يادگیری C# (برنامه های پيشرفت کار) - پيشرفته

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
با سلام
طبق نظر دوستان مبنی بر ارائه آموزش سی شارپ در دو مرحله مبتدی و پيشرفته، تاپيک ها را به دو دسته تقسیم کردم.
در بخش پيشرفته ، ابتدا مروری باز بر یکسری مفاهیم داریم و سپس وارد بحث های حرفه ای تر میشیم :gol:

هرگونه پست نامربوط یا اسپم بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد :)

با تشکر :gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
درس اول - معماری دات نت

درس اول - معماری دات نت

در این بخش به بررسی معماری دات نت پرداخته می شود. بخش هایی مانند این بخش شاید به نظر زیاد کاربردی نیایند اما در شناخت و استفاده بهتر به شما کمک خواهند کرد.

پیوست ها

• Chapter1.pdf
    360.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mojtaba-iran-eng

عضو جدید
ممنون از شما!!! هر چند مدتی باید منتظر مطلب جدید باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از مطالبتون
قسمت پیشرفته شو کی میذارین؟

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام
از دوستان که اطلاع کاملی از سی شارپ دارند خواهشمند است در صورت امکان لیستی از مباحث پیشرفته در سی شارپ تهیه و در اختیار کاربران سایت قرار دهند.
باتشکر

smma29

عضو جدید
با سلام. برای طراحی اسیت با سی شارپ چگونه و از کجا باید شروع کرد. من یه کم آشنایت دارم.اما برای طراحی یه سایت از بعد تجاری خوب است با سی شارپ یا اینکه بهتر است از PHP استفاده کنیم. لطفا راهنمایی کنید و اگر کتاب یا راهنمایی برای طراحی سایت با سی شارپ وجود داره محبت کنید و بگویید.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها میاین روی یه پروژه کار کنیم؟
فکر میکنم دیگه بعد از یک سال، به حد نصاب مطلوبی در زمینه سی شارپ رسیدیم.

RIG

متخصص C#.net
من خودم asp.net mvc کار میکنم و از kendo ui for asp.net mvc و bootstrap و ... کنارش استفاده میکنم.
به زودی یه سایت رو اپلود میکنم و این سه مورد رو اونجا به طور ویدیویی اموزش میدم. تو سایت lernfiles.com ویدیو های اموزش kendo ui for asp.net mvc هست. می تونید از اونجا بگیرید. اما کمی صبر کنید ظرف یک ماه اینده تو سایت خودم با کیفیت بالاتری این ویدیو ها گذاشته میشه. سایتمم الان امادست فقط یه خورده کارهای دیگش موده که تموم شه ... درگاه بانک و ...
ایمیل من aminsaadati1368@gmail.com هست.
گیلانی هستم و دوستانی که سوالی بود ایمیل کنن. یا همین جا پیغام خصوصی بدن که بتونم چک کنم....
با تشکر سعادتی

RIG

متخصص C#.net
سایت
WWW.TakCode.Com
آموزش ویدیویی برنامه نویسی سایت با سی شارپ ، Kendo ui For Asp.NET MVC ، Bootstrap وSqlserver 2012 ...
آموزش برنامه نویسی در استان گیلان - با همکاری موسسه تیلار و آموزشگاه TakCode
آموزشگاه

RIG

متخصص C#.net
سلام ممنون از مطالبتون
قسمت پیشرفته شو کی میذارین؟
سایت
WWW.TakCode.Com
آموزش ویدیویی برنامه نویسی سایت با سی شارپ ، Kendo ui For Asp.NET MVC ، Bootstrap وSqlserver 2012 ...
آموزش برنامه نویسی در استان گیلان - با همکاری موسسه تیلار و آموزشگاه TakCode