پسری که در راه عشق فدا شد

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم به این ماجرا چی میشه گفت !!!!

عشق واقعییییییییییی یا حماقتتتتتتتتتتتت !!!!!!!!!!

الله و اعلم .......

فقط اینو میتونم بگم که خدا صبر بده , خیلی سخته

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
به نظرم تو بیشتر عشق های خیابانی - که من بهشون میگم عشق بدون هدف - دو طرف دلشون مثل باند فرودگاه میمونه!
هر لحظه امکان داره هواپیمای شما از ان بلند بشه و هواپیمای دیگه ای روی ان فرود بیاد...

برخلاف خیلی که میگن عشق یهویی ایجاد میشه و تمام محاسبات رو به هم میزنه... به نظرم عشقم حساب و کتاب و مراحلی داره... اصول و قواعد عشق واقعی این هست که بیشتر جوانب سنجیده بشه و دو طرف شناخت نسبتا کاملی از هم پیدا کنند و بدونند که تو بیشتر مسائل - اعتقادی و رفتاری و خانوادگی و.... - تفاهم دارند...به این میگن عشق آگاهانه

هدف عشق تعالی انسان هست نه ضربه زدن بهش!

به قول معروف عشق ان است که تو را برساند به عرش نه این که با سر بزند بر گل فرش

:gol::gol::gol:

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم تو بیشتر عشق های خیابانی - که من بهشون میگم عشق بدون هدف - دو طرف دلشون مثل باند فرودگاه میمونه!
هر لحظه امکان داره هواپیمای شما از ان بلند بشه و هواپیمای دیگه ای روی ان فرود بیاد...

برخلاف خیلی که میگن عشق یهویی ایجاد میشه و تمام محاسبات رو به هم میزنه... به نظرم عشقم حساب و کتاب و مراحلی داره... اصول و قواعد عشق واقعی این هست که بیشتر جوانب سنجیده بشه و دو طرف شناخت نسبتا کاملی از هم پیدا کنند و بدونند که تو بیشتر مسائل - اعتقادی و رفتاری و خانوادگی و.... - تفاهم دارند...به این میگن عشق آگاهانه

اینجاش قشنگ بود...موافقم :)

diy@na

عضو جدید
زندگی با عشق یه طرفه نمیشه . پسره کاری که کرده و کشیده کنار درست بوده ولی بقیه کاراش چرت و پرت بود نیازی نیس آدم با خراب کردن خودش از زندگی طرف بره بیرون مطمئنن اون دختره عشق اولشو بیشتر دوس داشت فقط چون احساس خیانت بهش دست میداد از رضا جدا نشده بود پس اگه به طور طبیعیم پسره میرفت پی کارش دختره میرفت پیش اولی . همین

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی داستان مضخرفی بود
اون دختر ک عاشق یکی دگ بوده
پسره بیخود کرده عاشقش شده

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستتون عاشق همکلاسیتون نبود بهشون علاقه مند بود ...تو عشق نه لجبازی هست نه دلزدگی ....

سلام خانم شکیبا...
تاپیک زیر خاکی اومده بالا :smile:....نمیدونم چقدر گذشته ... ولی الان که معنای عشق بای من عوض شده... و احتمالا تعریف ما از عاشق با هم فرق کنه..ولی دوستم اونو خیلی دوست داشت دختره هم خوب فهمیده بود...

این اقا رضا هم به نظر من عاشق واقعی نبود.. حتی هسرش هم هم نبود و به نظرم هیچ کدوم نبودند...امیدوارم خدا دختری رو که سر راهمون قرار میده از این عشق های قبلی نداشته باشه... چون بار ها دیدم و خوندم دخترایی که ازدواج کردند و فکرشون پیش یه همکلاسی قدیمی هستش یا یکی غیر اونی که الان باهاش هستند و چقدر دردناکه...

کلا این ماجرا ها تا چند سال پیش برام یه رنگ دیگه داشت... الان یه رنگ دیگه...

avayestan

کاربر بیش فعال
عجب داستانس.. بنظرم رضا اشتباه کرده... نباید اونطوری حس بدبینی رو دوباره تو دل دختر زنده میکرد... باید بهش میگفت بهتره برو با همونی که دوسش داره و براش ماجرارو رو توضیح میداد.. این حس قشنگتری رو ب اون دختر میداد.. بعدم اینکه دختره حالش با دیدن نفر قبلی بد شده بوده یعنی هنو دلش با طرف بوده خو.. مونده بود تو رودربایستی.. آق رضا اشتباه کرد. باید رکو راست همه چیو بدختره میگفت اون دختر بعدا باید خودش واسه زندگیش تصمیم میگرفت.. حداق الان آقا رضا دلش اینقد تو اتاقش غمگین نبود که دختره ازش بدبینه.. که شکسته.. حالا ک انگا قسمت هم نبودن دیگه.. انشالله یه دختر خوب بیاد تو مسیر زندگیش..

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عشق خیابانی؟بهتر نیست بگیم روابط... ؟
در مورد این روابط مطالبی هست برای گفتن اما تا همین حد میگم کاش بجای غرب زدگی بعضی از مردم ما از لباس و تن، دچار غرب زدگی بعضی -----مدارانمون ازبعضی افکارو عقاید میشدند ....

قربان عشق حساب و کتاب داره اما احساس رو حتی یه انسان بی احساس وقتی نجوا کنه لطیفه و پر از احساس ... /.
به عقیده من احساس گاهی مثل تله عمل میکنه و تله از اسمش مشخصه/.

بنابراین تنها راه چاره باز به عقیده من اینه:
باید تمام تلاشو داشت تا با چشم و گوش بسته زندگی کرد و هر زمان نیاز به همدم رو احساس کرد با خانواده مطرح کنه
(چه دختر و چه پسر حالا در قالب نامه یا واسطه یا هر طریق دیگه)

بعضی مشکلاتی رو مطرح میکنن از بحث اقتصادی واجتماعی و فرهنگی و برخورد خانواده تا ... و نهایتا اونو دلیل بر ختم به همین روابط...
برای چیزی که میخواید تلاش کنید/حتی برای برداشتن یه لقمه نون باید دستها فعال شن...

اما درمورد نگرانی هایی که درمورد آینده وجود داره باید بگم مطمئن باشید کسی که وارد زندگیتون میشه گذشته ش دقیقا عین خود شماست
خدا عادله بهتون قول میدم:)پس وقتی یهو به خودتون اومدید و خودتونو تو خونه بخت دیدید این افکار مخربو از ذهنتون بندازید دور/.

یه مطلب دیگه:)در مورد میانگین سنی:
مقیاس و معیار سنجش احوال افکار باید باشه نه سن
بقول داداش گلم بزرگی ادما به سنشون نیست بلکه به عقلشونه:)

فقط یه چیزی بهتره هرگز در هیچ موردی به قطعیت اظهار نظر نکنید خصوصا راجع به خودتون چون باید یادمون باشه آدمیزاد جایزالخطاست
بارعایت جانب احتیاط میشه همیشه مقتدر و متفکر زندگی کرد/.

1234hamid

عضو جدید
عشق خیابانی؟بهتر نیست بگیم روابط... ؟
در مورد این روابط مطالبی هست برای گفتن اما تا همین حد میگم کاش بجای غرب زدگی بعضی از مردم ما از لباس و تن، دچار غرب زدگی بعضی -----مدارانمون ازبعضی افکارو عقاید میشدند ....

قربان عشق حساب و کتاب داره اما احساس رو حتی یه انسان بی احساس وقتی نجوا کنه لطیفه و پر از احساس ... /.
به عقیده من احساس گاهی مثل تله عمل میکنه و تله از اسمش مشخصه/.

