پاور پوینت های آماده برای مهندسان شیمی

nicenet1369

عضو جدید
انرژی و سلول خورشیدی

انرژی و سلول خورشیدی

کسی میتونه پاور پوینت در مورد انرژی خورشیدی حالا یا میزان استفاده یا علم و تکنولوژی فرقی نداره بزاره؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسی میتونه پاور پوینت در مورد انرژی خورشیدی حالا یا میزان استفاده یا علم و تکنولوژی فرقی نداره بزاره؟

PDF هست ولي شايد كمكت كنه

پیوست ها

• انرژی خورشيدی.pdf
    885.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

miladnd

عضو جدید
هر کی در مورد فرآیند ککینگ تاخیری و ککینگ سیال پاورپوینت یا پی دی اف داره آپلود کنه ، ممنون میشم کمکم کنین .

elmira khanoom

عضو جدید
سلام.من احتیاج فوری به پاورپوینت درخصوص کنترل فرآیندمهندسی شیمی دارم.موضوع آن آزاداست.فقط لطفا سایتی معرفی کنید که بتونم دانلودکنم.ویامطلبی برایم بفرستید.باتشکرفراوان

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من احتیاج فوری به پاورپوینت درخصوص کنترل فرآیندمهندسی شیمی دارم.موضوع آن آزاداست.فقط لطفا سایتی معرفی کنید که بتونم دانلودکنم.ویامطلبی برایم بفرستید.باتشکرفراوان

این فایل خیلی خوبیه انگلیسی هست.

با یه مثال کاربردی، کنترل فرآیند رو نشون میده.

پیوست ها

• Complete_PPC_SlideDeck(2).rar
    4.7 مگایابت · بازدیدها: 5

pariiya67

عضو جدید
سلام کسی پاور پینت در مورد استیلن داره؟یه سری عکس یا فلش در مورد استیلن احتیاج دارم.
ممنون میشم اگر کمک کنید.

pariiya67

عضو جدید
ببخشید یادم رفت تو پست قبلی بنویسم.
کسی پاور پینت در مورد واحد تولید هیدروژن داره؟
مرسی

Hamid Reza 1

عضو جدید
سلام.
من برای درس فرآیندهای پالایش یه پاورپوینت میخوام موضوعش هم با خودمه.

Hamid Reza 1

عضو جدید
در مورد نحوه انتقال نفت خام به پالایشگاه اگه پاورپوینت کاملی داشتید لینکشو قرار بدید.

amirkocholo

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان زحمت کش
یه پاورپیت برای یادگیری درس عملیات واحد1 به زبان انگلیسی لازم دارم با تشکر

ali hedayat

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام دوستان سایت یا مقاله در مورد نانو کسی داره برام بفرسته

miladnd

عضو جدید
سلام
در مورد << تبدیل گازهای اسیدی به گوگرد عنصری >> مطلب میخوام . مهم نیست پاورپوینت یا PDF بودنش

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام
در مورد << تبدیل گازهای اسیدی به گوگرد عنصری >> مطلب میخوام . مهم نیست پاورپوینت یا PDF بودنش

سلام

اساس کار واحدهای بازیافت گوگرد همین تبدیل هست، می‌تونید در رابطه با این واحدها (Sulphur Recovery Unit) جست و جو کنید که معمولا در واحدهای صنعتی با فرآیند کلاوس (Claus) کار می‌کنند. مطلب در رابطه باهاش خیلی زیاده.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
CDALky

CDALky

سلام به همه دوستان خوبم ..

این پاورپویتی که گذاشتم کار خودمه که ابتدا درباره فرایند آلکیلاسیون با سولفوریک اسید توضیح میده و بعد به بررسی فرایند CdAlky می پردازه که جدید ترین فرایند برای الکیلاسیون با SA هست که توسط شرکت CDTECH توسعه داده شده ...

:gol:

پیوست ها

• CDAlky.rar
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 0

P O U R I A

مدیر تالار

P O U R I A

مدیر تالار
پاورپوینت آموزشی ایمنی کار با جرثقیل برجی

پاورپوینت آموزشی ایمنی کار با جرثقیل برجی

امروزه با وسعت پیدا کردن ساخت و ساز در هر صنعتی استفاده از جرثقیل های برجی متداول گردیده است پس قطعا حوادث ناشی از آنها نیز افزایش خواهد یافت.از جمله مهمترین خطرات جرثقیل های برجی, سقوط بار و عدم کارکرد صحیح سیستم ترمز و خطای اپراتور است.به همین دلیل امروز بر آن شدیم تا مطلبی جامع در همین رابطه به همگی دوستان تقدیم نماییم. این پاورپوینت کاری از همکاران عزیز در واحد hse شرکت کیسون می باشد.این مطلب جامع را در ادامه مطلب از persian hse دانلود نمایید.مهمترین موضوعات:
  • آشنایی با قسمت های مختلف جرثقیل برجی
  • آموزش ویژه ریگرها
  • آموزش رانندگان تاور
  • خطرات سیم بکسل ها
  • مهمترین نکات و قوانین کار با جرثقیل برجی
  • و ..

حجم فایل :5 مگابایت

پسورد فایل زیپ
:
www.phse.ir

http://trainbit.com/files/3078629884/-www.phse.ir_%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1_%D9%83%D8%B1%D9%8A%D9%86.zip