ویژه : نرم افزار pauker برای به خاطر سپردن لغات زبان های خارجه

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

به خاطر داشتن لغات زبان انگلیسی کاری سخت و زمانبر هست. روش های مختلفی هم برای اینکار وجود دارد، از جمله استفاده از جعبه لاینتر که بین دانش آموزان و دانشجویان مطرح هست
اینبار می خواهم نرم افزاری را برایتان معرفی کنم که دنیای آقای لایتنر را به کامپیوتر شما می آورد!
شما با وارد کردن اطلاعات لغت و معنی آن می توانید از امکانات این نرم افزار رایگان برای یاد آوری استفاده کنید

نکته جالب نسخه موبایل و کامپیوتری این نرم افزار هست که از فایل های ذخیره شده یکسان استفاده می کنند ، پس می توانید از این نرم افزار با توجه به موقعیت های مختلف در موبایل یا کامپیوتر استفاده کنید
با تشکر از سایت http://best-amoozesh.blogfa.com/ که اولین بار این نرم افزار را انجا دیدم که بخوبی مشکلات موجود در اجرای ان نرم افزار را تشریح کرده اند.

نرم افزار pauker :

این نرم افزار دارای فرمت جاوا می باشد و نیاز به نرم افزار java runtime در کامیپوتر دارد. خوشبختانه این بیس بصورت ارجینال در ویندوز 7 وجود دارد ولی ویندوز های xp این امکان را ندارند و شما باید با توجه به نوع پردازشگر ویندوزتان یکی از فایل های زیر را انتخاب و دانلود کنید:
نسخه ۳۲ بیتی
حجم : ۱۳٫۹۵ مگابایت
پسورد : www.downloadkade.com
دانلود با لینک مستقیم

نسخه ۶۴ بیتی
حجم : ۱۴٫۱۱ مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

خوشبختانه این نرم افزار نسخه فارسی نیز دارد و بدین ترتیب تمام منوی های ان فارسی هست
دانلود نسخه کامپیوتری : http://best-amoozesh.persiangig.com/software/pauker.zip
دانلود نسخه موبایل : http://best-amoozesh.persiangig.com/software/mobile.zip

پسورد نسخه فارسی: ۱۲۳۴۵۶

بانک های لغات :
مجموعه لغات کتاب 504 به تفکیک درس
مجموعه 1100 لغت اصلاح شده توسط آقای برهان رضایی
مجموعه لغات تافل مولف جواد عسگری ارسالی توسط مهدی خسروی
مجموعه لغات آموزشی VOA Special English توسط آفای حمید رضا الهی آمده شده است

جدید:
200 لغت کاربردی در کنکور ارشد توسط مهندس East Powerدر پست 13 همین تاپیک:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ان-های-خارجه?p=5065570&viewfull=1#post5065570

عکس از صفحه ابتدایی نرم افزار

:gol:

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان اگر مایل هستند بانک لغات زبان تخصصی برق رو کامل کنیم؟
از یک منبع مشخص
با یک جمله برای هر کلمه و به همراه معنی
-------------------------------------------------
مرجع بنظر من متن های کنکور سراسری باشه .
از سال 91 شروع کنیم تا سالهای قبل...
در هر نوبت یکی از داوطلبین یک پسیج رو بررسی می کنه ، لغات مهم رو در میاره و برای هر لغت مترادف و یک جمله انگلیسی می نویسه

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اقا ایدین نظرتون راجع به نرم افزار jMemorize چیه؟؟؟

میگن این جدید تره کلا فرقی داره یا نه؟؟؟؟

بابت لغاتی هم که میزارید ممنون.........

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
jMemorize قابلت های خوبی داره ، مثل قرار دادن عکس در پشت کارت و مدیریت ان هم قوی تر هست
ولی اشکال بزرگی داره! نسخه موبایل متاسفانه نداره

...گل شب بو...

عضو جدید
سلام

به خاطر داشتن لغات زبان انگلیسی کاری سخت و زمانبر هست. روش های مختلفی هم برای اینکار وجود دارد، از جمله استفاده از جعبه لاینتر که بین دانش آموزان و دانشجویان مطرح هست
اینبار می خواهم نرم افزاری را برایتان معرفی کنم که دنیای آقای لایتنر را به کامپیوتر شما می آورد!
شما با وارد کردن اطلاعات لغت و معنی آن می توانید از امکانات این نرم افزار رایگان برای یاد آوری استفاده کنید

نکته جالب نسخه موبایل و کامپیوتری این نرم افزار هست که از فایل های ذخیره شده یکسان استفاده می کنند ، پس می توانید از این نرم افزار با توجه به موقعیت های مختلف در موبایل یا کامپیوتر استفاده کنید
با تشکر از سایت http://best-amoozesh.blogfa.com/ که اولین بار این نرم افزار را انجا دیدم که بخوبی مشکلات موجود در اجرای ان نرم افزار را تشریح کرده اند.

