وقتی هموطن بودن را فقط در الفاظ جستجو میکنیم(دوستانی که با سکوت میروند!!!)

وقتی هموطن بودن را فقط در الفاظ جستجو میکنیم(دوستانی که با سکوت میروند!!!)

• موافقم

رای: 48 50.0%
  • مخالفم

رای: 48 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    96
وضعیت
موضوع بسته شده است.

arch boy

کاربر بیش فعال
ميشه بگيد تالار خيليج هميشه فارس چه ربطي به مهندسي نفت داره؟؟!!!!
ما بايد هممون از خليج هميشه فارس دفاع كنيم و هيچ وقت هم كوتاه نياييم!!!
همون ربطی که ایرانیمن دیلسیز باشه به همشهری ها داره خوب تو ایرانیمن دیلسیز باشه توش ترکی نوشته باید بره همشهری ها خلیج فارسم توش نفت داره دیگه بره اونجا بهتر نیس .........البته این حرف منو توهین به خلیج فارس محسوب نکنین

hamed 33

عضو جدید
همون ربطی که ایرانیمن دیلسیز باشه به همشهری ها داره خوب تو ایرانیمن دیلسیز باشه توش ترکی نوشته باید بره همشهری ها خلیج فارسم توش نفت داره دیگه بره اونجا بهتر نیس .........البته این حرف منو توهین به خلیج فارس محسوب نکنین
خليج فارس مختص همه ايراني هاست و لر و ترك و عرب و.. نداره!!
اما من هيچ فرقي بين تالار تركي با ديگر تاپيك هاي همشهري نمي بينم همانطور كه شماها انتظار داريد همچين تاپيكي براي شما درست بشه ما هم انتظار داريم ولي اگه بخواهيم اين كار را انجام بديم مي دوندي فقط چند تا تالار بايد به ازاي هر شهر و هر قوميتي زد؟!!!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من هيچ فرقي بين تالار تركي با ديگر تاپيك هاي همشهري نمي بينم همانطور كه شماها انتظار داريد همچين تاپيكي براي شما درست بشه ما هم انتظار داريم ولي اگه بخواهيم اين كار را انجام بديم مي دوندي فقط چند تا تالار بايد به ازاي هر شهر و هر قوميتي زد؟!!!

شما دو تا چیزو قاطی می کنی:

تاپیک همشهری ها مربوط به مردم یک شهر یا حتی یک ده میشه

ایرانیمن دیلسیز باشی تاپیکی مربوط به یک شهر نیست؛ مربوط به یک زبان(نه لهجه) و یک ملت دهها میلیونی است

پس انتقالش به تاپیک همشهری ها منطقی نیست.

بی خود بحثو کش ندید

arch boy

کاربر بیش فعال
اما من هيچ فرقي بين تالار تركي با ديگر تاپيك هاي همشهري نمي بينم QUOTE]منم اینو انکار نکردم ما اذری زبانها هم نسبت به خلیج فارس تعصب داریم حتی شاید بیشتر از شما چون یه مسئله ملی محسوب می شه.........حما عینکتونو نزدین که این همه فرقو ندیدین

hamed 33

عضو جدید
حما عینکتونو نزدین که این همه فرقو ندیدین
اينم نشونه به ادبي شماست !!
اصلا جنبه حرف زدن نداريد مگه من به شما توهين كردم كه اينطوري مي گيد ماها عادتمون اينطوريه كه نمي تونيم بدون توهين كردن به همديگه مثل دو تا آدم صحبت كنيم!!
واقعا متاسفم برات!!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا جنبه حرف زدن نداريد مگه من به شما توهين كردم كه اينطوري مي گيد ماها عادتمون اينطوريه كه نمي تونيم بدون توهين كردن به همديگه مثل دو تا آدم صحبت كنيم!!
واقعا متاسفم برات!!

:surprised:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
واقعا متاسفم برات!!
كدوم توهين؟چرا حاشيه ميري؟
معلومه كه بحث ((ايرانيمين ديلسيز باشي)) مختص يك شهر نيست..

