پروژه ی تحلیل سیستم

S A B A

عضو جدید
سلام
کسی میتونه در مورد پروژه ی تحلیل سیستم ها کمکم کنه؟

باید یه سیستمو حالا هر سیستمی که باشه واسش نمودارهای علت معلولی و انباشت-جریانشو بکشیم:cry:

هلیا پ

عضو جدید
سلام اگه لطف کنید من 1پروژه ی تحلیل سیستم لازم دارم!موضوعش جدیدباشه با نرم افزار ونسیم.ممنون میشم کمکم کنید

S A B A

عضو جدید
سلام خانوم پروژه ی من در مورد تحلیل سیستم با حلقه هایی که تو درس هست فکر نمیکنم با vensim کار کرده باشه حالا برات نگاه میکنم....

هلیا پ

عضو جدید
ببخشید زحمت دادم بهتون!اخه من یه کمی زود تحلیل برداشتم ترم پنجم واسه همین خیلی اشنا نیستم با درس:(

مهندس 2010

عضو جدید
سلام من کلی پروژه تحلیل سیستم(system dynamics) دارم با ونسیم هم مدل کردم اگه دیگه دیر نشده براتون بفرستم?

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام من کلی پروژه تحلیل سیستم(system dynamics) دارم با ونسیم هم مدل کردم اگه دیگه دیر نشده براتون بفرستم?
سلام
من دارم درمورد Dynamic مطالعه میکنم و می خوام پروژه با ithink بدم .
شما در مورد سیستم دانامیک اطلاعاتی دارین ازتون بپرسم .
یعنی کار کردین ؟

مهندس 2010

عضو جدید
سلام من در زمینه system Dynamics مطالعه می کنم. البته اینقدر در حال پیشرفت هست که دانش من شاید یک قطره در مقابل این اقیانوس باشه ... ولی در هر صورت خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم.

مهندس 2010

عضو جدید
سیستم های متنوعی با این متدلوژی مدلسازی و تحلیل شدن اگر دوستان موضوع خاصی مد نظرشون باشه حتما آپلود می کنم.

adele-engineer

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد سازمان یادگیرنده، مقاله انگلیسی داره؟
خیلی فوریه
ممنون

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید یه سوال دارم:
من تو برنامه ای که با vensim نوشتم اعداد 11 یا 12 رقمی وارد میکنم اما خود نرم افزار اونا رو گرد میکنه و همین دقت کار منو میاره پایین
شما روش یا دستوری بلد نیستید که اعداد رو گرد نکنه؟

sama92

عضو جدید
سلام اگه میشه هرکی پروژه مربوطه رو داره بذاره اینجا چون منم نیاز دارم

sed ali

کاربر ممتاز
سلام اگه میشه هرکی پروژه مربوطه رو داره بذاره اینجا چون منم نیاز دارم

پروژه دارم
ولی نمیزارم !!!!
باید دنبالش باشی و شرط دیگه فعالیت تو تالار هست .

persiwise

عضو جدید
لطفا اگه ممکنه اپلود کنید پروژه هایی که گفتید... چون من هم خیلی دنبالش گشتم اما تا حالا چیزی پیدا نکردم
"پروژه تحلیل سیستم(system dynamics) با ونسیم هم مدل شده باشه "

persiwise

عضو جدید

لطفا اگه ممکنه اپلود کنید پروژه هایی که گفتید... چون من هم خیلی دنبالش گشتم اما تا حالا چیزی پیدا نکردم

sed ali

کاربر ممتاز

سعی کنید خودتون کار کنید
من چیزایی دارم ولی .....

سیما22

عضو جدید
سلام..منم ترم 5 هستم و واقعا مشکل دارم..ممنون میشم که ازین پروژه هاتون که با ونسیم کار شدن بمن بفرستید تا برا تکمیل پروژه ی خودم ازشون کمک بگیرم..

fr191

عضو جدید
پروژه تحلیل سیستم

پروژه تحلیل سیستم

سلام من کامنت شما رو خوندم خواستم اگر اشکال نداشته باشه یکی از پروژه های تحلیل سیستم با ونسیم رو به من بدید. اگر اینکارو انجام بدید خیلی ازتون ممنون میشم

مسعود پژوم

عضو جدید
سلام خسته نباشید
پایان نامه ارشد من در مورد تخلیه اضطرای مکانهای آسیب دیده هستش اگر کسی میتونه یا در این زمینه مقاله کار کرده لطفا منو راهنمایی کنه؟:(

abdola_farzad

عضو جدید
من یه پروژه دارم که با نرم افزار SA(System Architect) حلش کردم. اگه بدردتون میخوره میتونم براتون آپلودش کنم

vij90

عضو جدید
من خيلي فوري به يه پروژه ي تحليل سيستمها با موضوع جديد احتياج دارم اگه ونسيم هم داشته باشه عالي ميشه ولي اگه نداشت اشكالي نداره ديگه خسته شدم از سرچ كردن و پيدا نكردن يه پروژه ي درست حسابي :( خواهش ميكنم اگه كسي داره لطف كنه برام ايميل كنه اجرتون با خدا:smile: vijafoure@gmail.com

بالا