پیشنهاد برای اسم شرکت

dorddaye

عضو جدید
سلام دوستان
من دنبال ثبت یه شرکت فنی مهندسی ، مشاوره ای و خدمات کشاورزی هستم (سهامی خاص) و تا حالا هرچی اسم دادم قبول نشده مثل بهینه کشت خزر و یا دشت سبز ترکمن :mad: اگه دوستان نظری دارن و یه اسم خوب سه کلمه ای در نظر دارین بگین :cool:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دنبال ثبت یه شرکت فنی مهندسی ، مشاوره ای و خدمات کشاورزی هستم (سهامی خاص) و تا حالا هرچی اسم دادم قبول نشده مثل بهینه کشت خزر و یا دشت سبز ترکمن :mad: اگه دوستان نظری دارن و یه اسم خوب سه کلمه ای در نظر دارین بگین :cool:

بزار شركت چكدرمه سبز كي ميدونه چزه هيشكي هم نزاشته

البته ببخش دردي جان من دو سال گنبد بودم برا همين چكدرمه خوردم ميگم البته شوخي كردم ميتوني بزاريشركت سبزينه گلستان

mohammad hoseni

عضو جدید
سلام دوستان
حامیان صنعت سبز

نگین سبز شمال

فعالیت شرکتت چیه منم یه شرکت به ثبت رسوندم بیا باهم کارکنیم

هدیش

عضو جدید
هدیش سبز شمال
هدیش به معنای کاخ _ کاخ خشایارشاه در تخت جمشید

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اسم بذار بهت گیر ندن همین. ما میخواستیم یه شرکت ثبت کنیم میخواستیم اسمشو بذاریم روشنفکران جوان . رفتیم ثبت گفتند این چه اسمیه؟؟؟ منم کنسلش کردم. بعدا متوجه شدم دوستم رفته شرکتو ثبت کرده اسمشو گذاشته یالثارات!!!!!!!!:D:D:d

dorddaye

عضو جدید
سلام دوستان
از اینکه نظر دادین ممنون ولی فعلا هیچکدوم اون چیزی که میخوام نیست ضمنا اگه میشه 4 تا اسم بنویسین من تا حالا 12 اسم دادم گفتن قبلا به این نام ثبت شده دیگه مخم هنگ کرده اگه نشد اسم شرکتهایی که به گوشتون خورده رو بگین من خودم اسماشو جابجا میکنم ممنون ضمنا چکدرمه غذای محبوب تمام ترکمن ها و مهمانانی هستش که لااقل یه بار این غذا رو میل کردن به قول شما همون استامبولی پلوس ولی صد مرتبه خوشمزه تر و متفاوت تر از اون

dorddaye

عضو جدید
حامیان صنعت سبز

نگین سبز شمال

فعالیت شرکتت چیه منم یه شرکت به ثبت رسوندم بیا باهم کارکنیم
سلام دوست عزیز
من فعلا اول راهم ولی با چند نفر که مشورت کردم خیلی کارا میشه کرد کم کمش اگه زرنگ باشی و آشنا داشته باشی میشه طرح های سازمان جهاد کشاورزی استان یا مدیریت شهرستان رو بگیری مثل مزرعه آرمانی یا طرح های امور دام یا طرح های ترویجی
شما چکار کردین تو چه زمینه ای فعالیت دارین / خرید و فروش محصولات هم داری؟

dorddaye

عضو جدید
بابا ای ول چقد تحویل گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس چی شد؟ من منتظرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad hoseni

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من فعلا اول راهم ولی با چند نفر که مشورت کردم خیلی کارا میشه کرد کم کمش اگه زرنگ باشی و آشنا داشته باشی میشه طرح های سازمان جهاد کشاورزی استان یا مدیریت شهرستان رو بگیری مثل مزرعه آرمانی یا طرح های امور دام یا طرح های ترویجی
شما چکار کردین تو چه زمینه ای فعالیت دارین / خرید و فروش محصولات هم داری؟
سلام من شرکت رو تولیدی به ثبت رسندم

من تولید کمپوست دارم دارآمدش عالیه؟

توی شمال بهتر میشه کار کرد کاره کمپوست رو می گم

حاضرم باهات شریک شم توی این کار تولید از شما فروش از من کار بسیار راحت و کم هزینه ایه ولی باید پشت کار داشته باشی

