پروژه

فریبا اساسی

عضو جدید
سلام یه پروژه میخاستم کار کنم راجع به بررسی ساختگاه تونل با استفاده از اصول چاه پیمایی...کسی هست ک بهم یه چنتا کتاب خوب سایت یا نرم افزار معرفی کنه ؟؟؟ ممنون میشم

hirt

عضو جدید
سلام یه پروژه میخاستم کار کنم راجع به بررسی ساختگاه تونل با استفاده از اصول چاه پیمایی...کسی هست ک بهم یه چنتا کتاب خوب سایت یا نرم افزار معرفی کنه ؟؟؟ ممنون میشم

به به خانوم اساسی هم کلاسی خودمون!
به اینجا هم خوش اومدید!

منابع نفت و گاز رو گذرونید دیگه؟ من ورش نداشتم و نمی دونم چه پارامترهایی توسط این روش قابل اندازه گیری هست ولی اگر از تونل سازی خاطرتون باشه یه سری داده ها برای طراحی لازممون هست ( مثلا برای لایه هایی که تونل از اون عبور می خواهد بکنه باید مقاومت فشاری و آر ام آر و دیگر ویژگی های ژئومکانیکیش رو بدست بیاریم ) اگر می خواهید کار بکنید که بشینید مطالعه بکنید ببینید از داده های لازم برای طراحی تونل چه اطلاعاتی رو از طریق چاه پیمایی میشه بدست آورد. کتاب های چاه پیمایی هست ( اگر امکان مطالعه کتاب انگلیسی رو دارید از این سایت بهر بگیرید) اگر هم که نمی تونید بخونید، دو تا کتاب بیشتر من در مورد چاه پیمایی به فارسی ندیدم. در کل موضع خوبی هست چون گمانه های زیادی قبل تونل حفر میشه و میشه چاه پیمایی شون کرد...

اگر هم دنبال کپی پیست هستید و نمی خواهید در مورد موضوعتون کار بکنید این مورد رو از professional های این رشته بپرسید!

پ. ن : یه عکس از مقطع یه تونل می زارم برای آشنایی ( جزواتی که مدنی از روش کپی کرده، هم چین شکلی نداشتند! )

پیوست ها

• lunardi.pdf
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

فریبا اساسی

عضو جدید
سلام...ممنون...بله پاسش کردم..با اینکه نمیدونم کدوم همکلاسی خوبم هستید در هر صورت متشکرم ازتون.بابت فایل هم ممنونم.لطف کردید.