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز

وطنت آذربایجان................!؟
بابا همینه دیگه میدون بدن به اشارهای ادعای استقلال میکنی
کلا با اینکه با بچه های تبریز حال میکنم ولی سخت با جو گیری خودتون رو خراب میکنید
افراط افراط افراط و در نهایت افراط
خیلی نگران تیره و زبان خودتون هستید برید یه سایت راه اندازی کنید توش هر چی مدنظر خودتون هست بیان کنید
اومدی تو خونه یارو داری عشق و حال میکنی براش شاخ و شونه هم میکشی
اگر میبینید حقتون رو دارن ضایع میکنن بهتون بی احترامی میکنن خوب میتونید دیگه اینجا نیاید
ما سیب زمینی هستیم از در بیرونمون کردن از پنجره اومدیم شما که آخر همه غیرتمندایید نیاید
اتقلال خواهی هرکس فرد و قوم و مردمی به خودش ربط دارد
شما مگه کی هستید که بخواهید با خواسته یک ملت مخالفت کنید ؟

اینجا از شما نظرخواهی نشده که پیشنهاد راه اندازی سایت میدهید

یارو ؟
یه ذره ادب هم خوب چیزی است
اگه قرار باشه اينطوري باشه كه همه بايد يه تاپيك براي شهر و تاريخشون داشته باشن..
انتقال اون به تالا همشهري ها كار بسيار درستي بود..
شما ها فقط دارين يه طرفه قضاوت مي كنيد مثلا چه فرقي بين ترك ها و بقيه قوم ها وقبيله ها وجود داره اين انجمن ماله همه ايراني ها و همه فرهنگ هاست شما اگه نگرانيد خودتون مي تونيد براي خودتون يه سايت راه اندازي كنيد و اونجا باهم بحث و گفتگو كنيد..
واقعا حرفاتون بي منطق هست..
باشند
کسی مگر اعتراضی دارد ؟

و همچنین شما
از شما در مورد راه اندازی سایت نظرخواهی نشده استاگر در مورد م
وضوع اصلی تاپیک که همان پست اول است نظری دارید بفرمائید
در غیر اینصورت با صحبتهای بچگانه بحث و منحرف نکنید
نه حالا حق و حقوق مارا مي دن؟!!!
من حرفم اينه كه اگه شما ها اين حق را دارين همه
قوميت ها هم مي تونن اين حق را داشته باشن !!
خوب داشته باشند
این شما هستید که متعرض به این حق خواهی هستید نه ما
خداييش يكم منطق داشته باشد اين همه مدت اين تاپيك مهم بوده ولي هيچ كدوم ماها هيچي نگفتيم اگه اينطور بود ماها هم بايد اعتراض مي كرديم كه چرا تاپيك شهر ما مهم نمي شه!!
کدام تاپیک تان ؟
اگر منظور تاپیک اسپم باشد که من بحثی ندارم
ولی اگر منظور ، تاپیکهای فرهنگی باشند چه مشکلی هست که مهم باشد ؟
چنین تاپیکی دارید اصلا ؟
پس چه بتر که اسمش بشود خلیج ایران :smile:

این از منطق نداشته یا بلوغ رشد نیافته تان ناشی میشود

hamed 33

عضو جدید
این از منطق نداشته یا بلوغ رشد نیافته تان ناشی میشود
حرف هاي شما هم نشانه بي ادبي و به شعوري شماست شما الان به من توهين نكردي بلكه به فرهنگ و قوميت خودت توهين كردي اينقدر شعور نداري كه بلد نستي بدون توهين كردن حرفتا بزني!!
از من مي شنوي اول برو ياد بگير كه چطوري بايد به ديگران احترام بزاري و بعد بيا اينجا ادعاي روشنفكري و ادعاي فرهنگ كن!!
واقعا كجا درس خوندي؟
مثلا مديريت خوندي ولي اندازه يه ارزن بلد نيستي مثل آدم حرف بزني!!

