[پیشنهادات و انتقادات] - دفتر مدیریت تالار هُنــــــر

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام ستایش جان ِ عزیز
قبل از هر چیز از زحماتی که در دوران مرخصی م بابت این مسابقه کشیدی، ممنونم . :gol:
و اما بعد ؛ کاملا موافقم و از پیشنهادتون ممنونم .
از طرف دیگه با توجه به اینکه شما خودت زحمت امتیازات رو میکشی و این پیشنهاد رو میدی ، به این معنی هست که کاملا تائید شده هست .
در رابطه با اون یک نفر هم خوشحال میشم معرفی کنید .
بازم ممنونم . . .:gol:

سلام
من ایشون رو معرفی میکنم:
دانشجوي كامپيوتر
دو دوره شرکت داشتن در مسابقه تابلو و همچنین تابلوشون خیلی نزدیک بود به تابلوی سوم
یعنی با اختلاف کمی چهارم شدن.
ولی چون به ناچار سه نفر انتخاب میشن میخواستم ایشون رو هم معرفی کنید
کارشون شایسته ی تقدیره
میزان امتیازشون هم با نظر خود شما
پیروز باشید.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام/.
احسان جان می تونی ادغامش کنی! مرسی از لدفت! :gol:

سلام
خواهش میکنم . ادغام شد . :gol:
سلام
من ایشون رو معرفی میکنم:
دانشجوي كامپيوتر
دو دوره شرکت داشتن در مسابقه تابلو و همچنین تابلوشون خیلی نزدیک بود به تابلوی سوم
کارشون شایسته ی تقدیره
پیروز باشید.

سلام
ممنون از توضیحات ِ کامل ؛ بله حق با شماست .
جزئیات و رقم ِ امتیاز رو در خصوصی براتون می فرستم .
شاد و تندرست باشید . :gol:

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...
خسته نباشید ...
تالار هنر در خانه بسیار شلوغ شده ... آخه واسه هر غذایی یه تاپیک زده شده ...
اگه در تالار ذکر شده غذاها بر اساس نوع غذا جدا بشه به نظرم بهتره ... و از این بی نظمی خلاص میشیم ...
مانند :
انواع پلو و چلو ...
انواع کباب ...
انواع فست فود و پیتزا ...
.
.
.

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : تالار هنر در خانه

پاسخ : تالار هنر در خانه

سلام ...
خسته نباشید ...
اگه در تالار ذکر شده غذاها بر اساس نوع غذا جدا بشه به نظرم بهتره ... و از این بی نظمی خلاص میشیم ...
مانند :
انواع پلو و چلو ...
انواع کباب ...
.
.
.

ســلام
ممنونم ، پاینده باشید.
راستش در صدد اضافه کردن دو یا سه زیر تالار برای تالار هنر هستم که یکی از این زیرتالارها برای همین تالار هنر در خانه هست یا عنوان " آشپزی " . بعد در این بخش طبق همین چیزی که اشاره کردین باید تاپیک های مرتبط و پربازدید ادغام و تجمیع بشن و با دسته بندی ِ مشخص برخی از اونا مهم میشن که همیشه در دسترس باشن .
ممنون از حسن ِ توجه شما دوست خوبم . :gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام
من ایشون رو معرفی میکنم:
دانشجوي كامپيوتر
کارشون شایسته ی تقدیره
پیروز باشید.

با سلام .. سپاس بیکران از ستایش عزیز بابت لطف تون .:gol:.. و همچنین مهندس احسان بابت زحمات ارزنده شون در تالار هنر ...:gol:
البته کسی از بنده نظر نخواست :D ولی گفتم منم یه چیزی بگم و فکر می کنم تابلوی شایسته ی تقدیر بهتره همراه با 3 تابلوی دیگر آرشیو بشه ولی هیچ امتیازی به طراحش تعلق نگیره ...

سلام ...
خسته نباشید ...
مانند :
انواع پلو و چلو ...
انواع کباب ...
.
.
.

