پروژه طراحی و ایجاد صنایع

khodayar

عضو جدید
با توجه به ضعف کشور از نظر اطلاعات آماری صحیح و گردش اطلاعات ، از دوستانی که راه هایی برای در آوردن اطلاعات برای طراحی کار خانه بلد هستند در تاپیک بگذارند تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند.در ضمن کسانی که این کار را قبلا انجام داده اند خواهش می کنم نمونه کار های خود را برای آشنایی دوستان از قالب کارها در این تاپیک به اشتراک بگذارند.;)

بهبود

عضو جدید
پیشنهاد می کنم از اون دوستی که گفت مهندسی صنایع کارش آسونه بپرس.

mahdi13

عضو جدید
سلام بر همه دوستان
سال نو همگی مبارک

خدمت khodayar عزیز عرض کنم که برای جمع آوری اطلاعات در مورد مطالعات بازار که در واقع سخت ترین بخش مطالعات امکانسنجی است می تونی:
از بخش فنی مربوطه تو وزارت صنایع
مرکز اطلاع رسانی وزارت صنایع
مرکز توسعه صادارت ( بستگی داره به محصولی که می خوای تولید کنی)
بازار
شرکت های مشاور تو اون زمینه
شرکت های فعال تو اون زمینه (باید غیر مستقیم اطلاعات بگیری چون کسی دوست نداره برای خودش هوو بیاره مگر اینکه آشنا باشن)
شرکت های مصرف کنندگان محصول
...

این منابع باهم باید بررسی بشه نه تکی. کلا بستگی داره چقدر بخوای وقت روی پروژه بزاری.
برای دریافت اطلاعات از اینها باید به مهارت های
روانشناسی
جامعه شناسی
زبان و ادبیات خارجه
هوش متوسط به بالا
کنترل ذهن افراد و جمع
اطلاعات عمومی بالا
اطلاعات تخصصی بالا
...
مسلط باشی

در کل می بینی که یکی از سخت ترین شغل ها تو این مملکته. ولی پول خوبی هم در میارن.
باز هم میگم بستگی داره چقدر روی پروژه وقت بزاری.
مثلا یه طرح توجیهی برای بنگاه های زود بازده حدود 1400000 تومان هزینه داره ولی برای بعضی طرح های دیگه که اکثرا متعلق به بخش خصوصی تا 100 میلیون تومان هم ممکنه برسه.

ali_ie

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
برای آموزش انجام پروژه طراحی ایجاد صنایع میتونید به وبلاگ من مراجعه کنید :
alisalimi.blogfa.com

ارامش

عضو جدید
سلام به همه دوستان بخاطر این غیبت طولانی از همه شما پوزش می خواهم یه کمی گرفتار بودم و نتوانستم در جمع شما حاضر شوم

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من تو این زمینه کار کردم !!
در مورد پروژه هر سوالی دارید بگید من هستم !!

royaa1990

عضو جدید
سلام دوستان. من ترم آخر مهندسی صنایع هستم و باید پروژمو تا اول شهریور تحویل بدم. ممنون میسم اگه بهم کمک کنید
در ضمن موضوعمون ایجاد کارخونه ی لباس و طراحی برند هست

mohsen_522

عضو جدید
سلام دوستان. من ترم آخر مهندسی صنایع هستم و باید پروژمو تا اول شهریور تحویل بدم. ممنون میسم اگه بهم کمک کنید
در ضمن موضوعمون ایجاد کارخونه ی لباس و طراحی برند هست
سلام شاید این بتونه کمکتون بکنه

پیوست ها

• lebas kodak.pdf
    541 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aligirbox

عضو جدید
سلام ظرفیت تولید شیرالات بهداشتی کشور رو از سال 85 تا 90 رو برای پروژه میخوام .
+ تقاضا این محصولات که برای اون ها بایدتعداد مجتمع های مسکونی در هر سال به علاوه تعداد مدارس و ... رو برای تقریب داشته باشم .
متاسفانه این اطلاعات رو نتونستم گیر بیارم . کسی میتونه این اطلاعات رو پیدا کنه .

aligirbox

عضو جدید
اطلاعات واردات و صادراتش رو به دست اوردم . این بالایی ها مونده .

B11

عضو جدید
سلام مهندس جان من میخواهم یک شبکه آب رسانی طراحی کنم اصلا نمی دانم چکار کنم میتوانید کمکم کنید ،

بالا