پیام نور مشهد

mohsenjoon

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز مثل این که کسی از دانشجویای پیام نور مشهد اینجا زیاد نمیاد من هم پیام نوری هستم صنایع

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز مثل این که کسی از دانشجویای پیام نور مشهد اینجا زیاد نمیاد من هم پیام نوری هستم صنایع

من مشهدی نیستم اما اومدم ببینم اینجاچه خبره! که خدا را شکر یه صنایعی پیدا کردم.

nargil

عضو جدید
سلام
من در به در دنبال یه ترجمه یا اسلاید در مورد درس سیستم های چند رسانه ای هستم لطفا هر کس در این باره اطلاعاتی داره دریغ نکنه
این درس مربوط به بچه های مهندسی فناوری اطلاعات
بهم خبر بدین از طریق پیام خصوصی یا به من میل بزنین hadadifinance@gmail.com
دستتون درد نکنه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من در به در دنبال یه ترجمه یا اسلاید در مورد درس سیستم های چند رسانه ای هستم لطفا هر کس در این باره اطلاعاتی داره دریغ نکنه
این درس مربوط به بچه های مهندسی فناوری اطلاعات
بهم خبر بدین از طریق پیام خصوصی یا به من میل بزنین hadadifinance@gmail.com
دستتون درد نکنه

کاش میتونستم کمکت کنم اما من رشتم با شما فرق میکنه

donya88

عضو جدید
سلام بچه ها :):gol:
كسي ميدونه چرا باشگاه دانشجويان دانشگاه پيام نور ***** شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اين براي من خيلي عجيبه .
الان من بعد از يه مدت كه اومده بودم سر بزنم به باشگاه ديشب ديدم ***** شده :surprised:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها :):gol:
كسي ميدونه چرا باشگاه دانشجويان دانشگاه پيام نور ***** شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اين براي من خيلي عجيبه .
الان من بعد از يه مدت كه اومده بودم سر بزنم به باشگاه ديشب ديدم ***** شده :surprised:

سلام دنیا خانوم حالتون خوبه؟:gol:
اشتباه ***** شده نگران نباشید مدیر با قسمته *****ینگ مخابرات تماس داشته و گفتند که از 5 به بعد رسیدگی میکنند.

pnu-club

عضو جدید
:w45:

:w45:

در جلوی دانشگاه رو بست همه باید برن از در پشت وارد دانشگاه بشن:biggrin::cool::w45:

roya8

عضو جدید
سلام اگه 4 بار مشروط بشیم در پیام نور اتفاقی میفته؟

uraniburg

عضو جدید
سلام اگه 4 بار مشروط بشیم در پیام نور اتفاقی میفته؟

سلام
اتفاق ینی اخراج؟!
اخراج بخاطر مشروطی نداره
ولی اگه معدل خیلی پایین بیاد تو طول تحصیل برا فارغ التحصیلی ممکنه به مشکل بر بخورین

mahnaz-epm

عضو جدید
سلام منم هستم رو منم حساب کنید.اینجا براچی اینقدر سوت و کوره؟

mohsenjoon

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز پیام نوری من که اول این تایپیک رو درست کردم فک نمیکردم به 3 صفحه هم برسه ولی به هر حال بازم عالیه من الان 2 سال هست درس رو تمام کردم می خام از شما دوستای عریز تقاضا کنم که تو دانشگاه این صفحه را به دوستاتون معرفی کنید تا اینجا یک صفحه برای همکاری با هم داشته باشیم منظورم از همکاری اینه که مشکلات رو اینجا بیان کنیم و اگر تونستیم به هم کمک کنیم با تشکر

niki kiyani

عضو جدید
سلام دوستان...من امسال کنکوری بودم...پیام نور هم خیلی ورودی داره امسال...میخواستم ببینم واسه کارشناسی ها هم کلاسا مجازیه یا نه؟میشه راهنماییم کنید...اخه از فردا انتخاب رشته شروع میشه...tnx

yashm1365

عضو جدید
سلام دوستان...من امسال کنکوری بودم...پیام نور هم خیلی ورودی داره امسال...میخواستم ببینم واسه کارشناسی ها هم کلاسا مجازیه یا نه؟میشه راهنماییم کنید...اخه از فردا انتخاب رشته شروع میشه...tnx

سلام بیخود وقتتو هدر نکن اینجا کسی فعالیت نمی کنه

بالا