پرسش درباره کتک کاری مرغ و خروس و ماکیان

nasimparsi

عضو جدید
با درود

دوستان من یک خروس کم و بیش بزرگ دارم که مدتی هست سه مرغ رو هم خریداری کردم. ولی بدبختانه این خروس دائم این سه مرغ (جوجه مرغ هستند و هنوز به تخم گذاری نرسیدند) رو می زنه.

یعنی گیرشون م یندازه و می زندوشون.

این جای مدتی هست که کوشش کردم جداشون کنم ولی جای زیادی ندارم و خیلی جاهاشون کوچک می شه

حالا می خواستم بدونم اگر جداشون نکنم و کنار هم باشن امکان داره جوری مرغ ها رو بزنه که بمیرن یا بیمار بشن یا ....؟ کلا باید چکار کنم؟

با سپاس

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بچه های دامی جواب می دن ولی خروس شما مشکل کانیبالیسم داره؛ دلیلش هم همین کوچیک بودن محل نگهداری هست!

nasimparsi

عضو جدید
بچه های دامی جواب می دن ولی خروس شما مشکل کانیبالیسم داره؛ دلیلش هم همین کوچیک بودن محل نگهداری هست!

دقیقا به احتمال فراوان همین مشکل وجود داره. چون زمانی که می برمشون توی باغ کاری بهشون نداره. به جز بزرگ کردن جاشون راه دیگه ای وجود نداره؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
دقیقا به احتمال فراوان همین مشکل وجود داره. چون زمانی که می برمشون توی باغ کاری بهشون نداره. به جز بزرگ کردن جاشون راه دیگه ای وجود نداره؟

میتونین شیر یا آب ماست یا آب پنیر یا حتی دوغ طعم دار بریزین توو اون ظرف آب یا مشابهش تا سرگرم شن؛ چون طعمش با آب فرق داره یا حتی تیکه های پنیر
یکی هم نور محل نگهداری رو کم کنید یعنی رو زمین سایه باشه
غذای متنوع بدین مثل مازاد سبزی پاک شده؛شبدر، یونجه؛ پوست میوه، از این دونه ها مثل برنج پخته، گندم، ... یه چیزی که براشون جدید باشه توو سر و کله هم نزنن!
ابتکار هم می تونین به خرج بدین خروس سفید باشه، یک مدت کوتاه پاپیون سیاه ببنیدین بهش؛ هی دور سر خودش بچرخه :biggrin: یا مثلا گربه بود؛ با یه توپ کوچولو سرگرم می شد! کلا نیاز داره به سرگرمی
روش های دیگه هم نوشتن توو سایت ها ولی جزء آزار حساب میشه! مث چیدن نوکش!

پیوست ها

• jahad 100_10.pdf
    146.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0