پس قزوینیاش کجااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tifany

عضو جدید
اینجا قزوینی نیست؟اگه هست زود بگه که 1کی از دوستام منتظره:d:d

Tifany

عضو جدید
سلاااااااااااااااام شما قزوینی هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tifany

عضو جدید
بله بالام جان..........بچه ناااااااااف قزوين!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:D

امري باشه؟

بله ننم جان.من تو خوابگاه یه دوست دارم که قزوینیه.وقتی دید من اومدم این سایت که از همه جا توش هست میخواست ببینه کسی از شهرشون هست تا اونم عضو بشه!ممنون:D

FREE DOOM

عضو جدید
بله ننم جان.من تو خوابگاه یه دوست دارم که قزوینیه.وقتی دید من اومدم این سایت که از همه جا توش هست میخواست ببینه کسی از شهرشون هست تا اونم عضو بشه!ممنون:D

آره بچه هاي گل وگلاب قزوين همه جا حضور فعال دارن:Dتو اين باشگاهم كم نيستن.
خوش به حالتون .چقدر خوبه كه آدم يه هم خوابگاهي قزويني داشته باشه.:smoke::whistle::cool::surprised::(:eek::biggrin:
عضويت ايشون باعث خوشحاليه. بگيد حتما اين كارو بكنن.;)

eng-zeinab

عضو جدید
آره بچه هاي گل وگلاب قزوين همه جا حضور فعال دارن:Dتو اين باشگاهم كم نيستن.
خوش به حالتون .چقدر خوبه كه آدم يه هم خوابگاهي قزويني داشته باشه.:smoke::whistle::cool::surprised::(:eek::biggrin:
عضويت ايشون باعث خوشحاليه. بگيد حتما اين كارو بكنن.;)

اوه اوه قزوینی هم خوابگاهیه باخ:surprised::smile:

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اتفاقا بچه های خوبی داره قزوین،
ما که با یکیشون نقشه برداری داشتیم ، وقتی که نبودش دپرس بودیم وقتی که بودش سرشار از خوشی بودیم :)
یکی دو تا جمله خاص داشت که وقتی اونا رو خرج می کرد ( به خصوص سر کلاس) ما انفجار حاصل می کردیم !!!! :)
همین شخص یه روز یه کاپشن چرم پوشیده بود، عین کارگاه گجت شده بودش،
یادش بخیر بچه با معرفت و صاف ساده ای بود

Tifany

عضو جدید
اتفاقا بچه های خوبی داره قزوین،
ما که با یکیشون نقشه برداری داشتیم ، وقتی که نبودش دپرس بودیم وقتی که بودش سرشار از خوشی بودیم :)
یکی دو تا جمله خاص داشت که وقتی اونا رو خرج می کرد ( به خصوص سر کلاس) ما انفجار حاصل می کردیم !!!! :)
همین شخص یه روز یه کاپشن چرم پوشیده بود، عین کارگاه گجت شده بودش،
یادش بخیر بچه با معرفت و صاف ساده ای بود

بر منکرش لعنت!!!!

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه ئ قزوینیای گل:love: ، من باراجین ارشد میخونم:w10:،واقعا مردم مهربونی داره خیلی خوبین خیلیییییییییییییییییی:w36:.من از شهرتون خیلی خوشم اومده دیگه دلم نمیخواد برگردم شهر خودم دوست دارم همینجا بمونم:w38:

eng-zeinab

عضو جدید
سلام به همه ئ قزوینیای گل:love: ، من باراجین ارشد میخونم:w10:،واقعا مردم مهربونی داره خیلی خوبین خیلیییییییییییییییییی:w36:.من از شهرتون خیلی خوشم اومده دیگه دلم نمیخواد برگردم شهر خودم دوست دارم همینجا بمونم:w38:
واقعا می خوای بمونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! خو ماهم میمونیم حالا کوجا بمونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!:D

FREE DOOM

عضو جدید
;)
سلام به هم رشته ايو هم دانشگاهي خودم.
خوشحالم كه از قزوين خوشت اومده.
قزوين آئينه تاريخ و طبيعت ايران .

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
;)
سلام به هم رشته ايو هم دانشگاهي خودم.
خوشحالم كه از قزوين خوشت اومده.
قزوين آئينه تاريخ و طبيعت ايران .
شمام باراجینین؟! چه خوبببببببببببب.
چه گرایشی ترم چند؟
من ارشد کنترلم ورودی91.

Hosseinrq

عضو جدید
قزوین شهر زیباییه شما که قزوین درس می خونید! قزوین جاهای دیدنی زیادی داره از دست ندینش.فوق العاده شهر تاریخیه

در ضمن علاوه بر خود قزوین الموت هم قشنگه;)