از شما در مورد راه اندازی سایت نظرخواهی نشده استاگر در مورد م
وضوع اصلی تاپیک که همان پست اول است نظری دارید بفرمائید
در غیر اینصورت با صحبتهای بچگانه بحث و منحرف نکنید

واما در رابطي با تاپيك اگه يكم توجه كرده باشي نظرسنجي نوشته با تالار تركي موافق هستيد يا خير؟

آخرین ویرایش:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
حرف هاي شما هم نشانه بي ادبي و به شعوري شماست شما الان به من توهين نكردي بلكه به فرهنگ و قوميت خودت توهين كردي اينقدر شعور نداري كه بلد نستي بدون توهين كردن حرفتا بزني!!
از من مي شنوي اول برو ياد بگير كه چطوري بايد به ديگران احترام بزاري و بعد بيا اينجا ادعاي روشنفكري كن!!
واقعا كجا درس خوندي؟
واما در رابطي با تاپيك اگه يكم توجه كرده باشي نظرسنجي نوشته با تالار تركي موافق هستيد يا خير؟
جناب مهندس برق چرا اسم خليج فارس نميشه ايران؟
حالا اين بحث جداي اين تايپيك هست ولي به نظر من اگر جوابي ندارين و نظر خاصي ندارين ممنون ميشم سكوت كنيد.

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من مي شنوي اول برو ياد بگير كه چطوري بايد به ديگران احترام بزاري و بعد بيا اينجا ادعاي روشنفكري كن!!
واقعا كجا درس خوندي؟
نداشتن منطق و یا عدم رشد بلوغ فکری توهین و بی ادبی نیست
کسی که در اجتماع و در بطن مسائل قرار نگرفته باشد از نظر بلوغ فکری رشد پیدا نمیکند
پس هیچ کجای حرف من بی ادبی نبود

ولی تشکر میکنم از توهین های شما

موشوع اصلی تاپیک هم پست اول است نه سوال نظرسنجی

hamed 33

عضو جدید
جناب مهندس برق چرا اسم خليج فارس نميشه ايران؟
حالا اين بحث جداي اين تايپيك هست ولي به نظر من اگر جوابي ندارين و نظر خاصي ندارين ممنون ميشم سكوت كنيد.
خوب بشه من باهاش هيچ ميشكلي ندارم!!
دوست عزيز من در ابتدا نظرم را دادم و رفتم ولي شما ها نقل قول زدين و من هم جواب دادم !!
ولي بايد ياد بگيرم به نظرات احترام بزاريم اگرچه اون مخالف نظر ما باشه!!
موفق باشيد!!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
دوستان فک کنم عنوان سایت رو فراموش کردند.
باشگاه مهندسان ایران.
هدف از ایجاد این باشگاه پرداختن به قومیتها و لهجه ها و زبانها نبوده.
هدف سایت کاملا مشحص هست.
حالا بخاطر کاربران یه سری تالارهای دیگه هم زدن که جنبه عمومی داره و همه میتونن ازش استفاده کنن.
تو این باشگاه هیچ تالار نیست که فقط خاص یه سری افراد باشه. البته بجز رشته ها که هر کس با توجه به رشتش از تالارها استفاده میکنه.

خواهشا فضای سایت و هدف سایت رو هم مد نظر قرار بدید.

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب مگنت جواب همه را در پست 99 با دلیل بیان کرد و مشخص کرد که تاپیک مذکور با قوانین اینجا مغایرتی ندارد

وقتی جواب منطقی ندارید پس کشیدن بحث به حاشیه کار بچه گانه ایست

بهترست گفتگو قفل شود

arch boy

کاربر بیش فعال
واقعا متاسفم برات!!
نه اینکه شما سرشار از ادبی شما توهین کنی خوبه ما جواب بدیم میشیم اقا گرگه

