چرا به عشقت نرسیدی؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در آغار ممکنه خیلی ناگهانی با یه بهانه ی کوچیک شروع شه ، ولی ادامه ش و تصمیم‌گیری های مهم بعدیش که حتما باید همراه با آرامش ، تفکر و غیر عجولانه باشه شکل می گیره، طوری که خودت گاهی باورت نمیشه
ممنون خدا کنه برا منم اتفاق بیوفته ؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چجوری ؟؟
داره دیر میشه
چجوری ش سخت شد
ولی خب توجه بیشتر به اطراف و اطرافیان و افرادی که میشه واجد شرایط برای زندگی مشترک دونست شون
و اینکه مثل خیلی از ماها اگر گارد گرفتیم در مقابل دیگران این گارد رو یکم پایین بیاریم
شخصا به گارد سنگین داشتم که هر کسی نزدیکم میشد فرار میکرد🤣🤣🤣
ولی بالاخره تونستم این گارد رو کنار بذارم و یک سری نیاز هایی که پشت این گارد محکم قایم شده بودن رو به چشم ببینم
حالا که از نیاز هام تا حدودی آگاه شدم میتونم به داشتن یه شریک برای ادامه ی زندگیم فکر کنم و تا حدودی اطرافیانم رو که میتونن از نظرم شرایط مناسبی داشته باشن برای اینکه همدیگه رو همراهی کنیم تو ادامه ی مسیر زندگی رو زیر نظر میگیرم یکم
یکم نزدیک تر میشم بهشون
ببینم اصلا فاز اون بنده خدا چیه
اگر خواسته ی اون از زندگی هم سو با خواسته ی من از زندگی بود و خودشم تمایل داشت بیشتر نزدیک میشم و سعی میکنیم در مورد مسائل مهمی که می‌تونه تو زندگی تاثیر گذار باشه صحبت کنیم و اینکه آیا میخوایم تلاش کنیم از پس چالش هایی که حضور هر کدوم از ما تو زندگی اون یکی ایجاد میکنه بر بیایم یا نه
اگر شد بسم الله میریم سر خونه زندگی و اینا
البته در کنار راهنمایی مشاور خانواده و اینا خیلی از این مراحل باید طی بشه

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چجوری ش سخت شد
ولی خب توجه بیشتر به اطراف و اطرافیان و افرادی که میشه واجد شرایط برای زندگی مشترک دونست شون
و اینکه مثل خیلی از ماها اگر گارد گرفتیم در مقابل دیگران این گارد رو یکم پایین بیاریم
شخصا به گارد سنگین داشتم که هر کسی نزدیکم میشد فرار میکرد🤣🤣🤣
ولی بالاخره تونستم این گارد رو کنار بذارم و یک سری نیاز هایی که پشت این گارد محکم قایم شده بودن رو به چشم ببینم
حالا که از نیاز هام تا حدودی آگاه شدم میتونم به داشتن یه شریک برای ادامه ی زندگیم فکر کنم و تا حدودی اطرافیانم رو که میتونن از نظرم شرایط مناسبی داشته باشن برای اینکه همدیگه رو همراهی کنیم تو ادامه ی مسیر زندگی رو زیر نظر میگیرم یکم
یکم نزدیک تر میشم بهشون
ببینم اصلا فاز اون بنده خدا چیه
اگر خواسته ی اون از زندگی هم سو با خواسته ی من از زندگی بود و خودشم تمایل داشت بیشتر نزدیک میشم و سعی میکنیم در مورد مسائل مهمی که می‌تونه تو زندگی تاثیر گذار باشه صحبت کنیم و اینکه آیا میخوایم تلاش کنیم از پس چالش هایی که حضور هر کدوم از ما تو زندگی اون یکی ایجاد میکنه بر بیایم یا نه
اگر شد بسم الله میریم سر خونه زندگی و اینا
البته در کنار راهنمایی مشاور خانواده و اینا خیلی از این مراحل باید طی بشه
قبلاً گارد می‌گرفتم الان نه ..
......

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
در آغار ممکنه خیلی ناگهانی با یه بهانه ی کوچیک شروع شه ، ولی ادامه ش و تصمیم‌گیری های مهم بعدیش که حتما باید همراه با آرامش ، تفکر و غیر عجولانه باشه شکل می گیره، طوری که خودت گاهی باورت نمیشه
اینجا گفتم که بعد آغاز ماجرا خودمون هم نقش داریم
جسارتا نمیوفته
خودمون باید باعث بشیم اتفاق ها رخ بدن☺️
خواهش می کنم

صد در صد خودمون هم نقش داریم

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
جسارتا نمیوفته
خودمون باید باعث بشیم اتفاق ها رخ بدن☺️
با این جمله یاد یکی از اقوام افتادم، تک تک بچه هاش چه پسر و چه دختر، حتی نوه ش، وقتی شخص مناسب رو میدید، خودش به هر نحوی شده وصلت رو یه جوری راه مینداخت که طرف مقابل خودش هم متوجه نمیشد که در واقع انتخاب نکرده بلکه انتخاب شده. واقعا زن با درایتی هست، از جسارتش خوشم میاد.
خلاصه هدفم اینه که پدر و مادر توی ازدواج بچه ها خیلی نقش دارند. حتی بچه هایی که خودشون زوجشون رو انتخاب میکنند هم با جهتگیری که خانواده به بچه ش میده میتونه سرنوشت اون ازدواج رو مشخص کنه.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با این جمله یاد یکی از اقوام افتادم، تک تک بچه هاش چه پسر و چه دختر، حتی نوه ش، وقتی شخص مناسب رو میدید، خودش به هر نحوی شده وصلت رو یه جوری راه مینداخت که طرف مقابل خودش هم متوجه نمیشد که در واقع انتخاب نکرده بلکه انتخاب شده. واقعا زن با درایتی هست، از جسارتش خوشم میاد.
خلاصه هدفم اینه که پدر و مادر توی ازدواج بچه ها خیلی نقش دارند. حتی بچه هایی که خودشون زوجشون رو انتخاب میکنند هم با جهتگیری که خانواده به بچه ش میده میتونه سرنوشت اون ازدواج رو مشخص کنه.
از یه جهاتی موافقم

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هم یکی دو مورد این جوری دیدم . خیلی هم خوبه. ولی به شدت ظرافت و مطالعه لازم داره. نه مثل تو فیلمها:sneaky:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
چه جالب ! البته فکر نکنم زشت باشه اینکار ،،، بشرطی که هر دو طرف راضی باشند.
اگه الان انتخاب اگه انتخاب میکردم مجرد نبودم :w00:
نه زشت نیست، این خانم فامیل ما بچه های خودش هم مناسب بودن برای آدمهای مقابل، در کل به هم میان، همه شون هم ازدواجهای موفقی دارن.