پرفسور آگارد مسوول بين الملل دانشگاه سوئد:امکانات دانشگاه آزاد قزوين فوق استاندارد است

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروفسور ماتس الريک آگارد مسوول امور بين الملل دانشگاه سوئد:امکانات دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در حد فوق استاندارد است

در بين کشورهاي خاورميانه تاکنون چنين دانشگاهي و با اين امکانات مشاهده نکرده ام .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين ، پروفسور ماتس الريک آگارد ، مسوول امور بين الملل دانشگاه لوند سوئد و سرپرست هيات دانشجويي اين دانشگاه در بازديد از مراکز تحقيقاتي ، رفاهي و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين گفت : بنده به عنوان نماينده و مسوول هماهنگ کننده دانشگاه لوند سوئد براي برقراري ارتباط با دانشگاه هاي خاورميانه هم چون ايران ، سوريه، لبنان ، يمن ، عراق و مصر، تاکنون از دانشگاه هاي مختلفي بازديد کرده ام؛ اما به جرات مي توانم بگويم تاکنون دانشگاهي با اين وسعت ، زيبايي و داراي امکانات عالي و رفاهي و آموزشي نديده بودم و دانشگاه آزاد اسلامي قزوين را دانشگاهي در حد فوق استاندارد و حائز شرايط بين المللي ديدم .

مسوول امور بين الملل دانشگاه لوند سوئد دليل انتخاب و بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي قزوين را کسب مقام هاي مختلف علمي پژوهشي هم چون اختراعات متعدد ، چاپ مقالات ، حضور در کنفرانس هاي بين المللي و از همه مهم تر عناوين مختلف در زمينه علوم رباتيک و هوش مصنوعي و مسابقات جهاني روبوکاپ ذکر کرد و گفت : دانشگاه لوند سوئد يکي از دانشگاه هاي مطرح جهان در علوم بين رشته اي است و به همين دليل در تلاش است با دانشگاه هاي جهان که در همين راستا فعاليت مي کنند ارتباطات گسترده اي برقرار کند . در بازديدي که داشتم دانشگاه آزاد اسلامي قزوين را يکي از دانشگاه هاي پيشرو در زمينه فعاليت در حوزه هاي بين رشــــــته اي در خاور ميانه ديدم .
وي افزود : در اين سفر 20 دانشجوي فوق ليسانس و دکترا اين دانشگاه براي بازديد در قالب هياتي علمي حضور دارند که مطمئناً اين دانشجويان نيز از ديدن چنين دانشگاهي همانند بنده اظهار شگفتي کرده اند .

پروفسور ماتس الريک آگارد در پايان اظهار داشت : اميدوارم که با تعامل بيشتر بين دانشگاه آزاد اسلامي قزوين شاهد تبادل علمي استاد ، دانشجو با دانشگاه خود در آينده باشيم .

در ادامه پروفسور هانس جوناس اکرمن از اعضاي هيات علمي دانشگاه لوند سوئد نيز گفت : در بازديدي که از امکانات و توانمندي هاي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين داشتم فکر مي کنم اين دانشگاه مي تواند ارتباط خوبي با صنايع مطرح داشته باشد .

وي با اشاره به حضور دانشجويان ايراني در دانشگاه لوند گفت : دانشجويان ايراني زيادي در رشته هاي مختلف در دانشگاه لوند حضور دارند و خوشحالم بگويم که دانشجويان ايراني جز باهوش ترين دانشجويان دانشگاه ما هستند .

پروفسور هانس جوناس اکرمن علم و تکنولوژي را پايه و اساس پيشرفت هر کشور دانست و يادآور شد : خوشبختانه دانشگاه لوند سوئد در زمينه GIS ، کنترل از راه دور ماهواره، در حوزه بين رشته اي در اروپا پيشرو است و خوشحال مي شويم با دانشگاه آزاد اسلامي قزوين نيز که جز دانشگاه هاي پيشرو در علوم بين رشته اي است ؛ تعامل بيشتري داشته باشيم .

وي در پايان از مهمان نوازي و پذيرايي مسوولان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين قدرداني و تشکر کرد .

هيات علمي دانشگاه لوند در سفر خود به ايران به غير از دانشگاه آزاد اسلامي قزوين از مراکز علمي،فرهنگي و تاريخي شهرهاي اصفهان ، تهران و يزد نيز بازديد کردند .

منبع: http://qazviniau.ac.ir/announce/news/newsview.aspx?id=714

Vpy

عضو جدید
بدون شک دانشگاه باراجین یک دانشگاه فوق العاده نمونه است که با توجه به وسعت و قدمت کمی که نسبت به خیلی از دانشگاه های مطرح سطح کشور داره، در بسیاری از زمینه ها قابل مثال زدنه.

Abolfazl6776

عضو جدید
یه بار باراجین انتخاب واحد کنه ناچار بشه با مهشید درس بگیره یا وسط ترم ژتون گیرش نیاد بعدا بهش میگم فوق استاندارد یعنی چی...

Abolfazl6776

عضو جدید
خدایی درده واسه 200 نفر دانشجوی مکانیک فقط 3 نفر واحد ارائه کردن که یکی بووووق تر از دیگریه

دانشگاه باراجین مثل یک میوه بسیار زیبا و خوش رنگ میمونه که وسطش یه کرم گنده ست

تا میتونن پول ما رو میگیرن کارای عمرانی و... میکنن و میدن به این بچه سوسولای mrl اونوقت ما یه استاد درست حسابی نداریم تو دانشکده

باید در سیاستهای دانشگاه تجدید نظر بشه اینجوری نمیشه

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این دانشگاه رو ندیدم و نمی شناسم، اما احتمال می دم منظور اون آقا چلوکبابی بوده که بهش داده. آخه اون بنده خداها تو دانشگاه خودشون امکانات ( چلوکباب) ندارن.

yoosha

عضو جدید
اره یکی از امکاناتش تشکیل شدن کلاس ها در راهرو هست :razz:

Miss Independent

عضو جدید
بله!!! حرف نداره!!! تا دلتون بخواد نمره مفت به دانشجوهاش میدن!
همسر من باراجین عمران میخوونه، والا راه و بی راه استاداشون بهشون سوال امتیازیای 3-4 نمره ای میدن که جواباشون با یکم سرچ کردن تو نت پیدا میشه... :|

خورشید تابان

عضو جدید
به نظر من که دانشجوی ارشد کامپیوتر این دانشگاه بودم که خوب بود
اساتید خیلی خوبی داشتیم
به نظر من دانشجویی که نخواد درس بخونه، توی بهترین دانشگاه هم درس نمیخونه

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی برام جالب بود...
از این همه دانشگاه معتبر ایران ،دانشگاه آزاد !!!!!!:wallbash:

یعنی امکاناتش از صنعتی شریف بهتره...:eek:

arminjahanshahr

عضو جدید
بله دوست عزیز در علم رباتیک در کشور و حتی خاورمیانه حرف اول رو میزنه
و همینطور که میدونید رباتیک یکی از چند علم برتر دنیاست و ایران جزو 5 قدرت برتر رباتیک محسوب میشه

amirreza1373000

عضو جدید
بله!!! حرف نداره!!! تا دلتون بخواد نمره مفت به دانشجوهاش میدن!
همسر من باراجین عمران میخوونه، والا راه و بی راه استاداشون بهشون سوال امتیازیای 3-4 نمره ای میدن که جواباشون با یکم سرچ کردن تو نت پیدا میشه... :|
ارههههههه.راه و بی راه نمره میدن.پدر آدمو درمیارن.خیلی هنر داری بیا ببین درمیای ازش یا نه!

مازارو

عضو جدید
دوستی نوشته که در علم رباتیک جزء پنج کشور جهان هستیم،از کدوم طرف؟ربات در کدام صنایع ما به کار گرفته شده؟کدام برنامه شبیه سازی ربات در داخل کشور نوشته شده؟ ربات رو ولش ما برنامه میانیابی برای CNC هم ننوشتیم راستش پنج کشور جلوتر از ما کدوما بودن؟

بالا