پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

محمود قدس

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از این جمله ای که یادآوری کردی متشکرم و بیشتر بخاطر آنکه منبع آن را ذکر کردی

محمود قدس

عضو جدید
سلام خانوم محترم امیدوارم سال پیش رو سال خوبی برای شما و خانواده محترمتون باشه
رشته من مهندسی برق قدرت گرابش شبکه های انتقال و توزیع هست ، ولی میخواهم یک سرووموتور را انتخاب و راه اندازی کنم جهت تنظیم قرار گیوتین(میله ای که برای تنظیم برش ورق استفاده میشه را میگویند قرار) می تونم از شما خواهش کنم جهت کمک؟ در هرصورت متشکرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javad master

عضو جدید
سلام سلام;) برو بچس برق از نوع قدرت همه رو دعا میکنم
ما که فارغ شدیم سوالی داشتین در خدمتیم چون که کم کم باید در خدمت نظام باشیم خدمت مقدس:cool: .................خدمت............. اره
خلاصه مغناطیسو ماشینو ریاضیو مدارو زبانو همه پاسسسسسسسسسسسسسسسسس:)
تا یه ماه دیگه صبر میکنم اگه از نمره ارشد راضی نبودم میرم خدمت زیر سایه نظام همه دعا کنید زاهدان نیوفتم ارزو دارم به خدااااااااا:cry:
خلاصه نفهمیدیم چرا این دخترا به کشورشون خدمت نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی فهمید مارو هم در جریان بذاره .......................شاید لیاقت ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه غلاممممم
خدایی دارم شر و ور میگم باااااااااااااایییییییییییییییییی:biggrin::surprised:

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لیست مهمترین کانال های پخش رایگان بازی های جام جهانی بر روی ماهواره

پخش همه بازی ها

42.0e Turk sat 3A 11472 H 23450 5/6

1TV (georgia)

42.0 e Turk sat 3A 11041 V 08400 3/4

TRT 1/ HD

پخش بازی های تیم های بزرگ

13.0e Hot b`ird 13D 11200 V 27500 5/6

Ictimai TV

9.0 e E`utel sat 9A 12034 V 27500 3/4

TF1 (suisse) /HD

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
روی ترک ست کانال تی آر تی فرکانس زیر بدون کد تمامی فوتبالها رو نشون میده.
11919
24444
V

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
رو هات برد کانال فری سراغ ندارید ؟ 50 تا فرکانس دادن یکیش کار نکرد :(
فری که پیدا نمیشه، حتی شبکه سه هم فری نیست، باید Key رو وارد کنین، شبکه هایی مثل شبکه 3 و یا تی آر تی Key های ساده دارن تا همه بتونن باز کنن.

برای مثال اگه TRT باز نکرد Key به این صورت باید وارد بشه (البته نسبت به مدل رسیور کمی فرق میکنه)
سیستم کد گذاری: BISS

1000000000000000 00 000000

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام به همگی
دو سال از اخرین پستم

بعد دوسال اولین پستم

چقدر اینجا ساکت ........زمان ما این تاپیک همیشه به روز بود:دی

البته دوستان زیادی بینمون نیستن

اون زمان بحث علمی هم می کردیم الان دیگه خبری نیست؟

:confused:

Mr.Sajadian

عضو جدید
سلام من ترم 3 ارشد برق قدرت هستم و دنبال اینم که موضوع پایان نامه ام رو انتخاب کنم و پروپوزالم رو ثبت کنم اما توی انتخاب موضوع موندم ممنون میشم از هر کسی که بهم نظر بده مخصوصا فوق لیسانسا و دکترا اگه کسی هست اینجا کمکم کنید.

ali_gsm

عضو جدید
رو هات برد کانال فری سراغ ندارید ؟ 50 تا فرکانس دادن یکیش کار نکرد :(

سلام دوستان عزیز.:king:
من گرایش مخابرات می خونم و به تازگی به این جمع پیوستم.