ســلام
ممنونم ، پاینده باشید.
راستش در صدد اضافه کردن دو یا سه زیر تالار برای تالار هنر هستم که یکی از این زیرتالارها برای همین تالار هنر در خانه هست یا عنوان " آشپزی " . بعد در این بخش طبق همین چیزی که اشاره کردین باید تاپیک های مرتبط و پربازدید ادغام و تجمیع بشن و با دسته بندی ِ مشخص برخی از اونا مهم میشن که همیشه در دسترس باشن .
ممنون از حسن ِ توجه شما دوست خوبم . :gol:

منم با نظر خانم فاطی موافقم .. این طوری دوستان خیلی بهتر می تونند به اونچه می خواهند برسند و زودتر پیدا کنند مطلب مورد نیازشون رو ....

و مهندس همچنین اگه میشه تالار هنرهای تجسمی هم تفکیک شه .. مثلا این مطالبی که من برای اون بخش می فرستم بیشتر به بخش های دیگه از هنر می خوره مثلا گلیم ولی
جای دیگه واسش ندارم که بذارم .. در نتیجه مجبور به گذاشتنش در بخش هنرهای تجسمی می شم ..
با تشکر ....

E . H . S . A . N

مدیر تالار
با سلام .. سپاس بیکران از ستایش عزیز بابت لطف تون .:gol:.. و همچنین مهندس احسان بابت زحمات ارزنده شون در تالار هنر ...:gol:
البته کسی از بنده نظر نخواست :D ولی گفتم منم یه چیزی بگم و فکر می کنم تابلوی شایسته ی تقدیر بهتره همراه با 3 تابلوی دیگر آرشیو بشه ولی هیچ امتیازی به طراحش تعلق نگیره ...

سلام
ممنون از لطف ِ شما دوست خوبم
منم با نظر شما موافق هستم ؛ بهتر هست که تقدیر ما معنوی باشه ؛ و به نظرم آرشیو اثر به همراه سایر آثار بهترین تقدیر برای نفر چهارم باشه و حق مطلب ِ واژه ی " تقدیر" هم این چنین ادا میشه .

و مهندس همچنین اگه میشه تالار هنرهای تجسمی هم تفکیک شه .. مثلا این مطالبی که من برای اون بخش می فرستم بیشتر به بخش های دیگه از هنر می خوره مثلا گلیم ولی
جای دیگه واسش ندارم که بذارم .. در نتیجه مجبور به گذاشتنش در بخش هنرهای تجسمی می شم ..
با تشکر ....

همانطوری که در چند پست قبل توضیح دادم درصدد ایجاد چند زیرتالار برای تالار هنر هستم که انشاالله بزودی راه اندازی خواهند شد.و به فکر این بخش ِ مورد اشاره ی شما هم هستم.
ممنون از فعالیت های خوب و ارزنده ی شما دوستان ِ عزیز و حسن ِ توجهی که به تالار خودتون دارید .
موفق و سرفراز باشید . :gol:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مدیر های عزیز
ضمن خسته نباشید وتشکر از زحمت های شما خوبان ،
یه پیشنهاد داشتم ...
یه بخش برای مسابقات هنری به تالار اضافه شه شاید بد نباشه .
این طوری همه مسابقه ها که روز به روز رو به پیشرفت هم هستش یه جا هست وهیستوری اون ها هم همن جاس ..

مرسی

E . H . S . A . N

مدیر تالار
پاسخ : بخش ِ مسابقات ِ هنری

پاسخ : بخش ِ مسابقات ِ هنری

سلام به مدیر های عزیز
ضمن خسته نباشید وتشکر از زحمت های شما خوبان ،
یه پیشنهاد داشتم ...
یه بخش برای مسابقات هنری به تالار اضافه شه شاید بد نباشه .
این طوری همه مسابقه ها که روز به روز رو به پیشرفت هم هستش یه جا هست وهیستوری اون ها هم همن جاس ..

مرسی

سلام
ممنون از شما دوست ِ خوبم
راستش برای افتتاح این بخش هنوز قدری زود هست و باید مسابقات تالار ، گسترش ِ بیشتری پیدا کنه ، که برای آینده با توجه به برنامه هایی که برای استفاده از تخصص های مختلف [ پتانسیل های تالار ] داریم ، احتمال ِ گسترش این بخش هست و در اون صورت بخش مربوطه اضافه خواهد شد .
از حسن ِ توجه و فعالیت های خوب ِ شما صمیمانه تشکر میکنم . شاد و سربلند باشید . :gol:
.
.
.
پ . ن : محض ِ اطلاع دوستان ِ عزیزم ، بزودی چهار بخش به زیرتالارهای تالار هنر اضافه خواهد شد .

