پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

با توجه به اینکه تعداد زیادی از دوستان جهت پیگیری پست ها و تاپیک های حذف شده و سایر مسایل مدیریتی به اینجانب پیام خصوصی ارسال کرده و خواستار پیگیری این موارد هستند. با توجه به اینکه بنده به علت کمبود وقت قادر به پاسخگویی در اسرع وقت نمی باشم و یا اینکه کلیه اعضای کادر مدیریتی از مسایل جزیی رسیدگی شده توسط سایر اعضا مدیریتی خبردار نمی باشند، جهت پیگیری این مسایل و پاسخگویی صریح به اعضا در اسرع وقت این تاپیک در نظر گرفته شد.

دوستان می توانند مسایل مربوط به عدم تایید، حدف، ویرایش، انتقال پست و تاپیک، اخطار، اخراج و... را از این تاپیک پیگیری کنند و من بعد به اینگونه درخواست ها صرفا در این تاپیک رسیدگی خواهد شد .

نحوه پیگیری

نحوه پیگیری به این شکل می باشد که کاربر مشکل خود را در این تاپیک با اطلاعات لازم (زمان و مکان پست و....) در این تاپیک صرفا در یک پست ثبت میکند.

پاسخگویی مدیریت

یکی از اعضای مدیریت تالار برق در اسرع وقت به درخواست و یا مشکل ثبت شده رسیدگی کرده و پاسخ درخواست را در یک پست مجزا در همین تاپیک قرار خواهد داد.

دوستان همچنان می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود و سایر مسایل مدیریتی را در تاپیک دفتر مدیریت تالار مهندسی برق
مطرح و پیگیری نمایند.

با تشکر
Ice Man

shahpoor71

عضو جدید
اقا یکی بیاد به من بگه چرا دوتا تاپیک من باموضوع(طراحی جبران ساز مبدل باک)در تالار های الکترونیک وکنترل رشته برق قرار داده نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
اقا یکی بیاد به من بگه چرا دوتا تاپیک من باموضوع(طراحی جبران ساز مبدل باک)در تالار های الکترونیک وکنترل رشته برق قرار داده نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با سلام

درخواست شما بررسی شذ:

1- هر دو تاپیک جنبه سوالی داشته، طبق قوانین تالار مهندسی برق تاپیک های سوالات در تالارهای اصلی تایید نخواهد شد.
برای مطرح کردن سوالات خود از زیر تالار های زیر استفاده کنید:
سوالات و مشكلات الکترونیکی

2- هر دو تاپیک شما محتوای یکسان داشته و تکراری می باشد.
تاپیک سوالات خودتون را در یکبار و در زیر تالارهای سوالات و مشکلات مربوطه مطرح نمایید.

در ضمن تاپیک های ارسالی در زیر تالارهای سوالات و مشکلات نیازمند تایید نیستند.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
چرا پست من پاک کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:exclaim:
با سلام

شما پستی در تاپیک معرفی منابع نداشتید و در نتیجه پستی از شما پاک نشده.

در ضمن قبل از ارسال پست در تاپیک مذکور قوانین پست اول همان تاپیک را نیز مطالعه نمایید.

با تشکر

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام . من تاپیکی ایجاد کردم که بچه ها کارنامه ارشد 94 برق رو بذارن . اما نمی بینمش! گویا تایید نشده. میشه بفرمایید چرا؟ اگر تاپیک مشابهی هست میشه آدرس بدین؟سپاس

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام . من تاپیکی ایجاد کردم که بچه ها کارنامه ارشد 94 برق رو بذارن . اما نمی بینمش! گویا تایید نشده. میشه بفرمایید چرا؟ اگر تاپیک مشابهی هست میشه آدرس بدین؟سپاس
با سلام، بله تایید نشده.

دو تاپیک در همین مورد داریم:

کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 94

اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 94

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام و وقت بخیر

اخطارتون را من دادم، ربات وظیفه اطلاع رسانی داره.

همونطور که مدیر ارشد عزیز اعلام کردند اگر موضوع را در تاپیک زیر پیگیری میکردین بهتر بود چون فرصت نمیشه تاپیک های دیگه و خارج از تالار را هم بررسی کنیم، الان هم چون یکی از اعضا اطلاع دادن من پیام شما را دیدم.

پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

خدمت شما عرض کنم در پیام پروفایلی، حدود 2 ماه قبل تذکر داده شده بود که قرار دادن هر لینکی اعم از سایت و وبلاگ و انجمن و... خلاف قوانین هست، همچنین در تاپیک های مختلف مدیریتی و قوانین هم قبلا همین مورد به دفعات اشاره شده بود.

در مورد لینک شما که مرتبط با شبکه های اجتماعی موبایلی بود، در همین رابطه در تالار تحصیلات تکمیلی و تاپیک مدیریتی تالار (در این مورد خاص) نیز اطلاع رسانی شده بود. بحث تبلیغات هیچ لزومی به وابسته بودن به موسسات و... ندارد، چون با سوابق اونها در صورت تشخیص در مرحله اول اخراج میشن.

[اطلاعیه] صفحات و گروههای منتسب به تالار برق در شبکه های اجتماعی (تاپیک موقت)

اخطار شما هم کمترین اخطار یعنی 1 امتیاز منفی بوده و تا دو ماه هم اعتبار داره (از زمان اخطار) و تا زمانی که میزان امتیازات فعال منفی به 8 امتیاز نرسه هیچ خللی در فعالیت شما پیش نمی آید، اخطار در اکثر مواقع جنبه تذکر (بعد تذکر پروفالی و...) داره.

موفق باشید.

سلام بر مدیر تالار برق جناب Ice

با اینکه هیچ ارزشی نداره منفی و مثبت اینجا.اما به نظر من سیستمی درست است که اول مدیر تالار یا دستیار تالار اون بخش به این فرد دفعه اول اخطار دهد و سپس در صورت تکرار با توجه به ثبت اخطار قبلی امتیاز منفی یا به قول شما قرمز دهد.شاید طرف نمیدونسته که این لینک بی ارزش که نه جنبه تبلیغ سایتی داشته و نه تبلیغ موسسه ای اخطار محسوب میشه با اینکه حتی من این لینک رو منتشر نکرده بودم !!!و فقط نوشته بودم !!
اگر این ربات به هر نوشته ای گیر دهد تالار چه نیاز به مدیر و دستیار مدیر و... پیدا می کند ؟به نظر بنده مدیر رو گذاشتن اخطار یا حتی مدیر نتوانست دستیار اخطار دهد....

من قصد جسارت به کسی رو ندارم و فقط خواستم انتقاد کنم.
واقعا این شیوه اشتباهه اونم برای من نه لینکی منتشر کردم و نه هیچ امتیاز منفی اونم قرمز دهند.با اینکه برای من هیچ ارزشی ندارد اینکار چه یکی چه ده تا

و موضوع دیگه اینکه من غیر از این جا 5 یا 6 جای دیگر عضو هستم حتی اونجا اگر اشتباهی تایپکی در جای نامناسبی و نامربوط به خودش ایجا کنی خودشون اونو تغییر میدهند و جابجا می کنند و از طریق پیام میگن که درخواست جای نامربوط بوده اصلاح شد !تا حالا ده بار اینطوری شده ولی هیچ اخطار برای کاربری صادر نمی کنند

قضاوت رو درست و به جا انجام دهیم .

با تشکر