بنابراین تنها راه چاره باز به عقیده من اینه:
باید تمام تلاشو داشت تا با چشم و گوش بسته زندگی کرد و هر زمان نیاز به همدم رو احساس کرد با خانواده مطرح کنه
(چه دختر و چه پسر حالا در قالب نامه یا واسطه یا هر طریق دیگه)

بعضی مشکلاتی رو مطرح میکنن از بحث اقتصادی واجتماعی و فرهنگی و برخورد خانواده تا ... و نهایتا اونو دلیل بر ختم به همین روابط...
برای چیزی که میخواید تلاش کنید/حتی برای برداشتن یه لقمه نون باید دستها فعال شن...

اما درمورد نگرانی هایی که درمورد آینده وجود داره باید بگم مطمئن باشید کسی که وارد زندگیتون میشه گذشته ش دقیقا عین خود شماست
خدا عادله بهتون قول میدم:)پس وقتی یهو به خودتون اومدید و خودتونو تو خونه بخت دیدید این افکار مخربو از ذهنتون بندازید دور/.

فقط یه چیزی بهتره هرگز در هیچ موردی به قطعیت اظهار نظر نکنید خصوصا راجع به خودتون چون باید یادمون باشه آدمیزاد جایزالخطاست
بارعایت جانب احتیاط میشه همیشه مقتدر و متفکر زندگی کرد/.
افرین خوب بود این جوابت . دقیقا همینه بعضیا که بدون فکر و کوچکترین آینده نگری دست بکاری میزنن به مشکل بر میخورن . نوع نگاهت خوب و جالب بود

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بشر به این پسره میگن... :D

مورد داشتیم دختره گفته من یکی رو دوس دارم یکی دیگه مثه سریش چسبیده بهش

ول کن دیگه داداش من زبون ادمی زاد حالیت نیس ینی :|

ادم این موجوداتو میبینه نمیدونه چی باس بگه :|

یکی نیس بگه با اینا بگه کنه نباش عزیزم ضرر داره واست:D

اونوقت ملت میان به این پسره تو داسنان مسخره میکنن

با این شدیم 70 میلیون....

آخرین ویرایش:

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اتفاق برای منم افتاد فقط بدترین قسمتش اینه که کسی رو که میخواستم با دوستم ازدواج کرد.واقعا جای تاسف داره:cry:

شیوا واسه منم اتفاق افتاد کس و ک چند سال پیش دوست داشتم(الان اصلا ندارم)با بهترین دوست و هم بازی بچگی هام ازدواج کردد...راس میگی جای تاسف داره....:cool:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شکیبای عزیز:gol:
بله دقیقا حق با شماست و این کار زشتیه...
فقط بنده فهم و شعور کسی رو زیر سول نبردم و درباره درست بودن یا غلط بودن نظر هیچ کسی هم بحثی نشده... منظورم این بود که بچه ها خیلی دارن با دید احساساتی به قضیه نگاه میکنن و این ربطی به فهم و شعور افراد نداره... بلکه به عدم داشتن تجربه و دید واقع گرایانه به زندگی مربوطه که میتونه ناشی از کم سن و سالی افراد باشه یا شرایط خاص زندگیشون و این یک توهین نیست...فقط نظرات شخصی بیان شده... و کسی نمیتونه به خاطر نظر دادن درباره پست ها دیگران رو سرزنش کنه...
هر کسی اومد و نظرش رو گفت... منم نظرم رو گفتم و عرض کردم که با عقل جور در نمیاد و اون 3 نفری که توی این بازی نقش بازی کردن از دید من عقل رو اصلا در نظر نگرفتن و این روابط بیشتر براشون در حکم بچه بازیه و چیزی از زندگی بلد نیستن...
داستانها از واقعیت نوشته شدن، قبول... ولی واقعیت ها لزوما درست و مثبت نیستن...
احساسات همیشه آدم رو به سمت درستی هدایت نمیکنن... عقل اگر چاشنی هر تصمیم و حرفی نباشه اون محکوم به شکسته...;)