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ارتقاء یافتگان تالار هنر

ارتقاء یافتگان تالار هنر

با سلام و احترام
به اطلاع میرسونم که دوست ِ خوب و عزیز ، ahoo_fr به کاربر فعال تالار هنــــــر ارتقاء یافت .
تبریک میگم و امیدوارم کما فی السابق شاهد فعالیت های مفید ایشون و سایر اعضاء فعال و محترم ِ تالار هنر باشیم ، تا با کمک و همکاری ِ هم ، تالار هنر رو به جایگاهی که زیبنده و شایسته هست ، برسونیم .
لیست اعضاء متخصص و فعال تالار به اطلاعیه ی تالار هنــــر ، ضمیمه شد .
از فعالیت های مفید شما دوستان ِ خوبم سپاسگزارم ؛
همیشه موفق و پیروز باشید . :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ایجاد بخش های جدید در تالار هنر

ایجاد بخش های جدید در تالار هنر

با سلام و احترام حضور اعضای محترم تالار هنر
بدین وسیله به اطلاع می رسونم که بخش های جدید ِ تالار ِ هنر ، ایجاد شد.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_new-48.pngهنرهای تجسمی

زیر تالارهای جدید : صنایع دستی + عکاسی

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_new-48.png هنرهای نمایشی

زیرتالار جدید : سینما

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_new-48.png موسیقی

زیرتالار جدید : موسیقی ایرانی

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/forum_new-48.pngهنر در خانه

زیرتالار جدید : آشپزی

.
.
.
:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
با سلام.یه سوآل؟؟؟؟
چرا تالار هنر بخشی برای هنر ارزشمند وزیبای خطاطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
با توجه به اینکه فعلا مطالب مرتبط با هنر خطاطی و خوشنویسی به حدّ نصاب نرسیده ، به همین دلیل توجیهی برای ایجاد یک بخش جدید با این عنوان وجود نداره ؛ این هنر و موضوعات ِ مربوطه ش در تالار هنر های تجسمی پیگیری میشه که در توضیحات و محتواش بیان شده که :

تالار هنر های تجسمی

(هنرهای بصری یا دیداری) شامل نقاشی،خوشنویسی،مجسمه‌سازی، طراحی، عکاسی، گرافیک و طراحی صنعتی

در صورت تمایل و علاقه به فعالیت در این حوزه ی هنری ، میتونید در تاپیک ِ زیر فعالیت کنید :
تاپبک - مهم : گارگاه خوشنویسی و خطاطی
از توجه ِ شما سپاسگزارم خانوم مهندس - با آرزوی موفقیت :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ارتقاء یافتگان تالار هنر

ارتقاء یافتگان تالار هنر

با سلام و احترام
به اطلاع میرسونم که دوست ِ خوب و گرامی ، fantastic.fati به کاربر فعال تالار هنــــــر ارتقاء یافت .
تبریک میگم و امیدوارم کما فی السابق شاهد فعالیت های مفید ایشون و سایر اعضاء فعال و محترم ِ تالار هنر باشیم ، تا با کمک و همکاری ِ هم ، تالار هنر رو به جایگاهی که زیبنده و شایسته هست ، برسونیم .
از فعالیت های مفید همه ی شما دوستان ِ خوبم سپاسگزارم ؛
با آرزوی سلامتی و شادکامی . :gol:

1392/09/21

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ثبت وقایع و اتفاقات ِ مهم تالار هنر - 1392/10/01

ثبت وقایع و اتفاقات ِ مهم تالار هنر - 1392/10/01

سلام
از آنجائیکه که دفاتر مدیریت هر تالار ، به مثابه ی گنجینه ی خاطرات، اتفاقات، تحولات، رویداد های نو، و ... هستند ، به همین دلیل شخصاً مقید هستم که مسائل مهم تالار رو در اینجا ثبت کنم ، تا در آینده بهتر بشه سیر پیشرفت های تالار رو بررسی و مطالعه کرد ؛ و همچنین آیندگانی که جایگزین ما خواهند شد ، از تاریخچه تالار مطلع بشند . هر چند که در این بین ،همیشه به کم گویی و گزیده گویی اکتفا میکنم .