در پاسخ به شما دوست عزیز روی هاتبرد پکیج SRG سوییس فوتبال نشون میده.برای تعدادی از رسیورها پچ های جدیدشونو که تقریبا یکی دوماه پیش اومدن اگر بریزید باز میکنن.
بستگی داره مدل دستگاهتون چی باشه.

من خودم فوتبالا رو به وسیله دادن کد به کانالهای فید مسیر یوتلست 10A در 10 درجه شرقی می بینم.اگر راهنمایی خواستید در خدمتم.

A-r-M-a-N

عضو جدید
سلامبرای موفقیت تحصیلی در دانشگاه چه کارهایی می تونه مفید باشه؟به تازگی کنکور شرکت کردم و دانشگاه شهر خودم (صنعتی اصفهان) رو میارممی خوام که با معدل بالا کارشناسیم رو بگذرونمممنون میشم از کمکهاتون

ali_gsm

عضو جدید
سلامبرای موفقیت تحصیلی در دانشگاه چه کارهایی می تونه مفید باشه؟به تازگی کنکور شرکت کردم و دانشگاه شهر خودم (صنعتی اصفهان) رو میارممی خوام که با معدل بالا کارشناسیم رو بگذرونمممنون میشم از کمکهاتون

انگیزه تون قابل ستایشه.
حالا از نظرات بقیه دوستان هم استفاده خواهیم کرد ولی بنده خودم به شخصه بر اساس تجربه ای که دارم باید بهتون بگم
که شاید حداقل 3-2 ترمی طول بکشه تا با محیط و جو دانشگاه آشنا بشید.

اساتیدی هم که باهاشون سروکار خواهید داشت همه یکجور نیستند و حتی بعضی وجدان کاری ندارند
و به سواد و تلاش دانشجو نمره نمی دن بلکه مسائل و امور دیگری در نمره دادن براشون اولویته.

در عین حال شما از تلاشتون برای کسب علم و دانش دست نکشید.

امیدوارم موفق باشید.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، دوست عزیز با توجه به این که بعضی از دوستان از بچه های شهید بهشتی هستین و یکی از بستگان هم احتمالاً اون جا قبول میشه چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم جواب بدین و بی تفاوت نباشین.

1) برق دانشگاه خواجه نصیر بهتره یا برق شهید بهشتی؟
2) امکانات رفاهی خواجه نصیر بیشتره یا شهید بهشتی؟
3) آیا برق شهید بهشتی در خود دانشگاه شهید بهشتیه یا مثل عمران در عباسپوره و بی خوابگاهی؟
4) آیا دانشگاه شهید عباسپور برای خانم ها خوابگاه داره؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام، دوست عزیز با توجه به این که بعضی از دوستان از بچه های شهید بهشتی هستین و یکی از بستگان هم احتمالاً اون جا قبول میشه چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم جواب بدین و بی تفاوت نباشین.

3) آیا برق شهید بهشتی در خود دانشگاه شهید بهشتیه یا مثل عمران در عباسپوره و بی خوابگاهی؟

برای کدوم گرایش ، الکترونیک خواجه نصیر بهتر از شهید بهشتی هست بقیه شو بهتره زنگ بزنید به خود دانشگاه

!!juje mohandes

عضو جدید
سلام دخترا و پسرای گل مهندس!!
خصوصا برقیای عزیز!
هرچند زیاد نمیام اما صفای دل همتون!!!
:)

!!juje mohandes

عضو جدید
سلام!
ب نظر من اگر ترم یک رو دست کم نگیری تا آخر خوب پیش میری!
آخه معمولاوقتی شل بگیری ترمای بعد اذیت میشی

!!juje mohandes

عضو جدید

ب نظر من خواجه نصیر کلا بهتره!خب واسه رشته های مهندسی هستش ولی شهید بهشتی تو رشته های دیگه هم فعاله
برقش ماله خود بهشتی هستش!
امکانات خوابگاهش رو زنگ بزنید ب دانشگاه بهتره :)

بالا