[پروژه متره و برآورد]► ارائه و درخواست

naser_peyvasteh

عضو جدید
پروژه متره و برآورد درس مشترک بین 2 رشته معماری و عمران است.با این تفاوت که در رشته معماری به این درس توجه بیشتری میشود.
متاسفانه در دانشگاه های ما به این درس مهم زیاد توجه نمی شود.
من اینجا یک نمونه کامل متره و برآورد شده قرار میدم تا هر کس که علاقهمند بود بتونه استفاده کنه.
لازم به ذکر که سازه دارای اسکلت بتنی به همراه 15 شیت نقشه به همراه دیتایل قسمتهای مختلف سازه است.
:)

تاپیک مرتبط در باشگاه مهندسان ایران

کارشناسی | متره و برآورد

پیوست ها

• متـــــــــــــــره.zip
    514.6 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش توسط مدیر:

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من با شما موافقم رشته معماري و عمران مكمل همديگه هستن ولي اينو بگم ما كه تو دانشگاه 3 واحد متره خونديم البته تو رشته عمران تو بازار كار تا آخر عمرت با متره و بر آورد سرو كار داري اگه قرار باشه به دروس دانشگاه دل ببندي بايد كنج خونتون بشيني چون تو دانشگاه 20 درصد از چيزايي كه تو كار لازم داري ياد ميدن بايد عملي ياد بگيري

اين هم يه فايل متره http://www.civilbooks.blogfa.com
مشاهده پیوست متـــــــــــــــره.zip

chipalo

عضو جدید
[پروژه متره و برآورد]► ارائه و درخواست

سلام به مهندسین عزیز:D
من یک پروژه دانشجویی برای متره یک سد خاکی دارم
می خواستم خواهش کنم اگه تجربه ای دارید یا اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی کنید
اگه ممکنه یکی به من بگه باید از کجا شروع کنم :confused:
خیلی ممنون;)

ali1362

عضو جدید
می خواستم خواهش کنم اگه تجربه ای دارید یا اطلاعاتی در این زمینه دارین راهنمایی کنید
خیلی ممنون;)
سلام دوست عزیز
راستش من نمی دونم اما می تونی سوال خودت رو پس از عضو شدن در مرجع متخصصین کشور از اساتید فن بپرسی اینم لینک عضویتش
http://www.irexpert.ir/Webforms/SignUp/NewSignUp.aspx?EID=64580
:gol:

chipalo

عضو جدید
ممنون. اگه فقط براي شروع كار يه راهنمايي به من بديد خيلي عاليه:smile:

ali1362

عضو جدید
ممنون. اگه فقط براي شروع كار يه راهنمايي به من بديد خيلي عاليه:smile:
خواهش می کنم،عضوسایت که شدی توی صفحه شخصی که داری ثبت سوال رو کلیک می کنی و سوالت رو می نویسی بعد همه اعضا اون سوال رو توی صفحه خودشون می بینن که هرکدوم بلد باشن جواب می دن توی دوستان من چند تا فوق لیسانس مکانیک خاک هست که می تونی پیداشون کنی و ازشون سوال بپرسی به این طریق که وقتی اسمشون رو بزنی صفحه اطلاعاتشون رو می تونی ببینی که یه کادر برای ارسال پیام خصوصی داره.
موفق باشی:gol:

eros_a66

عضو جدید
[ متره و برآورد ] دانلود ► جزوه و کتاب> پروژه

inam projeie metre

پیوست ها

• metre_proje.zip
    539.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام:redface:
این هم لینک مادام العمر پروژه متره و برآورد هر چی دانلود کنید امکان نداره لینکش بپره:book:

لینک پروژه : http://www.project24h.com/myfiles/metre1.zip

موفق باشید:thumbsup2::w32:

motarez

عضو جدید
دانلود پروژه متره و برآورد

دانلود پروژه متره و برآورد

پروژه متره و برآورد در سه قسمت کامل مالی، نقشه و ریزه متره.

• برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید :)

;) تشکرهای شما مشوق ما در خدمتگذاری بهتر به شماست ;)
:w27:

motarez

عضو جدید
دانلود جزوه متره و برآورد

دانلود جزوه متره و برآورد

جزوه متره و برآورد دردو قسمت آموزش کامل درس و تمرین.

• برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید :)

;) تشکرهای شما مشوق ما در خدمتگذاری بهتر به شماست ;)
:w27:

baback656

عضو جدید
خیلی ممنون;)
نقشه ها رو برام میل کن. اگه زیاد عجله نداری برات متره میکنم;)

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروژه متره و برآورد (ارائه و درخواست )

سلام کسی پروژه متره آماده از یه ساختمان یک طبقه رو پیلوت با متراژ 150 الی 170 متر داره ؟

برو اینجا پست 14 شو ببین و دانلود کن

رو امضا من قسمت نارنجی رنگ که نوشته دانلود تحقیق درباره موضوعات عمرانی کلیک کن صفحه دومش یه پروژه متره گذاشتم

آخرین ویرایش:

darvishi_s

عضو جدید
كمممممممممك(نقشه متره با جزئيات)

كمممممممممك(نقشه متره با جزئيات)

لطفا يه نقشه جهت درس متره با جزئيات با متراژ1000متر مربع در اختيارم بزاريد
ممنونم

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا يه نقشه جهت درس متره با جزئيات با متراژ1000متر مربع در اختيارم بزاريد
ممنونم

متره منزل مسكوني به همراه نقشه ها 12 صفحه متن و 13 شيت نقشه كامل منزل مسكوني به حجم 553 کیلوبایت منبع : مرجع مهندسي عمران

تا جایی یادم میاد گمونم زیره 1000 متره

برای مشاهده لینک دانلود به پست شماره 14 اینجا سر بزنید

لینک کمکی : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=117709&page=2

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه ی عمرانی های عزیز
میتونین کتابی در زمینه ی آموزس متره و برآورد به من معرفی کنید یا برای یادگیری و محاسبه ی متره کمکم کنید؟؟؟ ممنون:w30:

دانلود فایل آموزش متره و برآورد برای مهندسان Iran و کاربرد فنی آن

دوستان عزیز در رتمامی رشته های مرتبط با ساخت و ساز از جمله مهندسی Civil Engineering و ساختمان مسائل قرارداد و صورت وضعیت و تبدیل مقادیر کار به مقادیر ریالی یکی از مهترین عوامل اجرائی در پروژه ها میباشد مواردی برای شروع لازم میباشد که در ادامه به آن اشاره میگردد :

· تهیه دفترچه فهرست بها . . .

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 699x384 و حجم آن 42KB است.

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دانلود فایل آموزش متره و برآورد در مهندسی عمران و کاربرد فنی آن[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دوستان عزیز در رتمامی رشته های مرتبط با ساخت و ساز از جمله مهندسی عمران و ساختمان مسائل قرارداد و صورت وضعیت و تبدیل مقادیر کار به مقادیر ریالی یکی از مهترین عوامل اجرائی در پروژه ها میباشد مواردی برای شروع لازم میباشد که در ادامه به آن اشاره میگردد :

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 699x384 و حجم آن 42KB است.
[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· تهیه دفترچه فهرست بها و مطالع دقیق آن [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· نرم افزار Microsoft Office 2003 به بعد بر روی کامپیوترتان نصب باشد [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· فراگیری نرم افزار Excel در حد مطلوب توجه کنید اگر در این نرم افزار ضعیف هستید باید تلاش کنید [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]صورت وضعیت موقت :[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تمامی موارد برای پروژه های صنعتی مطرح میشود دقت کنید در پروژه های صنعتی کارهایی خاصی صورت میگیرد که شاید کمتر در سازه های ساختمانی مشاهده نمائید [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]برای تهیه صورت وضعیت های موقت باید دقیقا مانند مراحل اجرا و برطبق نقشه عمل کنید همانطور که میدانید اجرا از خاکبرداری شروع میگردد :[/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· خاکبرداری دستی و ماشینی[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· قالب بندی چوبی بتن مگر[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· حجم بتن مگر [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· قالب بندی فلزی بتن فونداسیون [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· آرماتوربندی فونداسیون [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· حجم بتن فونداسیون [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]· و . . . [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]صورت وضعیت موقت در پایان هرماه تهیه میگردد و به نظارت مقیم ارائه میگردد و پس از رسیدگی در طی 10 روز به دفتر مشاور ارسال میگردد و پس از تائید مشاور به کارفرما ارسال میگردد [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در فایلی که ارائه گردیده یکی از بهترین فایلهای متره است که توسط اینجانب تهیه گردیده که فهرست آن 84 میباشد برای استفاده از خلاصه متره و قسمت مالی اگر بر روی محل آیتم ها شماره فهرست دیگری را بنویسید دقیقا آن آیتم با واحد و بهای آن درج میگردد میتوانید امتحان کنید [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]یادتان باشد Macro باید فعال شود اگر از Office 2003 استفاده میکنید با کلیک راست بر روی منو ابزار Visual Basic را تیک کنید و Security را بر روی Low بگذارید مشکل حل میشود [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در Office 2007 در بالای صفحه Option ظاهر میگردد که براحتی Enable میشود [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دوستان اگر سوالی بود مطرح کنید تا پاسخ داده شود [/FONT]​