ثبت وقایع و اتفاقات ِ تالار هنر :

• تاسیس و ایجاد گروه هنری ِ کافه هنر [community groups]
جهت تعاملات بیشتر اعضای تالار هنر ،ارتباطات راحت تر ، بحث و نظر سنجی در فضایی صمیمانه و خصوصی تر ، و ... تصمیم گرفته شد که یک گروه ایجاد بشه ، و برخی از این امور که در تالار کمتر میشه بهش پرداخت ، رو در اونجا مطرح و پیگیری کنیم .
همچنین علاوه بر این ، میتونه فضایی جهت زنگ تفریح بچه های تالار هنر باشه ، که به همین دلیل اون رو "کافـــــــــه هنر" نامگذاری کردم ؛ به بیانی دیگر ، کافـــــه هنــــــر ، "خارج از گود" تالار هنر هست . . .
تاریخ تاسیس : 1392/09/20

• تولید و نشر اولین نشریه ی الکترونیکی تالار هنر - فصلنامه هنری نقشـــــینه
با آمادگی های قبلی و برنامه ریزی هایی در مورد ایجاد یک نشریه ( اما به صورت بالقوه) ، با تلنگری که از سوی بچه های تالار وارد شد ، عزم رو جزم کردیم که به صورت گروهی به مناسبت شب یلدا ، اولین شماره نشریه ی الکترونیکی تالار هنر رو ایجاد کنیم ؛ و به خوشبختانه با کار گروهی و زحمات همه ی بچه ها ، به این مهم دست یافتیم و اون افکار و برنامه های بالقوه رو بالفعل کردیم .
تاپیک : [نشریه الکترونیکی تالار هنر]-فصلنامه هنری نقشــــینه ( ویژه نامه یلدا) - پائیز 1392-شماره 1
» فعلا گفتگوها و برنامه ریزی های نشریه ، در گروه کافه هنر مطرح میشه ؛ اما بزودی با اختصاص یک بخش مجزا ، یک تالار برای نشریه الکترونیکی تالار هنر در نظر خواهیم گرفت . امید که بتونیم در این راه ثابت قدم باشیم .
تاریخ تولید اولین شماره نشریه : 1392/09/30

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عرض سلام به مدیر محترم تالار هنر:gol:
بنظرتون خوب نیست بخشی هم برای دانلود موسیقی های ایرانی قرارداده بشه؟!

باتشکر

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ممنوعیت قرارگیری لینک های دانلود فیلم و موسیقی در باشگاه مهندسان ایران

ممنوعیت قرارگیری لینک های دانلود فیلم و موسیقی در باشگاه مهندسان ایران

عرض سلام به مدیر محترم تالار هنر:gol:
بنظرتون خوب نیست بخشی هم برای دانلود موسیقی های ایرانی قرارداده بشه؟!

باتشکر

سلام
ابتدا از توجه شما به این موضوع سپاسگزارم .
و اما بعد ، مطلبی رو که باید حضورتون عرض کنم این هست که ما در حال ِ حاضر رقمی معادل ِ 3 هزار تاپیک (یا حدودا 5 هزار پست ) در تالار هنر داریم که مرتبط با "دانلود موسیقی ایرانی و خارجی" و "دانلود فیلم " هست، که متاسفانه یا خوشبختانه به علت وجود و رعایت قانون کپی رایت از جانب ما (تیم مدیریت باشگاه) ، به حالت مخفی و بلا استفاده در اومده و فقط مدیریت تالار به اون بخش دسترسی داره و برای شما عزیزان قابل رویت نیست.
البته مدتهاست درصدد اندیشیدن راهکارهایی جهت ِ راه اندازی ِ دوباره این بخش ها هستیم به نحوی که خلاف مقررات حاکم بر اینترنت نباشه ؛ اما فعلا به نتیجه نرسیدیم.
با آرزوی موفقیت شما ...:gol:

.
.
.
.
پانوشت :
اطلاعيه:
آشنایی با قوانین و بخش های مختلف تالار هنــــر

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ارتقاء یافتگان تالار هنر

ارتقاء یافتگان تالار هنر

اطلاعیه تالار هنر : سوم فروردین ماه سال یک هزار و سیصد و نود و سه - 1393/01/03

با سلام و احترام
عید نوروز 1393 رو به همه ی دوستان و همکاران و اعضای تالار هنر تبریک عرض می کنم .
بدین وسیله به اطلاع میرسونم که در راستای تغییر و تحولات و گسترش های اخیر ( و آتی ) تالار هنر و همچنین سیاست های اتخاذی اداره ی تالار هنر مبنی بر همکاری و مشارکت گروهی در امورات تالار ، دوست ِ خوب و هنرمند خانوم ahoo_fr به سمَتِ دستیار مدیر تالار هنر ارتقاء پیدا کرده و از این پس در مدیریت تالار هنر (بخش های هنرهای تجسمی و هنر در خانه ) با ما همکاری خواهند داشت .
با آرزوی سالی سرشار از موفقیت، تندرستی و تعالی ...:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اعطای امتیاز جهت تقدیر و تشکر از اعضای نشریه تالار هنر

اعطای امتیاز جهت تقدیر و تشکر از اعضای نشریه تالار هنر

در راستای فعالیت های ارزنده و قابل ِ تقدیر اعضای محترم نشریه الکترونیکی تالار هنر (فصلنامه هنری نقشینه)در شماره اخیر، به هر یک از این عزیزان، 150 امتیاز اعطاء شد .

Setayesh
مدیر ارشد

همراهی
دستیار مدیر تالار مهندسی معماری

mpb
دستیار مدیر تالار مهندسی معماری

ahoo_fr
دستیار مدیر تالار هنر

zahra1386

همکار مدیر مهندسی کامپیوتر

**آگاهدخت**
دستیار مدیر مهندسی کشاورزی
دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن

خیال شیشه ای
دستیار مدیر مهندسی کشاورزی

mohsen-gh
مدیر تالار فلسفه

sanaz_panel

کاربر فعال مهندسی معماری

mina nik
کاربر فعال مهندسی معماری

دانشجوي كامپيوتر
کاربر فعال تالار روانشناسی

samanehghasemi
عضو فعال

*mohsen_24
عضو فعال

SMH_ARCHI
عضو فعال

3ctor
عضو فعال

ayad.k
مترجم و عضو افتخاری نشریه

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان هنرمند

گاهی واقعا به رشته های هنر و معماری غبطه میخورم با همه علاقه ای که به رشته م دارم!!!

من چندپیشنهاد دارم که شاید خیلی فنی روش فکر نشده باشه اما من در وهله اول که تالار رو دیدم دو چیز به ذهنم رسید

ببینید اگه بتونید برای هرساز یه تاپیک داشته باشید که مسائل و مشکلات بچه هایی که با اون ساز کار میکنن رو تحت پوشش قرار بده فوق العاده اس

و دوم اینکه یع تاپیک بذارید بچه های قطعاتی رو که دوست دارن بزنن،ضبط کنن و اونجا قرار بدن فک میکنم برای بقیه دوستان که حتی ساز هم کار نمیکنن جالب باشه

با تشکر

E . H . S . A . N

مدیر تالار
...

...

سلام به همه دوستان هنرمند

گاهی واقعا به رشته های هنر و معماری غبطه میخورم با همه علاقه ای که به رشته م دارم!!!

من چندپیشنهاد دارم که شاید خیلی فنی روش فکر نشده باشه اما من در وهله اول که تالار رو دیدم دو چیز به ذهنم رسید

ببینید اگه بتونید برای هرساز یه تاپیک داشته باشید که مسائل و مشکلات بچه هایی که با اون ساز کار میکنن رو تحت پوشش قرار بده فوق العاده اس

و دوم اینکه یع تاپیک بذارید بچه های قطعاتی رو که دوست دارن بزنن،ضبط کنن و اونجا قرار بدن فک میکنم برای بقیه دوستان که حتی ساز هم کار نمیکنن جالب باشه

با تشکر

سلام بر شما
ماهیت هنر، اینه که شما در کنار سایر امورات و مشاغل زندگی، میتونید ازش بهره ببرید و خوشبختانه فعالیت هنری منافاتی با سایر امورات زندگی نداره و ای بسا هم راستاست .
و اما در مورد پیشنهادات ِ شما :
پاسخ پیشنهاد 01.
ایجاد تاپیک اختصاصی برای هر ساز و رفع مشکل و پرسش و پاسخ در اون موارد، پیشنهاد خوب و کاربردی ای هست. امـــــــا مسئله ای که هست اینه که یک تاپیک خوب،مفید و پر بازدید وقتی به وجود میاد که بهش نیاز باشه و کمبودش حس بشه و همچنین از جانب کاربران تحرک و فعالیتی در اون زمینه صورت بگیره . و الا ایجاد یک تاپیک به خودی ِ خود پاسخگوی این نیاز نیست و این هدف رو برآورده نمیکنه.
در راستای پیشنهاد شما،و با توجه به موضوع ِ ویژه نامه ی نشریه ی تالار، انشاالله بزودی متخصصین ِ موسیقی رو برای فعالیت در تالار جذب می کنیم که البته باز حضور کاربران دوستدار ِ موسیقی و ... شرط اول هر گونه پیشرفت، فعالیت و تحرکی هستش.
البته جای یادآوری است که همین الان هم تاپیک هایی هستن که به معرفی سازهای مختلف می پردازند که میتونید در تالار موسیقی اونا رو مشاهده بفرمائید.
پاسخ پیشنهاد 02.
یه همچین تاپیکی در تالار موسیقی وجود داره و دوستان میتونن ازش استفاده کنن :
مهم : محفلي براي آثار موسیقی شخصي شما

از حسن توجه و پیشنهادات شما سپاسگزارم .:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اعطاء امتیاز مسابقات تالار هنر - 1393/03/22

اعطاء امتیاز مسابقات تالار هنر - 1393/03/22

با سلام و احترام حضور دوستان خوب و فعال در تالار هنر
به اطلاع می رسونم که امتیازات مسابقات اخیر تالار هنر اعطا شد .
از حضور و فعالیت همه ی شما خوبان ، سپاسگزارم ...:gol:

- 150 امتیاز- آقای Roozbeh Painter

- 125 امتیاز- خانم bahar_cve

- 100 امتیاز -خانم parla_69

پانوشت : این امتیازات قبلا واریز شده بود. جهت آرشیو در اینجا قرار گرفت .

نفرات اول :
- خانوم مهندسخیال شیشه ای
- خانوم مهندس mpb
هدایا :
150 امتیاز +
//////

نفر دوم :
خانوم مهندس F A R Z A N E
هدایا :
125 امتیاز +
//////

نفر سوم :
خانوم مهندس _*Bahar*_
هدایا :
100 امتیاز +
///////

نفر چهارم :
مهندس D I S A
هدایا :
75 امتیاز +
///////

موضوع : [مسابقات هنری] - عکاسی هنری شماره 01 - نوروز و طبیعت

• عکس منتخب اول
- خانم مهندس hana009871
جوایز :
- 10 هزار تومان نقدی (توسط ایشان، به بودجه ی فصلنامه هنری نـقـشـیـنـه اهداء شد :gol: )
- 150 امتیاز

• عکس منتخب دوم
آقای babakmail
جوایز :
- 150 امتیاز

• عکس منتخب سوم
خانم مهندس خیال شیشه ای
جوایز :
- 100 امتیاز

• عکس منتخب چهارم
آقای مهندس dzzv_13
جوایز :
- 75 امتیاز

• عکس منتخب پنجم
خانم مهندس همراهی
جوایز :
- 50 امتیاز

:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ارتقا یافتگان تالار هنر

ارتقا یافتگان تالار هنر

با سلام و احترام حضور اعضای محترم تالار هنر؛ و همچنین سپاس و قدردانی از فعالیت ِ همه ی اعضای تالار
بدین وسیله ارتقاء یافتگان تالار هنر رو اعلام میکنم :

• متخصصین :
مدرس آواز سنتی تالار هنـــر

متخصص نقاشی تالار هنـــر

• کاربران فعال:

کاربر فعال تالار هنـــــر

ضمن تبریک به این عزیزان، امیدواریم در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشند ؛
و با حضور گرم و فعالیت های مفید و ارزنده ، و اشتراک هنر و دانش خود، بیش از پیش در پیشبرد اهداف والای تالار هنر کوشا باشند.:gol:

به تاریخ : 1393/04/16

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اعطاء امتیازات تالار هنر - 1393/05/06

اعطاء امتیازات تالار هنر - 1393/05/06

با سلام و اجترام حضور اعضای محترم تالار هنر
عید سعید فطر رو به همه شما خوبان تبریک گفته و از خداوند سلامتی و توفیق همه ی شما عزیزان رو خواستارم.
به اطلاع میرسونم که امتیازات و جوایز مسابقات تالار هنر ( مسابقه ی بیان احساس از اثر هنری که در فصلنامه هنری نقشینه - شماره ی دوم برگزار شد) به حساب دوستان شرکت کننده واریز شد .
همچنین بابت فعالیت های مستمر و مفید اعضای نشریه نقشینه در شماره ی سوم ، به پاس تقدیر و تشکر ، امتیازاتی به حساب ایشان واریز گردید.

بدین وسیله، از زحمات و فعالیت های همه ی دوستانی که به نحوی در اعتلا و گسترش تالار هنر و فصلنامه هنری نقشینه ، نقش موثری ایفا کردند و می کنند، سپاسگزارم .
پیروز باشید . :gol:

1. مسابقه"بیان احساس از اثر هنری"

100 امتیاز - babakmail

100 امتیاز - aynaz.m

100 امتیاز - afsaneh keshavar
.

.
.

2. بابت تقدیر و تشکر از فعالیت در نشریه الکترونیکی نقشینه - شماره سوم - بهار 93

ahoo_fr

همراهی

mpb

sanaz_panel

دانشجوي كامپيوتر

F A R Z A N E

**آگاهدخت**

hana009871

IRANIAN VOCAL

خیال شیشه ای

*Maedeh.archi*

_*Bahar*_

.
.

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ایجاد تالار و زیر تالار های جدید تالار هنر - 93.06.08

ایجاد تالار و زیر تالار های جدید تالار هنر - 93.06.08

با تقدیم سلام به دوستان و همراهان تالار هنر

با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص پیشرفت و گسترش تالار هنر ، بخش های زیر به تالار اضافه شدند :

• و ایجاد تالار های

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
اول تعریف بکنم :D خیلی تالار باحالی دارین و آثار بچه ها و اطلاعاتی که توش هست برای من خیلی جالبه.
یه پیشنهاد داشتم، این ایده فصلنامه هنری نقشینه خیلی خیلی جالبه، اما اگر میشد این نشریه رو با همکاری بچه های تالار کامپیوتر به صورت مولتی مدیا یا فلش روی یک سایت این رو بارگذاری کرد عالی میشد. این طوری دیگه دانلود هم نمی خواست و بچه ها به صورت آنلاین می تونستند ببینن و هر صفحه ای که دوست داشتند رو به راحتی الکترونیکی و آنلاین ورق می زدند.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام.
اول تعریف بکنم :D خیلی تالار باحالی دارین و آثار بچه ها و اطلاعاتی که توش هست برای من خیلی جالبه.
یه پیشنهاد داشتم، این ایده فصلنامه هنری نقشینه خیلی خیلی جالبه، اما اگر میشد این نشریه رو با همکاری بچه های تالار کامپیوتر به صورت مولتی مدیا یا فلش روی یک سایت این رو بارگذاری کرد عالی میشد. این طوری دیگه دانلود هم نمی خواست و بچه ها به صورت آنلاین می تونستند ببینن و هر صفحه ای که دوست داشتند رو به راحتی الکترونیکی و آنلاین ورق می زدند.

درود به مهندس هنرمند و هنر دوست و ... با حالی از خودتونه!:d

من هم با شما موافقم.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon14.gif

ولی نکته ای که وجود داره این هست که آیا داخل این فروم، همچین کاری رو میشه انجام داد (وابسته به امکانات فروم)، چون در جای دیگه همچین چیزی رو دیدم.
.
در شماره ی قبل بچه ها زحمت کشیدند و فایل رو بصورت فلش (پسوند swf) در آوردند و تا جایی که من اطلاع دارم بوسیله ی یک کد نویسی Html که در نت هم میشه اون رو یافت ؛ میشه همچین چیزی رو درون یک سایت یا وبلاگ گذاشت. مثلا همین تبلیغ رایتل که در بالای سایت گذاشته شده نمونه ای از این موردی است. (روی اون کلیک راست کنید منوی اون با سایرین متفاوت هست)
احتمالا باید این مورد صحبت بشه و ببینند همچین چیزی امکان پذیر هست!

سپاسگذارم.:gol:

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
گفتگو پیرامون نسخه ی Html نشریه

گفتگو پیرامون نسخه ی Html نشریه

سلام.

ســـلام
از حُسن توجه شما به این مقوله و نگرش ِ مثبتی که به تالار و آثار دوستان داشتید ممنونم .
در رابطه با پیشنهادی که فرمودید، از لحاظ فنی و اجرایی، این مورد قابل وصول هست اما مشکلات و مسائلی وجود داره که مانع از عملی شدنش میشه از جمله :
1. با توجه به حجم بالای مجله ( 70 مگابایت) ، لود شدن صفحه ی مورد نظر خیلی به طول خواهد انجامید و از حوصله ی بعضی مخاطبان خارج هست ، و اینکه غالبا در اینجور مواقع کاربر با خودش فکر می کنه که " چرا این همه زمان بگذارم که این صفحه لود شه در حالیکه میتونم با همین مدت زمان (یا یه ذره بیشتر) دانلودش کنم و همیشه در آرشیو ذخیره ش کنم". در اینجور مواقع کاربر انتظار داره که این لینک ، مثل همه ی لینک هایی که روزمره باز میکنه باز شه ، و اگر چند مدتی بگذره و باز نشه ، کلا میبنده و بی خیال میشه.
اما در دانلود، میشه به واسطه ی نرم افزارهایی مثل idm ، دانلود رو مدیریت و زمانبندی کرد .
ممکنه سوال پیش بیاد که از هر دو طریق مجله ارائه بشه ، که دلیل عدم اجابت این خواسته در پائین توضیح داده میشه.
2. مورد بعدی که برای گروه نقشینه بسیار مهم هست مشاهده ی تعداد دانلود مجله و بازدید اون هست که با روال فعلی برآورده میشه ، اما از اون طریق ما نمیتونیم پی ببریم که چقدر مخاطب و بازدید داشته و مجله چند بار دانلود شده . حتی ما در گروه روابط عمومی، در حال برنامه ریزی برگزاری ِ نظرسنجی هایی هستیم که این نتایج و آمار ذکر شده ، تاثیر زیادی روی اونا داره و باعث میشه برنامه ریزی ها بهتر و بیشتر تدقیق بشن .

اگر پیشنهاد یا نظری در این مورد و یا سایر موارد نشریه یا تالار هنر دارید ، حتما مطرح بفرمائید ، چون مسلما باعث خوشحالی ما و پیشرفت نشریه خواهد بود. :gol:

1393.07.28
10:32

E . H . S . A . N

مدیر تالار
ارتقا یافتگان تالار هنر

ارتقا یافتگان تالار هنر

با سلام و احترام حضور اعضای محترم تالار هنر ، و همچنین سپاس و قدردانی از فعالیت ِ همه ی اعضای تالار
بدین وسیله ارتقاء یافتگان تالار هنر رو اعلام میکنم :

fati24

ضمن تبریک به ایشون، امیدواریم در تمام عرصه های زندگی موفق و پیروز باشند ؛
و با حضور گرم و فعالیت های مفید و ارزنده ، و اشتراک هنر و دانش خود، بیش از پیش در پیشبرد اهداف والای تالار هنر کوشا باشند.:gol:

1393.09.14
19:05

بالا