پول و زندگي!!!

natashkooh

عضو جدید
:gol:سلام به همه!!!:gol:
ميخواستم بدونم شما زندگي ميكنيد كه پول در بياريد يا پول درمياريد كه زندگي كنيد؟؟؟؟
كدومش درسته؟؟؟

آخرین ویرایش:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه پول در میاریم نه زندگی میکنیم....:biggrin:والااا...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پول یه وسیله واسه اینه که آدم به عزت برسه ولی جدیدا پول عزته آدمارو از بین برده و همه چیزشون شده جیبشون...

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزم هر دوتا مورد درسته
زندگی متنوع شده چند روز زندگی میکنی پول در بیاری چند روزم پول درمیاری که زندگی کنی دیگه چه غصه ای لذت هیچ کدومم نمیفهمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natashkooh

عضو جدید
دوست عزیزم هر دوتا مورد درسته
زندگی متنوع شده چند روز زندگی میکنی پول در بیاری چند روزم پول درمیاری که زندگی کنی دیگه چه غصه ای لذت هیچ کدومم نمیفهمی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببين دوست من اگه پول در بياري واسه زندگي پول در اختيار زندگيته!!!
ولي اگه زندگي كني كه پول دربياري زندگي در اختيار پولته!!!!!!!
تو حالت دوم نبود پول =فنا شدن زندگيه!!!!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام به همه!!!:gol:
ميخواستم بدونم شما زندگي ميكنيد كه پول در بياريد يا پول درمياريد كه زندگي كنيد؟؟؟؟
كدومش درسته؟؟؟

من هم این سوال به ذهنم رسیده...

ولی فکر میکنم اگر آدم شغل و رشته اش رو واقعا از ته دلش دوستش داشته باشه یعنی با علاقه کارش رو انجام بده اون وقت همیشه در حال زندگیه .... چون اون علاقه بهش انرژی میده...

تنها شغل عالم عاشقیست....

Green Head

عضو جدید
بد ترین و بزرگترین اختراع بشر پول بود که باعث شد خیلی ها هدف از اختراعش را متوجه نشوند.
پول هم دقیقا مثل برق و... فقط قرار بود زندگی انسانها را راحتتر کند نه اینکه بخاطرش آدم هم بکشند.

natashkooh

عضو جدید
بد ترین و بزرگترین اختراع بشر پول بود که باعث شد خیلی ها هدف از اختراعش را متوجه نشوند.
پول هم دقیقا مثل برق و... فقط قرار بود زندگی انسانها را راحتتر کند نه اینکه بخاطرش آدم هم بکشند.
متنت خوب بود ولي سوال چيز ديگه اي بود!!!!

Hard-Hearted

عضو جدید

من فکر کنم متوجه منظور شما شدم , متاسفانه شاید اولین کسانی که در حال اختراع پول بودند هیچ فکر آن را نمی کردند روزی خواهد رسید که عده ای به این فکر کنند که :"زندگی می کنند تا پول در آورند یا پول در میآورند تا رندگی کنند."
مثل این است که بگوییم : "زندگی می کنیم تا رانندگی کنیم یا رانندگی می کنیم تا زندگی کنیم." (البته ممکنه کسی عشق ماشین باشد که در اینصورت بی معنی نیست.)

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پول در میاریم که زندگی کنیم .
اگه زندگی کنیم واسه پول که همون بهتر که بمیریم.

بالا