پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟

pashangparsi

عضو جدید
با درود

دوستان یک زیرزمین تجاری در شهر شیراز به متراژ 107 متر + کف تمام سرامیک و بدنه کاشی + دارای سرویس بهداشتی + درب ورودی و پله حدود 1 متر

این زیرزمین تجاری در یک منطقه گردشگری توی شیراز واقع شده و در نوروز و تابستون به شدت مسافرها زیاد هستن اونجا و توی روزهای عادی هم که مثل همه جا هست. اطراف و مغازه های اطراف همگی تو زمینه های خوراکی هستند ( کافی شاپ و کافه رستوران و کله پزی شیک و همبرگر و پیتزا فروشی )

می خواستم بدونم با توجه به این شرایط به نظرتون چه کاری می شه توی این زیر زمین تجاری راه انداخت؟ به نظرتون بهترین کار چیه و چه ضغلی خوببه در اینجا که مجوزز و .. هم بشه گرفت

( یک موضوع که یادم رفت بگم اینه که از اونجایی که این مغازه نوسااز هست و عقب نشینی داشته یک ساختمان و مغازه متروکه قدیمی جلوش هست هر چند از کناره ها کاملا باز هست و به خیابان دید داره )

خودم تو این فکر بودم که یک کلوب یا .. راه اندازی کنم. البته منظورم گیم نت نیست. منظورم اینه که یک میز بیلیارد و پینگ پنگ و پلی استیشن 4 بزارم یک گوشه و بقیه رو بکنم کافه و قهوه و آب میوه و میز و صندلی و ... ولی نمی دونم این کار چی نامیده می شه و باید از کجا مجوز گرفت و ...

با سپاس

Sarp

مدیر بازنشسته
از هیچ کجا
اماکن تو یه فضا به بیش از یه صنف مجوز نمیده
البته اتحادیه هم همچنین !