فکر نمیکنم بنده به شما و یا کس دیگه ای جسارتی کرده باشم ولی طبیعتا نظر بنده به عنوان آقا با نظر شما به عنوان یک خانوم تفاوتهای زیادی خواهد داشت
ممنون از آرزوهای خوبتون

سلام ...:smile:
ممنون از توضیحات کاملا مودبانه و کاملتون .... من این برداشتو کردم که وقتی سن افرادو مطرح کردین یجورایی به فهم و عقلشون اشاره کردین ...حالا وقتی میگین منظورتون این نبوده که صد درصد نبوده دیگه ....
منم کاملا قبول دارم که اگه پشت تصمیمی عقلو منطق نباشه به شکست ختم میشه ...
اینو هم قبول دارم که تصمیم ها و نظرات یه خانم با آقا فرق داره ولی این هم دلیل نمیشه که خانما همیشه از رو احساس تصمیم بگیرن ....
بازم مچکرم ...
سلامت باشید ....

mahtab.ezzati

عضو جدید
نمیشه گفت کار خوب یا بد چرا که اون جوان قبلی نباید دخبر را اینطور ترک می کرد و بدون خبر می رفت می تونست توی آن مدت با دختر ارتباط داشته باشد بنابراین شک دارم که اون دختر را بتواند خوشبخت کند چرا که اگر دوباره مشکلی برایش پیش آید احتمال ترک دوباره دختر نیز وجود دارد. آن دختر نیز اشتباه بزرگی کرد.

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این جملتون عالی بود
شدیدا باهاش موافقم، گل گفته داداشت :)

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینم تصویر متن .......که خیلی با هم مرتبطه.........

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار اشتباهی کرد.......
منم تا چند روز پیش مثل شما فکر میکردم؛
اما چند روزیه خواستم نسبت به گذشتم صادقانه نگاه کنمو با خودم روراست باشم ...

به این عقیده رسیدم:

-
همه اتفاقات با اراده و اجازه خداوند اتفاق میفته حتی چیزی که بظاهر وحشتناک و ترد شدست/.
- خدا هرگز هـــــــــــــــــــرگز هیچ کسی رو به حال خودش رها نکرده و رها نخواهد کرد و تک تک آفریده هاش رو مدیریت میکنه/.
من مطمئنم/.
// ولی دلیل و چرای این اتفاقات از درک و بصیرت من خارج ِ //

آخرین ویرایش:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم واقعا
از مردایی که بدون اینکه آدم حساب کنن دختر و احساسش رو و تصمیماتی میگیرن بدون اونکه اجازه نظر بدن به دختر و فکر میکنن نهایت محبت رو دارن میکنن متنفرم اما رضا جز این دسته نیست
من دختر رو مقصر میدونم
اگه اونو دوس داشت نباید واسه پر کردن تنهایی رضا رو بدبخت میکرد
و حالا که رضا دو سال حمایتش کرد باید بهش وفادار میموند
به نظرم در حق رضا ظلم شد

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نباید این کارو میکرد رضا.. هیچ وقت نباید کنار میکشید
و دختره هم نباید برمیگشت به نفر قبلیش چون هر اتفاقی که برای پسره افتاده بود هم نباید بیخبر میرفت و اون دخترو ترک کنه..لااقل یه توضیح میداد و بعد میرفت!!پس دختره براش مهم نبوده که یهو بیخبر حالا به هر علتی رفته!!دوسال رفته حالا یادش اومده یکی رو بیخبر چشم انتظار گذاشته..زحمت کشید...
من جای دختره بودم اون نفر قبلی رو نمیبخشیدم و دوباره برنمیگشتم..هر دلیلی داشت رفتنش،نباید یکیو که وابسته بود بهش چشم انتظار بذاره و ب همه پسرا بدبینش کنه!

بالا