پیشنهاد و انتقادات کاربران به مدیران...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Topcoding

عضو جدید
سلام به مدیران و همه دوستان
حرفها و مشکلاتی که میخوام بگم شاید تکراری باشن ولی مهم هستندپس میگویم امیدوارم رسیدگی بشن...
مشکل اول میشه به ویرایش کردن پست اشاره کرد...مدت کمی رو گذاشتین برای ویرایش...من ممکنه بخواهم بعد از یک هفته پستم را ویرایش کنم،حرفهایم را تصحیح کنم یا پست اول تاپیکم را گذاشتم برای فهرست پستهای بعدی که به مرور باید ویرایش شود و میشه گفت شما این حق رو از من گرفتین که بتونم پستم را ویرایش کنم...شاید بگویید کسانی هستند که میایند پستی میزنند و بعد به جواب که رسیدن ویرایش پست میزنندو تاپیک رو حذف میکنند خب دکمه حذف را بردارید یا مثلا کسانی هستند میایند بعضی از کلمات پستشان راحذف میکنند بدون اطلاع خب شما می توانید کاری کنین که اجازی تغییر در پست ذخیره شده نداشته باشند فقط بتوانند در ادامه پست کلمات و نظرشان را تصحیح کنند...شاید شما بگویید خوب به مدیر بخش بگو تا ویرایش کند ولی یکی دوتا پست که نیست در ضمن مدیران آنقدر کار دارند و فکر هم نکنم این وظیفه شان باشد،پست مال من است و بهتره که خودم بتوانم پستم را با صلیغه خودم ویرایش کنم....
مشکل دیگه توی امضای کاربر می باشد... من نمی گویم اجازه بدین کاربران غیر مدیر در امضای خودشون عکس قرار بدهند هرچند که در بعضی انجمن ها این امکان وجود داره ولی این بی انصافیه که بیش از 500 کارکتر اجازه ذخیره نمیدهد ، من میخواهم در کنار امضای خودم چندتا لینک از تاپیکهای آموزشی و مفید تالارمان را قرار دهم ولی به علت محدودیت کاراکتر نمیتوانم...اگه بشه تعداد کاراکتر رو افزایش بدین...
مشکل دیگه در دکمه تشکر است... من نمیدانم چرا مثلا برای پستهایی که کاربران در 1 سال یا 2 سال پیش زدند نمی توانیم تشکر کنیم و دکمه تشکر آن برداشته شده است...زدن دکمه تشکر حداقل کاری است که میتوانیم برای پست مفید یه کاربر انجام دهیم حال چرا بعد از یه مدت نمیشه تشکر کرد نمی دانم،این را هم رسیدگی کنین ممنون میشم...
مشکلات دیگه رو هم به مرور و موجه با آن در همین تاپیک قرار خواهم داد،دوستان دیگه هم اگه مشکلی دارند اینجا قرار بدن با امید به رسیدگیه مدیران...
موفق باشین
یاحق

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به مدیران و همه دوستان
حرفها و مشکلاتی که میخوام بگم شاید تکراری باشن ولی مهم هستندپس میگویم امیدوارم رسیدگی بشن...
مشکل اول میشه به ویرایش کردن پست اشاره کرد...مدت کمی رو گذاشتین برای ویرایش...من ممکنه بخواهم بعد از یک هفته پستم را ویرایش کنم،حرفهایم را تصحیح کنم یا پست اول تاپیکم را گذاشتم برای فهرست پستهای بعدی که به مرور باید ویرایش شود و میشه گفت شما این حق رو از من گرفتین که بتونم پستم را ویرایش کنم...شاید بگویید کسانی هستند که میایند پستی میزنند و بعد به جواب که رسیدن ویرایش پست میزنندو تاپیک رو حذف میکنند خب دکمه حذف را بردارید یا مثلا کسانی هستند میایند بعضی از کلمات پستشان راحذف میکنند بدون اطلاع خب شما می توانید کاری کنین که اجازی تغییر در پست ذخیره شده نداشته باشند فقط بتوانند در ادامه پست کلمات و نظرشان را تصحیح کنند...شاید شما بگویید خوب به مدیر بخش بگو تا ویرایش کند ولی یکی دوتا پست که نیست در ضمن مدیران آنقدر کار دارند و فکر هم نکنم این وظیفه شان باشد،پست مال من است و بهتره که خودم بتوانم پستم را با صلیغه خودم ویرایش کنم....
مشکل دیگه توی امضای کاربر می باشد... من نمی گویم اجازه بدین کاربران غیر مدیر در امضای خودشون عکس قرار بدهند هرچند که در بعضی انجمن ها این امکان وجود داره ولی این بی انصافیه که بیش از 500 کارکتر اجازه ذخیره نمیدهد ، من میخواهم در کنار امضای خودم چندتا لینک از تاپیکهای آموزشی و مفید تالارمان را قرار دهم ولی به علت محدودیت کاراکتر نمیتوانم...اگه بشه تعداد کاراکتر رو افزایش بدین...
مشکل دیگه در دکمه تشکر است... من نمیدانم چرا مثلا برای پستهایی که کاربران در 1 سال یا 2 سال پیش زدند نمی توانیم تشکر کنیم و دکمه تشکر آن برداشته شده است...زدن دکمه تشکر حداقل کاری است که میتوانیم برای پست مفید یه کاربر انجام دهیم حال چرا بعد از یه مدت نمیشه تشکر کرد نمی دانم،این را هم رسیدگی کنین ممنون میشم...
مشکلات دیگه رو هم به مرور و موجه با آن در همین تاپیک قرار خواهم داد،دوستان دیگه هم اگه مشکلی دارند اینجا قرار بدن با امید به رسیدگیه مدیران...
موفق باشین
یاحق

