پیش به سوی ارشد 94

!!pariya!!

عضو جدید
اینجوریا هم ک ایشون گفتن نیست...
اگ هدفت دکترا خوندن و تدریسه اشکالیم نداره غیرانتفاعی بری...ولی بشرطی ک دانشجو تنبله نباشی ...اهل ریسرچ و مقاله دادن باشی...
من تحقیق کردم اگر چند تا مقاله ISIبدی و پایان نامه خوبی کار کنی اصلا توو مصاحبه دکترا نیگاه نمیکنن شما چ دانشگاهی خوندی..هستن کسایی غیرانتفاعی خوندن والان دانشجو دکترا یک دانشگاه معتبر هستن!!

برای عضو هیئت علمی هم ک اصلا پارتی بازی شده!!بعدشم الان دیگ ارشد نمیگرن!
از اشناهامون بهترین دانشگاه درس خونده اونم دکترا ردش کردن توو مصاحبه!!ولی بازم برای اونم شما مقاله های معتبر داشته باشی و بقول معروف دستت پر باشه کاری ب دانشگاه ندارن!!

حالا پریا جان شما رتبت چند شده؟

مرسی از توضیحات عزیزم:gol:

رتبه ام؟؟:cry::confused:

قابل گفتن نیست..اولین سالم بود و درگیر لیسانس بودم بخاطر همین اصلا نخوندم :redface:

!!pariya!!

عضو جدید
اگه شغل خاصی برای آینده مد نظرت هست که مدرک دانشگاه مهم هست براش مثل استاد دانشگاه شدن و ... و اگه میخوای دکترا حتما دانشگاه های دولتی و برتر کشور بخونی غیرانتفاعی و مجازی رو بذار کنار...
بخون یه دانشگاه خوب برو که دکترا هم بری همونجا
موفق باشی

ممنون گلم..:gol:

نیلومانا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوریا هم ک ایشون گفتن نیست...
اگ هدفت دکترا خوندن و تدریسه اشکالیم نداره غیرانتفاعی بری...ولی بشرطی ک دانشجو تنبله نباشی ...اهل ریسرچ و مقاله دادن باشی...
من تحقیق کردم اگر چند تا مقاله ISIبدی و پایان نامه خوبی کار کنی اصلا توو مصاحبه دکترا نیگاه نمیکنن شما چ دانشگاهی خوندی..هستن کسایی غیرانتفاعی خوندن والان دانشجو دکترا یک دانشگاه معتبر هستن!!

برای عضو هیئت علمی هم ک اصلا پارتی بازی شده!!بعدشم الان دیگ ارشد نمیگرن!
از اشناهامون بهترین دانشگاه درس خونده اونم دکترا ردش کردن توو مصاحبه!!ولی بازم برای اونم شما مقاله های معتبر داشته باشی و بقول معروف دستت پر باشه کاری ب دانشگاه ندارن!!

حالا پریا جان شما رتبت چند شده؟

ولی خیلی سخت تر میگیرن دانشگاه تهران رو که میدونم اینجوریه
بعدا شاید پشیمون شه که چرا یه سال خوب نخوندم که الان اذیت نشم
این درسته که تلاش خود دانشجو هم مهمه البته امکانات خود دانشگاه هم باید سنجید
وقتی یه دانشگاه خاص بخونی ناخواسته خیلی وقتا میفتی تو مسیری که حتی برای شغل هم میان دنبالت و پایان نامت هم میتونه بخشی از پروژه های بین المللی باشه
البته رشته شما رو نمیدونم ولی برای رشته ما که اینجوری بود

nafiseh93

عضو جدید
دوستان سلام میشه لطفا بگید با 695 نرم افزار میشخ جایی قبول شد روزانه یا شبانه؟
اگرم کسی میدونه دانشگاهایی که نرم افزار میگیرن و اولویت بندی کنه
ممنون

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از توضیحات عزیزم:gol:

رتبه ام؟؟:cry::confused:

قابل گفتن نیست..اولین سالم بود و درگیر لیسانس بودم بخاطر همین اصلا نخوندم :redface:

خب این فرصتی داری ک سال دیگه شرکت کنی....باید ازهمین الان بفکرش باشی...و هدفتو از ارشد دادن مشخص کنی ببنی دلیلت برای ارشد خوندن چیه؟؟و بعد با برنامه ریزی درست و انتخاب منابع درست شرو کنی ب تلاش کردن!!

من با حرف نیلومانا موافقم ک میگن دانشگاه خوب ادم رو در مسیر خوبی قرار میده و راه پیشرفت خوبی برای ادم باز میشه...در این موضوع شکی نیست!!

ولی مقصود من اینه شما اگ تلاش کردی ولی بهردلیلی نشد ک در دانشگاه دولتی عالی قبول بشی فک نکنی این پایان همه چیز هست ودیگه امکان پیشرفت و موفقیت برات وجود نداره و نمیتونی دیگ بهدفت برسی...بلکه توو یک دانشگاه غیرانتفاعی(ک اساتید خوبی دارن) هم میشه موفق شد و بهدفش برسه!!

ایشالا موفق باشید

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سلام میشه لطفا بگید با 695 نرم افزار میشخ جایی قبول شد روزانه یا شبانه؟
اگرم کسی میدونه دانشگاهایی که نرم افزار میگیرن و اولویت بندی کنه
ممنون

سلام
روزانه ک بعید میدونم قبول شید..شبانه هم احتمالش کمه!..بازم شما براساس ترتیب علایقتون انتخاب رشته کنید !
ای تی یکمی ظرفیتش زیاد شده حالا از کامپیوتر خبری ندارم!!اگ اونم زیاد شده باشه شاید احتمالش بشه ک شبانه قبول شی

موفق باشی

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Cyber Ghost

عضو جدید
شروع مطالعه برای ارشد

شروع مطالعه برای ارشد

سلام
من دانشجوی کارشناسی پیوسته ی کامپیوتر، ترم دوّم هستم. از الآن تصمیم ادامه دادن تا کارشناسی ارشد رو هم دارم.
برای این که بتونم توی کنکور ارشد عملکرد خوبی داشته باشم از الآن چطور باید برنامه ریزی کنم؟

کلّاً چند تا سؤال در این مورد دارم:
1- تقریباً از چه ترمی شروع کنم به خوندن منابع و کتاب ها و نمونه سؤالات ارشد؟
2- به نظر شما بهتره درست بعد از گرفتن مدرک کارشناسی برم سراغ ارشد؟ یا این که اوّل 2 سال خدمت (البته من کسری می‌خورم: 18 ماه) رو برم، بعد برم جایی شاغل بشم و بعد برم سراغ کنکور ارشد؟
3- الآن توی طول این 4 سال (درواقع 3 سال) بیشتر وقتم رو روی چی بذارم؟ روی خود واحد های دانشگاهی؟ روی مطالعات خارج از دانشگاه (مثلاً زبان های مختلف برنامه نویسی و...)؟ یا روی منابع ارشد؟
4- معدّل چقدر می‌تونه توی ارشد تاثیر داشته باشه؟ آیا نیازی هست که حتماً تمام وقتم رو بذارم روی خوندن واحد های دانشگاه و کسب حداکثر معدل ممکن؟
5- بعد از فارغ التحصیلی، چند دفعه فرصت دارم کنکور ارشد رو بدم قبل از این که مجبور بشم برم سربازی؟

ممنون :smile:

oghassaban

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون اگه از پک کامل کتابهای مدرسان شریف استفاده کنم بهتره یا برای هر درس جدا کتابای ارشدشو بگیرم. لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

saeedengine

عضو جدید
انجمن کامپیوتر منفعل به نظر میرسه.از دوستان کامپیوتری خواهشمندیم کمی فعال تر باشند

هنوز تاپیک مربوط به ارشد 95 هم استارت نخورده.خدایی ناکرده روحیه بچه ها تضعیف نیشه وقتی به انجمن کامپیوتر سر میزنن

سپاس

salmanro

عضو جدید
سلام دوست عزیزب نظرمن اگه پایه ی قوی داری پک کاملشوبگیرمن دوستم گرفته بودبهش تخفیفم دادن ولی اگه فکرمیکنی پایه ات قوی نیست کتابای هردرسشوجدابگیر

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان به نظرتون اگه از پک کامل کتابهای مدرسان شریف استفاده کنم بهتره یا برای هر درس جدا کتابای ارشدشو بگیرم. لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

سلام
توضیه من اینه هیچ وقت از پک کامل یک موسسه استفاده نکنید!!
چون در هر درسی یک کتاب از یک موسسه یا انتشارات خاص خوب و مفیده!و همه کتابهای اون پک مناسب نبستن!

sb1370

عضو جدید
لازمه که حتماً تمام منابع اصلی رو بخونیم؟ یکم حجمش زیاد نیست؟

آخرین ویرایش:

ehsaneric

عضو جدید
بله منم موافقم خیلی منابع زیاده.من می خوام هوش شرکت کنم. این سایت www.elmoprojeh.ir چند تا جزوه خوب داره.اگه شما هم سایتی میشناسی بگو.

maryam_engineer

عضو جدید

منم با نظرSHM.IT موافقم، چون هر موسسه ای توی یک درسی قوی هست و همه کتابهای پک به درد نمیخوره. به فکر گرفتن تخفیف نباش. مهم اینه که این کتابها به دردت بخورن

AminPower

عضو جدید
سلام دوستان

دوستانی که در رشته کامپیوتر در هر بخشی میتونن همکاری کنن با ما لطفا به امضای بنده رجوع کنن.

مرسی.

بالا