[ پیام خطا در اتوکد ] Error رفع اشکال

kf2men

عضو جدید
درود دوستان در این بخش به عوامل کل گیری Fatal Error های اتوکد خواهیم پرداخت و اینکه چگونه میتوان این خطاها را رفع کرد ، !! برای دوستانی که در رشته عمران و مکانیک فعالینت میکنند این ارورها بسیار حساس و حیاتی و یا بگونه ای جزو باگزهای برنامه اتوکد است ، که من و دوستان دیگر خوشحال خواهیم شد تا چنانچه به ارورهاای در اتوکد برخورد کردید آن را در اینجا نوشته و به حل آن بپردازیم با سپاس کورش آریانا:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kf2men

عضو جدید
نخستین ارور بسیار خطرناک در اتوکد که اکثر شما دوستان به آن کماکان برخورد کرده اید ارور فتال هست که من اونرو در اینجا قرار میدهم :
چنانچه راهکاری برای رفع این ارو.ر ارایه دهید تا با بازکردنش مشکل بسیاری از دوستان رو حل کنیم :

FATAL ERROR: Unhandled e06d7363h Exception at 75dd42ebh

sahar majidi

عضو جدید
فایلم باز نمیشه.بکابشم پیدا نمیکنم.مینویسه(drawing file is not valid).
مرسی

-civilengineer

کاربر فعال
چی!!!!!!خیلی عجیبه!!!!!!

چی!!!!!!خیلی عجیبه!!!!!!

فایلم باز نمیشه.بکابشم پیدا نمیکنم.مینویسه(drawing file is not valid).
مرسی

خوب خسته نباشین
من نمیدونم باید چی کار کرد!!:redface: نمی خوام ناامیدت کنم شاید راهی باشه:cry:بکاپ یه فایل مخفیه (میخواستم یادآوری کنم) پس بگرد پیداش کن<البته کاره بعیدیه که بکاپ نداشته باشه>

(از یه خنگ دیگه بپرس):D;)

simpson

عضو جدید
این ارور واسه چیه ؟
unknown command plot
راهنمایی کنید چی جوری برطرفش کنم

m2e

عضو
این ارور واسه چیه ؟
unknown command plot

simpson manam in moshkelo dashtam ye modat bejaye command _P ya Ctrl+P az command _.plot estefade mikardam valli hamin chand shab pish az command _redefine estefade kardam va plot ro redefine kardam dorost shod

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ارور واسه چیه ؟
unknown command plot

سلام دوست عزیز

این ارور واسه اینه که فولدری که توش فایل کدو ذخیره کردی ویروس داره،ویروسو پاک کن مشکل پرینتت حل میشه،اما این فقط 1 مسکنه،چون وقتی فولدرو ببندی و دوباره باز کنی همون مشکل تکرار میشه،بهترین راه حل اینه که سیستمتو ویروس کشی کنی.

موفق باشی.