سلام، ممنون از پیشنهادتون، بحث ویرایش ما قبلا مدت زمانی رو برای این کار گذاشت هبودیم که یک سری مشکلات به وجود اومد، مثلا یک کار یک پست رو ایجاد می کرد بعد از چند روز دیگه می اومد اون رو عوض می کرد و یک سری حرف یا مطالب مورد دار رو درج می کرد داخلش و این فقط زمانی لو میرفت که یکی بیاد گزارشش کنه و ما به خاطر همین مدت زمان رو کاهش دادیم. حالا نمی گیم همه این جوری هستن اما این فقط یکی از اون مشکلات بود که بیش از 10 ها مشکل دیگه هست.
در رابطه با امضا حالا خوبه ما اجازه ایجاد اماضا رو میدهیم بعضی از سایت ها اصلا به کاربران عادی امکان داشتن امضا رو نمی دهند مگر اینکه مدیر یا کاربر فعال بشن، حالا خوبه ما امکان گذاشتن امضا رو میدهیم، شما ممکنه بگید در بعضی از سایت ها حتی امکان گذاشتن عکس رو هم میدهند اما یک نگاهی به کاربران اون سایت ها بندازید یک نگاهی هم به تعداد کاربران باشگاه! ببینید چه اندازه کاربران دارند. ما فقط این امکان رو به مدیران دادیم اون ها هم زیاد عکسی نمیذارن بیتشرشون عکس های تبلیغاتی از تالارشون میذارن چیز خاصی نمیذارن. علاوه بر اون هم ادمین محدودشون کرده بیش تر از حجم مثلا 10 کیلو نباید بذارن.
در رابطه با تشکر پست بیشتر از 4 هفته بگذره امکان تشکرش حذف میشه. در این رابطه با ادمین حرف زدم اما مشکلی که هست مثلا تالارهای مثل عکس و این جور چیزها نیاز مبرمی به داشتن تشکر ندارند ولی ما گذاشتیم و مشکل هم ایجاد کردن که چرا توی اون تالار باید همیشه باشه و توی تالارهای فنی مهندسی هم همیشه باشه به خاطر همین اومدیم یک محدودیت برای حد تشکر روزانه و مدت زمان وجود دکمه تشکر در پست ها قرار دادیم.

magnet

عضو جدید

چندتا مورد دیگه:

در مورد تازه واردا بهتر نیس اول فقط بتونن در تالارهای مهندسی و علمی ، فعالیت کنن تا بعد کم کم بیان تالارهای عمومی ؟ اینجوری هم از مشکلات بوجود آمده در ایجاد تایپیک توسط کابرای تازه وارد در تالارهایی مث گفتگوی آزاد پیشگیری میشه. هم اینکه بعد از اخراج برخی کاربرا ، اینا تا بیان یوزر دوم بسازن و دوباره شروع کنن ، باید برن فعالیت علمی کنن و اینم زمان می بره. در نتیجه همون بهتر که منتظر تموم شدن زمان اخراجشون باشن یا اینکه بیان کار علمی کنن !

مورد بعدی در مورد تخلفات و اخراج ها. به نظرم باید تفاوت هایی بین کاربرا اعمال بشه تا بخاطر یه بحث تند و آنی ، کاربری فعال و .... فوری اخراج نشه.

