پروژه درس تحقیق در عملیات

sajjads24

عضو جدید
سلام دوستان
من یک پروژه ی درس تحقیق در عملیات و کنترول پروژه میخوام با دو متغیر و برقی هم باشه و تابع هدف هم ماکزیموم سازی سود مثلا نیروگاه و یا پست انتقال توضیع و یا کارخانه و . . . باشه با فرمول های مربوطه .
دوستان من رشتم الکتروتکنیک هست و از این درس چیزی نمیدونم اگه ممکنه کمکم کنید یک مقاله ی PDF بین 5تا 10 صفحه ای با فرمول و ساده را بتونم به استادم بدم ؟
خواهش میکنم کمکم کنید .

با تشکر

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یک پروژه ی درس تحقیق در عملیات و کنترول پروژه میخوام با دو متغیر و برقی هم باشه و تابع هدف هم ماکزیموم سازی سود مثلا نیروگاه و یا پست انتقال توضیع و یا کارخانه و . . . باشه با فرمول های مربوطه .
دوستان من رشتم الکتروتکنیک هست و از این درس چیزی نمیدونم اگه ممکنه کمکم کنید یک مقاله ی PDF بین 5تا 10 صفحه ای با فرمول و ساده را بتونم به استادم بدم ؟
خواهش میکنم کمکم کنید .

با تشکر

بهتر هست قبل از باز کردن تاپیک جدید یک جستجو در تاپیک های میکردید . این لینک نگاه کنید .

درضمن از این بعد عنوان مناسب برای تاپیکتون انتخاب کنید ... ممنون .

sajjads24

عضو جدید
جستجو کردم وبه همین لینک هم رسیدم ولی این مقاله مثال فرمولی و نمودار خطی نداره ؟!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جستجو کردم وبه همین لینک هم رسیدم ولی این مقاله مثال فرمولی و نمودار خطی نداره ؟!

من نگاه کردم مقاله رو . یه مثال رو فرموله کرده و خطی هست و حلش هم کرده . نمودار چی میخواید ؟ نمیدوار حل هندسی مسئله ؟ مسئله اش کلی متغیر داره و دو متغیره نیست که بشه نمودار کشید اصلا . شما یه مثال واقعی میخوای و مثال واقعی هم کلیییی متغیر داره که اصلا نموداری نمیشه کشید .

sajjads24

عضو جدید
شما یه مثال واقعی میخوای و مثال واقعی هم کلیییی متغیر داره که اصلا نموداری نمیشه کشید .

اره دوست عزیز من دقیقا یک مثال واقعی که برقی باشه میخوام ولی با در نظر گرفتن دو متغییر که بشه نمودار ماکزیموم سازی و محاسبه ی سود را با توجه به دو یا سه محدودیت ساده حساب کرد همین .

آخرین ویرایش:

ali aghaeiii

عضو جدید
سلام.اقا من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید.من با نرم افزار اکسلpfd يك پالایشگاه را طراحی کردم الان با تغییر خوراک ورودی کلیه فراوردهای نهایی و میانی تغییر میکنن حالا میخوام سود اقتصادی و بالاترین بهره و راندمانم واسش به دست بیارم حالا یا با در نطر گرفتن واحدهای میانی یا فقط بر اساس خوراک ورودی و فراوردهای خروجی ولی نمیدونم چطور این کار بکنم ممنون میشم کمکم کنید

بالا