نرم افزار pauker :

این نرم افزار دارای فرمت جاوا می باشد و نیاز به نرم افزار java runtime در کامیپوتر دارد. خوشبختانه این بیس بصورت ارجینال در ویندوز 7 وجود دارد ولی ویندوز های xp این امکان را ندارند و شما باید با توجه به نوع پردازشگر ویندوزتان یکی از فایل های زیر را انتخاب و دانلود کنید:
نسخه ۳۲ بیتی
حجم : ۱۳٫۹۵ مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

نسخه ۶۴ بیتی
حجم : ۱۴٫۱۱ مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

خوشبختانه این نرم افزار نسخه فارسی نیز دارد و بدین ترتیب تمام منوی های ان فارسی هست
دانلود نسخه کامپیوتری : http://best-amoozesh.persiangig.com/software/pauker.zip
دانلود نسخه موبایل : http://best-amoozesh.persiangig.com/software/mobile.zip

پسورد نسخه فارسی: ۱۲۳۴۵۶

بانک های لغات :
مجموعه لغات کتاب 504 به تفکیک درس
مجموعه 1100 لغت اصلاح شده توسط آقای برهان رضایی
مجموعه لغات تافل مولف جواد عسگری ارسالی توسط مهدی خسروی
مجموعه لغات آموزشی VOA Special English توسط آفای حمید رضا الهی آمده شده است جدید
مجموع لغات مهندسی برق در آینده ( با کمک دوستان در سایت باشگاه مهندسان می توانیم این بانک لغات را تکمیل کنیم)

عکس از صفحه ابتدایی نرم افزار

واقعا ممنون

• Like

reza 68

عضو جدید
آقا دمتون گرم.خیلی تاپیک توپی زدید.
امیدوارم این تاپیک خیلی خوب پیش بره
بازم مرسی

• Like

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مدتی هست که با این نرم افزار اشنام..

اگه فایلی یافایلهایی از لغات تخصصی برق دارید بذارید من وارد نرم افزار کنم هم خودم استفاده کنم هم بذارمش اینجا دوستان استفاده کنن.......

• Like

EECi

مدیر بازنشسته
پس از اینکه کامل شد حتما این کار رو می کنم
فایل دیگری در نت ندیدم که در مورد برق باشه
ولی فایل هایی هستند که مثلا در مورد 1100 یا 504 یا لغات تافل و... باشند

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون
البته منظورم این بود که فایل پی دی اف یا ورد از لغات برقی دارید بذارید تا وارد نرم افزار کنم......

• Like

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون
البته منظورم این بود که فایل پی دی اف یا ورد از لغات برقی دارید بذارید تا وارد نرم افزار کنم......
شما کتاب زبان تخصصی پارسه رو دارید؟
در بخش لغات این کتاب از صفحه 120 ، 200 تا لغت پر کابرد در کنکور های اخیر اورده شده ، همراه با یک جمله و شکل های دیگر این کلمه
اگر بتونید این لغاتو وارد نرم افزار کنید و به مرور زمان اینجا قرار بدید ، عالی میشه و همه استفاده می کنند

اگر کتاب رو نداشتی به من اطلاع بده

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

کدوم یک از دوستان متن ترجمه شده ی
زبان تخصصی کنکور های پیش رو دارن ؟

آخرین ویرایش:

sepidehr85

عضو جدید
من مدتی هست که با این نرم افزار اشنام..

اگه فایلی یافایلهایی از لغات تخصصی برق دارید بذارید من وارد نرم افزار کنم هم خودم استفاده کنم هم بذارمش اینجا دوستان استفاده کنن.......

SALAM ,MITOONID NAHVEYE KAR KARDAN BA IN NARM AFZARO BE MAN TOZIH BEDID?MAN FARSISHO NASB KARDAM VALI NEMIDOONAM KARTARO K DOWNLOAD KARDAM CHE JOORY BEZARAM VA INKE CHE JOORY BA IN NARM AFZAR KAR KONAM .KOMAKAM KON LOTFAN.

لطفا پست های خود را با دستور خط فارسی ارسال کنید.

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Dashpot

عضو جدید
با سلام؛از سایت WWW.Josvesara.com لغات تخصصی برق کتاب آقای حقانی رو دانلود کنین.میتونه مفید باشه.موفق و شاد باشین.:smile:

neda_zzz01

عضو جدید
این شاید یکی از مفید ترین نرم افزارهای زبانی باشه که تا بحال دیده بودم، واقعا ممنون از کسانی که برای تهیه این نرم افزار زحمت کشیدن و دانلود نرم افزار رو بصورت رایگان در اختیار همه قرار دادند.امیدوارم که نسخه های بعدی این نرم افزار با کلمات تخصصی رشته برق از اینی که هست هم کامل تر شه.البته کامل هست ها، کامل تر بشه.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فایل های زبانی که برای نرم افزار پاکر گذاشتین فرمتش pua هست که انگار نرم افزار باز نمیکه اونارو میشه راهنماییم کنین که درسا رو دقیقا چطور باید بیارم؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دوستان
میشه یه آموزشی هم از نرم افزار بزارید ؟
من فایل های 504 رو باز میکنم به این صورت نشون میده

Snap_2012.11.13_12h15m40s_001_.jpg

sanup2006

عضو جدید
این نرم افزار باگ یا اشتباه نداره ؟
از این نرم افزار استفاده کنیم با jmemorize ?

بالا