پیشرفت های پلیمر در صنعت خودرو(BMW GINA concept exclusive)

neda.5522

عضو جدید
پیشرفتهای صنعت خودرو در جهان( BMW GINA concept exclusive)

تصاویری جالب از نسل آیندۀ خودرو ساخت شرکت " بی ام و" که در ساختار بدنۀ آن از "پلیمر" استفاده شده است.(نمونه تحقیقاتی)

بدنه این خودرو قابل انعطاف و شکل گیری به حالتهای مختلف و دلخواه است.

بطور مثال این اتومبیل می تواند در سرعتهای بالا حالت بدنۀ خود را در برابر مقاومت و اصطکاک هوا تغیر دهد تا با بهترین حالت ایرودینامیک کمترین مقاومت را در برابر هوا ایجاد کند.

اجزا داخلی این خودرو میتوانند به خواست سرنشین تغییر حالت بدهند مثلا صندلی می تواند خودش را با بدن سرنشین وفق داده و در بهترین حالت قرار بگیرد.

فیلم کوتاهی از این خودرو زیبا و جالب رو براتون آپلود کردم. شاید با دیدن این فیلم بهتر متوجه تکنولوژی منحصر بفرد این خودرو بشید...

البته همونطور که گفتم این نمونه تحقیقاتی هست و هنوز به بازار عرضه نشده است.
اینو گفتم که از فردا واسه خریدن این ماشین خون مامان و بابای بدبخت رو تو شیشه نکنید. بهتره ما برنامه ریزی کنیم برای گرفتن وام و خریدن یکی از هزاران مدل متنوع پراید.... (111،112،...،121،141،....)
:w05:

:love:لینک دانلود کلیپی زیبا از چگونگی عملکرد BMW GINA:love:

راستی اینم چندتا عکس از BMW :

خوب دوستای خوبم تا اینجا من شما رو با پیشرفتهای صنعت خودروسازی دنیا آشنا کردم
حالا دیگه مقایسۀ اون با نمونه های داخل کشور رو به عهده خودتون میذارم...
البته میتونید از عکس زیر هم کمک بگیرید...

neda.5522

عضو جدید
لینکت مورد داره فک کنم :-؟
شما از free user استفاده کردید؟
صبر کردید تا زمانش تموم بشه؟
فکر نکنم ایرادی داشته باشه
به هر حال شما میتونید از google هم اسمش رو جستجو کنید،اگه ***** نباشه میتونید فیلم رو از اونجا دانلود کنید.

king_of_shomal

عضو جدید
شما از free user استفاده کردید؟
صبر کردید تا زمانش تموم بشه؟
فکر نکنم ایرادی داشته باشه
به هر حال شما میتونید از google هم اسمش رو جستجو کنید،اگه ***** نباشه میتونید فیلم رو از اونجا دانلود کنید.

بلـــــــــــــــــــه میدونــــــــم :D اما رپیدشـــــــــــــــــر معمــــــــــولا 1 خــــــورده مــــــــــورد داره اما به هــــر حـــــــــال موفق شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم

neda.5522

عضو جدید
به نظر من سرنشین صندوق عقب زنده مونده.....:surprised::surprised:
راستی اگه این ماشینای دیگه بخورن آدماش زنده میمونن:surprised::surprised:
تو عکس که میبینید یه کامیون رفته رو بنز عین اینه که یه دوچرخه بخوره به پراید.......
جالبتر از همۀ اینا یه خبریه که بعدا تو یه تاپیک جدا میذارم
من از شنیدن و دیدنش شاخ در آوردم............

golrokh

اخراجی موقت

تصاویری جالب از نسل آیندۀ خودرو ساخت شرکت " بی ام و" که در ساختار بدنۀ آن از "پلیمر" استفاده شده است.(نمونه تحقیقاتی)

اگه قول بدی یه دونه از اینا واسم بگیری نظرمو میدممم ندا جونم!:D

neda.5522

عضو جدید

اگه قول بدی یه دونه از اینا واسم بگیری نظرمو میدممم ندا جونم!:D
چشم،به محظ اینکه وارد بازار بشه اولیشو واسه تو میخرم دخترم

masoud3000

عضو جدید
من كليپ سمند وانتم دارم ولي توليد نشد.تازه عكس سمند كوپه هم هست ولي هيچ كدوم توليد انبوه نشدن.تو گوگل سرچ كنيد سمند كوپه تل عكساشو ببينيد.

بدنه این خودرو قابل انعطاف و شکل گیری به حالتهای مختلف و دلخواه است.

بطور مثال این اتومبیل می تواند در سرعتهای بالا حالت بدنۀ خود را در برابر مقاومت و اصطکاک هوا تغیر دهد تا با بهترین حالت ایرودینامیک کمترین مقاومت را در برابر هوا ایجاد کند.

اجزا داخلی این خودرو میتوانند به خواست سرنشین تغییر حالت بدهند مثلا صندلی می تواند خودش را با بدن سرنشین وفق داده و در بهترین حالت قرار بگیرد.

فیلم کوتاهی از این خودرو زیبا و جالب رو براتون آپلود کردم. شاید با دیدن این فیلم بهتر متوجه تکنولوژی منحصر بفرد این خودرو بشید...

البته همونطور که گفتم این نمونه تحقیقاتی هست و هنوز به بازار عرضه نشده است.
اینو گفتم که از فردا واسه خریدن این ماشین خون مامان و بابای بدبخت رو تو شیشه نکنید. بهتره ما برنامه ریزی کنیم برای گرفتن وام و خریدن یکی از هزاران مدل متنوع پراید.... (111،112،...،121،141،....)
:w05:

:love:لینک دانلود کلیپی زیبا از چگونگی عملکرد BMW GINA:love:

راستی اینم چندتا عکس از BMW :

خوب دوستای خوبم تا اینجا من شما رو با پیشرفتهای صنعت خودروسازی دنیا آشنا کردم
حالا دیگه مقایسۀ اون با نمونه های داخل کشور رو به عهده خودتون میذارم...
البته میتونید از عکس زیر هم کمک بگیرید...

واقعا عالی بود
ببخشید
تشکرام تموم شده

چون من در این مورد و مشابهاتش خیلی گشته بودم و کلا هم قرار بود یه مقاله ای رو ترجمه کنم و نشد و ...
خیلی این مطلب بهم چسبید :دی