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دوستان پسورد protect 7577043 [/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]با تشکر[/FONT]
Iranian Engineer Free Download

Download

پسورد : www.engineercivil.mihanblog.com
این فایل Protect نیست
Free Download file XLS
[/FONT]

gizmo

عضو جدید
من این ترم باید یک ساختمان را از خاک برداری تا نازک کاری واسه درسه اجرای متره و برآورد متره کنم البته کار گروهیه ولی می خواستم ببینم کسی هست که کمک و راهنماییم کنه؟
چیزایی که تو لازم داری یه پلانه با مشخصات تعیین شده توسط استادت و دفترچه فهرست بها-ابنیه-سال 88
باقیش فقط ضرب و جمع و تفریقه
سخت نیست فقط وقتگیره بهتره درطول ترم کارتو پیش ببری که مثل من آخر ترم رسّتو نکشه
برای آشنایی با روش کار و پیدا کردن نمونه کارای خوب برو به این تاپیکا:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=100153&highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=133765&highlight=

shamim613

عضو جدید
چیزایی که تو لازم داری یه پلانه با مشخصات تعیین شده توسط استادت و دفترچه فهرست بها-ابنیه-سال 88
باقیش فقط ضرب و جمع و تفریقه
سخت نیست فقط وقتگیره بهتره درطول ترم کارتو پیش ببری که مثل من آخر ترم رسّتو نکشه
برای آشنایی با روش کار و پیدا کردن نمونه کارای خوب برو به این تاپیکا:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=100153&highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=133765&highlight=
-----------
ممنون فهرست بها را فرمودند مال 89 باشه که تهیه کردم ولی نقشه نه!
آره خودمم این ترم 9تا درس دارم اینم شده قوز بالا قوز!

rasool.civil

مدیر بازنشسته

ن بیشتر درخواستها درمورد پروژه ها و مقالات هست و تالار درخواستها هم خیلی شلوغ شده
و در نتیجه درخواستهایی هم که جواب داده میشن ،دیگه پیدا نمیشن تصمیم گرفتم تاپیک های مجزا برای هر نوع پروژه بزنم.
امیدوارم هم دوستانی که درخواست دارند و هم دوستانی که به درخواستها جواب میدن در این تفکیک کردن کمک کنند و موضوعات رو در تاپیک مخصوص خودش بیان کنند;)
این تاپیک مخصوص ارائه و درخواست پروژه های متره و بر آورد هست
سعی میکنم بقیه پستهای مرتبط رو به اینجا منتقل کنم

shamim613

عضو جدید
من امروز سه تا پروژه ای که دوستان اینجا گذاشته بودن را به استادمان نشان دادم ولی دوتاش که یک طبقه بود گفتند نمی شه یکیشم ناقص بود!(ایمیج گریه)
گفت باید هم نقشه های معمماری:پلان ، نما، برش ،نازک کاری(جدول)،جزوئیات اجرایی کف ها و نقشه های سازه: فونداسیون، اسکلت،سقف باشه
و بیشتر از یک طبقه هم باشه!
بچه ها تو رو خدا اگه کسی داره این نقشه ها را به من بده تا جلسه بعد باید تحویل بدم!!!!

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نقل از وبلاگ مرکز دانلود مهندسی عمران: متره منزل مسكوني به همراه نقشه ها 12 صفحه متن و 13 شيت نقشه كامل منزل مسكوني به حجم 553 کیلوبایت منبع : مرجع مهندسي عمران Download

بالا