asa-ara

اخراجی موقت

یارو ؟

خوب احتمالا راجب به تمامیت ارضی یه چیزایی شنیدی
احتمالا راجب به مرزدارانی که تا حالا شهید شدن برای یه اپسیلون از خاک این مملکت شنیدی
احتمالا یه چیزایی راجب به 8 سال خونی که ریخته شد که خیلیاش همشهری خودت بودن و قس الهذا شنیدی خوندی دیدی
امیدوارم بخواید بفهمید که اگر نخواید وحی نازل بشه هم برای یک عده شبیه شما افاقه نمیکنه که استقلال خواهی هیچ قومی به خودش ربط نداره الان متوجهی
واینکه پیشنهاد سایت برای خودتون خیلی هم خوبه شما که اتحادتون خوبه تا اون حد که میخوای اعلام استقلال کنی همه هم که ماشاالله تحصیل کرده یه سایت بزنید توش هر کاری دوست دارید بکنید منطقم خوب چیزیه
اگر یارو گفتن من نشانه بی ادبی منه برگردید به اون پست خودتون قبل از پست من
میگم که کلا جو گیری اونجوری ادمین رو میترکونید بعدش میاید سنگش و به سینه میزنید سیستمتون یکی به نعل یکی به میخه دیگه نه....!؟
بزار حداقل یکی بیاد جواب بده یه چیزی تو چنتش باشه

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز

یارو ؟

خوب احتمالا راجب به تمامیت ارضی یه چیزایی شنیدی
احتمالا راجب به مرزدارانی که تا حالا شهید شدن برای یه اپسیلون از خاک این مملکت شنیدی
احتمالا یه چیزایی راجب به 8 سال خونی که ریخته شد که خیلیاش همشهری خودت بودن و قس الهذا شنیدی خوندی دیدی
امیدوارم بخواید بفهمید که اگر نخواید وحی نازل بشه هم برای یک عده شبیه شما افاقه نمیکنه که استقلال خواهی هیچ قومی به خودش ربط نداره الان متوجهی
واینکه پیشنهاد سایت برای خودتون خیلی هم خوبه شما که اتحادتون خوبه تا اون حد که میخوای اعلام استقلال کنی همه هم که ماشاالله تحصیل کرده یه سایت بزنید توش هر کاری دوست دارید بکنید منطقم خوب چیزیه
اگر یارو گفتن من نشانه بی ادبی منه برگردید به اون پست خودتون قبل از پست من
میگم که کلا جو گیری اونجوری ادمین رو میترکونید بعدش میاید سنگش و به سینه میزنید سیستمتون یکی به نعل یکی به میخه دیگه نه....!؟
بزار حداقل یکی بیاد جواب بده یه چیزی تو چنتش باشه

گفتم که بحث در پست 99 تموم شد. چرا ول نمی کنید؟

اونایی که چیزی تو چنشتون بوده فراری دادنشون که یکی مثل شما به خودش اجازه بده قد علم کنه و تهمت بزنه

ولی در کل بد نیست ، هوای ادمینو اینا رو هم داری
آیندت روشنه
اینجا به افرادی مثل شما نیاز داره

آزادتورک

عضو جدید
من نمیدوم چرا بعضیا عقده بازی در آوردن!
شما که با عالم و آدم مشکل دارید اینم یکیش!

کلاهتون بزارید جلوتون ببینید چی مینویسد و پی میگید و چه طرز فکری دارید!
شما فارس زبان هم انسانید مایه تورک زبان هم انسانیم و تفاوتش فقط در نحوه گفتن کلمات!

شما هم میدونید حق و حقوق و وطن به چی میگن منم میدونم!

این همه انجمن موجود شما درست دستتون رو گزاشتید روی این تالار!

اینم حساسیت و مخالفت برای چیه؟
اگر مشکلت با زبان ترکی و مردم آزربایجانه مخالفتتون رو همین جا اعلام کنید(هرچند شکی نیست)تو دنیایی که همه سراغ آزادی بیانند چهار نفر میخوان برای یه ملت محدودیت درست کنند!
واقعا براتون متاسفم

asa-ara

اخراجی موقت

گفتم که بحث در پست 99 تموم شد. چرا ول نمی کنید؟

اونایی که چیزی تو چنشتون بوده فراری دادنشون که یکی مثل شما به خودش اجازه بده قد علم کنه و تهمت بزنه

