چرا اقایون رابطه عاشقانه را به هم میزنند؟؟؟

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما رابطه ای فوق العاده با مردی که عاشقتان است دارید. همه چیز خوب است اما یکدفعه اتفاق بدی می افتد: او می گوید که چندان از زندگیش راضی نیست و بعد ناگهان همین چند روز پیش بود که خیلی به هم نزدیک بودید و احساس صمیمیت زیادی می کردید. چه بلایی سر آن عشق آمد؟شما را ترک می کند.
واقعیت این است که خیلی از مردها اشتباه نموده و از رابطه عالی که می توانند با یک زن فوق العاده داشته باشند فرار می کنند.
قرار نیست این اتفاق برای شما بیفتد. به خاطر همین سه دلیلی که موجب می شود آقایون خانمی که دوست می دارند را ترک کنند اشاره می کنیم و می گوییم که باید چه کنید تا این بلا سر شما نیاید.
دلیل
1: فشار احساسی

رابطه با یک مرد می تواند مسائل احساسی زیادی برایتان ایجاد کند. سوال اینجاست که آیا اجازه می دهید این احساسات درونتان به وجود آمده و در انتها منفجر شود؟
آیا فکر می کنید که مردتان مهارت های احساسی لازم برای کنترل این موقعیت ها را ندارد و یا وقتی شما در بدترین شرایط روحی و احساسی هستید از شما دورتر می شود؟
اگر اینطور است احتمالاً با مردی هستید که هیچ تمرکز احساسی ندارد تا وقتی شما مشکلات احساسی پیدا می کنید، او را آرام کنار شما نگه دارد.
این اشتباه مردان است. یک مرد بالغ باید منبع حمایت و ثبات مردانه در رابطه باشد. اما گاهی اوقات، حتی یک مرد خوب ممکن است دچار فشار احساسی شود. این همانجاست که مرد قادر نخواهد بود احساساتی که به سمت او می آید را کنترل کرده و آنقدر از درون احساس اضطراب می کند که ممکن است همه چیز را بگذارد و برود. اما چرا این مسئله اینقدر مهم است؟
اگر یاد بگیرید که بدون فشار آوردن روی مردتان درمورد موضوعات مختلف با او حرف بزنید، رابطه تان بسیار بهتر خواهد شد. اما اگر بخواهید به اجبار همدیگر را به سمت یک مکان امن از نظر احساسی بکشانید تعجب نکنید که از شما دور شود.

2: احساس می کند شما می خواهید او را درست کنید

اگر آنچه که می خواهید را از رابطه نگیرید، طبیعی است که خسته شوید و سرانجام نتوانید به راحتی و البته عاشقانه با مردتان حرف بزنید و ارتباط برقرار کنید. این همانجایی است که خواسته ها و انتظاراتتان وسط کشیده می شوند. وقتی زنی احساس نکند که مردش به حرفهای او خوب گوش می دهد، عوض کردن لحن تنها راه برای جلب توجه مرد خواهد بود.
متاسفانه در این مواقع مردها نیت شما را درک نکرده و احساس می کنند که از او انتقاد یا عیب جویی شده است. اگر مردی حس کند که شما می خواهید درمورد اشتباهات یا کمبودهای او قضاوت کنید، هیچوقت با شما حرف نخواهد زد و به حرفهایتان هم گوش نخواهد داد.
شما می توانید این فضا را برای طرفتان ایجاد کنید که به انتخاب خودش مرد بهتری باشد اما اینکار با تقاضای شما برای تغییر او میسر نخواهد شد.

