پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

omidbarghi

عضو جدید
سلام به همه یه مهندسین خوب ایران. من امروز حواب کنکورم اومده مهندسی برق قدرت قبول شدم . نمبدونید چه حالی دارم دارم بال در میارم. هر چی از حالم بگم بازم کم گفتم. دوستان برام دعا کنید که موفق بشم. فقط دوستان کسی میانگین حقوق داره واسه فوق لیسانسش .اشالله اگه خدا بخواد تا دکتراش هم میرم

omidbarghi

عضو جدید
سلام دوستان من برق قدرت بهشهر قبول شدم میخواستم ببینم کسی از همدانشگاهیم تو انجمن هست؟

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام دوستان من برق قدرت بهشهر قبول شدم میخواستم ببینم کسی از همدانشگاهیم تو انجمن هست؟
دوست عزیز اینجا پاتوق بچه های برقی هست، پاتوق دانشگاه و هم دانشگاهی نیست.

به قسمت دانشگاهها مراجعه کنید.

اسماء خانوم

عضو جدید
سلام دوستان.
یه سوالی داشتم. کسی در مورد مهندسی رادار چیزی می دونه؟ اصلا همچین رشته ای وجود داره؟ توی ایران هست؟ خودش یه رشته ی جداست یا زیر شاخه ای از برقه؟
هر چی سرچ می کنم صفحه ای باز نمیشه. انگار همه اش قفله.
ببخشید اگر اینجا سوالمو مطرح کردم. خیلی گشتم که یه تاپیک مرتبط با سوالم پیدا کنم ولی چیزی عایدم نشد. اگر اشتباهی پست گذاشتم بذارید به حساب تازه وارد بودنم.
ممنون میشم اگر کمکم کنید.

leila ee

عضو جدید
سلام دوستان کسی راجع به قانون ایمنی جکوزی در داخل آپارتمان چیزی میدونه؟

leila ee

عضو جدید
سلام به همه یه مهندسین خوب ایران. من امروز حواب کنکورم اومده مهندسی برق قدرت قبول شدم . نمبدونید چه حالی دارم دارم بال در میارم. هر چی از حالم بگم بازم کم گفتم. دوستان برام دعا کنید که موفق بشم. فقط دوستان کسی میانگین حقوق داره واسه فوق لیسانسش .اشالله اگه خدا بخواد تا دکتراش هم میرم
مبارک باشه ایشالله موفق باشی

amirhossein_69

عضو جدید
سلام.
هفت روش برای کاهس سختی یک ساختار؟؟؟
مثل: کاهش ضخامت و حذف بعضی از قسمت های ساختار
ممنون میشم کسی روش های دیگر رو بیان کنه

javad25564

عضو جدید

خيلي زيبا

justforgod

عضو جدید
سلام .نیاز به یه مهندس برق بالبته با کمی تجربه ترجیحا" با 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته کرمانشاه 09355400414 فوریییییییییی ها

mah-ta

عضو جدید
سلااااااام .خوبین ؟؟.....از مدیر سایت و عضوهای فعال بخش برق چجوری میشه سوال درسی پرسید یا .....یکی یه بچه زرنگ تو برق معرفی کنه؟؟ا.....مررررررسی...زود جواب بدینا

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلااااااام .خوبین ؟؟.....از مدیر سایت و عضوهای فعال بخش برق چجوری میشه سوال درسی پرسید یا .....یکی یه بچه زرنگ تو برق معرفی کنه؟؟ا.....مررررررسی...زود جواب بدینا
اینجا همه بچه زرنگن. :smile:

farizin

عضو جدید
سلام به همه برقی ها بعد از نزدیک 1 سال
...اون دوستی که کتاب تئوری ماشین های الکتریکی رو خواسته بودند، نویسنده اش رو هم بگو، براتون پیدا کنم (البته به زبان اصلی)

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام خدمت مهندسین برق عزیز.
از همه دوستانی که اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در پارک های علم و فناوری دارند خواهش مندم در این تاپیک تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند

تاپیک: [بحث و گفتگو] تاسیس شرکت در پارک های علم و فناوری

سال نو مبارک.

amiradib1988

عضو جدید
سلام بچه ها
من یه برقی خرخونم که الان فارغ التحصیل شده و تنها مونده. می خواستم بدونم فرصت شغلی چیزی خبری اثری ندارین؟!
;)
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیردآزاد است

ѕнαpαrαĸ

عضو جدید
سلام به همه برقــــــــــــــــــــــی ها!
میشه درس های گرایش کنترل توضیح بدین؟!!!
(ترم بعد باید گرایشمو انتخاب کنم و بین قدرت و کنترل موندم :question: :question: :question:)

بالا