[ پایان نامه ] راهنمای در خصوص موضوع پایانامه

قادرحسینی

عضو جدید
در خواست موضوع پایان نامه

در خواست موضوع پایان نامه

باسلام خدمت سروران گرامی .من دانشجوی ترم دوم ارشد، عمران سازه هستم از دوستان عزیز تقاضامندم در مورد موضوع سمینار وپایان نامه کمکم کنید ممنون مخاه موضوع تا ازه ای باشه وخودم کار کم با تشکر مجدد

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
بهتره هر کس خودش روی پایان نامش کار کنه.چرا دیگران؟

درود بر شما .......

خانم مهندس ..... گرفتن راهنمایی جهت ارائه پایان نامه و گرفتن مشاوره...و تحقیق کردن ......... در این باب.... مشکلی نداره .......... و اساس کار هستش

اما اینکه دوستی ... فقط دنبال یک پایان نامه آماده باشه برای ارائه برای خودش عملا هیچ کار علمی انجام نداده ....که....... متاسفانه الان ..... به بهانه های مختلف پایان نامه هایی که ارائه میشه ......... خود دانشجو از کم و کیف اون خبرنداره و فقط از بیرون تهیه کرده و ارائه داده ...........

لذت ارائه پایان نامه و یا یک کار تحقیقاتی وقتیه که نتیجه زحمات خودت باشه ........ و برای هر قسمت از اون تلاشی کرده باشی ....... مطمئنا در روند کارهایی آینده شما هم تاثیر گذار خواهد بود .

بدرود.

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
باسلام خدمت سروران گرامی .من دانشجوی ترم دوم ارشد، عمران سازه هستم از دوستان عزیز تقاضامندم در مورد موضوع سمینار وپایان نامه کمکم کنید ممنون مخاه موضوع تا ازه ای باشه وخودم کار کم با تشکر مجدد

با سلام واحترام :
همکار عزیز : من برای مشورت ویاری در خمت شما خواهم بود.البته با رعایت ان توصییه بسیار زیبای جناب مهندس راهپرداز - یعنی :شما فرض: تحقیق در میزان درصد گیرداری اتصالات -یا راههای پیشنهادی بالابردن درصد استهلاک انرژی زلزله- ویا : تحقیق دراینکه محاسبه سازه در چه منطقه ای از دیاگرام هوک :با واقعیت اجرایی در زلزله منطبق است-و.....یکی را انتخاب می کنید (یا هر موضوع دیگر ) وبعد می توانیم با دو فکر ومشورت موضوع را ارائه دهیم. بهر حال تصمیم با خود شماست. والبته کار نهایی وتهیه گزارشکار کامل با خودتان باید باشد - تا نتیجه زحمات خودتان باشد.
:gol:

بالا