پتروشیمی اراک

مهران سونگ

عضو جدید
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه ...

فقط لطفا کمکم کنید چون خیلی برام مهمه

میخوام بدونم در مجموع پتروشیمی دانشگاه آزاد (اراک) چقدر خرج برمیده و آیا ارزشش رو داره یا نه

بی نهایت ممنون از لطفتون

tehrooony

عضو جدید
سلام
ببین زمان من که ورودی 82 بودم شهریه ثابت 185 بود ولی الان احتمالا رو 300 می چرخه فکر کنم ترمی 500-6-- برات تموم میشه و با خرج ماهیانه و اجاره هر ترم حدود 1 میلیون در میاد. یعنی در کل 8-9 میلیون.من جای تو بودم می خوندم.
آره می ارزه . من که الان ارشد قبول شدم می فهمم که می ارزه.
شاد باشی
یا علی;)

naeimi

عضو جدید
سلام دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه ...

فقط لطفا کمکم کنید چون خیلی برام مهمه

میخوام بدونم در مجموع پتروشیمی دانشگاه آزاد (اراک) چقدر خرج برمیده و آیا ارزشش رو داره یا نه

بی نهایت ممنون از لطفتون
سلام
من ورودی 83 بودم. ترمی 400 -500 میدادم که برای شما احتمالا 600 -700 میشه.
البته به غیر از ترم اول بقیه ترمها نصف شهریه رو دانشگاه وام میده.اگر علاقمند باشی هم رشته خوبیه هم دانشگاه خیلی خوبیه.موفق باشی

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من رشتم پتروشیمی نیست اما از شهری های دانشگاه آزاد اراک خبر دارم چون اراکیم . شهریه ات حدود 600-700 میشه .اما دانشگاه آزاد اراک رو بهت توصیه میکنم که بیای . چون اگه درس خون باشی دانشگاه خوبیه و اگه هم درس خون نباشی باز هم دانشگاه خوبیه چون محیط جذاب و سرگرم کننده ای داره ;)

مهران سونگ

عضو جدید
سلام.

واقعا ممنون از راهنماییتون فقط یه چیزی من مدیریت صنعتی پیام نور قم هم قبول شدم و ساکن قم هستم

در مورد آینده شغلی هم درسته که اگر برم پتروشیمی زیاد دنبال کار نمیگردم اما این هم هست که چقدر آدم در آینده محدود میشه چون ما که پارتی نداری بعد از چند سال بیایم اراک یا قم یا یه شهرستان دیگه . عملا تا آخر باید همون جنوب بمونیم اونم با چه شرایطی هیچ وقت یه زندگی عادی نداریم دو هفته کار دو همفته استراحت ... حالا میلیون تومن هم درآمد داشته آدم به نظر من یه جورایی غیر قابل تحمله دو هفته کار دو همفته استراحت ... .
همون طور که میدونید دیگه شرکت نفت اون آش دهن سوز نیست کار تو ماهشهر ماهی 500 600 و تو عسلویه حدود 1 تومن ... ولی آدم فرصت استفاده از این پول رو داره ؟

حالا نظرتون چیه دوستان ؟

مدیریت صنعتی پیام نور قم
یا
مهندسی پتروشیمی آزاد اراک

mohsen sharif

عضو جدید
سلام
من فارغ التحصیل پتروشیمی از اراک هستم. نمی خوام تودلتو خالی کنم اما دلتو صابون نزن الان اوضاع کار خوب نیست البته خودم شاغلم اما زمان شما با شرایطی که الان داریم اوضاع بدتر هم میشه . درسته که تبلیغات در مورد واحد های جدید پتروشیمی زیاده اما این بمعنی کار تضمین شده نیست اما اگر بخوای در کل مقایسه کنی پتروشیمی خیلی بهتره چون حق انتخاب بیشتری داری یعنی در نهایت اگراز اینجا هم ناامید بشی اگر زبانت قوی باشه میتونی بری چون مدرک ما رو اکثر کشورهاودانشگاهها قبول دارن.