3: می ترسد آزادی خود را از دست بدهد

آیا به این فکر کرده اید چرا یک مرد خودش را به یک زن متعهد می کند و مرد شما این اواخر چه حسی به رابطه داشته است؟ اگر روابط منفیتان بیشتر از روابط مثبتتان بوده، مرد به این فکر می کند که شما برایش چه فایده ای دارید. اگر این وضع برای مدتی طولانی ادامه پیدا کند مطمئناً به دنبال یک راه فرار خواهد بود.
ز طرف دیگر، اگر رابطه تان رابطه ای سالم، مفرح و صمیمی باشد، مرد برای متعهد کردن خود به شما هیچ تردیدی به دلش راه نخواهد داد. شما برای او آن زن استثنایی خواهید شد که با اولین نگاه عاشقتان می شود و همه آرزویش ماندن با شماست.
اگر رابطه تان از نظر احساسی لحنی مثبت داشته باشد، مرد بیشتر از اینکه به از دست دادن آزادی خود فکر کند به آنچه که با شما به دست خواهد آورد فکر می کند.
چه باید بکنید
اگر باور داشته باشید که مردها بی هیچ دلیل ممکن است یک زن خوب را ترک کنند باعث خواهد شد که رابطه ها به نظرتان ناامیدکننده و بیهوده به نظر برسد.
اجازه ندهید این ترس وارد ذهنتان شود. اگر بدانید چطور باید با مردتان حرف بزنید که زن شاد، دوست داشتنی و راضی درونیتان را نشان دهد، مطمئن باشید که خیلی زود به جای عیب جویی و انتقاد از هم به تمجید و قدردانی از هم می پردازید و از اینکه چطور مردتان عشق و علاقه اش را به شما نشان می دهد متعجب خواهید شد.
شما مستحق یک رابطه عاشقانه و بادوام با مردی که زندگی خود را برای شما گذاشته هستید پس برای به دست آوردن آن هر چه از دستتان برمی آید را انجام دهید.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن باید عرضه داشته باشه مردشو نیگرداره.همه چی بستگی به زن داره.اره

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والااااااااااااااااااااااا
من هر کی اطرافم بوده هی وابسته شده و زود میخواسته صمیمی شه ولی من قبول نکردم چون به نظرم رفاقت که اصلا خوب نیست برای زندگی هم باید خوب و عاقلانه فکر کرد تا طرف مقابلتو بشناسی نه همینجوری عاشق شد...
پس دو طرف باید همو درک کنند و به هم اعتماد داشته باشن و عاشق...
دیگه روابط به هم نمیخوره:smile:

maneger fd

عضو جدید
چرا همش بايد زنا مواظب مردا باشند؟؟من كه نميتونم به خاطر كسي نقش بازي كنم والا...

rezarst1911

عضو جدید
ببینید ساده بگم دختری که عاشق شده باشه یا حتی علاقه مند به پسری شده باشه و به اون نرسیده فکر میکنه پسرا فلان هستند و عکسش برای پسر ها
باید ببینید طرفه مقابل اصلا امادگی برای شروع یک رابطه که به ازدواج ختم بشه رو داره یا نه ؟ (خوب راحت ازش بپرسید )
تا بی خودی به کسی که امادگی نداره دل نبندید

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا کلا وقتی یه رابطه شروع میکنن همون ابتدا نمیخوان تا آخرش بمونن همش فکر رفتنن. ولی دخترا این جوری نیستن نمیگم همه دخترا میخوان تا آخرش بمونن ولی اکثرا عاشق پسر میشن بعدم دل کندن براشون سخته.تو اکثرا این رابطه ها دخترا بیشتر ضربه میخورن.

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا کلا وقتی یه رابطه شروع میکنن همون ابتدا نمیخوان تا آخرش بمونن همش فکر رفتنن. ولی دخترا این جوری نیستن نمیگم همه دخترا میخوان تا آخرش بمونن ولی اکثرا عاشق پسر میشن بعدم دل کندن براشون سخته.تو اکثرا این رابطه ها دخترا بیشتر ضربه میخورن.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی به نظر من درمورد همه ی پسرا صادق نیست................
دخترا هم بعضی وقتا از این کارا میکنن، مخصوصا توی این زمونه زیاد شده...................

شهلای تنها

عضو جدید
اما رابطه ما کاملا برعکس بود من بهم زدم.تمام اون موارد هم در مورد من صدق کرد.اما من که دخملم پسل نیشتم:w15:

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعن چرا؟! اونم بعد ازینکه دخترو وابسته کردن. .
اخیرن دوتا از دوستای صمیمیه من واسشون این اتفاق افتاد.....
یکیشون که نامزد بودن و پدر پسره نذاشت عقد کنن..پسره ی بی عرضه واسه خاطر اینکه رفاه زندگی پدرش رو ترجیح داد رابطه رو به هم زد و رفت با یکی دیگه.. حالا ابروی دختره که هیچ..اما احساساتشو زیر پاش له کرد...
اون یکی هم تو اشنایی قبل ازدواج بودن که پسره بهونه پشت بهونه... تموم کرد...!! مگه نمیفهمن که دختر حساسه..وقتی پایبنده یکی میشه و زندگیشو میزاره پای دوس داشتن و حاضره هرکاری بکنه واسه عشقش اگه بهش بی وفایی بشه دیگه نمیتونه به زودیا خودشو پیدا کنه......نشکنین دل رو خواهشن...

9356769

عضو جدید
این مورد تا حدودی درسته...........

همیشه هم پسر مقصر نیست..........گاهی شرایط بدجور دامن گیر پسر میشه ............. به نظر من پسری که مشکلاتش زیاده نباید به دختری فکر کنه .........دختر حساسه ........ وقتی مطمئنه که میتونه اونو خوشبخت کنه اون وقت پا جلو بزاره.......

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکیشون که نامزد بودن و پدر پسره نذاشت عقد کنن..پسره ی بی عرضه واسه خاطر اینکه رفاه زندگی پدرش رو ترجیح داد رابطه رو به هم زد و رفت با یکی دیگه.. حالا ابروی دختره که هیچ..اما احساساتشو زیر پاش له کرد...
اون یکی هم تو اشنایی قبل ازدواج بودن که پسره بهونه پشت بهونه... تموم کرد...!! مگه نمیفهمن که دختر حساسه..وقتی پایبنده یکی میشه و زندگیشو میزاره پای دوس داشتن و حاضره هرکاری بکنه واسه عشقش اگه بهش بی وفایی بشه دیگه نمیتونه به زودیا خودشو پیدا کنه......نشکنین دل رو خواهشن...

بهتر از اینه که ازدواج کنن بعدش یه راست برن دادگاه طلاق دل دختره شکسته بشه بهتره تا بعدا قلبش ویران بشه

S0g@nD

عضو جدید
دلیلش اینه :

چــــقدر عجیبـــ استـــ دریا
همـــین که غرقـــش میـــ شـــوی
تــورا پــس مــیزند،
مثل انسانــ ها...

پ ن : در اینجا انسان استعاره از پسر است:tooth:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد که خانوما اصلن بهم نمیزنن ...تا حالا سابقه نداشته ...اصلن مادر وفا هستن خانوما .... سمبل وفا ...

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها م بهم می زنن !!!
خانم و آقا نداره ...

دلایلشم مختلفه ... دلیلی نداره بگیم کسی که این کارو کرده حتما هیولا بوده !اتفاقا بعضیا از شعور و پایبندی بالاشون به اخلاقیات ه که ادامه نمی دن
بعضیا م از شدت ... بودن !
مطالب این تاپیک مصداق داره اما نه برای اغلب روابط حداقل تو ایران ! اینجا آدما مشکلات روحی روانی زیاد دارن ! انقدر لطیف و شیک نیست کات شدنا !
در هر صورت رابطه ای که یه جاش می لنگه تموم شدنش بهتر از ادامه دادنشه ! مرگ یه بار شیونم یه بار

درصد بیشتری از دخترا عاطفی هستن و شکننده ... نسبت به آقایون
به نظر من هر کسی خودش مسئول مراقبت از خودشه ... دخترا باید خودشون مراقب دل خودشون باشن
من به شخصه یه سری از آقایونو ایگنور می کنم ، حتی قبل از شروع !!!!! یه سریا از قبل معلومه هدف و قصدشون چیه . می دونم همسو نیستیم ...برا همینم خودمو از دسترسشون خارج می کنم که حتی کوچکترین برخوردی پیش نیاد ! مثلا با پوشش و رفتارم ، این خودش باعث میشه یه تیپ از پسرا اصن سمت من نیان و دیده نشم حتی !
با این وجود احتمال ضربه خوردنم صفر که نیست ! تو مریخ که نیستم ! ممکنه در نهایت اعتماد هم رابطه بپاشه ! ... این بحثش جداست

