پاس شدن به هر قیمتی!!!؟؟؟؟

minoos71

عضو جدید
یه روش سریعتر برای دوره کردن درس ها مخصوصا شب امتحانو که البته همه از عهدش بر نمیان رو بهتون معرفی میکنم:تقلب وازه اشناییه، نه؟؟ راه های تقلب کردن رو براتون میگم اما از اون جا که کار خیلی حساس و دقیقیه طوری که کووووووچکترین اشتباهی عوارض جبران ناپذیری( آبروریزی و نوع وخیم اون کشیده شدن خط قرمز روی برگه ست که توی دانشگاه بهش میگن حذف )رو به همراه داره پس به طور دقیق و بدون خلاصه براتون میگم. فقط خواهشا اونایی که تا اهل تقلب نیستن جو گیر نشن و یهو شروع نکنن به تقلب ،چون شخص متقلب مهارت تقلب رو طی پروسه چند ماهه اونم با کلی استرس بدست میاره،پس نمیتونین راه چند ماهه رو یه شبه طی کنین حواستون باشه ورود بچه درس خون ها ممنوع بچه هایی که تا الان لایه کتابو باز نکردن و قصدم ندارن باز کنن به روش های زیر دقت کنن براشون انشاالله مفید خواهد بود!!! ۱.در یک آن برگتونو با بغل دستی عوض کنید. البته این در صورتی کاربرد داره که بغلیتون از این بچه درس خون ها نباشه ! ۲.موبایل بزارین تو جیبتون . . . (خانم هاهندز فری هم روی گوشاتون مقنعه هم که میکنین سرتون) . . . فقط قبل از اینکه برین سر جلسه گوشی رو سایلنت کنین که ضایع بازار راه نیافته . . . ! ۳.نوشتن روی دستمال کاغذیه . . . همینجوری باهاش صورتتون رو خشک کنین . ۴.نوشتن تقلب روی کاغذ و قرار دادن اون در جیب شلوار و آستین هاست . . ۵. نوشتن مطالب روی دسته صندلی ۶.نوشتن مطالب کف دست یا روی مقنعه (با خودکار مشکی امتحان کنین . . . خوندنش یه کم سخته اما خیلی موثره) ۷.روی چرکنویسی که قراره ببرین سر جلسه مطالب و فرمول ها رو بنویسین(من یه بار این کار رو کردم و مراقب متوجه شد) ۸. استفاده از این کامپیوتر های جیبیه ۹. یکی از روشهای جدید ، استفاده از تکنولوژی BlueTooth میباشد .بدین صورت که شما از برگه خودت عکس میگیری و بعدش برای دوستانتون Send میکنی ! این روش کاملا تست شده و جواب داده ! باز هم تاکیید میکنم که اونایی که تازه وارد این حرفه شدن سعی نکنن یه شبه متقلب حرفه ای بشن. من از وقتی اومدم دانشگاه از این حرفه کناره گیری و خودم رو بازنشسته کردم البته مجبور شدم چون رفیق پایه شو ندارم اما خاطره های زیادی از تقلب سر جلسه مخصوصا زمانی که مراقب بهم گیر میداد دارم اگه خواستین بهم بگید تا براتون تعریف کنم. با وجود بازنشستگی اجباری هنوز هم معتقدم که امتحان بدون تقلب مثل تابستون بدون مسافرته (اصلا صفا نداره) شما هم اگه خاطره ای از تقلب کردن دارید، تعریف کنید خوشحال میشم.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:......................
من که میتزسم از تقلب ...بعدشم ضررش می رسه به خود آدم..در ضمن جای تاپیک تو این تالار نیست.

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
فرمول های هایپربولیک پدرمو درآورده...به احتمال زیاد چاره ای جز نوشتنشون رو کاغذ ندارم...

بالا