این مسئله اخراجی ها هم داره لوث میشه ، هرکی اخراج میشه ، فرداش یه یوزر می زنه و .... اگه همون پیشنهاد اولم بشه ، اینم خودبخود رفع میشه.

وجود تالارهای تاریخ و فلسفه چندان تفاوتی نمی کنه ، با توجه به وجود همین صفحات در تالار گفتگوی آزاد ، دیگه اونجا زیاد مشتری نداره.

یه پیشنهادی می خوام بدم که شاید خیلیا زیاد موافق نباشن .... اینکه تشکر به ازای تالارهای غیر علمی و غیرمهندسی ، برداشته شه. مث تالار تفریح شن. اینجوری به نظرم تفاوت بین کاربرا بهتر دیده میشه . یا امکانی باشه که در این تالارها بجای تشکر ، آیکون دیگه ای برای تأیید و ... وجود داشته باشه.

این بحث امضا رو هم اگه امکانات داده شده بیشتر شه خیلی بهتره ، جوابتونم دیدم ولی .....

سطح سایت بیشتر برای لیسانسه متأسفانه ، و مطالبی برای ارشد و خیلی بیشتر دکترا ارائه نمیشه . درسته که همه چی با عرضه و تقاضا هست . ولی باید سایتم یه جوری پیش بره که تشویق کنه کاربرایی با این سطح رو (مخصوصاً دکترا). اینجوری سطح علمی سایت هم خیلی بالا میره.

:gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
من هم با پیشنهاد مگنت که گفته کاربر ابتدا در تالارهای علمی فعالیت داشته باشه موافقم .
کاربر باید حداقل بعد 200 پست در تالارهای علمی دسترسیش به تالارهای عمومی باز بشه .

الان دیگه کسی ترسی از اخراج شدن نداره
چون نهایتا میره یه یوزر دیگه میسازه با همون اسم قبلی و یه شماره ورژن هم میذاره جلوش و یا علی مدد

Topcoding

عضو جدید
آیا عدالت اینه که برای همه تالارها چه علمی و چه غیرعلمی یه شرایط یکسان برقرار کنیم؟

آیا عدالت اینه که برای همه تالارها چه علمی و چه غیرعلمی یه شرایط یکسان برقرار کنیم؟

روشن شد رئیس ...
نمی دونم اینو بذارین به حساب دردل یا هر چی که خودتون دوست دارین...
این سایت عنوان باشگاه مهندسان رو یدک میکشه...به من نظر من به جای نظارتها و مراقبتهای بیش از حد (برای پستهای سیاسی) دربعضی بخش ها که شاید وجودشون توی یه سایت علمی ضروری نباشه بهتر بود این مراقبتها روی بخش های علمی هم به صورتهای دیگه ای انجام میگرفت...
توی اینترنت کم نیست سایتهای تفریحی، گفتگوهای سیاسی،دوست یابی و ... بعضی کاربران به علت فعالیت در بعضی از این دسته سایتهاباشگاه رو با سایتها متذکر شده اشتباه میگیرن...تغییر دادن فرهنگ بعضی انسان ها از کندن کوه هم دشوارتره...حتی اگه اخراج هم بکنی از یه راه دیگه وارد میشن...خب اگه نمیشه برخوردمفیدی صورت بگیره بهتره زمینه ایجاد این چنین تاپیکهایی گرفته بشه...حتی به قیمت کم شدن آمار کاربران مگه اینکه آمار بازدید سایت از مطالب مفید وعلمی سایت برای مدیران ارزش بالاتری داشته باشه...
اینو گفتم چون این رو جزء عدالت نمی بینم که بین تالارهای علمی و تالارهای غیر علمی بخواهین به یه طریق عمل کنین و شرایط در همه تالارها یکسان باشد...
ولی خداییش کدام تالارها دردسر زیادی ایجاد کرده؟اخراجی های پی در پی داشته ؟ کار مدیران رو بیشتر کرده برای حذف و تذکر ؟
نمی گم مطالب علمی توی سایت نیست و یا کمه ولی میتونه بهتر بشه توی تالار ما کاربرانی هستن که فقط برای فعالیت علمی وارد سایت میشن و همواره درپی رفع اشکال دیگر کاربران می باشند بدون هیچ چشم داشتی که واقعا جای تشکر داره... من صحبتم اینه که آیا باید این گونه کاربران با کاربرانی که فقط برای بحث و تفریح وارد سایت میشن و حتی خیلی هم فعال هستن به یک دید نگاه بشه ... من اینو عدالت نمی دونم...
امیدوارم کسی از حرفهای من دلگیر نشده باشه ،موفقیت همه آرزوی منه
پس موفق باشین
یاحق

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم با پیشنهاد مگنت که گفته کاربر ابتدا در تالارهای علمی فعالیت داشته باشه موافقم .
کاربر باید حداقل بعد 200 پست در تالارهای علمی دسترسیش به تالارهای عمومی باز بشه .