یه سری از دخترا خودشون خواهان این سبک ارتباطن - گذرا موقتی متعدد سطحی ! اذیت هم نمی شن ، ضربه هم نمی خورن
یه تعدادی از دخترا عاطفی هستنا ! خودشونم می دونن دارن چیکار می کنن ... ولی چون توان تحمل تنهایی رو ندارن می رن تو یه رابطه احمقانه
یه سریا کلن احمقن ! ( البته به نظر من حتی یه دختر بچه زیر 7 سال هم قوه ی تشخیص داره که کی قصدش سوء استفاده و بازی دادن هست !!!! یعنی تصور نمی کنم دختری باشه که نفهمه زنگ تفریح شده ! خودشونو می زنن به اون راه احتمالا ... )
یه عده ای هم مدیریت می کنن ، مسئولیتش رو هم می پذیرن !
یه عده هم ایزوله ! ... البته باور کنین تو جامعه ما این آخری بهتر از همه جواب می ده !!!! آخری و اولی لابد !!!

آخرین ویرایش:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اخه ، مسئله اینه که دوستی ی چیز و ازدواج ی چیز دیگس .... جوونا این 2 تا رو با هم اشتباه میگیرن .... همیشه هم پسرا اینکارو نمی کننا ؟؟؟

Shiny Moon

عضو جدید
من نمی فهمم چرا تا حرف از کات کردن دخترو پسر میشه همه پسره رو متهم میکنن که میخواسته با احساسات دختره بازی کنه
یااینکه مخواسته سوء استفاده کنه!!!
بابا این روابط کاملادو طرفست.........تو ازدواج هم پسر و هم دختر به ی چیزای دیگه هم فکر میکنن..........مثل دوست شدن نیست که....
حتی *** هم برا ازدواج کردن مهمه.......چون یه عمر میخوان با هم باشن و توقع دارن که طرف مقابل با کسی نباشه.........پس باید
حتی رفتارها ی جنسی دو طرف هم محک زده بشه.......شاید اون پسر یادختری که کات میکنه روش نمیشه به طرفش حقیقت رو بگه....
اصلا این مشکل فرهنگیه ماست .........که نمیتونیم راستش رو به طرف بگیم و باعث سوء تفاهم میشه....

XBoy69

عضو جدید
کات کردن یه رابطه خیلی لذت بخشه

جدا از شوخی آدم باید منطقی باشه و هر جدایی باعث خیره و آدم باید این رو فکر کنه که ممکن بود این رابطه چند سال بعد که شکل میگرفت ممکن بود این اتفاق بیفته و اون موقع عواقبش بدتر میشد

zaha joon

عضو جدید
دلیلش اینه ک دلشونو میزنه ...ب محبت زیاد عادت ندارن ...وقتی ازشون ی ذره تعریف میکنی جنبه ندارن ..میترسن .. واااالااااااا

Shiny Moon

عضو جدید
دلیلش اینه ک دلشونو میزنه ...ب محبت زیاد عادت ندارن ...وقتی ازشون ی ذره تعریف میکنی جنبه ندارن ..میترسن .. واااالااااااا
البته این هم میتونه اتفا بیفته چون کل آدما قدر اون چیزی که دار ن رو میدونن...............
ولی در مجموع بیشتر ماها رفتار با جنس مخالف رو بلد نیستیم........
فکر میکنیم که هر جوری من فکر میکنم طرف هم الزاما باید همون جوری فکر کنه.........ببخشید این در مورد خانمها بیشتر صادقه......

zaha joon

عضو جدید
البته این هم میتونه اتفا بیفته چون کل آدما قدر اون چیزی که دار ن رو میدونن...............
ولی در مجموع بیشتر ماها رفتار با جنس مخالف رو بلد نیستیم........
فکر میکنیم که هر جوری من فکر میکنم طرف هم الزاما باید همون جوری فکر کنه.........ببخشید این در مورد خانمها بیشتر صادقه......

اره قبول دارم ک تو خانما بیشتره ...خوب باید همینطوری باشه دیگه ...باید سعی کنن هر دو طرف افکارشونو به هم نزدیک کنن...دخترا تا حدودی این کارو انجام میدن ..اما پسرا تلاشی برای این کار انجام نمیدن اصااا

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز خواهشا درمورد موضوع تاپیک صحبت کنید و اسپم ننمائید با تشکر