يه فكر اساسي واسه ارشد(برنامه ریزی ارشد سال 1387 )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر Amir

عضو جدید
عذر میخوام....اقایون خانوما شما ارشد میخوایین صنایع شرکت کنید یا رشته دیگه؟؟

یعنی لیسانس صنایع و فوق رشته دیگه؟؟؟

fakhteh sia

عضو جدید
سلام منم هستم با اینکه رشتم صنایع نیست اما شدیدا مصرم که ارشد صنایع قبول شم به کمک همگی احتیاج دارم کی شروع میکنیم دیر میشه ها:smile:

:gol:همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که درازست ره مقصودو من نوسفرم:gol:

Persian.Prince

عضو جدید
سلام
منم هسـتم...
فقط لطف کنید به محض اینکه تصمیم به فعالیت گرفتید منم خبر کنید.
یه پیام خصوصی یا ایمیل...
دستتون درد نکنه.

negar_kh

عضو جدید
سلام
منم رشتم ریاضی کاربردی بوده ولی میخوام سیستم شرکت کنم . :) منم هستممم

piya_shr

عضو جدید
مدرک واسه سابق در سیستم

مدرک واسه سابق در سیستم

سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم
دانشجو ترم دوم کارشناسی ارشد هستم ، مهندسی صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری ، تهران جنوب.
اگه کسی میخواست این رشته رو امتحان بده یا کمکی از دست من بر میومد خوشحال میشم که کمکی بکنم....
دوستدار شما
کاوه
سلام آقا از شما واسه این رشته تو آزاد مدرک خواستن

نداشهسواری

عضو جدید
سلام من صنایع -صنایع نمی خوام شرکت کنم ولی صنایع سیستم و سیستم بهروری رو هستم
اگه به من هم توی درس آمار وتحقیق کمک کنید ممنون میشم
این آدرس ایمیل منه:
nedashahsavary83@yahoo.com

samira1987

عضو جدید
:)سلام دوستای عزیز
من تازه عضو این سایت شدم.
خواستم بدونم پس کی استارت می زنین تا منم باحاتون شروع کنم و با هم درس بخونیم. به یاری خدا ساله دیگه همکلاس بشیم.
الان سال 3 صنایعم هنوز خوب شروع نکردم.
بچه ها کمکم می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

gevani

عضو جدید
اگر کسی تست های ارشد تحقیق در عملیات صنایع دارد بذاره تو تاپیک تا استفاده کنیم

vahan

عضو جدید
سلام
ببخشید این جوری که من متوجه شدم این طرح برا آمادگی ارشد فقط برای مهندسی صنایع هست آره؟ بقیه رشته ها نمی تونن شرکت کنند؟

mpsn59

عضو جدید
سلام به مهندسان امروز و مهندسان فردا
يه پيشنهاد عالي:
كنكوري ها بشتابند
چطوره منابع كارشناسي ارشد را پيدا كنيم و با هم يه مطالعه گروهي و هم زمان را شروع كنيم؟
نظرتان چيه؟
اگه موافقين نام دانشگاه و گرايش را بدين تا به منابع همه دانشگاه هاي ايران دسترسي پيدا كنيد .فقط كافيه جزوات را به اشتراك بگذاريم
با سلام من هم هستم
mpsn59@gmail.com

kopoll

عضو جدید
فکر کنم زمان کم کم داره از دست میره زمان ارشد هم معلوم شد که کی هست

اگر الان شروع نکنید دیگه این همکاری سودی نداره

loshabi@yahoo.com

Arc370

عضو جدید
سلام به مهندسان امروز و مهندسان فردا
يه پيشنهاد عالي:
كنكوري ها بشتابند
چطوره منابع كارشناسي ارشد را پيدا كنيم و با هم يه مطالعه گروهي و هم زمان را شروع كنيم؟
نظرتان چيه؟
اگه موافقين نام دانشگاه و گرايش را بدين تا به منابع همه دانشگاه هاي ايران دسترسي پيدا كنيد .فقط كافيه جزوات را به اشتراك بگذاريم

سلام. منم موافقم... . اگه جزوه اي داريد لطفا منم در جريان بذاريد:z_salami_213@yahoo.com:)
واسه خواهرم ميخام... .