چون نهایتا میره یه یوزر دیگه میسازه با همون اسم قبلی و یه شماره ورژن هم میذاره جلوش و یا علی مدد

پیشنهاد خوبیه اما نکاتی هم هست که باید توجه بشه.

درصد زیادی از مراجعه کنندگان به سایت در قسمتهای غیر تخصصی میان و با این پیشنهاد خیلی از این دسترسی ها برداشته شده و باعث میشه کاربرانی که فصد فعالیت در باشگاه رو دارن به فروم ها و باشگاههای دیگه کشیده بشن و رنکینگ سایت خیلی پایین میاد .
اگه فقط به امار بازدید کنندگان گفتگوی ازاد در روز توجه بشه این واقعیت معلوم میشه.

در ضمن ما خیلی وقتها نظرات بسیار ابتدایی و واقعا عوامانه رو تو نظرات کابران قدیمی و واقعا مهندس و حتی مدیران قسمتهای مختلف میبینیم.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

چندتا مورد دیگه:

در مورد تازه واردا بهتر نیس اول فقط بتونن در تالارهای مهندسی و علمی ، فعالیت کنن تا بعد کم کم بیان تالارهای عمومی ؟ اینجوری هم از مشکلات بوجود آمده در ایجاد تایپیک توسط کابرای تازه وارد در تالارهایی مث گفتگوی آزاد پیشگیری میشه. هم اینکه بعد از اخراج برخی کاربرا ، اینا تا بیان یوزر دوم بسازن و دوباره شروع کنن ، باید برن فعالیت علمی کنن و اینم زمان می بره. در نتیجه همون بهتر که منتظر تموم شدن زمان اخراجشون باشن یا اینکه بیان کار علمی کنن !

مورد بعدی در مورد تخلفات و اخراج ها. به نظرم باید تفاوت هایی بین کاربرا اعمال بشه تا بخاطر یه بحث تند و آنی ، کاربری فعال و .... فوری اخراج نشه.

این مسئله اخراجی ها هم داره لوث میشه ، هرکی اخراج میشه ، فرداش یه یوزر می زنه و .... اگه همون پیشنهاد اولم بشه ، اینم خودبخود رفع میشه.

وجود تالارهای تاریخ و فلسفه چندان تفاوتی نمی کنه ، با توجه به وجود همین صفحات در تالار گفتگوی آزاد ، دیگه اونجا زیاد مشتری نداره.

یه پیشنهادی می خوام بدم که شاید خیلیا زیاد موافق نباشن .... اینکه تشکر به ازای تالارهای غیر علمی و غیرمهندسی ، برداشته شه. مث تالار تفریح شن. اینجوری به نظرم تفاوت بین کاربرا بهتر دیده میشه . یا امکانی باشه که در این تالارها بجای تشکر ، آیکون دیگه ای برای تأیید و ... وجود داشته باشه.

این بحث امضا رو هم اگه امکانات داده شده بیشتر شه خیلی بهتره ، جوابتونم دیدم ولی .....

سطح سایت بیشتر برای لیسانسه متأسفانه ، و مطالبی برای ارشد و خیلی بیشتر دکترا ارائه نمیشه . درسته که همه چی با عرضه و تقاضا هست . ولی باید سایتم یه جوری پیش بره که تشویق کنه کاربرایی با این سطح رو (مخصوصاً دکترا). اینجوری سطح علمی سایت هم خیلی بالا میره.

:gol:

سلام، ممنون از پیشنهاداتون، در ارتباط با بحث دسترسی کاربران به بخش های فنی مهندسی، مشکل اون وقت این میشه که که 200 تا پست که حکم اسپم رو داره ایجاد می کنن، بنظر خودم مشکل ما فقط در بخش آزاد هستش که میان فعالیت می کنن و مشکل ایجاد میشه، وگر نه بخش های دیگه مثل تالار هنر، قرآن، ادبیات و غیره مشکلی درست نمی کنه، باید نظر همه مدیران و ادمین رو بررسی کنیم.
در باره سوال مطرح شده درباره اخراج کاربران، شاید در روز اول تاسیس سایت مدیری این جوری برخورد کنه، اما الان دیگه همه مدیران گوششون از این جور حرف ها و بی احترامی ها پر شده، بیشتر اخطارهای ما در بخش آزاد و تالار عکس هستش که تاپیک های سیاسی و مورد دار ایجاد می کنن.
بحث تشکر رو قبلا خودم با ادمین مطرح کردم اما قبول نکردن.
بحث امضا رو هم توضیح دادم:دی
بحث اینکه سایت به درد لیسانس می خوره یا مقاطع دیگه، به مدیران که مربوط نمیشه! به فعالیت خود کاربران مربوط میشه، بیشتر اعضا هم دانشجو هستن، کلی بگم توی مقطع فوق لیسانس بیشتر افراد دیگه میرن دنبال کار و زندگیشون کم پیش میاد 24 ساعت وصل باشن به نت.