ولی در کل بد نیست ، هوای ادمینو اینا رو هم داری
آیندت روشنه
اینجا به افرادی مثل شما نیاز داره
میگم که حرف حساب که نمیزنید همش شرو ور میگی قد علم کردن یعنی چی کلا پرتی از مسائل نه من قرار اثبات کنم ایران کجاست تبریز کجاست کوروش رو کی کشته زبان ترکی زبان با قاعده و قوی هست نه ......من میگم حرف حساب بزنید من به کسی تهمت نزدم عینه صحبت همشهریتون بود چند خط دربارش توضیح دادم که شما جوابی نداشتی بدی و فقط با غرور الکی اراجیف سر هم کردی و کور کورانه جواب دادی
اونایی که هم رفتن و حرف برای گفتن داشتن و همشهریات بودن 2 تاشون مدیر بودن پس اگر با سنگ به سینه زدن ادمین کسی میخواد بجایی رسیده باشه دوستات خیلی در این زمینه قوی بودن
اینجا نه فروم منه نه ملکه شخصی و نه ....ولی حداقل با کارهاتون انقدر بین خودتون و هموطناتون فاصله نندازید
شما حق دارید زبان ترکی آموزش بدید تاریخش رو بیان کنید براش بهبه چه چه کنید و....ولی این راهش نیست که بگید وطنم آذربایجان
توضیحاتشم دادم میدونم که براش جوابی نداشتی که اگه داشتی مطمئنا میدادی ولی میتونی با توتولماز یا بابک ارتباط برقرار کنی ازشون یه جواب بگیری

arch boy

کاربر بیش فعال
اونایی که هم رفتن و حرف برای گفتن داشتن و همشهریات بودن 2 تاشون مدیر بودن پس اگر با سنگ به سینه زدن ادمین کسی میخواد بجایی رسیده باشه دوستات خیلی در این زمینه قوی بودن
اونا مدیر شدن چون لیاقتشو داشتن عقده مدیر بودنو نداشتن دور از جونه شما جان نساری ادمینم نمیکردن

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا مدیر شدن چون لیاقتشو داشتن عقده مدیر بودنو نداشتن دور از جونه شما جان نساری ادمینم نمیکردن

من فقط دارم به اسم هایی که ازشون یاد کردی نگاه می‌کنم یک سری از اون‌ها در جواب سوال من که پرسیدم ایرانی‌ هستین یا نه‌ هیچ جوابی‌ نداشتن
شما چطور؟
اگر جوابتان بله هست که همین جا با همین زبون فارسی که هم من میفهمم هم شما با هم حرف بزنیم
اگر نیست که به سلامت برید پیش همون دوستان

arch boy

کاربر بیش فعال
من فقط دارم به اسم هایی که ازشون یاد کردی نگاه می‌کنم یک سری از اون‌ها در جواب سوال من که پرسیدم ایرانی‌ هستین یا نه‌ هیچ جوابی‌ نداشتن
شما چطور؟
اگر جوابتان بله هست که همین جا با همین زبون فارسی که هم من میفهمم هم شما با هم حرف بزنیم
اگر نیست که به سلامت برید پیش همون دوستان
ببخشیدها اینطور حرف میزنم ولی یه سوال دارم سایت ماله باباتونه یا ماله شما سند به نام کی ثبت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ایران زندگی می کنم ولی این ربطی به بحث ااصلیه این تاپیک نداره در مورد این تاپیک نظرتونو بگید بعد به سلامت
توی ایران زندگی‌ می‌کنم یعنی چی‌ ؟ ایرانی‌ هستی‌ یا نه‌ ؟چرا همتون کجکی به این جواب میدین ! اینقدر سخته ؟ربطش هم برو ۴ تا بالاتر بهت گفتم
فکر کنم باید شما هم برین به سلامت :)