عبدالملکی

عضو جدید
[
سلام به مهندسان امروزوفردا
من منابع دقیق ارشدعلوم تربیتی گرایش اموزش و پرورش کودکان استثنایی رو میخوام برای ارشد 88 خیلی گشتم ولی چیزدقیقی بهم نرسیده :surprised:از شما میخوام کمکم کنید:heart:

jmkhah

عضو جدید
سلام
فکرتون واقعا عالیه
منم ترم 7 صنایع هستم و تقریبا برای همه درسها منبع تهیه کردم فقط برنامه ریزیم ضعیف است
ولی فکر کنم فرصت خیلی کم باشه
به هر حال منم هستم

پروانه ر

عضو جدید
یه فکر اساسی

یه فکر اساسی

سلام. این اولین باریه که میخوام جواب بدم. چون همین چند دقیقه پیش عضو شدم. به نظرم روش خوبیه.البته به این شرط که صادقانه کار بشه .جالبه.:gol:

مرجان67

عضو جدید
سلام من اطلاعاتی در مورد کتاب زبان تخصصی صنایع می خوام اخه استاد ما جزوه خودشو درس میده
لطفا راهنماییم کنید

mahmood_k

عضو جدید
بچه های صنایع بخونن
سلام دوستان من امروز عضو شدم.
زبان: 504 ، Essential Words for Toefl و جزوه های زبان عمومی و تخصصی پارسه (تمام لغات این منابع رو با جعبه لایتنر حفظ کنین. اگه می خواین دیر نشه از همین امروز شروع کنین) بهتون توصیه می کنم گرامر نخونین چون در کنکور امسال نیامد و احتمالا در سال های بعد هم نخواهد آمد.

تحقیق (OR): اول کتاب دکتر مهرگان که ساده است رو بخونین(فصل 7 و 9و 11 و12 و13 رو نخونین). در گام بعد جزوه تحقیق دکتر کریمی (استاد دانشگاه امیرکبیر) یا دکتر عشقی (استاد دانشگاه شریف) رو بخونین.
سپس باید کتاب برنامه ریزی خطی بازارا رو بخورین یعنی تمام متن رو با دقت بخونین و هرجا رو که نفهمیدین اونقدر بهش گیر بدین تا بفهمین. این سال ها که کنکور مفهومی شده، بازارا یک منبع مهم برای طرح سوال است. تمام تمرین های آخر فصل های بازارا رو با کمک کتاب حل تمرینش ( تالیف زاهدی سرشت و عباسی) حل کنین و حتی اگه سوالی بود که 100 بار خوندین ولی نفهمیدین حتما نکتشو یه جا یادداشت کنین.) برای تست زدن کتاب های راهیان ارشد و پوران پژوهش را بخرید ولی به شما توصیه می کنم که نکات راهیان ارشدو نخونید و فقط تستهاشو بزنید ولی نکات پوران پژوهشو بخونید.

آمار: 1-آمار ریاضی جان فروند ، 2-مبانی احتمال شلدون راس (تمام تمارین این دو کتاب را حتما حل کنید و بخصوص تمام نکات تمرین های نظری کتاب راس را یاد بگیرید.) حال می توانید به سراغ تست بروید. کتاب پردازش لازم است اما کافی نیست. در کنار آن حتما کتاب پارسه و کتاب راهیان ارشد رو بخونید.( در یک کلام برای آمار هر چی بخونین باز کم خوندین و چون ضعف اکثر بچه ها تو آمار احتماله هر کی امار خوبی داشته باشه به راحتی فاصله خودشو با بقیه زیاد می کنه.) چون کتاب راهیان ارشد تازه چاپه غلط غلوط داره پس اگه دیدین سوالی غلط حل شده اعصابتون خورد نشه و فقط وقتی می تونین این غلطهارو پیدا کنین که خوب بر منابع قبلی مسلط بشین.

منابع طرح ریزی و موجودی رو بعدا بهتون می گم. چون می خوام تا شهریور فقط روی زبان ، تحقیق و آمار تمرکز کنین. مطمئن باشین الان لازم نیست به موجودی و طرح ریزی فکر کنین.
شهریور منابع این دو درسو اگه زنده بودم براتون می نویسم.

در ضمن من امسال در آزمون های ماهان شرکت کردم و خیلی هم راضی بودم. جامعه آماریش امسال از پارسه بیشتر بود.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

pooyan.H

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای خوبم .

منم مهندسی صنایع میخونم ولی ترم 4 هستم و تصمیم گرفتم از الان برای ارشد بخونم
راستی من ترم قبل (ترم 3) امارمهندسی و تحقیق 1 رو پاس کردم .
منبع ذرسی امار جان فروند و ایوزیان بود تحقیق 1 حمدی طه به نظر شما من از چه درسی شروع کنم ؟ و اینکه جزوه ی اساتید دانشگاه امیرکبیر و شریف رو از کجا گیر بیارم؟
((چون خواهش کرده بودین که فارسی تایپ کنیم خیلی به خودم فشار اوردم نفسم بند اومد تا این 4 خط رو نوشتم));)

mm2002

عضو جدید
سلام بچه ها منم هستم.
دانشجوی ترم 8 مهندسی صنایع-تحلیل سیتمها

وضعیت
موضوع بسته شده است.