بالا جواب دادم، بنظر خودم باید دسترسی فقط به تالار آزاد محدود بشه. این جوری کار شما هم سبک تر میشه.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
روشن شد رئیس ...
نمی دونم اینو بذارین به حساب دردل یا هر چی که خودتون دوست دارین...
این سایت عنوان باشگاه مهندسان رو یدک میکشه...به من نظر من به جای نظارتها و مراقبتهای بیش از حد (برای پستهای سیاسی) دربعضی بخش ها که شاید وجودشون توی یه سایت علمی ضروری نباشه بهتر بود این مراقبتها روی بخش های علمی هم به صورتهای دیگه ای انجام میگرفت...
توی اینترنت کم نیست سایتهای تفریحی، گفتگوهای سیاسی،دوست یابی و ... بعضی کاربران به علت فعالیت در بعضی از این دسته سایتهاباشگاه رو با سایتها متذکر شده اشتباه میگیرن...تغییر دادن فرهنگ بعضی انسان ها از کندن کوه هم دشوارتره...حتی اگه اخراج هم بکنی از یه راه دیگه وارد میشن...خب اگه نمیشه برخوردمفیدی صورت بگیره بهتره زمینه ایجاد این چنین تاپیکهایی گرفته بشه...حتی به قیمت کم شدن آمار کاربران مگه اینکه آمار بازدید سایت از مطالب مفید وعلمی سایت برای مدیران ارزش بالاتری داشته باشه...
اینو گفتم چون این رو جزء عدالت نمی بینم که بین تالارهای علمی و تالارهای غیر علمی بخواهین به یه طریق عمل کنین و شرایط در همه تالارها یکسان باشد...
ولی خداییش کدام تالارها دردسر زیادی ایجاد کرده؟اخراجی های پی در پی داشته ؟ کار مدیران رو بیشتر کرده برای حذف و تذکر ؟
نمی گم مطالب علمی توی سایت نیست و یا کمه ولی میتونه بهتر بشه توی تالار ما کاربرانی هستن که فقط برای فعالیت علمی وارد سایت میشن و همواره درپی رفع اشکال دیگر کاربران می باشند بدون هیچ چشم داشتی که واقعا جای تشکر داره... من صحبتم اینه که آیا باید این گونه کاربران با کاربرانی که فقط برای بحث و تفریح وارد سایت میشن و حتی خیلی هم فعال هستن به یک دید نگاه بشه ... من اینو عدالت نمی دونم...
امیدوارم کسی از حرفهای من دلگیر نشده باشه ،موفقیت همه آرزوی منه
پس موفق باشین
یاحق

پیشنهاد خوبیه اما نکاتی هم هست که باید توجه بشه.

درصد زیادی از مراجعه کنندگان به سایت در قسمتهای غیر تخصصی میان و با این پیشنهاد خیلی از این دسترسی ها برداشته شده و باعث میشه کاربرانی که فصد فعالیت در باشگاه رو دارن به فروم ها و باشگاههای دیگه کشیده بشن و رنکینگ سایت خیلی پایین میاد .
اگه فقط به امار بازدید کنندگان گفتگوی ازاد در روز توجه بشه این واقعیت معلوم میشه.

در ضمن ما خیلی وقتها نظرات بسیار ابتدایی و واقعا عوامانه رو تو نظرات کابران قدیمی و واقعا مهندس و حتی مدیران قسمتهای مختلف میبینیم.

بله، حرف های شما کاملا درسته، اما بنظرتون امکانش هست بیایم تالارهایی مثل گفتگوی آزاد و زنگ تفریح و عکس رو حذف کنیم! بگیم اجبارا در بخش های علمی فعالیت کنید؟ این حرف شما باید از روز اول انجام میشد که نشده، ولی خدا رو شکر توی تالارهای علمی من فعالیت چشمگیری رو میبینم که در هیچ سایتی ندیدم، مثلا تالار برق، معماری، عمران، شیمی و....

