..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

SEMINAR

کاربر فعال
سوال: یک فایل پاور پوینت با 20اسلاید داریم
ساده ترین راه برای نمایش ندادن اسلاید شماره 15حین نمایش استفاده از کدام موررد؟؟؟
Hide slide/ delete slide/custome slide show/ timing slide show

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عجب!!! چرا جوابا اینطوری میشه!!!
توضیح میدی دلیل انتخاب این گزینه رو؟؟؟ یا مثلا چرا delete slide نمیشه؟ این که راحت تره...

شما با پاک کردن اسلاید راحت تر میری به اسلاید مورد نظر؟ :surprised:
بهت دوستانه پیشنهاد میکنم زبان انگلیسیتو تقویت کنی. تو زمینه کامپیوتر به شدت به کارت میاد

جوابایی که دادم رو باید عملا تست کنی تا بفهمی چی به چیه. من اگه تا سال بعد هم جوابها رو بهت بگم آخرش هیچی یادت نمیمونه

SEMINAR

کاربر فعال
شما با پاک کردن اسلاید راحت تر میری به اسلاید مورد نظر؟ :surprised:
بهت دوستانه پیشنهاد میکنم زبان انگلیسیتو تقویت کنی. تو زمینه کامپیوتر به شدت به کارت میاد

جوابایی که دادم رو باید عملا تست کنی تا بفهمی چی به چیه. من اگه تا سال بعد هم جوابها رو بهت بگم آخرش هیچی یادت نمیمونه
راست میگی دقت نکردم!!!
والا زبانم معمولی هستش ولی نمدونم چرا نمتونم جواب بدم!!!
من چون با نرم افزارهای ورد و اکسل و پاورپوینت کاربردی کار نکردم
سوال ها رو دارم بر اساس حدس خودم جواب میدم که اکثر غلط در میاد:(
===
دوست عزیز در مورد ورد، اکسل، پاورپوینت، جزوه(خلاصه)، آموزش،.. چیزی در نت خلاصه میشناسید بخونم که سریع این جور سوال ها رو جواب بدم؟؟؟

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راست میگی دقت نکردم!!!
والا زبانم معمولی هستش ولی نمدونم چرا نمتونم جواب بدم!!!
من چون با نرم افزارهای ورد و اکسل و پاورپوینت کاربردی کار نکردم
سوال ها رو دارم بر اساس حدس خودم جواب میدم که اکثر غلط در میاد:(
===
دوست عزیز در مورد ورد، اکسل، پاورپوینت، جزوه(خلاصه)، آموزش،.. چیزی در نت خلاصه میشناسید بخونم که سریع این جور سوال ها رو جواب بدم؟؟؟

خیلی کار اشتباهی میکنی با حدسیات خودت جواب میدی. همینطوری غلط تو ذهنت جا میفته بعد باید ده برابر فشار بیاری به خودت که غلط جا افتاده رو اصلاح کنی
من کلا با جزوه و کتاب و این چیزا میونه ندارم. برا همین چیزی نمیشناسم که معرفی کنم

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
سوال: اگه بخواهیم تو اکسل محتویات یک جدول رو بر اساس یک ستون مثلا b مرتب کنیم به کدام بخش میریم؟
view/ formulas/ review/ data

مهرناز*

عضو جدید
با سلام دوستان من پایان نامم رو تو ورد 2013 نوشتم ولی وقتی پی دی اف میکنم یا از روی ورد پرینت میگیرم وردم میریزه به هم. لطفا سریعتر کمکم کنید مشکل از چیه؟ ممنونم.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام دوستان من پایان نامم رو تو ورد 2013 نوشتم ولی وقتی پی دی اف میکنم یا از روی ورد پرینت میگیرم وردم میریزه به هم. لطفا سریعتر کمکم کنید مشکل از چیه؟ ممنونم.

سلام. چطوری pdf میکنید؟
پرینت که میگیرین فایل ورد بهم میریزه یا پرینت بهم ریختس؟
تو فایلتون از اشکال مربع و دایره و این چیزا استفاده کردین؟

مهرناز*

عضو جدید
سلام. چطوری pdf میکنید؟
پرینت که میگیرین فایل ورد بهم میریزه یا پرینت بهم ریختس؟
تو فایلتون از اشکال مربع و دایره و این چیزا استفاده کردین؟
سلام از ورد ... file--> save as--> pdf
هر دوشون این جوری میشن
بله از مستطیل استفاده کردم
مثلا حاشیه ها رو درست به اندازش تنظیم کردم در پرینت بیشتر میشه.
من شنیده بودم ورد 2013 مشکل داره به همین دلیل وردم رو به ورژن 2010 منتقل کردم ولی بازم درست نشد

آخرین ویرایش:

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان من نمودارهایی رو تو اکسل کشیدم وقتی به ورد منتقل میکنم در محور قایم اعداد به صورت انگلیسی و در افقی به صورت فارسی میافته این مشکل رو چه طوری درست کنم؟

rahada

عضو
سلام دوستان
ببخشید یه سوال داشتم
من برای پایان نامم چند تا منبع وارد کردم با مدلی که خودش شماره می زنه به ترتیب.
حالا من می خوام از اون منایع تو جاهای قبلی هم استفاده کنم. مثلا منبع شماره ی 8 .
ولی اگه خودم عددشو [8] اینجوری بنویسم دیگه مدلش مثل قبلیا نمیشه که با کلیک روی اون عدد بره روی منبعش.
چیکار کنم؟

engm

عضو جدید
سلام

یک متن طولانی با پارگراف های متعدد وجود دارد که باید تمام بخش های آنها را به صورت زیر شماره گذاری نمایم:

1.jpg
سپس باید فهرستی ازی متن ها که شماره دارند را در اول فایل ورد به عنوان فهرست موضوعی آورده شود.

ممونم می شوم اگر لطف بفرمایید و ساده ترین راه را برای بنده توضیح دهید.

بی نهایت ممنونم.

scientificpaper

عضو جدید
یک سوال دارم دوستان و ممنون می شم که پاسخ بدهید،
چطور می توانم یک سلول را با زدن یک حرف خاص مثلا "d"به رنگ مشخصی مانند سیاه در آورم؟

مرسی

pop405

عضو جدید
سلام من نمی دونم چرا وقتی تایپ می کنم اینجوری میشه لطفا کمک کنید. ممنون

http://uupload.ir/files/ra0q_4444.bmp

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:. دوستان من دو تا جدول تو دو صفحه اول word درست کردم، لازمه این دو تا جدول (دو صفحه) تو چندصد صفحه بعدی وجود داشته باشه تا بعدا پرشون کنم. چطوری می تونم اون دو تا جدول رو تو کل صفحات داشته باشم؟ ینی اون دو تا صفحه تو بقیه صفحات تکرار بشه

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید
سلام

خوبین

میخوایم یه برنامه بنویسیم توی اکسل که task no رو توی این هر شیت خودش به طور اتوماتیک بنویسه

راهنمایی کنید لطفا....

masoodxl

عضو جدید
سلام.خوبین؟دوستان درخواست عاجزانه کمک دارم ازتون.............لطفا فرمولی بنویسید که در فایل پانچ لیست اکسل، وقتی تگ نامبر رو به طور دستی وارد میکنیم،Task number
و Sub system به طور اتوماتیک وار از روی دیتا شیت نوشته بشه.با تشکر

masoodxl

عضو جدید
سلام.خوبین؟دوستان درخواست عاجزانه کمک دارم ازتون.............لطفا فرمولی بنویسید که در فایل پانچ لیست اکسل، وقتی تگ نامبر رو به طور دستی وارد میکنیم،Task number
و Sub system به طور اتوماتیک وار از روی دیتا شیت نوشته بشه.با تشکر
لطفا کمک کنید.

پیوست ها

• 14I0P21PUNCH(hydraulic power system) - Copy.zip
    19.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

chicamika

عضو
دوستان من ی تابعی میخوام که بتونم تو اکسل تاریخ رو به صورت شمسی وارد کنم و سپس وقتی تاریخ رو به شمسی وارد کردم در یه سلول جدا روز هفته مربوط به اونتاریخ نمایش داده بشه مثلا 1395/1/2 بشه سه شنبه .

همچنین
تو اکسل دو تا ستون دارم وقتی اعداد این دو سلول رو از هم کم میکنم اعداد منفی رو نشون نمیده در واقع وقتی عدد کوچک رو از بزرگ کم میکنم منفی نمیشه چکار کنم؟

chicamika

عضو
دوستان من ی تابعی میخوام که بتونم تو اکسل تاریخ رو به صورت شمسی وارد کنم و سپس وقتی تاریخ رو به شمسی وارد کردم در یه سلول جدا روز هفته مربوط به اونتاریخ نمایش داده بشه مثلا 1395/1/2 بشه سه شنبه .

همچنین
تو اکسل دو تا ستون دارم وقتی اعداد این دو سلول رو از هم کم میکنم اعداد منفی رو نشون نمیده در واقع وقتی عدد کوچک رو از بزرگ کم میکنم منفی نمیشه چکار کنم؟
مورد دوم حل شد .فقط مورد اول مونده

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مورد دوم حل شد .فقط مورد اول مونده
سلام. مثل این باشه؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من خیلی وقته فتوشاپ کار نکردم یادم رفته. موقع تایپ یه جمله تو فتوشاپ، اصلا نوشتم دیده نمیشه و انگار نه انگار که چیزی تایپ کردم. فقط گوشه پایین سمت راست تو بخش لایه ها، نشون میده که چی نوشتم ولی تو صفحه نمایشگر اصلا چیزی معلوم نیس. رنگ پس زمینه رو هم تغییر دادم بازم درست نشد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:gol: