سلام دوستان
من چند تا سوال برام پيش اومده كه نياز به راهنمايي شما دارم
1) ايا اطلاعات برداشت شده با جي پي اس ميشه تو گوگل ارث يا نقشه هاي هوايي ديد؟
اگه ميشه لطفا روش كار توضيح بدين.
2)براي تهيه نقشه يه منطقه با توتال، چگونه با مختصات utm برداشت انجام بديم؟
(مثلا فرض كنيد كه 2 بنچ مارك داريم كه فاصله اين دو نقطه از دوربين 152 متر بدست امده
ولي وقتي مختصات اين دو نقطه با جي پي اس برداشت ميكنيم و فاصله دو نقطه را محاسبه ميكنيم
اين عدد(152) بدست نمياد پس نتيجه ميگيريم كه اگه دوربين با اين دو نقطه كه با جي پي اس برداشت كرديم
توجيه كنيم اگر چه مختصات نقاط بر حسب utm بدست ميايد ولي كليه فواصل و در نتيجه مساحت نيز خطا دارد.؟ پس چيكار كنيم؟
3) لطفا اگه كسي تعرفه خدمات نقشهبرداري 91 داره واسم ايميل كنه.(am_nemati22@yahoo.com)
ممنون از توجه شما
من چند تا سوال برام پيش اومده كه نياز به راهنمايي شما دارم
1) ايا اطلاعات برداشت شده با جي پي اس ميشه تو گوگل ارث يا نقشه هاي هوايي ديد؟
اگه ميشه لطفا روش كار توضيح بدين.
2)براي تهيه نقشه يه منطقه با توتال، چگونه با مختصات utm برداشت انجام بديم؟
(مثلا فرض كنيد كه 2 بنچ مارك داريم كه فاصله اين دو نقطه از دوربين 152 متر بدست امده
ولي وقتي مختصات اين دو نقطه با جي پي اس برداشت ميكنيم و فاصله دو نقطه را محاسبه ميكنيم
اين عدد(152) بدست نمياد پس نتيجه ميگيريم كه اگه دوربين با اين دو نقطه كه با جي پي اس برداشت كرديم
توجيه كنيم اگر چه مختصات نقاط بر حسب utm بدست ميايد ولي كليه فواصل و در نتيجه مساحت نيز خطا دارد.؟ پس چيكار كنيم؟
3) لطفا اگه كسي تعرفه خدمات نقشهبرداري 91 داره واسم ايميل كنه.(am_nemati22@yahoo.com)
ممنون از توجه شما