مهرسا631

عضو جدید
سلام
پیشنهاد میکنم که به تالارای باشگاه، تالار شهر سازیم اضافه بشه
امیدوارم هر چه زودتر بررسی شده و نتایجه این بررسی به اطلاع کاربرا برسه
با تشکر:gol:

آخرین ویرایش:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
پیشنهاد میکنم که به تالارای باشگاه، تالار شهر سازیم اضافه بشه
امیدوارم هر چه زودتر بررسی شده و نتایجه این بررسی به اطلاع کاربرا برسه
با تشکر:gol:
چند روز پیش با یکی از بچه‌ها رفته بودم بیرون، و همین موضوع رو مطرح کرد، و به دلیل نبودن تالار شهرسازی در باشگاه، از باشگاه رفته و غیره!
و دلیل نبودن همچین تالاری رو پرسید
قبلن‌ نیز از این مدل پیشنهادها ارایه شده بود و من جوابی شبیه به جواب مدیری میزارم که در این رابطه پاسخگو بودن
برای وجود یک بخش مجزا و یا یک تالار مجزا برای یک رشته، نیاز به وجود تاپیک‌ها و پست‌ها علمی مفید و همینطور حداقل تعداد افرادی که در اون بخش تحصیل کرده و فعال باشند
پس از فراهم شدن شرایط اولیه، تالار به وجود میاد و مدیری برای اون بخش مشخص می‌شه
شما می‌تونید برای وجود آمدن شرایط اولیه، تلاشتون رو کنین
امیدوارم موفق باشین :gol:

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چیزه این برادر ADMIN خیلی از رنگ سبز خوشش میاد؟؟؟
الان برداشت سیاسی نکنن دوباره اخطار بدن!?!?!?!
همون جوری قشنگ تر بود اسامی مدیران محترم و محترمه!!!!
فقط بوووولد بود بهتر بود...!!!
با تشکر (نمیدونم چرا تشکر کردم!)

r1390

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
خدایا تو خود مارا کمکمان کن تا در راه رضای تو ثابت قدم بمانیم.
خدایا خودت می دانی که ما جز تو نداریم پس مارا تنها مگذار.
دوستان عزیز نصیحت این برادرتان را گوش کنید
این سایت را از وجود آواتارهایی که خدایی نکرده با مقدسات دین مبین اسلام ناسازگاری دارد پاک کنید.
اللهم صل علی محمد و آل محمد

مهرسا631

عضو جدید
چند روز پیش با یکی از بچه‌ها رفته بودم بیرون، و همین موضوع رو مطرح کرد، و به دلیل نبودن تالار شهرسازی در باشگاه، از باشگاه رفته و غیره!
و دلیل نبودن همچین تالاری رو پرسید
قبلن‌ نیز از این مدل پیشنهادها ارایه شده بود و من جوابی شبیه به جواب مدیری میزارم که در این رابطه پاسخگو بودن
برای وجود یک بخش مجزا و یا یک تالار مجزا برای یک رشته، نیاز به وجود تاپیک‌ها و پست‌ها علمی مفید و همینطور حداقل تعداد افرادی که در اون بخش تحصیل کرده و فعال باشند
پس از فراهم شدن شرایط اولیه، تالار به وجود میاد و مدیری برای اون بخش مشخص می‌شه
شما می‌تونید برای وجود آمدن شرایط اولیه، تلاشتون رو کنین
امیدوارم موفق باشین :gol:

ممنون از راهنماییتون:gol:
پس زیاد امیدی به راه اندازی چنین تالاری تو باشگاه مهندسان نیست، چون من کاربری که این رشتش باشه رو ندیدم

DDDIQ

مدیر ارشد
ممنون از راهنماییتون:gol:
پس زیاد امیدی به راه اندازی چنین تالاری تو باشگاه مهندسان نیست، چون من کاربری که این رشتش باشه رو ندیدم

دوست عزیزم در تالار مهندسی معماری قسمتی داریم با عنوان گرایش های معماری که یکی از زیر شاخه های این قسمت طراحی و برنامه ریزی شهری که مرتبط با شهر سازی میباشد شما میتوانید در این قسمت به فعالیت های خودتون ادامه بدین و بعدن با توجه به میزان فعالیت و جذب کاربران بیشتر و بازدید کننده از این قسمت درخواست خودتون رو ارائه بدین
ولی در حال حاضر همونطور که عرض کردم این قسمت به عنوان زیر شاخه تالار معماری موجود هست

انوشه باشین

hajibehzad

کاربر برگزیده علوم گیاهی
پیشنهاد

پیشنهاد

سلام و خسته نباشید
با توجه باینکه اکثر منابع علمی در سطوح بالای دانشگاهی و نیز مقالات مربوطه بزبان انگلیسی بوده و استفاده از این منایع لازمه یادگیری میباشد و ترجمه انها در زمان کم امکانپذیر نمیباشد خواهشمندم در خصوص استفاده از منابع بزبان اصلی اقدامات و دستورات لازمه را مبذول فرمایید. با تشکر فراوان.