میتونی من هستم

dorddaye

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از پیشنهادت ممنون ولی تو منطقه ما دوتا کارگاه بزرگ تولید کمپوست یکی تو آق قلا و یکی تو بندرگز وجود داره که تولید کننده ها از اونجا کمپوست تهیه میکنن و بازارشون هم گرفته و با این شرایط کار کردن خیلی سخته اگه فعالیت دیگه ای مثل خرید و فروش محصولات منطقه تون باشه در خدمتم شما ساکن کجا هستین چه محصولاتی کشت میشه تو منطقه تون؟

گلشید ساحل

عضو جدید
سلام.من تازه عضو شدم.اسم شرکت باید 3سیلابی باشه.تا یک شنبه 5اسم خوب براتون بیدا می کنم

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک اسمی براش انتخاب کن که وقتی مخفف خواستی ازش بسازی هم تو فارسی معنی دار بشه و هم لاتینش جالب بشه و برعکس.
نمی دونم گرفتی چی میگم؟

dorddaye

عضو جدید
یک اسمی براش انتخاب کن که وقتی مخفف خواستی ازش بسازی هم تو فارسی معنی دار بشه و هم لاتینش جالب بشه و برعکس.
نمی دونم گرفتی چی میگم؟
سلام دوست عزیز
کاشکی زودتر میگفتی چونکه یکی از اسم هام تایید شده دقیقا اسمی که زیاد ازش خوشم نمیومد تایید شده گیاه کشت نوین خزر مخففش میشه گکنخ چقد مسخره میشه مگه نه ؟ ولی چاره ای نیست اسمهای خوب رو زودتر از ما گرفتن مثلا کشت و صنعت نوین گلستان که دوست داشتم این اسم به ثبت برسه که تایید نشد خوب شانس ماس دیگه ازدوستانی که راهنمایی کردن متشکرم:(

گلشید ساحل

عضو جدید
بهشید ساحل سبز/اذرنوش گستر شمال/بهاران کشت خزر/بهامین گستر /بهدیس گستر ایران /ارغوان کشت /اذر گل شمال./ /پیام رخشان خزر/مهر گستر خلیج فارس/پیام عمران سبز/اذین گستر خلیج فارس/گلدیس کشت ایران/پیام رخشان خزر/راموز گستر ترکمن./ابرود گستر ایران/دوست عزیز برات ارزوی موفقیت می کنم .دیگه چیزی به ذهنم نمی اد.این اسامی همش فارسی می باشه.واسم شرکت هم نبوده خودم ترکیب کردم.میتونید سیلابها را جابجا کنید اگه خوب هم نیست مرا ببخشید

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
کاشکی زودتر میگفتی چونکه یکی از اسم هام تایید شده دقیقا اسمی که زیاد ازش خوشم نمیومد تایید شده گیاه کشت نوین خزر مخففش میشه گکنخ چقد مسخره میشه مگه نه ؟ ولی چاره ای نیست اسمهای خوب رو زودتر از ما گرفتن مثلا کشت و صنعت نوین گلستان که دوست داشتم این اسم به ثبت برسه که تایید نشد خوب شانس ماس دیگه ازدوستانی که راهنمایی کردن متشکرم:(

عزیز
هیچ اشکال نداره اگه کارت گرفت سرفرصت یک چند تا اسم خوب پیدا کن و چند ماه بعد تغییر نام شرکت رو درخواست کن.
ایگه کارت دیدی داره میگیره حتما این کارو بکن چون وقتی یک کم شهرت داشته باشی دیگه تغییر نام سخته و جالب نیست.
از همین الان به فکر باش
:):):):):cool:

farzad26

عضو جدید
پیشنهاد برای اسم شرکت

سلام به همه مهندسای گل خواهشنا یه اسم واسه یه شرکت کشاورزی لازم دارم نظر بدین ثواب داره والا:D:biggrin:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب چیا میتونه باشه؟
از این سه قسمتیا میخوای؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی داداش خوشم اومد به نظرت اسم شهر باشه توش بهتره یا به جای مرند یه کلمه دیگه باشه

اصولا اسم شهر باید توی اسم شرکت باشه... یا اسمی که معلوم باشه مال این شهره
واسه اصفهان سپاهان صفاهان و جی و اینا رو میذارن اصولا

بالا