پا گذاشتن به یک دانشگاه بهتر در فوق لیسانس

-Amir95-

عضو جدید
سلام

راستش نمیدونم سوالمو جای درستی دارم میپرسم یا نه؟

آیا ممکن هست که من مثلا در رشته عمران تحصیل کنم...برای فوق لیسانس بتونم دانشگاهمو ارتقا بدم...برم یه دانشگاه بهتر؟
این یه کار عجیب غریبیه یا فقط همت می خواد؟

خیلی ممنون:gol:

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام

آیا ممکن هست که من مثلا در رشته عمران تحصیل کنم...برای فوق لیسانس بتونم دانشگاهمو ارتقا بدم...برم یه دانشگاه بهتر؟

سلام . نه اصلا عجیب نیست . خیلی ها این کارو میکنن

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام

کار عجیب غریب چیه؟؟؟؟؟!!!!!!!!
به این فکر کن که همیشه یه استثنا وجود داره
ببین یه بنده خدایی از دوستام بود لیسانس رو با بدترین شرایط و معدل و از این جور چیزها تو یکی از پیام نورهای اطراف تهران میخوند البته رشته اش نرم افزار بود اما فوقش رو 62 کشوری شد و هوش مصنوعی شریف قبول شد!!!حالا بنظرت اون داشت کار عجیب غریبی انجام میداد؟؟؟؟؟؟از الان ایقدر ناامید نباش
و اینکه نفر اول دکتری هم لیسانس و هم فوقش رو تو یکی از پیام نورها خونده کار عجیب غریبی کرده؟؟؟؟؟نه اصلا اینطور نیست نگران نباش
ولی واسه لیسانست هم به یه دانشگاه حداقل متوسط فکر کن تا جایی که راه داره اولویت اولت رو بزار واسه سطح دانشگاهت نه چیزهای دیگه این کاری که الان دارم بهت می گم خیلییییییییییییییییییی دلم میخواست اون موقع به حرف یه بنده خدایی که حرفش واسم ارزش داشت گوش نمی کردم و یکی به من این حرف رو میزد شاید الان شرایطم زمین تا آسمون فرق کرده بود
پس اول خیلیییییییییییییییییییییی فکر کن و زمانی که تصمیم گرفتی نزار هیچ کس و هیچ چیز تو رو از تصمیمت منصرف کنه
موفق باشی

بالا