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام و خسته نباشید
با توجه باینکه اکثر منابع علمی در سطوح بالای دانشگاهی و نیز مقالات مربوطه بزبان انگلیسی بوده و استفاده از این منایع لازمه یادگیری میباشد و ترجمه انها در زمان کم امکانپذیر نمیباشد خواهشمندم در خصوص استفاده از منابع بزبان اصلی اقدامات و دستورات لازمه را مبذول فرمایید. با تشکر فراوان.
سلام
اگه میشه منظورتون بیشتر توضیح بدید
یه تالار برای مقالات خارجی وجود داره که بصورت رایگان مقالات را از سایتهای معتبر در اختیار کاربران میذاره

hajibehzad

کاربر برگزیده علوم گیاهی
سلام
من کاربر بخش زیست گیاهی ام و برای توضیح برخی مطالب از متون انگلیسی در تاپیکهام استفاده میکنم چون ترجمه ندارن و ظاهرا این کار مغایر با قوانین سایته خواهشی که داشتم این بود که این مورد بررسی شده و امکان ارسال منابع محدود نشه. متشکرم.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
متن اگه انگلیسی باشه هیچ مشکلی نداره که تو سایت بذارین
الانم کلی مطلب تو تالارها داریم که به صورت انگلیسی و لاتین نوشته شده
اگه پست فینگلیش باشه خلاف هست انگلیسی بدون مانعه

samir_jon

عضو جدید
سلام. می خواستم بابت سایت خوبتون تشکر کنم. و یه پیشنهاد داشتم. خیلی خوب میشه اگه ی چت روم برای باشگاه بذارید. :smile:
بازم ممنون . موفق باشید :gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام. می خواستم بابت سایت خوبتون تشکر کنم. و یه پیشنهاد داشتم. خیلی خوب میشه اگه ی چت روم برای باشگاه بذارید. :smile:
علیک سلام
یعنی اینجا بشه چت روم مهندسان ایران ؟ :smile::gol:

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
امکانش نیست
صحبت کردن دوستان عزیز به صورت پست اینجا صورت میگیره و چیزی به عنوان چت آنلاین وجود نداره
باشگاه مهندسان یک سایت علمی تخصصی هست چنین چیزی مناسب اینجا نیست
ممنون از پیشنهادتون

RN-Tuning

عضو جدید
پیشنهاد به مدیر سایت

پیشنهاد به مدیر سایت

سلام به مدیر عزیز
یه در خواست دارم .یا بهتر بگم یه پیشنهاد. اونم اینکه توی تالار علوم انسانی . نمیدونم چرا ولی بخش زبان های آلمانی و فرانسه زیر مجموعه زبان انگلیسی قرار گرفتن . بهتر بود اینجا یا اسم تالار زبان انگلیسی رو به زبان های خارجی تغییر میدادین ویا اینکه (اقلا) زبان آلمانی رو از زیر مجموعه زبان انگلیسی در بیارین . البته اگه امکانش باشه. (حالا من کاری به زبان فرانسه ندارم)
ممنون

afsoon6282

مدیر تالار
ممنون این پیشنهاد بازم داده شده
انشالا انجام میشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستیار مدیر

دستیار مدیر

با سلام خدمت مدیران محترم

عنوانی رو میبینم که برام خیلی عجیبه

دستیار مدیر
این عنوان فرقش با همکار مدیر چیه ؟
اگر همونه به نظرم اسم همکار خیلی زیباتر و پسندیده تر بود

مسئله بعدی
چرا دستیاران مدیر معلوم نیس دستیار کدام مدیر هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟

به شخصه در قبال چند نفر فکر کردم دستیار ادمین ، پیرجو یا حتی افسون خانم هستن
ولی وقتی باهاشون صحبت کردم متوجه شدم تالار برق ، تالار اسلام

جا داره اینجا از این کاربر عزیز تشکر کنم که تاپیکی رو برای باشگاه ایجاد کردن که جور دفتر مدیریتی که مدتهاس بسته است رو میکشونه