• Like
واکنش ها: eb@d

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی‌ میگی‌ توی ایران زندگی‌ می‌کنم یعنی‌ ایرانی‌ نیستم ولی‌ در ایران هستم من احساس می‌کنم که دارم با یک دوست مثلا افغانی حرف میزنم
خوب به نظر شما درسته بیایم واسه افغانی‌های عزیز هم یه تالار بزنیم ؟
میگیم برین واسه خودتون سایت افغانی بزنین غیر از اینه ؟

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وقتی‌ میگی‌ توی ایران زندگی‌ می‌کنم یعنی‌ ایرانی‌ نیستم ولی‌ در ایران هستم من احساس می‌کنم که دارم با یک دوست مثلا افغانی حرف میزنم
دقیقا همینه که شما میگید.

arch boy

کاربر بیش فعال
اونا که سایت نمیخوان عزیزم هم زباننتونن در ضمن اونا تو یه کشور دیگه زندگی میکنن

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم که حرف حساب که نمیزنید همش شرو ور میگی قد علم کردن یعنی چی کلا پرتی از مسائل نه من قرار اثبات کنم ایران کجاست تبریز کجاست کوروش رو کی کشته زبان ترکی زبان با قاعده و قوی هست نه ......من میگم حرف حساب بزنید من به کسی تهمت نزدم عینه صحبت همشهریتون بود چند خط دربارش توضیح دادم که شما جوابی نداشتی بدی و فقط با غرور الکی اراجیف سر هم کردی و کور کورانه جواب دادی
اینجا نه فروم منه نه ملکه شخصی و نه ....ولی حداقل با کارهاتون انقدر بین خودتون و هموطناتون فاصله نندازید
شما حق دارید زبان ترکی آموزش بدید تاریخش رو بیان کنید براش بهبه چه چه کنید و....ولی این راهش نیست که بگید وطنم آذربایجان
توضیحاتشم دادم میدونم که براش جوابی نداشتی که اگه داشتی مطمئنا میدادی ولی میتونی با توتولماز یا بابک ارتباط برقرار کنی ازشون یه جواب بگیری

بچه جان تو بخوای هم صد سال نمی تونی اثبات کنی
من گفتم که موضوع هر چی بوده تو پست 99 جوابش داده شده رفته. جوابم نمیدم. اگه به خودت زحمت می دادی و یه بار می خوندیش دیگه ادامه نمی دادی. حالا که ادامه میدی یعنی می خوای بحث الکی کنی که من وقت این کارا رو ندارم

سارپ و خسروشاهی و مگنت و تورک اوغلو مدیر بودن که اگه بشماری 2 تا نمیشه! 4 تا میشه
دوباره برو و تحقیق کن بلکه فرجی شد

اونها رو مدیر کردن چون بهشون نیاز داشتن. همین که کسی استعفا میده نشون میده که سنگ کسی رو به سینه نمیزنه. همه چیز معلومه. همه اونا رو می شناسن جز شما.
این که پشت سر کسایی که نیستن حرف در میاری دیگه بر میگرده به تربیت خودت.

من یادم نمیاد جایی گفته باشم وطنم و فلان ، اینو دیگه نمی دونم از کجای مخیله ات در آوردی

باهیچکدام از اینا یی هم که اسم بردی ارتباط ندارم که چیزی بپرسم گرچه چیزی نیست که بخوام بپرسم

آخرین ویرایش:

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا که سایت نمیخوان عزیزم هم زباننتونن در ضمن اونا تو یه کشور دیگه زندگی میکنن
پس معلومه تا حالا زبان افغانی نشنیدی !
باز منظور من متوجه نشدی تو میگی‌ من توی ایران زندگی‌ می‌کنم , نمی‌گی ایرانی‌ هستی‌ ( مثل بقیه علما ) بنابر این مثل همون افغانی عزیز که مثل شما در ایران زندگی‌ میکنه و ادعای هیچ چیزی هم نداره
شما هم نباید ادعایی داشته باشین -همه این‌ها رو دارم بر اساس حرف خودت که هنوز هم جواب ندادی ایرانی‌ هستی‌ یا نه‌ دارم میگم -
خدای نکرده بی‌ احترامی تلقی‌ نشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.