پروژه خط توليد سايپاي كاشان / مديريت توليد / مشكلات خط توليد /راهكارها و پيشنهادات

mina1358

عضو جدید
سلام به همه دوستاي گل
بچه ها من سريع يه پرو.ژه در خصوص درس برنامه ريزي نياز دارم خواهش ميكنم تا جايي كه ميتونين كمكم كنيد موضوعشم اينه : پروژه خط توليد سايپاي كاشان / مديريت توليد / مشكلات خط توليد /راهكارها و پيشنهادات:(:(

مهريان

عضو جدید
سلام خب از موضوع پروژه تون معلومه که حتما" باید عملا" اجرا کنید . من فکر نمیکنم بتونید از روی پروژه های انجام شده و فایل های کامپیوتری بهره خاصی ببرید . من خودم الان ساکن کاشانم و چندباری هم سعی کردم یه جوری وارد سایپا بشم . هرجوری شده سعیتونو بکنید که این پروژه رو تو سایپا کاشان انجام بدیدچون به معنی واقعی اونجا خط تولید داره و بستر خوبی واسه تحقیقات. اگر هم فکر کردیدئ من میتونم از هر لحاظ کمکت کنم ،در خدمتم . یاعلی

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام مهندس مینا
شما اگر قرار یاد بگیری باید خودت کار کنی و گرنه پروژه رو از دیگری بگیری هیچ فایده ه ای نداره جز اینکه شما رو از یاد گرفتن و تلاش کردن یک قدم دور می کنه !
عجب موضوعی هم دادن ! این استادا مثل اینکه تو باغ نیستن ها چطور یک دانشجو تو 2 یا 3 ماه مشکلات خط رو پیدا کنند ؟ مهندیس که کلی دوره دیدن و کار کردن نمی تونند بعد یک دانشجو بیاد همه مشکلات رو حل کنه !
واقعا که . اساتید عزیز لطفا واقع بین باشید !

بالا