و شاید این چنین صدای ما به مدیران محترم برسه
بازم متشکرم :gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران محترم عنوانی رو میبینم که برام خیلی عجیبه دستیار مدیر این عنوان فرقش با همکار مدیر چیه ؟ اگر همونه به نظرم اسم همکار خیلی زیباتر و پسندیده تر بود مسئله بعدی چرا دستیاران مدیر معلوم نیس دستیار کدام مدیر هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟به شخصه در قبال چند نفر فکر کردم دستیار ادمین ، پیرجو یا حتی افسون خانم هستن ولی وقتی باهاشون صحبت کردم متوجه شدم تالار برق ، تالار اسلام جا داره اینجا از این کاربر عزیز تشکر کنم که تاپیکی رو برای باشگاه ایجاد کردن که جور دفتر مدیریتی که مدتهاس بسته است رو میکشونه و شاید این چنین صدای ما به مدیران محترم برسه بازم متشکرم :gol:
سلام منم بگم؟دستیار مدیر که همکار مدیر نیست مقامش پایین تره !! ولی هرچی هست عنوان جالبی نداره !! خیلی ببخشید ولی مگه مدیر کیه که حالا دستیار داشته باشه؟؟!!

afsoon6282

مدیر تالار
دستیار مدیر کاربرانی هستن که تو یک بخش تخصصی فعالیت داشتن و دارن و چون تخصصشون بوده و بهتر میدونن چی واسه زیر تالارشون خوبه تا فعالیت و پیشرفت بیشتری داشته باشه در نتیجه انتخاب شدن تا بتونن بهتر به مدیر و همکار مدیر تالار کمک کنن.دستیار تو بخش تخصصی خودش کار میکنه نه کل تالار

در جواب آوا خانم هم باید بگم مدیر کسی هست که تو تالار کار میکنه و زحمت میکشه تا بتونه تالار تحت مدیریتشو به پیشرفت بیشتری برسونه و نظم بده و به کاربراش کمک کنه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستیار مدیر کاربرانی هستن که تو یک بخش تخصصی فعالیت داشتن و دارن و چون تخصصشون بوده و بهتر میدونن چی واسه زیر تالارشون خوبه تا فعالیت و پیشرفت بیشتری داشته باشه در نتیجه انتخاب شدن تا بتونن بهتر به مدیر و همکار مدیر تالار کمک کنن.دستیار تو بخش تخصصی خودش کار میکنه نه کل تالار

در جواب آوا خانم هم باید بگم مدیر کسی هست که تو تالار کار میکنه و زحمت میکشه تا بتونه تالار تحت مدیریتشو به پیشرفت بیشتری برسونه و نظم بده و به کاربراش کمک کنه
تشکر از پاسخ شما
ولی واقعا در معنی لغوی دستیار و همکار تفاوتی نیست و شاید شایسته باشه عنوان بهتری انتخاب بشه
و اینکه من تو صحبتهای شما دلیل اینکه این عزیزان در عنوانشون نزده دستیار مدیر در کدوم تالار هم هستن نیافتم

Sarp

مدیر بازنشسته
تشکر از پاسخ شما
ولی واقعا در معنی لغوی دستیار و همکار تفاوتی نیست و شاید شایسته باشه عنوان بهتری انتخاب بشه
و اینکه من تو صحبتهای شما دلیل اینکه این عزیزان در عنوانشون نزده دستیار مدیر در کدوم تالار هم هستن نیافتم
این تغییرات موقتی هستند
تا رسیدن به یک نتیجه مطلوب ، این تغییرات ادامه خواهند یافت .

پس کمی صببر کن :surprised:

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال:

نمیشه توی باشگاه یه بخشهایی باشه برای یک سری از کاربران تایید شده که فقط اونا به اون بخشا دسترسی داشته باشن؟
به نظرم درسته باشگاه مهندسان بیشتر باید فعالیت علمی باشه اما خوب بحث درمورد موضوعات مختلف در کنار فعالیت علمی میتونه مطلوبتر باشه
باشگاه مهندسان هم از نظر تنوع عقاید و دیدگاه کاربران خیلی بیشتر از یه سری فروم دیگه هست که اکثرا یه دست شدن.
یه بخش باشه برا کاربرانی که از نظر داشتن شرایط لازم بتونن به اون بخش دسترسی داشته باشن و پست و تاپیک بزنن و کاربران عادی و اونایی که تایید نشدن دسترسی نداشته باشن و درنهایت فقط بتونن بحثارو بدون امکان پست دادن دنبال کنن

تا اونایی هم که مایل به بحثن بدون ترس از اینکه بحث به جاهای بی ربط کشیده میشه وارد بحث بشن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا