی کلیت جامعه اینطور بوده و این تصمیم را گرفته
پس بالاخره تا یه حدودی قبول کردین حرفای منو... ممنون که تعصب رو گذاشتید کنار و منطقی حرف واقعی و دلتون رو زدید.
حالا این بحثایی که کردین یه بحث جداست.

bobat

عضو جدید
با اینکه من خودم شاغلم و مجرد...ولی یک خانم اگر شاغل نباشه خیلی بهتره.ز لحاظ روحی.جسمی و جنسیتی هیچ آسیبی بهش نمیرسه.
ناگفته نمونه که استثناهایی هم وجود داره .
البته ببخشید یهویی وارد بحث داغتون شدم:smile:

واقعا من دوست دارم اینطوری صادق باشن آدما و حرف دلشونو بزنن و فیلم بازی نکنن. خیلی خوبه که آدم راستشو بگه چه خوب چه بد

bobat

عضو جدید
اول از همه سوال من اینه عنوان تاپیک با متن ارسال شده چه ارتباطی داره ؟؟
دوم اینکه شما آیا واقعا تحصیلات مهندسی داری اومدی تو باشگاهی اینچنینی بحث راه می اندازی ؟؟ وااااای چقدر عصبانی ام من آخه آدم با این طرز تفکر که آشنا میشه شک میکنه به سطح شعور و درک شما ...
اخه مهندس جان کجای دنیا دیدی و شنیدی که وجود خانوما در بازار کار باعث ضرر جامعه بشه برای شما متاسفم که عدم کاریابی آقایون رو مهارت خانوم ها میدونی ...
یه طرفه به قاضی نرو از این طرفم نگاه کن به خانم های مجرد سرپرست خانواده یا مطلقه یا کسانی که دوست ندارند ازدواج کنند اینا باید کارشون رو دو ددستی تقدیم آقایون کنند چون آقایون می خوانند کار کنند و کار نیست ؟؟
آخه این چه طرز فکر پایینبه که شما داری .... همه جای دنیا خانم ها دوشادوش آقایون کار میکنند و هیچ کس هم به خودش حق نمیده بگه دیگری جای کار من رو گرفته ...
این بیکاری هایی که میبینی شامل حال جوون های الان ماست دلیلش سیاست های غلط دولتمون است و نه هیچ چیز دیگری ...
یه ذره به خودت بیا مهندس صرف تاپیک زدن مهم نیست باید آگاهانه تر تاپیک بزنی که اینجور مورد تمسخر قرار نگیری دوست گرامی .

آخه دنیا مگه کیه؟ دنیا دست همون آدماییه که میگن احساسات هم جنس بازها رو درک میکنم و باهاشون همدردی میکنم. شما خودت باش ،خودت بسنج ، خودت از مغزت استفاده کن فکر نکن دنیا مثلا الان یه جوریه منم باید همونجوری باشم. میگم سطح فکری پایینه بعد شما به من میگی سطح فکر من پایینه. دنیا همون دنیاست که داره از جنس زن استفاده میکنه کیفشو میبره ، به ضرر دنیا که نیست این چیزا ، دنیا شما رو مشغول میکنه بعد سیاستهای خودشو میبره جلو

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه دنیا مگه کیه؟ دنیا دست همون آدماییه که میگن احساسات هم جنس بازها رو درک میکنم و باهاشون همدردی میکنم. شما خودت باش ،خودت بسنج ، خودت از مغزت استفاده کن فکر نکن دنیا مثلا الان یه جوریه منم باید همونجوری باشم. میگم سطح فکری پایینه بعد شما به من میگی سطح فکر من پایینه. دنیا همون دنیاست که داره از جنس زن استفاده میکنه کیفشو میبره ، به ضرر دنیا که نیست این چیزا ، دنیا شما رو مشغول میکنه بعد سیاستهای خودشو میبره جلو

mibakhshid ha shoma ham yeki az hamin adamhayi hastid ke darid miigid in az onvane tapiketoon kamelan moshakhase

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام. به نظر بنده هرکس حق بودن در جامعه را داره. یعنی اصلا انسان اجتماعی آفریده شده و هرکس حق داره در جامعه حضور مفید داشته باشه. منتهی این وسط یکسری چیزها به غلط در جامعه رواج پیدا کرده و دیکته شده یا عرف شده. مثلا همین چیزایی که bobat فرمودند تا حدودی درست هست اما به صورت مطلق صحیح نیست. لازمه ی یک بحث مثمر ثمر ، خویشتن داری و حفظ حریم هاست و این بحث ها تقریبا بر کسی گنگ یا پوشیده نیست منتهی باید یک پیش نیازهایی ایجاد بشه در جامعه ، یکسری مسایل اصلاح بشه تا اون قابلیت پذیرش در جامعه ایجاد بشه و پتانسیل اجرایی شدن در جامعه محقق بشه. مسایل مختلف به هم گره خورده اند و پیچیدگی کار بالاست لذا نمیشه یک نسخه واحد برای کل جامعه پیچیده بشه. ولی در کل بالاخره مسایل و مشکلات جامعه ما متاسفانه بالاست و با بحث چیزی حل نمیشه چون بحث ها کارشناسی شده نبوده و عملا کاربردی نیست و صرفا در حد بحث است ولی با این حال میتواند تا حدودی مفید باشد. باتشکر

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
shayade ke na hatman niyate harfatoon doroste ama tarighe bayanesh manteghi nist
in dorost ke amntarin mohal bara khanooma khoone ast va mohemtarin kareshon tarbiyate nasl ,hamsardrariye
ama ye kam barggardid be falsafe afarineshe ensan va chizi ke aghayoone emrooz hastan,....

bobat

عضو جدید
با سلام. به نظر بنده هرکس حق بودن در جامعه را داره. یعنی اصلا انسان اجتماعی آفریده شده و هرکس حق داره در جامعه حضور مفید داشته باشه. منتهی این وسط یکسری چیزها به غلط در جامعه رواج پیدا کرده و دیکته شده یا عرف شده. مثلا همین چیزایی که bobat فرمودند تا حدودی درست هست اما به صورت مطلق صحیح نیست. لازمه ی یک بحث مثمر ثمر ، خویشتن داری و حفظ حریم هاست و این بحث ها تقریبا بر کسی گنگ یا پوشیده نیست منتهی باید یک پیش نیازهایی ایجاد بشه در جامعه ، یکسری مسایل اصلاح بشه تا اون قابلیت پذیرش در جامعه ایجاد بشه و پتانسیل اجرایی شدن در جامعه محقق بشه. مسایل مختلف به هم گره خورده اند و پیچیدگی کار بالاست لذا نمیشه یک نسخه واحد برای کل جامعه پیچیده بشه. ولی در کل بالاخره مسایل و مشکلات جامعه ما متاسفانه بالاست و با بحث چیزی حل نمیشه چون بحث ها کارشناسی شده نبوده و عملا کاربردی نیست و صرفا در حد بحث است ولی با این حال میتواند تا حدودی مفید باشد. باتشکر

قربون آدم چیز فهم. یعنی واقعا کیف کردم. منم دارم همینارو میگم قبول نمیکنن که همش جبهه میگیرن

bobat

عضو جدید
man az aval ham nagoftam harfatoon ghalate migam toohin amiz sohbat mikonid doooste gerami.
shoma mitoonid khili matin vaa ba kalamate ziba mozoo ro matrah konid na inke ba .........bahso be inja bekeshoonin

قبول دارم ولی باور کنین یه جوابایی ادم میبینه اعصابش خورد میشه. من یه چیزی میگم طرف برمیگرده یه جوابی میده اصلا آدم میمونه توش. بعد جالبه منو محکومم میکنن

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
bazi az postha va mashaghel dar jame age khanoomha toosh dekhalat nadashte bashan niyazesh ehsas khahad shod meesle moalemi ,parastari,,..........ama jayi ke niyazi be vojoooode kkhanoomha nist be nazare man aslan mokhtal konande ast
ama naghshhyi ke emrooze bara khanoomha mibinim inja moghaser khaoom nis etefaghan khode khode shoma ghayooon moharamid .
pas in tapiko bayad mokhttase aghayooon mizadid na khanoomha

stabesh

عضو جدید
من نمی دونم چرا میگین بیرون خونه باعث آسیب میشه مگه ما تو جنگل زندگی می کنیم اگه اینطور بخواین فکر کنین که نباید پاتونو از خونه بزارین بیرون!!!
اونایی که آسیب پذیرن مجبور نیستن کار کنن ولی این نسخه ای نیست که برای همه میپیچید بعدم اون آسیبا که شما میگین همش به خاطر فرهنگ پایینه آقایونه البته یه سریشون

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقدر وارد بحث تاپیک های که شما میزنی اشتباهه ... اصلا نفهمیدی من چی گفتم یا اینکه فهمیدی و الکی موضوع ها رو قاطی کردی که بیشتر مخالفت کنی .
کلا قاطی و پاتی می نویسی و توجیه میکنی شما رو بخیر و ما را به سلامت .

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا این چیزایی که من میگم نه حاشیه سازیه نه چیزی ، اینا همش حقیقت جامعه ماست که دارم میبینم ساده از کنارش گذشته میشه و توجهی نمیشه ، سعی میکنم اینجا سه چار نفری بحث بندازم تا یه ذره فسفر بسوزونید براش فکر کنید که ماشالا بزنم به تخته اکثرا قبول نمیکنید...

دوما حرف من تبعیض یا برتری جنسیتی نیست حرف من جایگاه افراده. زن یه مقامی داره مرد یه مقامی. زن یه جایگاهی داره مرد یه جایگاهی. وقتی این جایگاه ها عوض بشه مصیبت پیش میاد. هیچکس به ارسال های اولیه ی من توجهی نمیکنه و فقط حرف خودشو میزنه. جایگاه زن خیلی بالاتر از اینه که بیاد منشی گری کنه و ماهی پونصد بندازن جلوش بگن بدو برو. چرا نمی فهمید اینو؟

مصیبت خیلی وقته که پیش اومده..جایگاه ها خیلی وقته که عوض شده ..بیدار شو
تو غصه خودتو میخوری یا غصه کسایی که میرن ماهی 500 میندازن جلوشون؟؟
جایگاه هر کسی رو توانایی هاش و شخصیتش مشخص میکنه نه جنسیتش نه پولش که تو ایران بر عکسه.
تو کشور بدبختی زندگی میکنیم.
اون میاد پاچه اونو میگیره اون یکی میره پاچه یکی دیگه رو میگیره.
دیگه کار از از این چیزا گذشته.
شما هم هر وقت معنی آزادی رو فهمیدی بیا تاپیک بزن:D

Uchiha Itachi

عضو جدید
مصیبت خیلی وقته که پیش اومده..جایگاه ها خیلی وقته که عوض شده ..بیدار شو
تو غصه خودتو میخوری یا غصه کسایی که میرن ماهی 500 میندازن جلوشون؟؟
جایگاه هر کسی رو توانایی هاش و شخصیتش مشخص میکنه نه جنسیتش نه پولش که تو ایران بر عکسه.
تو کشور بدبختی زندگی میکنیم.
اون میاد پاچه اونو میگیره اون یکی میره پاچه یکی دیگه رو میگیره.
دیگه کار از از این چیزا گذشته.
شما هم هر وقت معنی آزادی رو فهمیدی بیا تاپیک بزن:D

من 200 هزارتومن سراغ دارم. یه جایی که حدود 20 تا خانم لباس کار و پزشکی می دوزن و ماهی بسته به تعداد کارشون بین 200 تا 400 هزارتومان میگیرن. مغازه دار خانم با مبلغ 300 هزارتومن که تا دلت بخواد دیدم.
این یعنی فاحعه انسانی
تازه این خوش شانس ها بودن که من دیدم که کار پیدا کردن وای به خدا اگر شب و روز دنیا برای آن ها که حتی این کار رو هم پیدا نکردن گریه کنیم کم است.

Uchiha Itachi

عضو جدید
کارمند خانم ، رسمی بانک سراغ داشتی من می خوام:D بگو برم خواستگاری:D البته نه این بانک های خصوصی ؛ بانک معتبر

بانک نزدیکمون من دو تا سراغ دارم. یکیشون یکم عصبیه که خاطر مشکلات زندگیه و البته طبیعیه ولی دختر خوبیه اگر چه یکمی به نظرم زیاد آرایش می کنه. یکی دیگشون خیلی بهتره آرومه، تازه خیلی هم زرنگه همه کارهای بانک رو دوش اونه از همه عجیب تر این که خیلی هم ساده است و آرایش هم خیلی کم می که. تازه بانکشم، بانک صادراته که خیلی هم دلت بخواد :D

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بانک نزدیکمون من دو تا سراغ دارم. یکیشون یکم عصبیه که خاطر مشکلات زندگیه و البته طبیعیه ولی دختر خوبیه اگر چه یکمی به نظرم زیاد آرایش می کنه. یکی دیگشون خیلی بهتره آرومه، تازه خیلی هم زرنگه همه کارهای بانک رو دوش اونه از همه عجیب تر این که خیلی هم ساده است و آرایش هم خیلی کم می که. تازه بانکشم، بانک صادراته که خیلی هم دلت بخواد :D

:biggrin: خیلیم دلش نمیخاد

dieas

عضو جدید
سلام/ خانم ها از زنانگی و ظرافت خودشون و تحریک پذیریه آقایون تو تمام موقعیت ها سو استفاده میکنن.. مثلا میگن میخوایم درس بخونیم بریم سر کار..(هدفشون کار نیست هدفشون درآوردن چشم دوستشونه یا پیدا کردن شوهر مناسب)تازه وقتی سر کار میرن طبق فرمول ثابت سو استفاده از زیبایی ولحن صدا و هر نامردی و ضعیف نشون دادن خودشون ،دست به سیاه سفید نمیزنن... من تو محل کارم زیاد از این چیزا دیدم..و همیشه دخترانی که اینطور نیستند تو محل کار اذیت میشن چون واقعا باید کار کنن و دختر برای کار ساخته نشده ..حداقل تو ایران

ali199_1991

کاربر بیش فعال

اول اینکه نباید اسم بانک رو میگفتین...
دوم اینکه خب بی زحمت اطلاعات بیش تر بدین جهت آشنایی ؛ سن؟:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع داره لوث میشه.کم کم حاشیه بر متن چربیده.

sarasanaz

عضو جدید
اول اینکه نباید اسم بانک رو میگفتین...
دوم اینکه خب بی زحمت اطلاعات بیش تر بدین جهت آشنایی ؛ سن؟:D
حالا شما اين اطلاعاتو برا چي ميخايين!!
ديديد راست گفتم شما آقايون چشتون به كارمند بودن خانوماست............