ویندوز 9

rajim01

عضو جدید
سلام دوستان!
من باید تا پایان تعطیلات در مورد ویندوز9 تحقیق کنم مزایا و معایبش رو بگم و با ویندوز 8 و 10 مقایسش کنم!در مود اون دو تا ویندوز همه چی هست!ولی اصل موضوعی که من میخوام(کلیات در ورد ویندوز،تری انتشار و..) نیست!فقط چند تا پوسته پیدا کردمو این که همون ویندوز 10 هستش که به خاطر استفاده از کلمه ی "ویندوز 9" به جای ویندوز 95 و 98 دیگه نمیتونستن نام ویندوز 9 بهش بدن!همین و بس!
اگه چیزی میدونید بهم بگین!مقاله،سایت،پاور پوینت یا هر چیز دیگه ای....

پیش پیش ممونم!و کمکتن حساب باز کردما!
:)

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
من باید تا پایان تعطیلات در مورد ویندوز9 تحقیق کنم مزایا و معایبش رو بگم و با ویندوز 8 و 10 مقایسش کنم!در مود اون دو تا ویندوز همه چی هست!ولی اصل موضوعی که من میخوام(کلیات در ورد ویندوز،تری انتشار و..) نیست!فقط چند تا پوسته پیدا کردمو این که همون ویندوز 10 هستش که به خاطر استفاده از کلمه ی "ویندوز 9" به جای ویندوز 95 و 98 دیگه نمیتونستن نام ویندوز 9 بهش بدن!همین و بس!

سلام
خب داستان همونجوری هست ک میگین یک ویندوز جدا به نام 9نداریم!...من موندم چطور اینو بعنوان موضوع تحقیق بشما دادم..چیز های جالبتر ازاین هم بود!
بهرحال این سایت یکم توضیح داده:http://www.windows9update.com/what-is-windows-9/

بازم پیدا کردم چیزی میزارم

rajim01

عضو جدید
ممنون دوستان!
شیما جان نوشته بودین "دادم"دادین!؟
یه لحظه فکر کردم استادمین!
ممنون از لینک...
ایشون بعد دیدن پاورپویتی که آماده کرده بو دم موضوعمو عوض کردن!موضوع الانم ویندوز سروره!
به هرکسی یه ویندوزری رسید مال من 9 شد!
من خیلی وقته عضو هستم ولی خب سایت جذبم نکرده!نمیدونم چرا!حتا چت باکسی هم ندیدم!درسته که سایت علمی هستش ولی ب به نظرم نیازه!
سرعت سایت عجیب بده! این که کلماتم نصفه نیمه میاد و با وجود ویرایش بازم غلط دار حتا نمیدونم اینجا جایی هست که بشه پاور پوینتای که ساختیمو برااستفاده دیگران بذاریم!حالا هر چندبد باشن باز کور سوی امیده!
جالبه بدونید ن نه توی سیویلیکا و نه پروزه دات کام چیزی پیدا نکردم راجع ب ویندوز 9!به نظرم این سایت جای کاردراره! و میتونه مرجع توپی باشه!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوستان!
شیما جان نوشته بودین "دادم"دادین!؟
یه لحظه فکر کردم استادمین!
ممنون از لینک...
ایشون بعد دیدن پاورپویتی که آماده کرده بو دم موضوعمو عوض کردن!موضوع الانم ویندوز سروره!
به هرکسی یه ویندوزری رسید مال من 9 شد!
من خیلی وقته عضو هستم ولی خب سایت جذبم نکرده!نمیدونم چرا!حتا چت باکسی هم ندیدم!درسته که سایت علمی هستش ولی ب به نظرم نیازه!
سرعت سایت عجیب بده! این که کلماتم نصفه نیمه میاد و با وجود ویرایش بازم غلط دار حتا نمیدونم اینجا جایی هست که بشه پاور پوینتای که ساختیمو برااستفاده دیگران بذاریم!حالا هر چندبد باشن باز کور سوی امیده!
جالبه بدونید ن نه توی سیویلیکا و نه پروزه دات کام چیزی پیدا نکردم راجع ب ویندوز 9!به نظرم این سایت جای کاردراره! و میتونه مرجع توپی باشه!

سلام
من عذر بد نوشتم
درباره ویندوز سرور مطلب زیاده!..فقط پیشنهاد میکنم ازهمین الان لاتین سرچ کنید...یاد بگیرین برای هرچیز مطلب لاتین رو بخونید و بفهمید.

اره متاسفانه فعالیت باشگاه کم شده!!!!!!!!...شما پاوراتون در هر زمینه هست میتونید اینجا قرار بدین http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/25162-
%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1?p=8078075#post8078075

موفق باشید

Mohandes salman

عضو جدید
سلام دوستان!

با سلام
مگه ویندوز9 هم اومده؟؟